Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4891 19 września 2012, 12:30

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Metra dobrych snów :D

Zgłoś nadużycie #4892 19 września 2012, 12:38

alex81 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki :)

jeden dzień mnie tu nie było i sporo czytania się uzbierało :)

Witam MoniaW w Naszym gronie :)

Ja dzis mam okropny dzień, moglabym plakac jak tylko ktos na mnie spojrzy ;( ehh te humorki.. ale widzę że nie tylko ja mam dzis taki dzień :)

Karoolcia ja na Luteinie idęod 9 tyg ze wzg na niski poziom progesteronu, najpierw stosowalam dowcipną ;) a teraz przerzucilam się na podjezykowa.. niestety jest ona refundowana do 12 tyg..

Moje usg przesunieto niestety na nastepny wtorek, wiec w nastepnym tyg mam dwie wizyty u ginka - wtorek i sroda (trzeba wziac dalsze zwolnienie zeby sie byczyc ;) )

Zgłoś nadużycie #4893 19 września 2012, 12:41

Na dokladke jestem kompletnie nie wyspana.. zachcialo mi sie wczoraj na pozną kolację kanapki z nutellą, a po niej Mała się rozbrykała i nie spałam prawie do 3 ;( a dzis pogoda do niczego, jeszcze gościa będę miala (młodszy brat przyjezdza na parę dni) wiec dopiero będę miała tutaj zaleglości ;)

Zgłoś nadużycie #4894 19 września 2012, 12:42

Metra wyśpij się i za mnie :)

Zgłoś nadużycie #4895 19 września 2012, 13:14

daria212 Gotowa na wszystko
April to zes dala czadu z ta sesja :-) kieca swietna :-)

Nancy ciuszki spuer, ja tez lubie snoopiego :-D

Moj dzisiaj od rana mial troche luzu i bylismy na miescie i kupil fajny sweterek :-D taki fiu fiu, bo ja oczywiscie bylam wczoraj na zakupach ale sama nie lubie bo nie ma mi kto doradzic a on jest lepszy w tym niz nie jedna babka hehe

Metra humorek Ci sie poprawi jak zobaczysz Antosia :-D

Zgłoś nadużycie #4896 19 września 2012, 13:23

MoniaW Zaprawiona w bojach
Witam alex milo poznać :)

U mnie słonko się pojawiło wiec skocze na spacerek z pieskiem :) Wrr moj pies chyba czuje ze niedługo będzie nas trójka,od pewnego czasu jak tylko Rafał wychodzi do pracy ten wskakuje do wyrka i przytula się do brzucholka,nie odstępuje mnie na krok.
Wiem ze muszę oduczyć go tego ale on taki słodziutki jak tak mocno chce sie przytulic.
Nancy te ciuszki super diabelek boski:>

Zgłoś nadużycie #4897 19 września 2012, 13:23

Daria to fajnie masz :D mój też doradzi ale żeby go wyciagnąc na zakupy to trzeba miec szczęscie :)
Gratuluje tygodni ciązy hehe :D a jutro jaaaaaa

Zgłoś nadużycie #4898 19 września 2012, 13:25

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

Hej laleczki ja jak zwykle w pracy,... ale dzis nudy taka pogoda to mało ludzi mam ...
April Tobie to ta ciąża służy :D pięknie wyglądasz ... a jaka odszczelona :D mnie to juz by ten pasek cisnął :D Nikoś rośnie jak na drożdzach :D

Nancy fajne ciuszki, najbardziej mi się ta kamizelka podoba :)

Mama do mnie wczoraj: "A ciebie ten pasek nie cisnie?! Nie cisnie?!" hahahahaha.

AniaFin - gdzie ja Miss Mam, ale zaszalałas z tym okresleniem, heheheh dziekuje :* ja dokladnie to samo, jak bylam za granica, to zawsze gdzies sie czegos poduczylam :D Maru naam Magda che chociazby czy Kem cho? :D heheheheh :D

Dziewczynki dziekuje za miłe słowa :April sie kłania tak nisko jak tylko Nikos pozwala: hehehehh :D

Zgłoś nadużycie #4899 19 września 2012, 13:26

April90 Supermama
Daria, gratuluje skonczonego 25 tygodnia! :)

Zgłoś nadużycie #4900 19 września 2012, 13:28

AniaFin Gotowa na wszystko

monis89 napisał(a)

Cześć dziewczyny.. Ja też dziś w kiepskim humorze chociaz Mój przyjechał.. Ech.

Ania ciężki jest turecki?

