Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3991 8 września 2012, 14:11

baby Zaprawiona w bojach
hej
odebrałam badanie prawie za pół godziny od pobrania :) i CRP mam w normie czyli u maluszka wszystko ok :)
jeszcze przy okazji czekam na wyniki IgM toxo i na cytomegalowirus :)
więc troszkę jestem dziś spokojniejsza bo w nocy 3 razy się budziłam :(
a co do ciuszków to może tak jest ale mi strasznie przeszkadza zapach lumpeksów i od razu mi duszno i źle się czuje więc w moim przypadku raczej odpadają takie sklepy:/

Zgłoś nadużycie #3992 8 września 2012, 14:22

daria212 Gotowa na wszystko
lili ja niestety nie mam dzisiaj chlopa, dopiero pozniej ale nie mam zamiaru siedziec w domu i zaraz sie szykuje i jade do kolezanki :-)

Widzisz baby nie ma co sie denerwowoac na zapas ( chociaz rozumiem bo tez tak mam ) ale dobrze ze jestes spokojniesza :-)
Ja tez nie korzystam z lumpka bo po pierwsze brzydze sie od szwabow brac cos uzywanego a po drugie to sie nie nadaje bo ja wogole nie umiem szukac :-D

Zgłoś nadużycie #3993 8 września 2012, 14:26

lili Fajna mama
ja tez nie kupuje w lumpkach,a jeszcze dla malenstwa to juz wogole bym sie nie zdecydowala...

Zgłoś nadużycie #3994 8 września 2012, 17:30

alex81 Zaprawiona w bojach
[QUOTE=Nancy;937039]

Swoją drogą też zauważam na każdym kroku znieczulicę na kobiety w ciąży, w kolejkach swoje jeszcze odstoimy.

QUOTE]
Cześć dziewczynki, trochę mnie tu nie było, więc nadrabiam zaległości :)

Nancy wracając do Twojego posta o znieczulicy to ja dzisiaj perfinie wykorzystałam fakt bycia ciężarną. Wskoczyłam do Biedronki po jakieś dwie rzeczy a tu multum ludzi, kolejki w kasach niemilosierne po ok 15 osob, ale dojrzałam jedną z trzema osobami. Więc się ustawiłam jako ostatnia, a tu koleś przede mną się odzywa, że nie mam po co stać bo nie zostanę obsłużona bo kase zamykają, co skwitowałam ciutkę podniesiony głosem, że ciężarnej z kwitkiem nie odeślą. Na co chłopak się zreflektował i stwierdził, że skoro jestem w ciąży to odstąpi mi miejsce i pojdzie do innej kasy :) wiem, że to było okropne, ale kiedy jak nie teraz mamy wykorzystywać przyslugujace nam pierwszeńśtwo? :)
Ale jemu podziękowała grzecznie :)

Zgłoś nadużycie #3995 8 września 2012, 17:32

Madziulka, gratuluję pięknej córeczki, słodziak mały rośnie :)

Zgłoś nadużycie #3996 8 września 2012, 17:41

Metra napisał(a)

dziewczyny a teraz pora na pytanie intymne: jak tam Wasze libido ?? bo u mnie to chyba zaniknęło całkiem :(

Metruś, moje to jeszcze żyje.. nawet mój myślał, że będzie gorzej więc chyba nie jest jeszcze źle ;)

Zgłoś nadużycie #3997 8 września 2012, 18:04

madziulka_myszka Gotowa na wszystko

alex81 napisał(a)

Madziulka, gratuluję pięknej córeczki, słodziak mały rośnie :)

Hihi dziękuje ... już się nie mogę doczekać stycznia :) ale ją wycałuję :*:*:*

Baby widzisz nie ma co się martwić :) po prostu stworzyłas mega pływalnie dzieciaczkowi :)

Ja wróciłam z zakupów ale niestety nie mogłam się przemóc i nie kupiłam nic mojej królewnie :( jeszcze mam blokera...

lili napisał(a)

ja tez nie kupuje w lumpkach,a jeszcze dla malenstwa to juz wogole bym sie nie zdecydowala...

Rozumiem że można sie brzydzić, ale akurat jeśli o bobasowe rzeczy chodzi to nie rozumiem... przecież wczesniej te rzeczy nosiło maleństwo .. co ono mogło zrobić z tymi rzeczami ?? Poza tym odzież używana pryskana jest środkami dezynfekującymi które zabijają 100% bakterii, ja u siebie w dodatku wszystko piorę i prasuje parowym żelaskiem ....

Zgłoś nadużycie #3998 8 września 2012, 18:19

Nancy Gotowa na wszystko

madziulka_myszka napisał(a)

Hihi dziękuje ... już się nie mogę doczekać stycznia :) ale ją wycałuję :*:*:*

Baby widzisz nie ma co się martwić :) po prostu stworzyłas mega pływalnie dzieciaczkowi :)

Ja wróciłam z zakupów ale niestety nie mogłam się przemóc i nie kupiłam nic mojej królewnie :( jeszcze mam blokera...

