Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4451 14 września 2012, 14:41

alex81 Zaprawiona w bojach
Kobitki podziwiam Was, że takie obrotne jesteście.. ja to mam mega lenia, za nic się zabrać nie mogę..

Zgłoś nadużycie #4452 14 września 2012, 14:44

madziulka_myszka Gotowa na wszystko

alex81 napisał(a)

Kobitki podziwiam Was, że takie obrotne jesteście.. ja to mam mega lenia, za nic się zabrać nie mogę..

Haha ja obrotna byłam tylko przez jeden dzien a później mnie uraczyło zajebiaszczym bólem pleców wiec wolę pokochać swojego lenia :D

Zgłoś nadużycie #4453 14 września 2012, 14:47

karoollcia Zaprawiona w bojach
dziewczyny a mam pytanie.. jaki rozmiar kombinezonu dla maluszka będziecie kupowały ?? 62? czy może mniejsze ?? bo się zastanawiam właśnie ..

Zgłoś nadużycie #4454 14 września 2012, 14:54

karollcia tu juz tyle razy debata na ten temat była ale nigdy nikt jednoznacznie nie stwierdził jaki rozmiar jest najodpowiedniejszy :D ale chyba wiekszosc kupuje 62... ja mam kilka w różnych rozmiarach ...

Zgłoś nadużycie #4455 14 września 2012, 14:56

baby Zaprawiona w bojach
mój M. jak się urodził to miał 58cm więc jak synuś będzie podobny do tatusia to w 56 się nie zmieści :P więc na pewno 62

Zgłoś nadużycie #4456 14 września 2012, 15:00

alex81 Zaprawiona w bojach
62 raczej bezpieczniejsze i dłużej posłuży niż 56 ;)

Zgłoś nadużycie #4457 14 września 2012, 15:03

karoollcia Zaprawiona w bojach
a no właśnie też tak myślę :) dzięki dziewczyny ... niby cały czas patrzyłam na 62 ale jakoś tak mnie naszły wątpliwośći ale dzieciątka dość szybko rosną więc 62 to już na tą całą zimę powinien być :)

Zgłoś nadużycie #4458 14 września 2012, 15:14

Dafne Gotowa na wszystko
Metra, gratuluję ukończenia prac w szafie ;) no i śliczny brzuszek masz :) Idź do tego lekarza, jeżeli jest rzeczywiście dobry, bo zdrowie i Twój spokój nie ma ceny. Na mnie też czeka szafa w przedpokoju, ale jest ona tak duża, że musimy z mężem razem się nią zająć ;)

Co do rozmiaru kombinezonu, to jeszcze nie wiem, jaki będę kupować. Jutro jadę do mojej siostry, która ma od znajomego jakieś ciuszki w dobrych cenach do sprzedania, to sobie pooglądam :)

Co do usg 3d, to nie planowaliśmy go robić, ale znajomy lekarz zaproponował, że możemy przyjść do niego do szpitala podczas dyżuru, to zrobi nam za darmo :) Jak trafimy na niego w ten weekend, to zrobimy :)

Marzenka wózek całkiem fajny, ja też na pewno będę chciała zdecydować się na ciemny kolor, bo w zimie to jednak będzie się brudził.

A co do świąt, to też już nie mogę się doczekać! :) Co roku tak mam, że jak już przychodzi wrzesień, to odliczam dni do świąt, ale w tym roku jestem jeszcze bardziej niecierpliwa :)

Zgłoś nadużycie #4459 14 września 2012, 15:19

baby Zaprawiona w bojach
Metra: ja też bym poszła sprawdziła czy wszystko ok :)
Ja mam zalecenie od gin żeby leżakować więc nie robie porządków w szafach:/ ale może po wizycie we wtorek nie będę musiała leżeć :)

Zgłoś nadużycie #4460 14 września 2012, 15:46

baby napisał(a)

Metra: ja też bym poszła sprawdziła czy wszystko ok :)
Ja mam zalecenie od gin żeby leżakować więc nie robie porządków w szafach:/ ale może po wizycie we wtorek nie będę musiała leżeć :)

3mam kciuki żebys mogła skakac i biegać :D
Lecę dziewusie do domku na obiadek :*

Zgłoś nadużycie #4461 14 września 2012, 17:24

Metra Fajna mama
Dafne jak tam miałaś wenę ?? ja dopiero teraz biorę się za prezentację ;)
baby ja też nie skaczę i nie szoruję...robię jedną półkę w godzinę :P po sprzątaniu poprzedniej szafy dużej miałam straszne bóle pleców i też postanowiłam się oszczędzać...mam nadzieję, że niedługo będziesz mogła zacząć gniazdowanie ;)
pospałam troszkę po obiadku i jak wstałam to oczywiście zachciało mi się nektarynki i soku pomarańczowego...i musiałam pójść do sklepu...dobrze, że psa mam to miałam pretekst bo po sam sok to chyba bym nie poszła :)
karolciu ja mam dwa kombinezony na 62 cm oba :) przecież z maluszkiem nie będziemy za dużo szaleć po śniegu i mrozie więc akurat jak zaczniemy wychodzić na dłuższe spacery to bąble będą miały 62 cm :)

