Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4211 11 września 2012, 20:25

lilbanaqa Fajna mama
aaa, April ! ale duzy juz Nikos!!! pieknie! :D a pepek to od razu zauwazylam hihihihi :D cudownie! :)

Karollcia, sloooodka sukienusia! zawsze jak jestem w HM to zaluje, ze nie mam corusi :D tyle pieknych ciuszkow! a brzusio jaki urosl juz, no no :)
witam tez nowa mamusie, ja jestem Gabi, w grudniu koncze 20 lat i czekam na pierworodnego syna, Antosia :)

a moj narzeczony zepsul mi komputer, o czym nie wiedzialam, bo siedze na tablecie, przyszedl z kwiatami i powiedzial, ze idziemy do MediaMarkt po nowy komputer... hahhahaha xd

Zgłoś nadużycie #4212 11 września 2012, 20:25

Marzenka85 Gotowa na wszystko
już kiedyś była rozmowa o chustach :) ....ja nie mam nic przeciwko ale raczej nie będę jej używać :)

Zgłoś nadużycie #4213 11 września 2012, 20:26

lilbanaqa Fajna mama

monis89 napisał(a)

A tak w ogóle dziewczyny to co myślicie o chustach do noszenia dzidzi?

ja tak sie zastanawiam, ze jak znajde jakas niedroga to sie zaopatrze, ale to tylko jak nie bede miala rak wolnych a maly bedzie plakal :) juz mam nosidelko na szelkach, wiec zobacze jak z ta chusta :) w szkole rodzenia, do ktorej sie wybieram zajecia prowadzi jedna polozna, ktora jest wielka zwolenniczka chust, zobaczymy czy mnie namowi :D

Zgłoś nadużycie #4214 11 września 2012, 20:27

i uważam że jeżeli nie są noszone non stop to ok...

Zgłoś nadużycie #4215 11 września 2012, 20:28

Nancy Gotowa na wszystko
April, pępek masz strasznie normalny. Szczupłym dziewczynom prawie zawsze się wywija w ciąży. Ja mam podobny, śmieję się trochę z niego, ale w ogóle mi to nie przeszkadza :)

Lil, zaskoczyłaś mnie tym Jaczewskim, byłam pewna, że jesteś zdecydowana na 100% na Norwegię. Z Jaczewskiego niestety nikogo nie znam, nie leżałam tam, więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć.

Paula, witaj na forum :)

Karoollcia, sukienusia jest przecudna! Twój mąż ma dobry gust :)

Co do rozstępów: ja używam Ziajki. Jest dość tania i ładnie nawilża. Trochę się boję rozstępów, póki co nie widać, ale brzuch swędzi mnie coraz częściej, zwłaszcza pod gumą od spodni, chyba solidnie się rozciąga.

Zgłoś nadużycie #4216 11 września 2012, 20:29

lilbanaqa Fajna mama
Dafne, ja na rozstepy zapobiegawczo uzywam Elancyl, jest wydajny ale drogi, cos kolo 120 w aptece kosztowal. Bardzo go sobie chwale, bo mam sklonnosc do rozstepow, na piersiach, ladnie mi je rozjasnil i na brzuchu zadne sie nie pojawily a brzusio mi urosl :)

Zgłoś nadużycie #4217 11 września 2012, 20:32

Ale mam dziś od rana katar (alergiczny)leje mi się ciurkieem z nosa i juz jestem tym zmęczona...a mój ginek nie pozwolil mi brać tabletek alergicznych,ponoć są zbyt silne i mogą zaszkodzić dziecku powiedział tez ze ten katar na pewno małemu nie zaszkodzi :( jedynie ja się męcze..........

Zgłoś nadużycie #4218 11 września 2012, 20:34

lilbanaqa Fajna mama

Nancy napisał(a)

April, pępek masz strasznie normalny. Szczupłym dziewczynom prawie zawsze się wywija w ciąży. Ja mam podobny, śmieję się trochę z niego, ale w ogóle mi to nie przeszkadza :)

Lil, zaskoczyłaś mnie tym Jaczewskim, byłam pewna, że jesteś zdecydowana na 100% na Norwegię. Z Jaczewskiego niestety nikogo nie znam, nie leżałam tam, więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć.

Paula, witaj na forum :)

Karoollcia, sukienusia jest przecudna! Twój mąż ma dobry gust :)

Co do rozstępów: ja używam Ziajki. Jest dość tania i ładnie nawilża. Trochę się boję rozstępów, póki co nie widać, ale brzuch swędzi mnie coraz częściej, zwłaszcza pod gumą od spodni, chyba solidnie się rozciąga.

wiem wlasnie, bylam przekonana, ale zaczynam miec watpliwosci... niby 20 tysiakow piechota nie chodzi, bardzo by sie przydala kasa, ale to jedyny argument za...

Zgłoś nadużycie #4219 11 września 2012, 20:35

karoollcia Zaprawiona w bojach
Hej dzięki dziewczyny :) no brzuszek mi się troszkę powiększył :D a co do chust też się zastanawiam .. zobaczymy chętnie bym kupiła ale wydaje mi się że one bardziej przydają się w cieplejszych miesiącach.. zresztą sama nie wiem :) a co do rozstępów to kurde dziś zobaczyłam na piersiach pierwsze i się przeraziłam ;) musze kupić jakiś krem...

