Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4411 14 września 2012, 9:29

baby Zaprawiona w bojach
ja skończyłam farmację i na moim macierzystym wydziale zaczynam studia :)

Zgłoś nadużycie #4412 14 września 2012, 9:33

Metra Fajna mama
fajnie czyli też laboratorium Ciebie czeka :P
oto Antoś i jego domek dzisiejszego poranka :)

Zgłoś nadużycie #4413 14 września 2012, 9:43

AniaFin Gotowa na wszystko
cześć dziewuszki, zgłaszam się i ja :) Popracowałam w labie już z godzinkę, zrobiłam moim nicieniom karuzelę (muszę je wysterylizować w antybiotykach przed wypuszczeniem na roślinki :) i czytam sobie co tu piszecie.
Biedna Dafne :( , promotorka jakaś niekompetentna jeśli dopiero teraz do niej dociera co zrobiłas w pracy. Ja robiłam magisterkę na SGGW i też się niestety takie "perełki" trafiały i znam ten ból, bo też miałam poważny deadline i odchodziłam od zmysłów. A ci ludzie zwykle mają w głębokim poważaniu twoje osobiste sprawy. W Holandii jest o wiele przyjaźniejsze podejście na szczęście ;)
Baby, tak Jak Metra mówi, dziecko i doktorat to wcale nie taki zły pomysł, zalezy też co się robi, ale często badania sobie możesz jakoś dostosować, godziny pracy mieć bardziej elastyczne, jak masz pisanie, to zawsze możesz zostać w domu. Poradzisz sobie na pewno :) Moja siostra też po farmacji, ale wybrała karierę apteczną i została kierownikiem ;) Fajnie jest mieć farmaceutę w rodzinie :)

Zgłoś nadużycie #4414 14 września 2012, 9:48

Metra Fajna mama
cześć Aniu :)

my chyba zjemy drugie śniadanko i zabieramy się do pracy, czyli do szafy :)

laseczki nie będę przypominać, że czekam na fotki brzucholi Waszych...minęły już dwa tygodnie od ostatnich sesji :)

ciekawe co tam u madzi bo jakoś się nie odzywa już kilka dni ...

Zgłoś nadużycie #4415 14 września 2012, 10:01

baby Zaprawiona w bojach
AniaF: wiesz może w Holandii fajnie jest być farmaceutą ale ja pracowałam w sieciówce przez rok i szczerze powiedziawszy zmiany jakie zachodzą wcale mi się nie podobają :( robie z apteki marketu z promocjami to jest przesada! Ja zawsze polecałam pacjentowi preparat do którego jestem przekonana i który według mnie jest najlepszy! a nie ten który jest na promocji (no chyba że faktycznie jest coś fajnego i się przyda pacjentowi)!

Zgłoś nadużycie #4416 14 września 2012, 10:03

baby Zaprawiona w bojach
a ja lecę na zakupy bo nawet chleba nie mam :P

Zgłoś nadużycie #4417 14 września 2012, 10:27

daria212 Gotowa na wszystko
dzien dobry piekne brzucholki :-)
Ja tylko na chwilke, musze uciekac bo mam duzo pracy dzisiaj.
cos nie moglam spac bo katar mnie bierze i nie moglam oddychac przez nos, masakra jaks czeba sie zaczac chartowac:-p
Powodzenia dafne z dalsza praca :-)

Zgłoś nadużycie #4418 14 września 2012, 10:30

Metra Fajna mama
daria posmaruj sobie nosek maścią majerankową :) sprawdziłam na sobie działa i ułatwia oddychanie :)

Zgłoś nadużycie #4419 14 września 2012, 10:52

baby napisał(a)

AniaF: wiesz może w Holandii fajnie jest być farmaceutą ale ja pracowałam w sieciówce przez rok i szczerze powiedziawszy zmiany jakie zachodzą wcale mi się nie podobają :( robie z apteki marketu z promocjami to jest przesada! Ja zawsze polecałam pacjentowi preparat do którego jestem przekonana i który według mnie jest najlepszy! a nie ten który jest na promocji (no chyba że faktycznie jest coś fajnego i się przyda pacjentowi)!

Wiem o czym mówisz, moja siostra była kierownikiem w sieciówce całodobowej z częścią samoobsługową i prawie tam osiwiała od stresu, a przynajmniej schudła z 10 kg, uciekała stamtąd gdzie pieprz rośnie i teraz się zaczepiła na kierownika w małej prywatnej aptece. Narzeka oczywiście na te zmiany, ale jest o wiele lepiej. A w Holandii to nie znam żadnego farmaceuty ;) wiem tylko, że apteki są tutaj zupełnie inne niż w Polsce, zupełnie nie przypominają polskich "marketów" (nie mają wystaw i promocji) i się w nich kupuje przeważnie tylko leki na receptę albo specjalnie robione na miejscu.

Zgłoś nadużycie #4420 14 września 2012, 10:54

monis89 Gotowa na wszystko
Hej Dziewczyny!! :) Metra Ty się za drugie sniadanko zabierasz a ja dzis w koncu sie wyspalam (mimo ze o 7.00 zaczeli mi kosić trawe pod oknem) i dopiero pierwsze zjadłam :P ..

