Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4431 14 września 2012, 12:03

Metra Fajna mama
dobra obejrzę sobie coś i odpocznę przed szafą :)

Zgłoś nadużycie #4432 14 września 2012, 12:07

alex81 Zaprawiona w bojach
Metra zobaczysz, że Antoś będzie zdrów jak ryba :)

Zgłoś nadużycie #4433 14 września 2012, 12:08

alex81 Zaprawiona w bojach
A Lil zda napewno :) wróci i się pochwali :)

Zgłoś nadużycie #4434 14 września 2012, 12:09

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Metra ja robiłam odrosty rozjaśniaczem i pasemka beżowym blondem... rozmawiałam z lekarzem o farbowaniu i rozjaśnianiu i mówił ze nie ma przeciwwskazań bo chemikalia z farby nie przedostają się do krwioobiegu jedynym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na zapachy (ja nie jestem wrażliwa).... dla przezorności szwagierka robi mi wszystko na folii aluminiowej (tzn nie kładzie bezpośrednio na całą głowę i między głową a farbą jest kilka mm przerwy) ale jeżeli się boisz to chyba loreal robi farby bez amoniaku :) :) ja miałam zamiar długo wytrzymac bez farby no ale... nie dałam rady :D miałam odrost na pół głowy

Zgłoś nadużycie #4435 14 września 2012, 12:11

Metra dużo płacisz u tego specjalisty.... ja na swoim 3d płaciłam 200zł i badanie obejmowało szczegółowe badanie serca płodu.... i też pan doktor, który mi to robił jest specjalista od ultrasonografii i diagnostyki płodu...

Zgłoś nadużycie #4436 14 września 2012, 12:14

karoollcia Zaprawiona w bojach
Hej mamcie ja sobie dziś pospałam do 11 ale w nocy się wierciłam nie mogłam się jakoś ułożyć... a teraz wziełam prysznic wstawiłam pranie i zaraz z pieskiem na sikacza lece :)
Metra śliczny brzucholek duży już :) widać że synek rośnie jak na drożdżach ;)
a ja jak mój m dziś wcześniej wróci to może do Ikei się wybiore ...

Zgłoś nadużycie #4437 14 września 2012, 12:23

karoollcia napisał(a)

Hej mamcie ja sobie dziś pospałam do 11 ale w nocy się wierciłam nie mogłam się jakoś ułożyć... a teraz wziełam prysznic wstawiłam pranie i zaraz z pieskiem na sikacza lece :)
Metra śliczny brzucholek duży już :) widać że synek rośnie jak na drożdżach ;)
a ja jak mój m dziś wcześniej wróci to może do Ikei się wybiore ...

O matuchno ja mam złe wspomnienia po ikei ostatniej :D byłam chyba na początku lipca i myślałam ze giry mi odpadną tak sie nałaziłam :D :D :D

Zgłoś nadużycie #4438 14 września 2012, 12:54

Metra Fajna mama
wiem Madziu, że drogo...cały czas liczę na to, że w skład tego badania będzie wchodziło nie tylko serducho...no ale przekonamy się w środę...bo ten facet jest kardiologiem płodowym :) pewnie dlatego tak drogo. dziewczyny z forum pisały mi, że miały to badanie taniej u tego samego gościa więc nie wiem z czego to wynika :/ aż mam wątpliwości czy nie odwołać tej wizyty i nie pójść do innego ale wszyscy mnie przekonują, że facet jest najlepszy. z całego województwa przyjeżdżają kobiety i nie jedno dzieciątko uratował więc chyba jednak zostanę przy nim...a czy pokaże mi Antka w 3d to się okaże w środę :)

Zgłoś nadużycie #4439 14 września 2012, 12:55

hehehe :) no tak ja ostatnio tak mam po każdym sklepie ;) i przychodze zziajana, zmachana jak nie wiem :) a w Ikei troche chodzenia jest a jeszcze jak mój mężulek będzie chciał po drodze do decathlonu zajść to już w ogóle ;)

Zgłoś nadużycie #4440 14 września 2012, 12:57

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Hej mamuśki :)
Ja dziś spać nie mogłam przez ten katar....i teraz też mnie cholerstwo męczy.Metra brzunio śliczny :) Ciekawe jak tam egzamin Lil ?? Wczoraj byłam u mojej koleżanki co zaraz rodzi :) termin ma na 21.09.2012 i oglądałam jej wózek :) Nawet fotkę zrobiłam to powiecie czy wam się podoba :)

Zgłoś nadużycie #4441 14 września 2012, 12:58

Metra skoro jest taki dobry to idz.. i Ty będziesz spokojniejsza a przecież nie możemy się denerwować ja w poniedziałek mam połówkowe i też pewnie z 250 pójdzie .. a z Twoim synalkiem napewno jest wszystko wporządku :)

Zgłoś nadużycie #4442 14 września 2012, 13:01

Metra ja bym nie odwoływała wizyty choć droga...ale skoro jest najlepszy to myślę ,że warto....tylko czemu są różnice w cenie ?? to mnie zastanawia....