Zgłoś nadużycie #4220 11 września 2012, 20:36

lilbanaqa Fajna mama

Marzenka85 napisał(a)

Ale mam dziś od rana katar (alergiczny)leje mi się ciurkieem z nosa i juz jestem tym zmęczona...a mój ginek nie pozwolil mi brać tabletek alergicznych,ponoć są zbyt silne i mogą zaszkodzić dziecku powiedział tez ze ten katar na pewno małemu nie zaszkodzi :( jedynie ja się męcze..........

ojjj... mam to samo, nie przejmuj sie :) ostatnio tak mi sluzowka w nosie sie popierdzielila, ze w nocy zakrztusilam sie krwia z nosa i jak sie podnioslam, lecialo jak z kranu... glupie roztocza

Zgłoś nadużycie #4221 11 września 2012, 20:40

Lil to widzę ,że nie jestem sama...okropny ten katar :(

Zgłoś nadużycie #4222 11 września 2012, 20:43

Kurcze widzę ,że wszystkie używacie coś zapobiegawczo na rozstępy to i ja jutro coś kupię........tylko nie wiem co ??

Zgłoś nadużycie #4223 11 września 2012, 20:50

na razie używałam tylko oliwki

Zgłoś nadużycie #4224 11 września 2012, 21:31

Paulaaaa84 Gotowa na wszystko
Ja na szczęście jak na razie nie mam rozstępów i mam nadzieje że ich mieć nie będę :) ))
lilbanaqa i Nancy miło mi Was poznać :)
Zmykam na kolacje bo synek domaga się jedzonka hehe :) ))))

Zgłoś nadużycie #4225 11 września 2012, 21:39

Metra Fajna mama
April Nikosiu śliczny jak zwykle...mój pępol wygląda jak krater taki już troszkę wypłaszczony więc pewnie też będzie mi odstawał :P dzięki, że zauważyłaś błąd w dacie ;) a jak miałam wyglądać ?? hihi
Karolcia brzunio śliczny i sukieneczka i śpiworek :)
Marzenko ja niczego nie używam na rozstępy...jak mają wyjść to i tak wyjdą ... póki co śladu brak i nie zapowiada się na razie...jeszcze mam troszkę skóry na boczkach do rozciągnięcia :)
mój ma wolne więc się tulę póki mogę dlatego bardziej mnie tu nie ma niż jestem :) jutro już wraca do pracy i znowu będę sama

Zgłoś nadużycie #4226 11 września 2012, 21:43

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April Nikosiu śliczny jak zwykle...mój pępol wygląda jak krater taki już troszkę wypłaszczony więc pewnie też będzie mi odstawał :P dzięki, że zauważyłaś błąd w dacie ;) a jak miałam wyglądać ?? hihi
Karolcia brzunio śliczny i sukieneczka i śpiworek :)
Marzenko ja niczego nie używam na rozstępy...jak mają wyjść to i tak wyjdą ... póki co śladu brak i nie zapowiada się na razie...jeszcze mam troszkę skóry na boczkach do rozciągnięcia :)
mój ma wolne więc się tulę póki mogę dlatego bardziej mnie tu nie ma niż jestem :) jutro już wraca do pracy i znowu będę sama

Nie wiem, po tych naszych sprzeczkach tutaj, wyobrazalam sobie Ciebie z zebami jak u wampira, z oczami jak z filmu Egzorcyzmy Emily Rose jak sie Emily przeistaczała i z nosem jak u przywodczyni wiedzm w filmie Wiedzmy hehehehehehe

Nie no zartuje :D lol :D

Zgłoś nadużycie #4227 11 września 2012, 21:55

lilbanaqa Fajna mama
tul się tul porządnie :) ja do mojego też póki mogę! :D bo potem jak pójdzie na studia to będzie mi dziwnie samej siedzieć po kilka godzin... i zapewne będę Wam truła dupcie, a co :D

Zgłoś nadużycie #4228 11 września 2012, 22:12

lili Fajna mama
hej mamusie!!! :)

ale popisalyscie od popoludnia juz mialam nadrabianie :)

co do znieczulenia to ja mialam a i tak czulam okropne bole bo krzyzowe czyli nic mi nie pomoglo,a wrecz przeciwnie do tego czasu czuje bol w kregoslupie po ukluciu przewaznie na zmiane pogody,
wiec teraz pewnie juz sie nie zdecyduje,pozatym teraz mam problem z rwa kulszowa i jesli to nie minie do porodu to jest to daremne bo i tak pewnie bedzie bolec jak fiks :(

Zgłoś nadużycie #4229 11 września 2012, 22:16

lili Fajna mama
AniaFin;co do położnej to u nas inny system, tzn. mi przysługuje tylko kontakt z położną (ginekologa się tutaj nie odwiedza bez ważnego powodu, bo oni są tylko w szpitalach) taka położna u nas prowadzi ciążę od początku, potem jak zaczynasz rodzić to się po nią dzwoni, ona przyjeżdża do domu, ocenia sytuacje i w odpowiednim momencie (od rozwarcia na 5 cm) razem jedziecie do szpitala, gdzie pod jej okiem rodzisz (a lekarz wkracza tylko w przypadku komplikacji). Ze szpitala wypisują tego samego dnia i potem przez okres połogu do ciebie też przychodzi ta sama babka.

Ania Fin ale macie fajnie ze wypisuja tak szybko u nas trzeba siedziec az 5 dni i nawet nie puszczaja na wlasne zadanie :(

Zgłoś nadużycie #4230 11 września 2012, 22:17

April hihi nieźle sobie Metre wyobraziłaś :)