Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4111 11 września 2012, 11:53

baby Zaprawiona w bojach
grunt to dobry bajer :P
faceci są jak małe dzieci bez kobiet po prostu nie poradni :P

Zgłoś nadużycie #4112 11 września 2012, 12:06

daria212 Gotowa na wszystko
haha racja baby :-) jeszcze trzeba ich poglaskach po glowce i powiedziec ze wszystko bedzie dobrze :-D

Zgłoś nadużycie #4113 11 września 2012, 12:12

AniaFin Gotowa na wszystko
ech, na  miescie to latwo przekroczyc, mnie to kusi bez przerwy, szczegolnie jak zjade z jakiejs  szybszej drogi i zaczyna sie 50 (lub co gorsza 30) to pedal mi sie sam wciska ;) No mam nadzieje, ze duzo nie zaplacicie ;)

Zgłoś nadużycie #4114 11 września 2012, 12:44

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
hej dziewczyny :* ja wczoraj ani dzisiaj rano nie moglam się tu do was dostać :( ale nareszcie sie udało

Metra gratuluję Antosia, intuicja Cię nie zawiodła :D ale jest faktycznie chłop duży hehe April znowu bd pocieszona :D

Daria i HappyAnia ja u siebie mam to http://www.redcoon.pl/B281023-Philips-GC-6510-03_Stacje-parowe jest super kupowałam około rok temu teraz juz widze jakies nowe tego typu są ale to i tak jest super... :)
A w firmie mamy takie coś http://www.laurastar.pl/magic_s4.html cudo :D jak się wybuduje mam zamiar nazbierać na takie bo naprawdę luksus w prasowaniu :)

Zgłoś nadużycie #4115 11 września 2012, 12:45

Ja tez mam ciezka noge a tym bardziej w automacie :-D ale zima mialam wypadek choc nic sie nie stalo zrobilam sie troche strachliwa, ale przynajmniej w ta zime zostaje w domku bo kto wie jak z tym moim maluszkiem bedzie :-D
Zobaczymy ile milosierni panowie wypisali mandaciku :-)

Cos tu u nas ostatnio smutasowo sie robi :-(
April wogole nie widac a Metra wstawila calkowite zdejcie a ona tak chciala i nie widzi hehe

Laski czy z wami przy porodzie beda wasi panowie ?

Zgłoś nadużycie #4116 11 września 2012, 12:48

AniaFin napisał(a)

ech, na  miescie to latwo przekroczyc, mnie to kusi bez przerwy, szczegolnie jak zjade z jakiejs  szybszej drogi i zaczyna sie 50 (lub co gorsza 30) to pedal mi sie sam wciska ;) No mam nadzieje, ze duzo nie zaplacicie ;)

Ja jestem piratem drogowym, a moja córeczka chyba też lubi jeździć bo jak tylko wsiadam do samochodu dostaje kopniaka :D

Zgłoś nadużycie #4117 11 września 2012, 12:48

Madzia rzeczywiscie wypasione z tego co widac, ale mi jak na razie wystarczy to pierwsze, juz sobie je zapisalam :-D
Juz nie moge sie doczekac kiedy bede parsowac nim najmniejsze ciuszki w naszej malej rodzince :-)

Zgłoś nadużycie #4118 11 września 2012, 13:03

daria212 napisał(a)

Madzia rzeczywiscie wypasione z tego co widac, ale mi jak na razie wystarczy to pierwsze, juz sobie je zapisalam :-D
Juz nie moge sie doczekac kiedy bede parsowac nim najmniejsze ciuszki w naszej malej rodzince :-)

Naprawde polecam tego phillipsa nie trzeba zmieniac temperatury , wszystko prasuje na maksymalnej i nic sie nie przypala, a para tyle daje, ze wszystko prasuje się 10 razy szybciej niż zwykłym żelazkiem :) dodatkowo para zarazki zabija wiec wogóle plus :) bluzki można nawet w powietrzu na wieszaku przedmuchac i tez juz są wyprasowane :D

A co do porodu ja swojego M. nie zapraszam :D po pierwsze ja się przy nim rozkleje, a bez niego zawsze jestem jakaś "twardsza", bo drugie on jest obrzydliwy (tzn jak widzi jakies krwawe operacje w tv itp to ma zaraz odruch wymiotny) i nie lubi patrzec jak bliskie osoby cierpią wiec oszczędzę mu tego widoku chociaż cały czas mam nadzieje że wszystko pójdzie lekko :)

Zgłoś nadużycie #4119 11 września 2012, 13:03

niulka87 Gotowa na wszystko
Cześć Brzuchatki ;)

powiedzcie mi ... jak często czujecie ruchy? ile razy w ciągu dnia np? bo martwie się że u mnie jest ich za mało.. kopie zazwyczaj rano zanim wstanę tak na oko trwa to około 5 min i wieczorem jak leże przed telewizorem czy juz jak kłade się spać..

