Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #4091 10 września 2012, 20:59

Nancy Gotowa na wszystko
Metra, to faktycznie lepiej się położyć trochę, niech Cię wybadają z każdej strony :) Pewnie potrzymają Cię 3 dni, bo wtedy mają refundację z NFZ. Na pewno będzie ok, przynajmniej upewnisz się, że nie musisz się o nic martwić w związku z serduchem. Fajnie, że lekarz ma profilaktyczne podejście.

Lil, widzę, że nie tylko mi się wydaje, że wschód się zaczął mnożyć :) Ty rodzisz w Norwegii, ale ja mam nadzieję, że mi szpitala na Kraśnickiej nie zapchają te babki w styczniu :-P Jak już będziesz miała sygnał ze szkoły rodzenia (mają się podobno odezwać w połowie września) to daj znać.

Zgłoś nadużycie #4092 10 września 2012, 21:03

AniaFin Gotowa na wszystko
Metra, no nareszcie się potwierdziło :) , gratuluję Antosia, nic dziwnego, że masz taki apetyt, bo mały urósł jak na drożdżach :) Śliczny synek :)
Piękne zdjęcie ze spacerku i brzuszek cudny :) Powodzenia w szpitalu, lepiej się dać na spokojnie zbadać za wczasu niż żyć w niepewności, zwłaszcza że miałaś sercowe przypadłości. I jak się dorwiesz do sieci, to pisz koniecznie, bo się będziemy martwić ;)
My właśnie wracamy od położnej, brzuch mi rośnie podręcznikowo (babka żałowała, że nie było z nią stażystki, żeby mogła jej pokazać jak powinno się wyglądać w tym momencie ciąży ;) ), popatrzyła na parametry z połówkowego, wszystkie pomiary koło średniej (takie mam "średnie" dziecko :) ). Mam tylko zdrowo żyć i zjawić się za cztery tygodnie ;)

Zgłoś nadużycie #4093 10 września 2012, 21:05

karoollcia Zaprawiona w bojach
Hej laseczki :)
Metra gratulacje wieeelkiego chłopaka ;) moja w tamtym tygodniu to kruszynka była 280g , to super że wszystko wporządku no i lepiej niech Cię przepadają żeby się już te zasłabnięcia nie zdarzały...
Witam nowe mamuśki :)
Ja dziś z moim byłam na zakupkach i kupił tatuś niuni sukienusię :D taką słodką :) a teraz leżę bo zmęczona jestem strasznie :)

Zgłoś nadużycie #4094 10 września 2012, 21:18

Metra Fajna mama
Aniu sieć mam w telefonie więc jestem niezależna od szpitala :) będę pisać...zobaczymy jutro czy już jutro zostanę czy jeszcze nie...

uciekam laseczki do mojego mężczyzny, poprzytulać się troszkę :) obiecuję, że w wolnej chwili zrobię fotki ciuszków dla małego i Wam pokażę :) miłej nocki...odezwę się jutro

Zgłoś nadużycie #4095 10 września 2012, 21:46

baby Zaprawiona w bojach
Metra: czekamy na wiadomości ze szpitala :) mam nadzieję że wszystko w badaniach będzie ok!
Ania: Gratuluję podręcznikowej wielkości brzuszka :) ja mam za tydzien połówkowe więc się wszystkiego na nim dowiem i mam nadzieję że moje leżakowanie zmniejszy ilość wód w brzuszku :) bo inaczej pływaka olimpijskiego urodzę :P
Karoolcia: zazdroszczę możliwości kupowania słodziutkich sukieneczek :) i wszystko różowe?

Zgłoś nadużycie #4096 10 września 2012, 22:02

lili Fajna mama
Witajcie mamusie :)
Metra gratuluje syneczka :) duzy chlopak :)
a co do porodu naturalnego moze jeszcze nie wszystko przesadzone,ja jak bylam w Pl u lekarki to tez mi powiedziala ze sie nie kwalifikuje do porodu naturalnego bo mam wade jednego oka(poprostu jest slabsze)i straszyla mnie ze moze sie rogowka odkleic wiec spanikowalam i juz sie nastawialam na cesarke,pozniej poszlam tutaj we Francji do lekarza noi do okulisty i prawie ze mnie wysmiali z tej diagnozy pl,okazalo sie ze moge rodzic naturalnie i to dosc duzego synka urodzilam 3.710  
takze zycze Ci powodzenia i oby wszystko bylo ok :)
Witam tez nowe mamusie styczniowe :)

Zgłoś nadużycie #4097 10 września 2012, 22:05

lili Fajna mama
a tymi ciastami to rzeczywiscie kusicie ;)
ja mam dzis taki apetyt ze szok i strasznie mnie suszy :)
poprostu masakra :)
malenstwo kopie caly czas czy ono wogole nie spi ?? ;)

Zgłoś nadużycie #4098 11 września 2012, 7:53

Witam mamuśki... ja się obudziłam i jakoś nie mogę już spać.. leże sobie :) baby różowe też..ale nie wszystko :) tatuś nie chce za dużo różowego więc się słucham ;) co do ciast dziewczyny robicie smaku... zjadłabym każde jedno :) a zwłaszcza jakieś z kremem..mmmm...

