Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4911 19 września 2012, 17:40

Nancy Gotowa na wszystko
Co myślicie o takiej sukience na wesele?

http://allegro.pl/sukienka-ciazowa-drapowana-m-kiara-i2641477895.html

Zgłoś nadużycie #4912 19 września 2012, 17:50

MoniaW Zaprawiona w bojach
Nancy śliczny brzusio,te krosteczki tez mam nie wiem od czego myślę ze przesadzam z owocami możne od tego.
Sukieneczka bd ładna tylko chyba nie czarna?

Zgłoś nadużycie #4913 19 września 2012, 18:02

Nancy Gotowa na wszystko
Monia, właśnie mi się czarna podoba :) Chociaż niektórzy mówią, że na wesele ten kolor niekoniecznie, ja nie mam nic przeciwko :)

Co do krostek: też jem bardzo dużo owoców, przez ostatnie dni w szczególności, bo mi tonami przynoszą do domu. A może po prostu brzuchol intensywniej rośnie i skóra nie nadąża...

Zgłoś nadużycie #4914 19 września 2012, 18:16

Nancy w sumie czarny trochę wyszczupla :D możliwe ze skora nie nadąża ale z obserwacji one szybko giną:>

Zgłoś nadużycie #4915 19 września 2012, 18:47

Dafne Gotowa na wszystko
Nancy śliczny masz brzuszek, taki okrąglutki :)

Sukienka na wesele super, bardzo sexy :) Myślę, że czarna jest całkiem w porządku, bo można ją podrasować jakimiś ciekawymi dodatkami, np. fuksjową torebką :)

Ja mam małe krostki już od dłuższego czasu pod biustem, myślę, że to są swego rodzaju potówki, bo jednak więcej skóry tam teraz jest, nawet jak siedzę, to czuję że biust już mi się opiera na brzuszku ;)

Zgłoś nadużycie #4916 19 września 2012, 19:30

milka2013 Świeżo upieczona
Lekarz kazał mi zrobić to badanie jak morfologia wyszła nie za ciekawie...tzn wbc, limfocyty i neutrofile. Teraz czekam do piątku żeby zrobić posiew moczu, bo może tu jest jakaś przyczyna.

Zgłoś nadużycie #4917 19 września 2012, 19:34

April90 Supermama

milka2013 napisał(a)

Lekarz kazał mi zrobić to badanie jak morfologia wyszła nie za ciekawie...tzn wbc, limfocyty i neutrofile. Teraz czekam do piątku żeby zrobić posiew moczu, bo może tu jest jakaś przyczyna.

No a mocz masz w koncu dobry czy nie? Bo jesli mocz jest dobry, a krew nie i jest stan zapalny, to na pewno nie przez mocz...

Nancy, sliczny brzusio! A co do sukienki, piekna, ale mi na wesele czarna nie podchodzi. Czarny to mi sie z pogrzebami kojarzy :P

Zgłoś nadużycie #4918 19 września 2012, 20:25

Nancy Gotowa na wszystko

Dafne napisał(a)

Nancy śliczny masz brzuszek, taki okrąglutki :)

Sukienka na wesele super, bardzo sexy :) Myślę, że czarna jest całkiem w porządku, bo można ją podrasować jakimiś ciekawymi dodatkami, np. fuksjową torebką :)

Ja mam małe krostki już od dłuższego czasu pod biustem, myślę, że to są swego rodzaju potówki, bo jednak więcej skóry tam teraz jest, nawet jak siedzę, to czuję że biust już mi się opiera na brzuszku ;)

Dafne, moje cycochy bez stanika też lecą w dóóół. Zrobiły się ciężkie i niedługo na pępek mi zejdą :P A ja te krostki mam przy pępku bliżej, więc to chyba nie potówki, ale tak sobie pomyślałam, że może od ocierania ubraniami jest podrażnienie.

Zgłoś nadużycie #4919 19 września 2012, 20:34

Dafne Gotowa na wszystko
Nancy, może być od ocierania ubraniem albo rzeczywiście od tego, że skóra się naciąga i może też jest bardziej wrażliwa, stąd taka reakcja.

Zgłoś nadużycie #4920 19 września 2012, 20:41

April90 Supermama

Nancy napisał(a)

Metra, ja też dziś nakrzyczałam na swojego M. Sama siebie dzisiaj nie znoszę :-/
Przesyłam Wam zdjęcie mojego brzuchola, mam nadzieję, że coś widać. Swędzi dziś potwornie (mimo intensywnego smarowania) i pojawiły mi się na nim czerwone drobniutkie krosteczki.

Czym smarujesz skore? Jesli oliwka, to to na 100% od oliwki. Ja mialam to samo, przeszlam na kosmetyki dla ciezarnych - Babydream i Perfecta Mama i problem zniknal.