Baby a propos robienia z apteki marketu to możesz sobie obejrzeć to : http://www.youtube.com/watch?v=djDK7L70hxY.. Jestem wielką fajnką kabaretów i tak mi się skojarzyło jak przeczytałam Twoj post :)

Zgłoś nadużycie #4421 14 września 2012, 11:13

Metra powodzenia w sprzątaniu, ja jutro się znowu zabiorę za odgracanie pokoju dziecinnego :)
A w weekend się postaram o fotkę brzucha ;)
Teraz lecę do moich robali!
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #4422 14 września 2012, 11:20

Metra Fajna mama
zamiast za szafę wzięłam się za odgracanie komody w sypialni :) jeszcze chwila i się stamtąd wynoszę :)

Zgłoś nadużycie #4423 14 września 2012, 11:31

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
No ładnie dziewczyny... ponad 10 stron musiałam nadrobić ;] ale przebrnęłam :)
Metra piękny ten Twój Antoś i jak ładnie rośnie :) i dzięki za pamiec o mnie
Ja cały czwartek spędziłam na pracy bo miałam jakiś przypływ energii.... wyprasowałam swoją stertę rzeczy, posprzątałam domek i nawet towar na sklep uszykowałam a na kolacje zrobiłam moją ulubioną lasagne :D a wieczorem to wszystko sie na mnie zemsciło bo plecy mnie tak okropnie bolały że prawie płakałam... od tego czasu juz wiem ze nawet jeśli sie wydaje że mozemy góry przenosic to lepiej odpuscic....A wczoraj zrobiłam sobie dzien przyjemnosci i poleciałam na zakupy, kupiłam sobie kilka sweterków i bluzek bo wszystko mi jakies kuse sie zrobiło a wieczorem pojechałam do szwagierki pofarbowała mi włoski i obcieła grzyweczkę :) odrazu lepiej się czuję :) I dlatego do was nie zaglądałam ale juz jestem :)
A widziałam że rozmawiałyscie o zimie :D ja tam lubie zimę ale taką prawdziwą z dużą warstwą śniegu, a nie burą chlapiastą itp.. :D i święta mmmmm :) a co do nart to ja je kocham.... zaraził mnie mój M jakies 6 lat temu i od tego czasu co weekend zimą w Zielencu bylismy i conajmniej jeden dłuższy wypad :D w tym roku miałam spróbować snowboardu i szykował się wyjazd w Alpy no ale przesunę to na przyszły rok :D

Moniś gratuluje Wiktorii :) i też się zaczełam zastanawiac nad tym imieniem :D
Dafne co za babsko okropne masakra.... ale gratuluję Ci zdrowego dzidziusia i jak pięknie rośnie mój równiutko w 23w00d miał 618g :D więc podobnie

Zgłoś nadużycie #4424 14 września 2012, 11:40

baby Zaprawiona w bojach
AniaF: no własnie dlatego wybrałam doktorat zamiast pracy w sieciówce :P

Zgłoś nadużycie #4425 14 września 2012, 11:41

baby Zaprawiona w bojach
Metra: piękny duży brzusio już masz :)

Zgłoś nadużycie #4426 14 września 2012, 11:52

alex81 Zaprawiona w bojach
Cześć kobitki.. a ja niedawno wstalam dopiero ;) Mała w nocy się gimnastykowała i zmieniała pozycje, więc o 2 nie obudziła i trochę zeszło zanim znów zasnęłam.. no ale miłe uczucie to było :)

Dziś też mam w planach robienie porządku w szafie, bo trzeba w końcu zrobić porządek z przykusymi rzeczami i przy okazji miejsce na ciuszki dla Malej. Zobaczę tylko czy się zmobilizuję :)

W przyszłym tyg mam usg 3 d, w końcu znów Ją zobaczę... trochę jej nie widziałam bo ostatnią wizytę miałam 22 sierpnia.. ciekawa jestem ile waży to maleństwo.. i obym się nie zaskoczyła i z Michaliny nie zrobił się chłopak (miałabym problem z imieniem ;) )

Dafne trzymam kciuki i na pewno dasz radę z tymi obliczeniami, najgorsze tylko w tym wszystkim że mało czasu Ci zostało na to.. ale każda z nas będzie Cię wspierać :)

Ja chciałam zacząć podyplomówkę z HR od października, ale już sobie przełożyłam w główce na "za rok" :)

Miłego i spokojnego dzionka Wam życzę :)

Zgłoś nadużycie #4427 14 września 2012, 11:53

Metra Fajna mama
madziu a jaką farbą robiłaś włoski ?? bo ja chciałam wczoraj zrobić garnierem ale zobaczyłam, że ma amoniak i dała spokój...

ja mierzę siły na zamiary, posprzątałam komodę, teraz przerwa na kisielek i zrobię troszkę szafy...nie dużo. pomimo tego, że czuję że mam energię to nie chcę cierpieć tak jak kiedyś z powodu pleców

Zgłoś nadużycie #4428 14 września 2012, 11:53

alex81 Zaprawiona w bojach
Metruś śliczny domek :)

Zgłoś nadużycie #4429 14 września 2012, 11:54

Metra Fajna mama
ciekawe jak tam Lil i jej egzamin :)

Zgłoś nadużycie #4430 14 września 2012, 11:56

Metra Fajna mama
alex ja w przyszłym tygodniu w środę mam USG serca Antosia...idziemy do specjalisty i dowiemy się czy wszystko w porządku. kosztuje mnie to 335 zł!! i niestety nie zrobię sobie w związku z tym 3d ale jakoś tak mam potrzebę usłyszenia, że z serduszkiem babolka wszystko dobrze