Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4391 13 września 2012, 18:19

monis89 Gotowa na wszystko
Oj woda to mój raj :) .. Większość aktywnych sportów lubię, ale pływanie to najbardziej :) .. I taniec :) .. Za to joga czy pilates w ogóle mnie nie fascynuja...

Zgłoś nadużycie #4392 13 września 2012, 18:22

karoollcia Zaprawiona w bojach
ooo pływać to i ja uwielbiam ... morze , jezioro mmm... w tym roku niestety się nie napływałam ale byliśmy nad morzem i było super .. da się nadrobić pływanie ;) po porodzie basen będzie grany .. teraz też czasami chodzę ...

Zgłoś nadużycie #4393 13 września 2012, 18:31

Dafne Gotowa na wszystko
baby ja uwielbiam narty, jeżdżę już ponad 20 lat :) próbowałam też snowboard, ale jednak narty są dla mnie lepsze

Zgłoś nadużycie #4394 13 września 2012, 19:09

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Ja tej zimy co była jeździłam pierwszy raz na nartach i się zakochałam :) Aż żal ,że w tym roku nie pojeżdżę...

Zgłoś nadużycie #4395 13 września 2012, 19:13

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Dafne zapomniałabym gratuluję zdrowego syneczka ...jak to maleństwo szybko rośnie...ja teraz wizytę mam 1 października ciekawe ile maluch przybierze na wadze :)

Zgłoś nadużycie #4396 13 września 2012, 19:41

Metra Fajna mama
ale mam lenia, nawet pisać mi się nie chce...

Zgłoś nadużycie #4397 13 września 2012, 19:48

Metra nie tylko Ty widać bo cisza na forum :) .. Ja założyłam słuchawki na brzucha i mała słucha sobie reggae :D

Zgłoś nadużycie #4398 13 września 2012, 20:29

Dafne Gotowa na wszystko
a ja się właśnie wściekłam, bo dziś promotorka mi napisała, że jeszcze raz mam zrobić całą analizę statystyczną do mojej magisterki, bo wcześniej ona nie zwróciła uwagi na moje hipotezy i teraz mam je zmienić, a co za tym idzie, zrobić wszystkie wyliczenia od nowa :( Najgorsze jest to, że przesłałam jej to już ponad 3 tygodnie temu, a ona dopiero teraz mi pisze, że coś jest nie tak :( aż się popłakałam ze złości :(

Zgłoś nadużycie #4399 13 września 2012, 20:40

alex81 Zaprawiona w bojach
No to Dafne wyrazy współczucia.. co za okropne babsko..

Zgłoś nadużycie #4400 13 września 2012, 20:49

Jak tak można?! Chamska baba.. 3 tygodnie nic i nagle wyjeżdza.. Współczuje..

Zgłoś nadużycie #4401 13 września 2012, 21:00

daria212 Gotowa na wszystko
Czesc mamuski, ja dzisiaj od rana zabiegana, jezdzilismy po sklepach i kupilismy farbe i panele i moj juz zaczal malowac korytarz a ja zrobilam zupke, w koncu cos sie rusza z tym remontem :-D

Dafne rzeczywiscie maly rosnie, ciekawa jestem ile moj ma juz bo brzuch mam duzy a teraz w srode mi nie robil usg a nastepna wizyta dopiero w pazdzierniku ( caly miesiac) :-(

Ale wam sie wlaczyl klimat ze swietami, ja uwielbiam swieta, zime srednio choc juz sie jej doczekac nie moge :-)

Zgłoś nadużycie #4402 13 września 2012, 22:29

Ale cisza.. Ja padam.. Dobranoc dziewczęta.. :)

Zgłoś nadużycie #4403 13 września 2012, 22:35

Metra Fajna mama
Dafne nie łam się...dasz radę...wierzę w Ciebie i wysyłam Tobie siły, tak jak Ania F mnie wysyłała :)
ciekawa jestem co moja promotorka powie na moją prezentację :) pewnie też coś będę musiała zmieniać...eh życie naukowca :)
nie martw się, prześpij się, zrób sobie dzień przerwy i zacznij z nową energią...uda się i skończysz szybciej niż myślisz...

uciekam spać laseczki...będę jutro

Zgłoś nadużycie #4404 14 września 2012, 8:56

Metra Fajna mama
puk puk...dzień dobry śpiące bobry :P
co to za spanie ?? już południe prawie :)
dzisiaj mam plan na sprzątanie szafy w przedpokoju i ostateczne dokończenie mojej prezentacji (zostały mi animacje do wstawienia)
jestem sama w domku więc szanse na realizację duże :)
zajrzałam do grudniówek, z ich dzidziusiem wszystko ok. przeszedł operację i jest stabilny...trzymamy kciuki dalej kobitki :)