Zgłoś nadużycie #4921 19 września 2012, 20:51

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Ja też odstawiłam oliwkę bo ostatnio tak mnie skóra od niej swędziała że masakra i czerwone piekące plamki się pojawiały...po 10 minutach znikały....Więc parę dni używałam zwykły balsam i problem zniknął...Wczoraj kupiłam ten balsam dla kobiet w ciąży Palmers dopiero jeden dzień go używam ale nic mnie po nim nie swędzi ani nie piecze :) Ale za to dekolt mam cały wysypany normalnie jakbym dojrzewała nigdy tak nie miałam :(

Zgłoś nadużycie #4922 19 września 2012, 20:53

Marzenka85 Gotowa na wszystko
No ciekawe jak tam Metra i serduszko maluszka :)

Zgłoś nadużycie #4923 19 września 2012, 21:00

April90 Supermama

Marzenka85 napisał(a)

Ja też odstawiłam oliwkę bo ostatnio tak mnie skóra od niej swędziała że masakra i czerwone piekące plamki się pojawiały...po 10 minutach znikały....Więc parę dni używałam zwykły balsam i problem zniknął...Wczoraj kupiłam ten balsam dla kobiet w ciąży Palmers dopiero jeden dzień go używam ale nic mnie po nim nie swędzi ani nie piecze :) Ale za to dekolt mam cały wysypany normalnie jakbym dojrzewała nigdy tak nie miałam :(

Bo my - dorosli - oliwki stosowac nie powinnismy :P blednie wszyscy mysla, ze wlasnie oliwka jest dobra, ja tez tak myslalam na poczatku. Owszem jest i dobra, ale dla niemowlat :)
Ja mialam potowki na dekoldzie, ale zniknely :)

Zgłoś nadużycie #4924 19 września 2012, 21:18

Metra Fajna mama
jestem już dziewuszki
Nancy sukienka super ale ja chyba bym inny kolor wybrała :)
powiem Wam, że ja sobie chwalę oliwkę...smaruję nią tylko Antośka i jest taki fajny nawilżony do następnego wieczora...bo plamy to mam na cyckach, a ich nie smaruję oliwką
Antosiek prawidłowo się rozwija, serduszko prawidłowe, wszystkie naczynia prawidłowe, przepływ prawidłowy, serce wydolne krążeniowo...jednym słowem wielkie ufff....no i Antek waży 545 g!! masakra jak rośnie :) a najlepsze jest to, że termin z USG wychodzi na 16 stycznia!! całe 10 dni wcześniej :) ale wyjdzie kiedy będzie gotowy. mam kilka fajnych fotek, wstawię jutro :) strasznie nas wymęczył ten lekarz :) ale warto było...jutro pogadam z Wami dłużej. dzisiaj troszkę odpocznę :)

Zgłoś nadużycie #4925 19 września 2012, 21:22

Nancy Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

Czym smarujesz skore? Jesli oliwka, to to na 100% od oliwki. Ja mialam to samo, przeszlam na kosmetyki dla ciezarnych - Babydream i Perfecta Mama i problem zniknal.

No właśnie w ogóle nie mam oliwki, bo nie lubię jej tłustości. Używam Ziajki i zwykłego balsamu nawilżającego, ale nic nowego, już od jakiegoś czasu stosuję. A koleżanka właśnie poleciła mi oliwkę :) Chyba jednka zrezygnuje z jej zakupu.

Zgłoś nadużycie #4926 19 września 2012, 21:26

Nancy Gotowa na wszystko
Metra, gratuluję dużego zdrowego serduszka :) Super, że masz pewność, że wszystko jest ok!

Zgłoś nadużycie #4927 19 września 2012, 21:29

AniaFin Gotowa na wszystko
Nancy, śliczna sukienka, jak dobierzesz jakies kolorowe lub jasne dodatki, to na wesele może byc moim zdaniem bez problemu.

Metrus, super że Antos zdrów jak ryba no i popatrz jak rośnie, dzielny chlopak i widocznie dobrze mu tam u Ciebie.
Idę się wyspać przed podróżą, jak dam radę to odezwę się już z Adany.
Dobrej nocki!

Zgłoś nadużycie #4928 19 września 2012, 21:31

karoollcia Zaprawiona w bojach
Metra super ze wszystko ok z syneczkiem :) ja dziś jestem strasznie jakaś znudzono-zmęczona i nic mi się nie chce ide chyba zaraz spać...

Zgłoś nadużycie #4929 19 września 2012, 21:37

April90 Supermama

Metra napisał(a)

jestem już dziewuszki
Nancy sukienka super ale ja chyba bym inny kolor wybrała :)
powiem Wam, że ja sobie chwalę oliwkę...smaruję nią tylko Antośka i jest taki fajny nawilżony do następnego wieczora...bo plamy to mam na cyckach, a ich nie smaruję oliwką
Antosiek prawidłowo się rozwija, serduszko prawidłowe, wszystkie naczynia prawidłowe, przepływ prawidłowy, serce wydolne krążeniowo...jednym słowem wielkie ufff....no i Antek waży 545 g!! masakra jak rośnie :) a najlepsze jest to, że termin z USG wychodzi na 16 stycznia!! całe 10 dni wcześniej :) ale wyjdzie kiedy będzie gotowy. mam kilka fajnych fotek, wstawię jutro :) strasznie nas wymęczył ten lekarz :) ale warto było...jutro pogadam z Wami dłużej. dzisiaj troszkę odpocznę :)

My tu czekamy na zdjecia! Super, ze wszystko ok !

Nancy, ja Ci polecam Perfecte Mame albo Babydream krem na rozstepy dla ciezarnych. Naprawde super kremy, ten Babydream ciezko sie wchłania, stosuje go na noc, ale nic po nim nie swedzi, skora jest delikatna, a w dzien smaruje Perfecta i tez jestem zadowolona. Oliwki kupilam dwie i beda do Nikosia, dla mnie sie nie nadaja...

Zgłoś nadużycie #4930 19 września 2012, 22:00

Metra to nasze maluszki może przyjdą na świat w tych samych dniach :D Super ze wszystko oki u twojego bombla. ja jutro sie z wami podzielę jak tam mój szkrab.Buziolki i Dobranoc :)