Zgłoś nadużycie #4462 14 września 2012, 17:40

lilbanaqa Fajna mama
cześć Wam :)

zdałam egzamin, bez problemu :) oblała 6/8 osób... czuję się wyróżniona :D

widziałam, że była rozmowa o świętach... kocham zimę, zapach mandarynek, choinki ... ahh :)

Metra, piękny brzunio i widzę, że rooośnie! Antoś powiększa dzielnie swój domek :) i rzeczywiście drogie to badanie, ale skoro taki dobry specjalista, to chyba warto wydać i być pewnym co i jak z serduszkiem :)

Karollcia, kombinezonik kupiłam jeden zimowy na rozmiar 62, nie ma sensu kupować mniejszych

Dafne, ładnie Cię ta promotorka potraktowała... :/ wstrętne kobicisko... życzę wytrwałości i przypływu weny :*

dzisiaj lub jutro jadę do Bełchatowa na 1 urodziny chrześniaczka, kupiłam mu podwójną ramkę, po jednej stronie miejsce na zdjęcie a po drugiej miejsce na odcisk dłoni maluszka w glince :) będzie miał pamiątkę :) a do tego dorzucę Zygmuna I Starego, mam nadzieję, że to nie będzie za mało na 1 urodziny, nie znam się :(

Zgłoś nadużycie #4463 14 września 2012, 17:47

Metra Fajna mama
Lil gratulacje :)

uważam że fajny prezent kupiłaś :) nie stresuj się że za mało bo wcale nie za mało :) najważniejsze że będzie miał pamiątkę :)

Zgłoś nadużycie #4464 14 września 2012, 17:49

Dafne Gotowa na wszystko
Metra, coś napisałam i teraz utknęłam, bo mam problem z jedną analizą - nie wiem, jak ją zrobić, a właściwie jak ją zinterpretować :/. Na szczęście okazało się, że dużą część tego, co promotorka ode mnie teraz chce, już miałam zrobioną ;)

Lil, gratuluję zdanego egzaminu! :)

Zgłoś nadużycie #4465 14 września 2012, 17:55

Metra Fajna mama
Dafne widzisz jaka z Ciebie pilna studentka....ja też miałam porobione analizy których nawet nie wykorzystałam w pracy ;) a masę tego co wykorzystałam i tak odrzuciłyśmy ;)

Zgłoś nadużycie #4466 14 września 2012, 19:59

Metra Fajna mama
coś mi się towarzystwo wykruszyło forumowe...idę więc i ja stąd. najpierw z psem, później do kąpieli i zajrzę tu. a jak pustki będą to do łóżeczka się położę ;) i poczytam...

Zgłoś nadużycie #4467 14 września 2012, 21:02

Marzenka85 Gotowa na wszystko
no pusto jakoś tu :(

Zgłoś nadużycie #4468 14 września 2012, 21:07

lilbanaqa Fajna mama
pusto jak w mojej lodówce, gdy mieszkałam w akademiku :D :D szukam jak się dostać do Bełchatowa z Lublina i nie mogę znaleźć żadnego połączenia ;( cholercia...

Zgłoś nadużycie #4469 14 września 2012, 21:29

lili Fajna mama
hej mamusie :)
poczytalam,troche zaleglosci mialam ;)
rzeczywiscie dzis tu pusto,czyzby tematy sie wyczerpaly czy mamusie juz weekend zaczely z facetami w domku :)
ja wlasnie pojadlam teraz goraca herbatka bo cos katar mnie lapie,maly juz z przedszkola przyszedl "zasmarkany"takze zaczna sie uroki jesieni :)
widze ze prawie wszystkie biora sie za porzadki w szafach i nie tylko,ja tez ukladalam rano,hheh okna mam do mycia ale niewiem czy sie brac za to czy odpuscic,bo nie chce bolu plecow,rwa mi juz wystarczy.....

Zgłoś nadużycie #4470 14 września 2012, 21:41

monis89 Gotowa na wszystko
Hej hej.. Ale ja dziś się naczekałam na autobusy... Jechałam tylko po spodnie ciążowe do znajomej a cały dzień mi zleciał :/.. Wszystkie widze całe dnie na sprzątaniu spędzają, niedługo nie bedziecia mialy co robic :) ..
Lili ja bym odpusciła sobie okna.. Podobno to niezdrowe.. Poza tym nie przemeczaj sie tak i zatrudnij swojego :)