Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4711 18 września 2012, 12:14

Metra Fajna mama
chyba jem za dużo mleka....kurczę rano płatki, teraz budyń....ponoć to nie zdrowe jeść tak dużo mleka... ??

Zgłoś nadużycie #4712 18 września 2012, 12:18

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Moniś wszystko w życiu zależy od podejscia ... jak sie odrazu nastawimy że bedzie źle to będzie, a jak człowiek jest pozytywnie do wszystkiego nastawiony to i pozytywne rzeczy z tego wychodzą :)

Metra ja tak samo myslę, jak moge nie kochac ojca mojego dziecka? Wiadomo że dziecko to co innego, że to najważniejsza istota na Ziemi i wszystko bd robić dla niej, ale mój M. bd też najważniejszy i nie mam zamiaru go odtrącić :) choćby nie wiem co i nikt mi nie wmówi że przestane go kochać... jak sie chce to wszystko można ... kryzysy wiadomo bd ale jak ludzie sie kochają to je przezwyciężą :)

Zgłoś nadużycie #4713 18 września 2012, 12:24

daria212 Gotowa na wszystko
nigdzie nie znajde lepszego wsparcia jak u Was :-)

moj juz mi powtarza zeby go caly czas tak samo kochala jak bedzie maly :-) nie da o sobie zapomniec hehe

Zgłoś nadużycie #4714 18 września 2012, 12:26

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Madzia też tak myślę tylko pozytywnie powinniśmy myśleć...ja też nie wyobrażam sobie , żebym miała męża przestać kochać bo kocham go mocno :) i nie sądzę ,żeby dziecko miało to zmienić...Kryzysu nie da się uniknąć a myślę,że pary bez dziecka są nawet na niego bardziej narażone :) Jeśli ludzie się kochają to dziecko ich jeszcze bardziej łączy.

Zgłoś nadużycie #4715 18 września 2012, 12:30

monis89 Gotowa na wszystko
Madzia ja jestem optymistką w życiu, ale z doświadczenia rodziców wiem że są różne sytuacje w życiu.. Ale ze swoim mamy podobne charaktery i jak sie kłocimy to pozniej ciezko jest i ktores z nas nie wytrzymuje i sie przytula :) ..

Marzenka tych pazurków też się troche obawiam, ale reszty nie.. Nawet kąpania- w końcu ma sie trzech młodszych braci :D ... A! Jest coś czego najbardziej się boję!! Usuwanie kataru z noska.. Ja wiele moge przetrzymać ale jak widze ze komus leci z nosa czy cos to mam odruch wymiotny.. Nie wiem czemu.. Przy zygach czy czyms innym równie obrzydliwym tak nie mam :/.. Dlatego u mnie odpada taki mechanizm do noska ze sie ciągnie ustami przez rurkę :/

Zgłoś nadużycie #4716 18 września 2012, 12:30

Marzenka85 napisał(a)

Jeśli ludzie się kochają to dziecko ich jeszcze bardziej łączy.

Pięknie powiedziane :D zresztą ja mam prosty przykład... moi rodzice... maja mnie i mojego brata a jakos nigdy nie przestali sie kochac... cały czas jak zakochane gołąbki :) wiec co jak co ale takich rzeczy sie nie boję :)

Zgłoś nadużycie #4717 18 września 2012, 12:32

Mnie moi rodzice bardzo kochają a i tak był rozwód wiec nie zawsze to sie sprawdza..

Zgłoś nadużycie #4718 18 września 2012, 12:33

Mnie moi rodzice bardzo kochają a i tak był rozwód wiec nie zawsze to sie sprawdza..

Zgłoś nadużycie #4719 18 września 2012, 12:40

Metra Fajna mama
nie wiem Marzenko, czasami najlepsze małżeństwa legną po urodzeniu dziecka...ale nas to nie spotka :)

ale mnie wkurzyła moja znajoma...15 minut mi robiła wykład na temat jaki to żłobek jest zły a niania super i że nianie są za 500 zł hahaha ja jej mówię to znajdź mi taką...nie będę brała starej baby na emeryturze żeby mi na zawał zeszła...jezu jak mnie wkurza takie wtrącanie się w czyjeś prywatne życie. jak się zarabia 4000 zł to można sobie płacić za nianię 1000...ja pierd...co za człowiek. najgorsze jest to, że będę z nią pracować i ciągle mi się tak będzie mądrować nad uchem...że na cycku to do 1,5 roku trzeba karmić!!! matka polka się znalazła...bo ona dwójkę dzieci wychowała...będę karmić do 1,5 roku i życia mieć nie będę bo dzieciaka muszę lecieć nakarmić...ale mnie podqrwiła...

Zgłoś nadużycie #4720 18 września 2012, 12:41

Bo ludzie rozwodzą się nie dlatego ,że przestają kochać dziecko..tylko dlatego ,że przestają kochać siebie ,a może tej miłości nigdy między nimi nie było.