Nancy mnie też kamizelka rozwala, chociaz i diabełek fajny :)

U mnie okropny deszcz i nie zapowiada się zeby mialo przestac :/

Oj ciężki ;) za dużo tej "aglutynacji", to znaczy zlewania się różnych wyrazów w jedno, przez co nie można się nauczyć pojedyńczych wyrazów takich jak "ja" i "jestem" a potem sobie z nich kombinować, tylko trzeba całe zwroty przyswoić. A w brzmieniu podobny chyba do węgierskiego, który jest dla mnie czarną magią, zaraz po chińskim ;)

Zgłoś nadużycie #4901 19 września 2012, 13:34

Madzia ale to nie jest tak bo najpierw mi sweterek a pozniej sobie pasek :-D

Dzieki April a Madzia jutro bedzie wiedziec jakie to uczucie konczac 25 tydz :-)

Zgłoś nadużycie #4902 19 września 2012, 14:14

hehe no April moja rybeńka to juz mi sie za bardzo nie pozwala skłaniać, a wczoraj odkryłam ze jak siedze ze złączonymi kolanami to chyba ją cos denerwuje i sie wierci wiec wolę siedzieć rozkraczona jak facet - musze zapomnieć o mini haha

Daria cieszy mnie fakt że mi te tygodnie tak uciekają :D

Zgłoś nadużycie #4903 19 września 2012, 14:46

lilbanaqa Fajna mama
Cześć Kobiety :*

na sam początek buziaki we wszystkie brzucholki od cioci Lil :)
nie było mnie, bo u chrześniaka na 1 urodzinkach byłam, właśnie wróciłam i mój urlop dziekański rozpoczynam :) więc na pewno będę tutaj często bo nie mam nic a nic do roboty poza domowymi obowiązkami :)

z tymi postami idziecie jak burza normalnie :) ale dobrze, dobrze, jest co czytać :)

jak się czujecie? :)

Zgłoś nadużycie #4904 19 września 2012, 14:47

lilbanaqa Fajna mama

Nancy napisał(a)

Widzę, że w całym kraju mamuśki mają lenia i pogoda nie służy naszej aktywności.
Lil, dostałam info o pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Zaczynam 2 października. Ty też?
Jak obiecałam, wrzucam kilka fotek ciuszków od koleżanki (diabeł nas rozbroił :D )

właśnie dostałam wiadomość rano, ale dopiero weszłam na kompa, zaczynam też 2 października :) a ciuszki suuuuuuper!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #4905 19 września 2012, 15:58

lili Fajna mama
hej kobietki :)

u mnie pogoda ok,gorzej z humorkami :)

bylam dzis u gin.wszystko ok.dostalam skierowanie na glukoze pewnie jutro sie wybiore,

lekarz mi mowi ze jestem w 22tyg.ja juz niewiem jak on to liczy,u niego wazylam prawie 3kg wiecej dziwne i stwierdzil ze duzo przytylam (ze prawidlowo 1kg na miesiac powinno sie przytyc)ale wedlug mojej wagi i mojej kontroli jest ok :) )
za tydz mam usg :)

Zgłoś nadużycie #4906 19 września 2012, 16:04

lili Fajna mama
Nancy sliczne ciuszki :)

ja nie moge sie zmobilizowac do przepatrzenia ciuszkow po pierwszym synku,mam lenia :)
zrobilam dzis tylko zurek i pranie i leze heheh po wczorajszym spacerowaniu(calodniowym) bola mnie plecy...

Zgłoś nadużycie #4907 19 września 2012, 16:05

Hehe Madzia ja tez tak mam jak tak siedze to sie wierci juz pare razy w aucie jak siedzialam to musialam sie rozkraczyc, dobrze ze mam automat :-D

Lil w koncu dotarlas :-)

Lili to jakbym ja poszla do Twojego lekarza to chyba juz bym musiala rodzic bo chyba 1kg na tydz a nie na miesiac :-)

Pytalam ostatnio kolezanke co wlasnie urodzila i tutaj u mnie nie robia tej glukozy bo chodze do tego samego lekarza co ona, wiec mnie to ominie :-D w sumie sie ciesze,ale nie wiem tez czy to dobrze

Zgłoś nadużycie #4908 19 września 2012, 16:18

lili Fajna mama
hheh Daria on jest uczulony na dodatkowe kg,jak bylam w pierwszej ciazy to tez mi tak powtarzal o tych kg,no ale wtedy duuuzo przytylam w sumie 20kg,takze mial racje....
a teraz mysle ze tylko na 10 sie skonczy ;)

Zgłoś nadużycie #4909 19 września 2012, 16:38

Metra Fajna mama
pospałam, wstałam...furia może trochę mniejsza ale nadal mnie buzuje ...
dobrze, że pogoda ładna za okienkiem :)
ciekawa jestem tego lekarza dzisiejszego czy w ogóle mi dziecko pokaże. bo w końcu to tylko usg serca...no nic zobaczymy.
muszę w przyszłym tygodniu jechać po zwolnienie do gina...

Zgłoś nadużycie #4910 19 września 2012, 17:29

Nancy Gotowa na wszystko
Metra, ja też dziś nakrzyczałam na swojego M. Sama siebie dzisiaj nie znoszę :-/
Przesyłam Wam zdjęcie mojego brzuchola, mam nadzieję, że coś widać. Swędzi dziś potwornie (mimo intensywnego smarowania) i pojawiły mi się na nim czerwone drobniutkie krosteczki.