Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4931 19 września 2012, 22:13

lilbanaqa Fajna mama
Nancy, sukienka bardzo mi się podoba, z resztą brzuszek też (zapomniałam wspomnieć w poprzednim poście) :) też uważam, że kolorowe dodatki i będzie git, to już nie te czasy, że "nie wypada" w czarnym na wesele :)

Metra, no to ładnie Tosiek urósł... :) i cieszymy się, że ma najzdrowsze serduszko świata!

dziewczyny, powiedzcie mi, macie twardy brzuch czy miękki? bo mój jest ostatnio twardszy, ale nie boli w ogóle, tylko po prostu napięty cały czas. Jakie wy macie?

Zgłoś nadużycie #4932 19 września 2012, 22:20

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Lil mój brzusio też jest napięty :) Ale też nie boli :) Już miałyśmy Ci z Metra wlać ,że tyle się nie odzywałaś...ale upiecze Ci się bo masz dobre wytłumaczenie :)

Metra bardzo się cieszę ze serduszko silne jak dzwon :) Buziulki dla maluszka :) Czekamy na więcej informacji jutro :)

Zgłoś nadużycie #4933 19 września 2012, 22:22

Nancy brzusio śliczny :) Sukienka mi się bardzo podoba choć ja na wesele raczej czarnej bym nie założyła...no chyba że tak jak dziewczyny napisały dodasz jakieś dodatki które rozświetlą całość :)

Zgłoś nadużycie #4934 19 września 2012, 22:24

lilbanaqa Fajna mama
nie bijcie mnie :( :D mały mi porządnie nakopał z tego tytułu :D i teraz też się uaktywnił. w ogóle, wiecie, że w sumie to mi jeszcze żaden lekarz nie powiedział, kiedy urodzę? :D

Zgłoś nadużycie #4935 19 września 2012, 22:25

April90 Supermama
Lil, magnez bierzesz ? Ja mam miekki, rzadko twardy

Zgłoś nadużycie #4936 19 września 2012, 22:29

lilbanaqa Fajna mama
czasem piję magnez rozpuszczalny i na co dzień mam witaminy z magnezem, zapewniają 100% dziennej dawki :) a niedobór magnezu w ciąży co powoduje z brzuchem, bo nawet nie wiem?

Zgłoś nadużycie #4937 19 września 2012, 22:33

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

czasem piję magnez rozpuszczalny i na co dzień mam witaminy z magnezem, zapewniają 100% dziennej dawki :) a niedobór magnezu w ciąży co powoduje z brzuchem, bo nawet nie wiem?

To co masz, to skurcze, a na skurcze bierze sie magnez i No spe. Jak sie zdarzy ze brzusio CI sie stawia za duzo, to wez sobie No spe, ja biore codziennie rano i wieczorem (czyli 2 tabsy dziennie, 6x magnez i witaminy)

Zgłoś nadużycie #4938 19 września 2012, 22:35

lilbanaqa Fajna mama
nawet jak nie boli? na wizycie zapytam się lekarki o co w tym chodzi, co się dzieje itd, wolę się nie faszerować lekami jeszcze :D jak Nikoś? grzeczniutki? :D

Zgłoś nadużycie #4939 19 września 2012, 22:37

monis89 Gotowa na wszystko
Hejka :) Ja tylko na chwile wpadlam :) Nancy bardzo ladny brzusio i wiekszy niz ja mam, nawet Moj mi to powiedzial :) .. A sukienka naprawde sliczna, az sobie w zakladkach zapisze :P .. I kolorem sie nie przejmuj, ja tez mialam czarna i nikt mi nic nie mowil :) .. Metra Antos to juz nie taki maluszek i super ze wszystko ok :D ..

To branoc Wszystkim Mamusiom i lorbasom :D

Zgłoś nadużycie #4940 19 września 2012, 22:40

Dobranoc mamusiom co idą już spać ja jeszcze trochę posiedzę :)

Zgłoś nadużycie #4941 19 września 2012, 22:40

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

nawet jak nie boli? na wizycie zapytam się lekarki o co w tym chodzi, co się dzieje itd, wolę się nie faszerować lekami jeszcze :D jak Nikoś? grzeczniutki? :D

Gdybys miała skurcze bolesne w tym tygodniu ciazy, to by było bardzo zle, a takie bezbolesne sa całkowicie normalne i załoze sie, ze jak powiesz o tym swojej lekarce, to Ci przepisze magnez i No spe własnie (bo kazdemu tak przepisuja). Magnez to nie faszerowanie sie lekami, bo magnez jest potrzebny, a No spa działa rozkurczowo, ja mam zapisane, ze mam brac 2x dziennie nawet jak mi sie brzuch nie stawia. Nikosiu grzeczny, ide wlasnie spac, bo jestem padnieta, a on pewnie zacznie byc własnie teraz niegrzeczny i bedzie wariowac hehe. Dobranoc Lil i wszystkim xx

Zgłoś nadużycie #4942 19 września 2012, 22:41

April90 Supermama
A wlasnie - Metra, miałam Ci pisac. Moj Nikos w 22w0d wazyl 562g :D wiec bardzo podobne dzieciaczki mamy :D