Zgłoś nadużycie #4721 18 września 2012, 12:42

monis89 napisał(a)

No własnie mi chodzi tylko o to, ze nie można miec negatywnego nastawienia że cos bd nie tak tylko myslec że nas to nigdy nie spotka... no i przede wszystkim trzeba dbać o ta druga połówkę żeby jej dobrze z nami było ... jak sobie to olejemy no to wtedy bd klops

Zgłoś nadużycie #4722 18 września 2012, 12:44

Metra Fajna mama
potwierdzono naukowo, że miłość zanika w związku po 7-8 latach...później pojawia się przyjaźń i szacunek....szczególnie widoczne jest to u mężczyzn, bo my kobiety nadal myślimy, że to co czujemy: tą czułość na jego widok i chęć przebywania to jest miłość, a oni otwarcie mówią, że są przyzwyczajeni do nas i nas szanują i chcą z nami być bo jest im dobrze, mają przyjaciela na miejscu.

Zgłoś nadużycie #4723 18 września 2012, 12:45

Metra Fajna mama
trzeba się nieźle napracować, żeby się ze sobą zestarzeć :)

Zgłoś nadużycie #4724 18 września 2012, 12:49

Metra tez by mnie takie babsko wkurzyło.Jak się trafi na dobrą nianię to jest super.Ale nie oszukujmy się za 500zł raczej dobrej opiekunki się nie znajdzie.Ja myślę ,że i żłobki i nianie mają swoje wady i zalety.W żłobku dziecko ma kontakt z innymi dziećmi a to jest bardzo ważne.

Zgłoś nadużycie #4725 18 września 2012, 12:49

Metra nie martw się ciocie-dobre rady są wszędzie... najlepiej im jakoś odpowiedzieć raz ostro to moze przestaną :) a nianie za 500 zł to ja nie chce wiedziec co to za niania byla ;] u nas najtansza 8zł na godzinę bierze (po znajomosci jeszcze) a co do karmienia Ty bd sama najlepiej wiedziała jak długo karmić swoje dziecko :)
Ta Twoja znajoma to jeszcze "może" się mądrować bo ma dwójkę dzieci, a ja mam taka co ma lat 30 dzieci nie ma tylko jej imprezy w głowie, ciuchy i jej cudowna figura... a ona mi sie wymądrza na temat mojej ciąży jakbym ja jakaś uposledzona była :/

Zgłoś nadużycie #4726 18 września 2012, 12:49

Metra to nie gadaj z nią i jej powiedz ze nie masz ochoty słuchać jej mądrości :) .. po 7-8 latach? Boże.. To niedługo.. Oby nas to ominęło :) ..

Madzia negatywnego nastawienia to ja bron Boże nie mam :) .. Marzenka myśle ze tak mogło byc i pomylili miłośc za zauroczeniem, ale to nic, za to mam wspaniałe rodzeństwo :D

Zgłoś nadużycie #4727 18 września 2012, 12:52

tu Metra masz racje, moj to mi powtarza ze nie mogl by byc beze mnie bo juz tak sie przyzwyczail, w 8 tyg ciazy jak bylam w szpitalu w Pl to on musial wrocic do Niemiec a po dwoch dniach przyjechal bo juz nie mogl wytrzymac i mi niespodzianke zrobil, mile to bylo :-D a jak wychodzi do pracy to ,, kocham Cie'' i buzi oby tak zawsze bylo nawet jak to ma byc przyzwyczajenie :-D

Zgłoś nadużycie #4728 18 września 2012, 12:54

a niech tam sobie bd miłośc czy przyzwyczajenie, ważne że nie umiemy sie bez siebie obejsc :D

Zgłoś nadużycie #4729 18 września 2012, 12:54

Metra jak bedziesz jej sluchac i karmic do 1,5 roku to nastaw sie ze bedziesz pozniej z malym do przedszkola chodzic z cycem hehe

Zgłoś nadużycie #4730 18 września 2012, 12:55

Metra Fajna mama
myślę, że jak nie wytrzymam to jej coś powiem, bo mnie już lekko wkurza...beznadziejna jest w tych swoich mądrościach. ona zawsze wszystko wie najlepiej...matko... od początku ciąży chodziła za mną i mówiła będzie chłopak, będzie chłopak. normalnie nienormalna. a jej je mówię no i dobrze że chłopak. zaraz mi zacznie rady co do porodu udzielać, najlepiej to ona by chciała ze mną rodzić...żeby później mieć o czym gadać
monis ja ze swoim jestem 10 lat :) nie zauważyłam zmiany w miłości w przyjaźń...jakaś zmiana w związku oczywiście...nie wiem jak to opisać. nie rutyna, bo nadal mnie czymś zaskakuje i stara się o mnie ale jakoś jest inaczej...jakoś tak spokojniej, bez szału dupy jak to mówią ;)