Zgłoś nadużycie #4405 14 września 2012, 9:04

Dafne Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) Dziękuję Metra, Monis i Alex za wsparcie :* Metra, wiem, że jak się za to zabiorę, to zrobię, bo innego wyjścia nie mam, ale tak bardzo mnie to wytrąciło wczoraj z równowagi, że nawet jak dziś się obudziłam, to wciąż myślałam tylko o tym, dlaczego ona mnie tak załatwiła :( mam takie poczucie, że promotorka potraktowała mnie niepoważnie i wręcz mam do niej żal :( pewnie marudzę i zamiast tego powinnam zabierać się do roboty, ale chyba przez te hormony po prostu cały czas nie mogę się na tym skupić, już mam dosyć tej magisterki i tych studiów!

Zgłoś nadużycie #4406 14 września 2012, 9:08

Metra Fajna mama
e tam Dafne...nawet bez hormonów ja bym się wściekła...jakaś niepoważna ta kobita i tyle. wynika z tego, że w ogóle nie kontrolowała tego co robisz...przykre to ale jakże powszechne na uczelniach...każdy chce mieć kolejnego wypromowanego magistra lub doktora a mają głęboko w doopie nasze uczucia i życie.

nie łam się, odpocznij i bierzemy się do roboty...ja zawsze popołudniu mam akcję na naukowe sprawy a z rana zajmuję się mieszkankiem i swoim dobrym samopoczuciem. wyszłam z założenia, że to ja dyktuję warunki a nie uczelnia. ile zdążę zrobić tyle zrobię....trudno. niech czekają teraz na mnie :P

Zgłoś nadużycie #4407 14 września 2012, 9:14

Dafne Gotowa na wszystko
To prawda, że wychodzi na to, że ona wcześniej w ogóle nie kontrolowała tego, co pisałam, tylko teraz się obawiam, że jak ona tak ze mną postępuje, to jeszcze się okaże, że nie zdążę złożyć pracy do końca września i się nie obronię :( wrrr...
idę zjeść jakieś śniadanko, a później jeszcze dentysta mnie czeka, więc ciężki dzień przede mną ;)

Zgłoś nadużycie #4408 14 września 2012, 9:19

Metra Fajna mama
faktycznie nie fajnie...ale umiesz to zrobić więc w weekend sobie spokojnie popracujesz i zdążysz...nie martw się bo jak wpadniesz w panikę to tym bardziej będziesz miała blokadę
posmarowałam sobie płatki nosa maścią majerankową bo coś kicham od rana...strasznie śmierdoli ta maść, fuj aż mnie mdli...ale to jedyne co można na katar używać więc pomęczę się jeszcze chwilkę i zmyję...trzeba jej przyznać, że działa bo lepiej się oddycha :)

Zgłoś nadużycie #4409 14 września 2012, 9:19

baby Zaprawiona w bojach
Metra: zazdroszczę podejścia :) ja właśnie dostałam się na studia doktoranckie i cały czas zastanawiam się jak pogodzić to z ciążą a później z maluszkiem :)
Dafne to jest ostatnia prosta więc się nie łam tylko cały czas do przodu :) im szybciej to zrobisz tym lepiej dla ciebie :) więc głowa do góry :) każdemu pisanie pracy sprawia dużo frustracji :P

Zgłoś nadużycie #4410 14 września 2012, 9:26

Metra Fajna mama
baby ja właśnie skończyłam te studia i stąd mam takie podejście. 4 lata wśród ludzi uczelni zmienia człowieka i jego podejście do nauki :)
szczerze mówiąc nie wiem czy to była dobra decyzja kiedyś...miałam ofertę pracy w szkole na cały etat, wybrałam doktorat i teraz zostałam bez pracy :( nie wiadomo czy będzie dla mnie miejsce na uczelni :(
ogólnie mówiąc takie studia wymagają dużo poświęcenia, a w moim przypadku czasem nawet pracy do późnych godzin nocnych w laboratorium...niewątpliwie jest to dobry czas na dziecko, bo kończąc doktorat będziesz miała dużego dzieciaka i każdy chętnie przyjmie Ciebie do pracy :) nikt nie będzie też marudził na studiach, że jesteś na zwolnieniu :)
a jak będziesz miała stypendium to będzie nawet lekko finansowo :)
jaką dziedziną będziesz się zajmować?