Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4151 11 września 2012, 15:33

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczynki! :) Ale sobie poczytałam po tygodniu nieobecności...uff ;)
Metra, gratuluję Synusia i jak ładnie rośnie! Duży chłopak z niego będzie :) Ja jutro idę do swojego lekarza, zobaczymy, co tam nowego u Kubusia - od kilku dni jest wyjątkowo aktywny, wczoraj to prawie cały dzień go czułam :)
Wczoraj też wrócliśmy z urlopu na Rodos - było super, upały wprawdzie straszne, ale siedzieliśmy sobie na plaży pod parasolem, więc było bardzo przyjemnie i synkowi też się podobało :) . W ogóle miałam sen, że Kubuś już się urodził i był taki śliczny i od tamtej nocy mam takie wrażenie, jakbym już rzeczywiście spotkała swojego synka, a teraz muszę poczekać 4 miesiące na kolejne spotkanie - tęsknię za Nim! ;)
Pooglądałam sobie Wasze zdjęcia brzucholków - wszystkie śliczne! W ramach nadrobienia zaległości, też wstawiam swój :)

Zgłoś nadużycie #4152 11 września 2012, 15:36

Dafne Gotowa na wszystko
Aa co do położnej, to ja wybrałam do której będę zapisywać się do szkoły rodzenia (bo u mnie w szpitalu jest kilka grup) no i ta sama później będzie przy porodzie. Już ją poznałam i moja siostra też do niej chodziła, więc wiem, że jest sprawdzona :)

Zgłoś nadużycie #4153 11 września 2012, 15:49

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Dafne ale promieniejesz :) powinnaś zostać miss mamą :) brzusio piękny :) i piękne widoki,... moi rodzice w niedzielę na Kanary lecą.... takim to dobrze a ja tym czasem spadam do domku na łobiad :* :) papa

Zgłoś nadużycie #4154 11 września 2012, 16:11

Dafne Gotowa na wszystko
Dziękuję Madziulka :) Urlop dodał mi energii i czułam się tam super :)

Zgłoś nadużycie #4155 11 września 2012, 16:16

AniaFin Gotowa na wszystko
Dafne, śliczne zdjęcia :) Cieszę się, że urlop wam się udał.

Zgłoś nadużycie #4156 11 września 2012, 17:31

monis89 Gotowa na wszystko
AniaFin bardzo podoba mi sie system jaki tam masz, całkiem odmienny i nie trzeba na oddziale pozniej lezec :) ..

Dafne promieniejesz normalnie :D ..

Ja bardzo bym chciała żeby Mój byl ze mna ale jak u niektórych z Was nie chce patrzec jak cierpie.. Sam mi powiedzial ze nie znioslby moich krzykow (krzyczec bede na pewno, a ostatnio dowiedzialam sie ze nawet przeklinac mozna jak sie nie da opanowac i nie strofują za to :P )..

Ja mam o tyle dobrze z położną ze ciotka jest w tym szpitalu gdzie chce rodzic taka jakby szefową położnic, wiec mysle ze babki sie postaraja :D ..

A tak w ogole dziewczyny to myslalyscie o tym czy zdecydujecie sie na znieczulenie zewnatrzoponowe?

Zgłoś nadużycie #4157 11 września 2012, 17:31

Metra Fajna mama
cześć kobitki :)
obyło się bez szpitala...dostałam przykazanie uważania na siebie i leżenia...jak by stało się coś takiego drugi raz to mam od razu przyjechać do szpitala po omdleniu. zarejestrowałam się do kardiologa na 15 listopada (tylko dlatego tak szybko był termin, że jestem w ciąży) ale raczej nie ma to nic wspólnego z sercem. mam nadzieję, że nic się już nie wydarzy do tego czasu.
Dafne pięknie wyglądasz :)
wstawiam Wam fotki kilku ciuszków dla małego...nie robiłam wszystkiego bo chyba byście nie miały czasu oglądać :) za śpiochy z reniferkiem zapłaciłam 2,40 zł :P

Zgłoś nadużycie #4158 11 września 2012, 17:34

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Dafne ślicznie wyglądasz, aż napatrzyć się nie mogę :) Brzusio rośnie ślicznie :)

Zgłoś nadużycie #4159 11 września 2012, 17:36

Metra Fajna mama
co do położnej to ja mam tą ze szkoły rodzenia, nie pracuje ona w żadnym szpitalu i nie będę jej zapraszać na mój poród...będzie tylko do mnie przyjeżdżać po urodzeniu małego...
przy szpitalu też jest szkoła rodzenia ale dla mnie to za daleko żeby tam jeździć samej
a znieczulenie wolałabym bez rodzić, ale zobaczymy co los przyniesie

Zgłoś nadużycie #4160 11 września 2012, 17:40

Metra ciuszki śliczne :) To dobrze ,że Cie wypuścili jednak w domku człowiekowi najlepiej :) Ale musisz uważać na siebie...i na Antosia :)

Zgłoś nadużycie #4161 11 września 2012, 17:41

Metra Fajna mama
oto nasza aktualna tabelka (nie wpisałam nowych mamuś, ponieważ nie podały danych o które prosiłam..jak tylko je uzupełnią to dopiszę je do tabeli)

Zgłoś nadużycie #4162 11 września 2012, 17:41

U mnie własnie popadał deszczyk ,ale jest cieplutko :) Mam otwarty balkonik bo tak deszczem pachnie :)

Zgłoś nadużycie #4163 11 września 2012, 17:41

Metra to super że Cie nie zatrzymali w szpitalu :) .. 15 listopada to szybko? Boże.. Ciuszki masz fantastyczne i to wszystko z lumpka? :)

Zgłoś nadużycie #4164 11 września 2012, 17:43

Metra Fajna mama
monis w jednej poradni zaproponowali mi termin na sierpień przyszłego roku :P

ciuszki: część nowych, część z lumpka, większość używanych po dzieciach znajomych lub mojej siostry małym :)

następnym razem pokażę Wam ogrodniczki :) normalnie cudo :)

Zgłoś nadużycie #4165 11 września 2012, 17:47

Oho to rzeczywiście szybko :) ..