Zgłoś nadużycie #4443 14 września 2012, 13:06

Metra Fajna mama
Marzenko na katar polecam maść majerankową....działa od razu :)
właśnie nie wiem skąd te różnice...może po prostu podrożało od kiedy one były...jedna miała robione to badanie jakieś 3 miechy temu a druga rok temu....cholercia wie o co chodzi. trudno. wolę zapłacić i spać spokojnie. tym bardziej, że najlepiej zrobić usg serduszka między 21 a 24 tygodniem bo wtedy najlepiej wszystko widać. mój lekarz trochę bagatelizuję serce, co go pytam jak tam serce to on mówi, że będzie czas na serce....że prawidłowo zbudowane, ale jakoś specjalnie się mu nie przygląda. bardziej go interesują pozostałe narządy i pomiary. idę więc na to usg i tyle. niech ktoś w końcu poogląda dokładnie :)
Marzenko wózek wygląda całkiem fajnie, ciężko stwierdzić jak się będzie prowadził...
dobra wracam do mojej szafy, ale jestem tu cały czas :)

Zgłoś nadużycie #4444 14 września 2012, 13:44

Marzenko wózek całkiem całkiem :) chociaż ja wolę bardziej nowoczesne i jednolite :)

Metra ja bym nie odwołała wizyty mimo że drogo ale bd miala spokojne sumienie że bylas u specjalisty :) i wydaje mi się że Ci pan doktor na pewno dzieciątko pokaże w koncu USG to USG i na pewno wszystko widac, a wizyta mogla podrożec bo np pan doktolr kupil nowszy sprzęt itp .... z tymi tygodniami faktycznie najlepiej wyrobić się do konca 24 tygodnia bo później kostki robią się twarde i nie mozna dokladnie serduszka obejrzec :) jak bd u tego lekarza to poprostu podpytaj czy jest możliwość żebys podpatrzyła Antka :)

Zgłoś nadużycie #4445 14 września 2012, 13:49

Ooo no widzisz Metruś mój ginek zawsze ogląda serduszko..no idź idź na to badanie będziesz spokojniejsza :)

Zgłoś nadużycie #4446 14 września 2012, 13:54

No ja właśnie też wole bardziej jednolite (dwukolorowe mi się podobają) i nowoczesne :) Ale moja kolezanka jest plastyczką i do niej bardzo ten wózeczek pasuje :)

Zgłoś nadużycie #4447 14 września 2012, 13:57

Marzenka85 napisał(a)

No ja właśnie też wole bardziej jednolite (dwukolorowe mi się podobają) i nowoczesne :) Ale moja kolezanka jest plastyczką i do niej bardzo ten wózeczek pasuje :)

hehe własnie mi się ten wózek odrazu z plastyką skojarzył... chyba dlatego że w którejś klasie na granatowym podręczniku do plastyki były koła haha :D :)

Zgłoś nadużycie #4448 14 września 2012, 14:03

Metra Fajna mama
pójdę do tego lekarza :)
wczoraj któraś zrobiła mi smaka na placki ziemniaczane i właśnie robię :) a na wierzch położę kawałki piersi z kurczaka w sosiku czosnkowym :) Antoś aż mi się wierci w brzuszku na samą myśl :)
batalia z szafą przedpokojową wygrana :) została tylko część z butami ale to jutro jak mój będzie bo akurat ta część jest wysoko :)
poleżę troszkę przed obiadkiem...będę później :)

Zgłoś nadużycie #4449 14 września 2012, 14:11

Metra moje gratulacje :D
haha a ja si e tak cieszyłam ze wszystko ogarnęłam w szafie i poprasowane mam wszystko a mój M. wczoraj nam od jego tesciowej przywiózł jeszcze dwa wielkie wory jesiennych rzeczy ;] cudownie od nowa pranie > prasowanie ....

Zgłoś nadużycie #4450 14 września 2012, 14:11

kuźwa od mojej tesciowej miało byc haha a jego mamy, bo tam rok mieszkalismy