Zgłoś nadużycie #4120 11 września 2012, 13:20

Marzenka85 Gotowa na wszystko
hej kobitki :)
Ja też nie mogłam wejść na forum ,ale jest już ok :)
Metra śliczny brzusio...niedługo z Antosiem będziesz tak spacerować :) Miałaś wstawić foteczki więc czekamy cierpliwie na więcej :) że tatusiek dumny ,że będzie synuś
Daria widać ,że tatusiek dumny ,że będzie synuś :) mój też na około wszystkim się chwali :)

Zgłoś nadużycie #4121 11 września 2012, 13:24

niulka nie martw się dzieciątko czujemy zazwyczaj jak się siedzi dłużej albo leży.Mój synuś tylko rano i wieczorem kopał...ale ostatnio tak się rozbrykał że tylko usiądę i go czuję :) Zresztą jeszcze za wcześnie żeby te ruchy były regularne...Ale skoro czujesz rano i wieczorem to na pewno jest to wystarczająco :)

Zgłoś nadużycie #4122 11 września 2012, 13:29

mam nadzieję, ostatnio często się rozklejam i denerwuje jak jest powód i nawet jak go nie ma...ehh hormony czy co ?? USG dopiero 24go..może w końcu sie dowiem jaka płeć..bo juz nie moge se doczekać..

Zgłoś nadużycie #4123 11 września 2012, 13:29

niulka87 napisał(a)

Cześć Brzuchatki ;)

powiedzcie mi ... jak często czujecie ruchy? ile razy w ciągu dnia np? bo martwie się że u mnie jest ich za mało.. kopie zazwyczaj rano zanim wstanę tak na oko trwa to około 5 min i wieczorem jak leże przed telewizorem czy juz jak kłade się spać..

Nie masz się czym martwić narazie :) dzidzia ma jeszcze dużo miejsca także może się wiercić a Ty nawet możesz nie zawsze to czuć :) ruchy zaczyna się liczyć dopiero koło 25 tygodnia ale też nie ma jakichś surowych reguł bo dzidzia czasami ma gorszy dzien, albo np sobie długo śpi .... ja jestem już troszkę wyżej niż Ty i moje dzieciątko też rusza się mocno wieczorami a w dzien to różnie bywa :) znalazłam taki artykuł http://www.babykick.pl/b/liczenie-kopniec/0?set=home

Zgłoś nadużycie #4124 11 września 2012, 13:34

Zresztą ponoć umiejscowienie łożyska ma też znaczenie, jeśli jest na przedniej ścianie macicy może powodować słabsze odczuwanie ruchów...

Zgłoś nadużycie #4125 11 września 2012, 13:37

Marzenka85 napisał(a)

Zresztą ponoć umiejscowienie łożyska ma też znaczenie, jeśli jest na przedniej ścianie macicy może powodować słabsze odczuwanie ruchów...

prawda :)

Zgłoś nadużycie #4126 11 września 2012, 13:39

lili Fajna mama
Baby to chodzilo o siatkowke pomylilam ;) ze moze sie odleic przy porodzie naturalnym jak sa bole parte,to nie moja diagnoza tylko lekarza :)

Zgłoś nadużycie #4127 11 września 2012, 13:41

niulka ja tez się szybciej rozklejam najbardziej na filmach czy reportażach ,łzy mi lecą jak głupiej (aż taką ckliwa nigdy nie byłam) ,więc to raczej sprawa hormonów :) Ale nie denerwuj się zbytnio bo z dzieciątkiem na pewno wszystko dobrze :)
madziulka sama poczytam ten artykuł bo ciekawy :)

Zgłoś nadużycie #4128 11 września 2012, 13:46

lili Fajna mama
Daria u nas tu we francji tez jest wlasnie socjal i na kazdym kroku kobieta w ciazy ;)
chyba sie zapatrzylam :)

oni tutaj to nie musza pracowac bo z zasilku z dzieci sie utrzymuja....rodzinne tylko do 3 lat a pozniej nic czyli jak urodzisz drugie trzecie to masz kontynuacje rodzinnego(chore te przepisy tutaj)turkow i arabow tu masa(nie mam nic do nich)ale glownie to oni wlasnie maja duuuuzo dzieci ;)

Zgłoś nadużycie #4129 11 września 2012, 13:47

Ja swojego też na poród nie zapraszam.Zresztą on nie chce ,ale nie nadaje się też jak Madzi.Jak sobie palca rozcięłam to prawie bidulek zemdlał...

Zgłoś nadużycie #4130 11 września 2012, 13:57

dzięki za artykuł :) przeda się....
co do porodu do Mój nie chce w nim uczestniczyć i chyba nie będę go zmuszała..bo jak sie uprze to koniec :) chociaż ja bym nawet chciała żeby był...