Zgłoś nadużycie #4943 19 września 2012, 22:53

Nancy Gotowa na wszystko
Lil, u mnie problem z twardym brzuchem jest prawie od początku ciąży, stąd pani doktor każe mi bez przerwy leżeć. I rzeczywiście jak już mocno czuje napięcie to się kładę i szybko przechodzi. Poza tym mam przepisana no spe forte 3 x dziennie i czopki scopolan na noc, ale przyznaje się, że rzadko je stosuje, bo brudza bieliznę i w ogóle są fuj. Jeżeli lezenie pomaga to no spy też nie biorę. Wiem, że powinnam się słuchać lekarza, ale jakoś nie chce się faszerowac chemia niepotrzebnie. Najważniejsze, żeby lekarz stwierdził po klasycznym badaniu, czy macica jest twarda. Ja przyznaje, że czasami już sama nie wiem czy jest ok czy już za bardzo brzuch napięty. Bardziej kieruje się ogólnym samopoczuciem, przy twardym brzuchu jakoś tak samo mnie kładzie do łóżka. Aha, no i żeby niepotrzebnych skurczów nie było mamy zakaz współżycia

Zgłoś nadużycie #4944 19 września 2012, 23:00

Metra Fajna mama
dzięki kochane za miłe słowa :*
widzisz April a tak się bałaś że masz takie duże dziecko a tu proszę :) chyba Nancy też podawała podobną wagę swojego malucha :)
Lil ja mam brzuchol miękki. biorę dodatkowo magnez raz dziennie i no spę na noc. czasem jak mnie boli brzuch w dzień to biorę wtedy no spę :) a czasem synuś doopę wypchnie i tylko w tym miejscu jest twarde :)
AniuF miłej i bezpiecznej podróży. uważaj na naszą małą królewnę :)
dzisiaj ten lekarz tak mi Antośkiem trząsł, bidulek cały podskakiwał :) ale grzecznie leżał i nie uciekał przy pomiarach. łapką pomachał, nóżki pokazał, oczywiście jak porządny syn jajka zaprezentował rodzicom :) nawet ten lekarz sprawdził rozstaw paluszków i ich układ...szook :) poczułam się lepiej psychicznie niż po połówkowym.
zdjęcia będą jutro. buzia i dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #4945 20 września 2012, 8:02

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki :)

Ania miłej podróży dziś :) ..

Duże Wasze dzidzie są :)

Nancy to nie zazdroszcze Twojemu, no ale zeby dzidzia była zdrowa to trzeba sie wstrzymać :) ..

Dziś będziemy szukać i kupować auto więc miłego dnia dla Was!! :*

Zgłoś nadużycie #4946 20 września 2012, 8:27

martamagdalena Gotowa na wszystko

Nancy napisał(a)

Metra, ja też dziś nakrzyczałam na swojego M. Sama siebie dzisiaj nie znoszę :-/
Przesyłam Wam zdjęcie mojego brzuchola, mam nadzieję, że coś widać. Swędzi dziś potwornie (mimo intensywnego smarowania) i pojawiły mi się na nim czerwone drobniutkie krosteczki.

wpadłam do Was na chwileczke, Nancy jaki duży brzuszek :) śliczny :) tez taki bym chciała juz mieć ;)
tak bardzo chce dzidziusia ...

Zgłoś nadużycie #4947 20 września 2012, 9:05

daria212 Gotowa na wszystko
Dzien dobry spiace krolewny i maluszki :-)

Metra super ze wszystko dobrze u Antosia, widzisz humorek zaraz lepszy :-D

Nancy brzusio masz juz ladny, a kiecka mi sie bardzo podoba :-D

Lil ja mam codziennie twardy brzuch, tylko jak leze to mam miekki, i biore tylko witaminy i magnez 2x2, i lepiej kup sobie magnez w tabletkach bo ten do picia to jest slaby tez na poczatku pilam ale gin stwirdzil ze to nie jest ten sam co w tabsach, ja mam brac magnez do konca ciazy.

Co do oliwki to ja jestem zadowolona, uzywam zwyklej johnsona w zelu nawet podczas kapieli i skora jest super po niej, smaruje brzuch, cyce i uda i nic sie nie dzieje.

Zgłoś nadużycie #4948 20 września 2012, 9:06

daria212 Gotowa na wszystko
A Madzia gratuluje skonczonego 25 tyg :-D fajne uczucie nie hehe

Zgłoś nadużycie #4949 20 września 2012, 9:35

Metra Fajna mama
cześć dziewunie...
chyba i Madzia i AniaF dziś kończą 25 tydzień ;)
lecę z pieskiem na siusiu, pozmywam i wracam do Was. wrzucę też obiecane fotki Antosia :)

Zgłoś nadużycie #4950 20 września 2012, 9:41

happyania Zaprawiona w bojach
Heeej!

Ja stosuję Babydream oliwkę, ale... wczoraj zauważyłam pękające naczynka na brzuchu :( :( co jest ?? ?? ?? Chyba zainwestuję większe pieniądze w krem. Ponoć dobry jest Elancyl http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=36767

Wczoraj się dowiedziałam, że znajoma urodziła córeczkę :) a jeszcze w sierpniu miała mieć synka! To już druga taka sytuacja wśród znajomych!

April niezłe fotosy wrzuciłaś!! Ślicznie wyglądasz!!!

Nancy fajne ciuszki, kamizelka sweet.

Madziulka gratuluję okrąglutkich 25 tygodni :) :)