Zgłoś nadużycie #4099 11 września 2012, 8:31

baby Zaprawiona w bojach
lili: ja słyszałam że poród naturalny nie zależy od wady wzroku ale od ciśnienia wewnątrzgałkowego! ja mam nadzieję na SN pomimo mojej wady wzroku choć nie będę się upierać:/
Ja ostatnio też strasznie dużo piję:/ normalnie jakbym miała kaca...
karoolcia: co do ciast to nie wrócił mi smak na słodycze, jeśli już jem to tylko jakieś ciasteczka bez kremu :)
A co do różowego koloru to prawie wszystko dla dziewczynek jest różowe :P

Zgłoś nadużycie #4100 11 września 2012, 8:38

No tak większość jest różowa :) ale można znaleźć coś beżowego , fioletowego więc jeszcze nie jest tak źle ;) wiadomo że różowe to takie typowe dziewczęce ale widziałam np. granatowy kombinezon na zime w srebrne gwiazdki i też wyglądał pięknie :) mąż chciał już kupić ale stwierdziłam zeby poczekał jeszcze bo sezon dopiero na kombinezony się zaczyna :)

Zgłoś nadużycie #4101 11 września 2012, 8:44

baby Zaprawiona w bojach
to fakt później powinny być troszkę tańsze :) więc ja pewnie poczekam do stycznia :P

Zgłoś nadużycie #4102 11 września 2012, 9:07

daria212 Gotowa na wszystko
Metrsu gratuluje Antosia :-D duzzzy choooopak z niego, ja jutro mam lekarza i sie zapytam ile moj ma bo jak na moj wielki brzuch to moze byc jeszcze wiekszy hehe

Nancy ja widze bardzoe duzo brzuchatych, nie wiem czy to przez to ze ja jestem czy po prostu daja jakies socjal na dzieci i teraz kazda sobie robi (w niemczech tak jest ze robia dzieci zeby kase dostac )

Wczoraj wieczorem wogole nie moglam sie poloaczyc z naszym forum, nie wiem czy tylko ja, ale w miedzy czasie zadzwonil moj ze musze go ratowac i szybko przyjechac bo dosc ze policja go zatrzymala bo za szybko jechal to jeszcze zapomnial dokumentow i ja ciezarna musialam leciec :-D

Wy to macie epe na te ciasta, ja gotowac lubie ale do ciast jakos nie mam reki :-)

Zgłoś nadużycie #4103 11 września 2012, 9:17

monis89 Gotowa na wszystko
Dzień doberek dziewczyny!

Daria wczoraj mi też coś przerywało w połączeniu ale tylko na forum. Może przeładowane było czy cos- ja sie nie znam :) .. I co z twoim jak cie zobaczyli? jakos lzej go potraktowali? :)

Zgłoś nadużycie #4104 11 września 2012, 9:18

A Metra daj znac co ci powiedza w szpitalu, zeby cie tam nie trzymali i wiedz ze tydz bo bardzo dluuugo :-) ja bylam prawie tydz i myslalam ze wykituje :-D

Zgłoś nadużycie #4105 11 września 2012, 9:19

Mi tez tylko forum nie chcialo wejsc :-)

Oooo tak zaraz zaczal sie im chwalic ze bedzie mial synka :-D ogolnie byli wporzadku ale oczywiscie mandacik zarobil niestety :-)

Zgłoś nadużycie #4106 11 września 2012, 9:46

AniaFin Gotowa na wszystko
hej dziewczynki i maluchy :)
u nas dzisiaj pogoda zastrajkowała, pada i dużo chłodniej jest, siedzę w pracy w wełnianym swetrze, kolega za mną siedzi i posmarkuje, mam nadzieje, że zarazki nie dolecą ;)

Karolciu, mi jakoś takie super różowe ubranka jeszcze nie podchodzą, na szczęście jest też u nas sporo czerwonych, bordowych, fioletowych, no i czasami trafię na coś zielonego ;) . Myślę, że producenci powinni trochę bardziej urozmaicać ;)

Daria, no ładnie, ładnie z tą policją ;) , ech ci faceci :) Dobrze, że go uratowałaś ;) A na autostradzie go złapali czy poza?

Wczoraj odkryliśmy, że jednak nie będziemy płacić za poród w szpitalu na życzenie, bo nasz typ ubezpieczenia akurat to zwraca, trochę mi ulżyło, bo to zawsze 400-500 euro do przodu, można za to fajne meble dla dziecka dostać ;)

Zgłoś nadużycie #4107 11 września 2012, 9:54

Mi różowy nie przeszkadza ale fakt mogli by porobić jakieś fajne kolorki dla dziewczynek z fajnymi nadrukami bo te zielone , żółte to często dość chłopięce nadruki mają ...
Daria ładnie Twój mąż zaszalał z mandatem ;)
ide odebrać wyniki badań będę jakoś później ... miłego dnia mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #4108 11 września 2012, 11:39

baby Zaprawiona w bojach
Daria niestety mandat to jest teraz straszna masakra.. mam nadzieję że chociaż zastosowali taryfę ulgową ze względu na ciężarną!

Zgłoś nadużycie #4109 11 września 2012, 11:45

Aniafin to bylo na miescie, przywiozl mnie do domu i jechal na spotkanie za bardzo mu sie spieszylo :-p
baby zanim dojechalam to mandat juz wypisali a ile to zobaczymy jak przyjdzie do domu, panowie bylo wporzadku, a jak przyjechal to moj sie chwalil ze bedzie mial synka i glaskal mnie brzuszku, on umie w takiej sytuacji nabajerowac i ma gadane i ja dobrym podparciem w tym momencie hehe

Zgłoś nadużycie #4110 11 września 2012, 11:46

Ach Ci faceci co oni by bez nas zrobili :-D