Zgłoś nadużycie #4166 11 września 2012, 17:58

Metra Fajna mama
dobrze, że jest kilka poradni kardiologicznych to miałam gdzie dzwonić :)

jeszcze fotkę z chrztu wstawię, ale muszę je najpierw zgrać :)

głowa mnie dzisiaj pobolewa :/

Zgłoś nadużycie #4167 11 września 2012, 18:03

lilbanaqa Fajna mama
hej Kobiety :*

ale sie was nadrabia, normalnie smarujecie te strony na potege :)

Metra, super, ze Was nie zatrzymali! nie ma to jak we wlasnym domciu :) a ciuszki super, zimowy kombinezonik szczegolnie i ten reniferowy tez! super!

Nancy, serio, tyle tych ciezarowek widze, ze masakra :D ostatnio bylam w galerii Orkana, myslalam, ze wszystkie tam ciezarne byly ;D a co do porodu, to powoli sklaniam sie do porodu w Polsce na Jaczewskiego, bo bardzo chce moc porozumiec sie z personelem lekarzy, za waznym wydarzeniem sa narodziny dziecka zeby powstalo jakiekolwiek nieporozumienie :(

co do poloznej, ja nie 'wynajmuje' zadnej, bedzie ta, ktora bedzie miala dyzur :) i niech tylko cos zlego powie w trakcie porodu, to z bolu sie na niej pewnie wyzyje :D

moj osobisty lekarz narzeczony bardzo chce byc przy porodzie swojego pierworodnego, ja rowniez bardzo chce, zeby przy tym byl, to moj pierwszy porod, traumatyczne przezycie, bole i skurcze, chcialabym, zeby na sali ze mna byl ktos, kogo znam a nie tylko obce pielegniarki i polozne :) nie boje sie o zycie intymne, kazda kobieta rodzi, jest to zupelnie naturalne, a pomoc - chociazby glupie wytarcie czola czy podanie wody kiedy bede miala skurcz to juz na prawde duzo... a gdyby nie mogl byc ze mna, bardzo bym chciala, zeby byla moja mama ;) poza tym jak to moj narzeczony mowi swoim znajomym - jestesmy w ciazy :) razem i razem bedziemy rodzic! :D

Zgłoś nadużycie #4168 11 września 2012, 18:10

lilbanaqa Fajna mama
Dafne, promieniejesz, mamusko nasza! :) :) :) cieszymy sie, ze urlop sie udal :) i jak poszla podroz samolotem? mam nadzieje, ze dusznosci nie dopadly i nie bylo tloku :)

Niulka, moje male zaczelo kopac dopiero jakis ponad tydzien temu, tak mocno, ze czuje nie przykladajac reki. Potrafil kopac caly dzien, a np. od wczoraj cisza, tylko z rana kopnal 3 razy pod rzad :) musi odespac :) pozniej to sie ureguluje, ale dodam, ze mam lozysko na przedniej sciance, wiec tez go mniej czuje nic powinnam :) jak juz kopie to kolo pepka :D i czasem w zebra - jakim cudem, nie wiem, ale boli jak cholercia :D

wczoraj w nocy mojemu sie zachcialo sie szalec w lozku, a moje libido lezy i kwiczy :( teraz mnie boli przy pachwinie, jak kaszle i w ogole, nie moglam spac przez ten bol, moj sie bal, ze mam za slaba scianke przy jelitach i moze mi peknac i jelita wyjda... pocieszyl mnie jak nie wiem :D od wczoraj mnie bada, reke przyklada jak kaszle czy nic tam sie nie rusza. zobaczymy, moze naciagnelam jakies wiezadlo tylko :)

Zgłoś nadużycie #4169 11 września 2012, 18:13

Metra Fajna mama
Lil fajnie, że Twój będzie z Tobą rodził...my jeszcze nie wiemy...na pewno będzie ze mną dopóki wszystko się nie zacznie, a później zobaczymy :) nie chcę go zmuszać i sama nie wiem czy bym go tam chciała...tzn. już podczas właściwego porodu

Zgłoś nadużycie #4170 11 września 2012, 18:15

lilbanaqa Fajna mama
Metra, wiadomo, ze nie ma co zmuszac bo takie widoki to zapewne nic milego, krew, pot, placz i bol, szczegolnie dla ukochanej osoby. :) ja np. sama nie zgodzilabym sie chociazby patrzec jak mojemu cos robia, nie wiem, zakladaja szwy czy cos :D jak jest najzwyklej w swiecie chory i ma goraczke to latam ze lzami w oczach bo nie umiem mu ulzyc a co dopiero jakby rodzil :) ale sama osobiscie bardzo chce, zeby byl z nami :)