Rozumiem że można sie brzydzić, ale akurat jeśli o bobasowe rzeczy chodzi to nie rozumiem... przecież wczesniej te rzeczy nosiło maleństwo .. co ono mogło zrobić z tymi rzeczami ?? Poza tym odzież używana pryskana jest środkami dezynfekującymi które zabijają 100% bakterii, ja u siebie w dodatku wszystko piorę i prasuje parowym żelaskiem ....

Zgadzam się w 100%! Mnie nie byłoby stać na kupowanie nowych ciuszków dla mojego dziecka. Wiem, że kwestia pieniędzy to sprawa względna, ale chyba wielu z nas nie stać na wypad do H&M (dla mnie jednak zdecydowanie za drogi), Smyka itp. Wszystko po praniu można wyprasować i po bakteriach ani śladu :) A rzeczy dla maluszków często były założone 1-2 razy, więc często są jak nowe. Lumpy górą!!! :-D

Zgłoś nadużycie #3999 8 września 2012, 19:36

mamapaula Początkująca
:)

Zgłoś nadużycie #4000 8 września 2012, 21:20

ojej ale tu dzisiaj cichutko, no fakt week :-)

Ja nie mam nic do lumpka bo sama chodzilam w Poznaniu, ale uwierzcie tu nie jest to samo co w Pl tutaj lumpki maja same fleje, sa zniszczone nie dbaja o to nawet jak sie przez szybe zobaczy to nie chce sie wchodzi i powiedzialam ze tu u nich nie kupie

Zgłoś nadużycie #4001 8 września 2012, 21:48

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej mamusie i dzidziole :)
cisza taka weekendowa ;) Ja dziś przy sobocie się nabiegałam po domu i ogrodzie, pogoda była śliczna, to suszyłam pranie na słońcu, trochę czytałam, a resztę dnia spędziłam na porządkach i zakupach. Wreszcie wzięłam się na "odgruzowywanie" przyszłego pokoju dziecinnego, tyle rzeczy się tam nazbierało i zaczęłam to wszystko sortować i upychać po innych miejscach. Uskładałam w końcu cztery pełne torby odzieży na zbiórkę, wyciągnęłam z szafy i zapakowałam w pudła wszystkie rzeczy w które się na razie nie mieszczę ;)
Jednym słowem dzień był pracowity, a Mała chyba spała z tego całego bujania, bo już się zaczęłam martwić, że nie kopie. No a teraz usiadłam i się zaczęła gimnastyka, więc jest super ;)

Baby, dobrze, że wyniki w porzo, jak się jeszcze mieścisz w normie to nie ma się czym przejmować, dzieciątko sobie popływa :)

Co do lumpków, to rzeczywiście jest różnica między tym co w Polsce a tu, w Polsce jest o wiele większy wybór i jakość jest często o wiele lepsza. Ja i tak będę miała większość rzeczy używanych, tyle że po dzieciach rodziny i znajomych, kupować będziemy tylko dla przyjemności ;)

Zgłoś nadużycie #4002 9 września 2012, 9:37

Metra Fajna mama
cześć dziewuszki...nic nie czytałam co pisałyście...daję znać, że żyję i maluszek też ma się dobrze :)
jutro nadrobię Wasze wpisy...wczoraj wracałam od Mamy i szykowałyśmy chrzciny, a dzisiaj chrzciny :) mam 4 reklamówki ciuchów dla maleństwa, jutro wizyta u gina a dzisiaj cały dzień poza domem...więc wybaczcie mi że mnie nie ma...mój ma wolne do wtorku więc pewnie będę rzadziej ale jutro na pewno zajrzę...

buziaczki w brzuszki i miłej niedzieli Wam życzę :)

Zgłoś nadużycie #4003 9 września 2012, 10:44

baby Zaprawiona w bojach
hej dziewczynki :)
ja wczoraj byłam u koleżanki która ma 2-letnią córeczkę i 7-miesiączne bliźniaczki :)
troszkę dużo dzieci na raz jak dla mnie ale za to bardzo grzeczne :) pogadałyśmy więc było super :) )
ja teraz mam nakaz leżakowania więc tak porządki jeszcze przede mną :P ale teraz mój bardzo mi pomaga :)

A co do kolejek w sklepach to trzeba to korzystać z przywilejów :D
To miłej niedzielki :*

Zgłoś nadużycie #4004 9 września 2012, 12:15

Hej mamuski a ja sie szykuje i moj zabiera mnie na basen, mam nadzieje ze po jednym razie nic mi nie bedzie i zlapie czegos brzydkiego :-p a pozniej na jakas pizze :-D

Milej niedzieli wam zyczymy :-)

Zgłoś nadużycie #4005 9 września 2012, 13:19

karoollcia Zaprawiona w bojach
hej kobitki ja wczoraj od rana w szkole byłam.. a pózniej odrazu pojechaliśmy do rodzinki na grilla :) wróciliśmy o 1 w nocy a dziś do szkoły nie dałam rady wstać.. a teraz już trochę lepiej i wybieramy się na jakiś festyn pogoda ładna więc trzeba korzystać ... niunia już coraz częściej zaczyna mnie kopać... a przynajmniej ja zaczełam to wyczówać :D buziaczki dla brzuszków i może będę wieczorkiem :) miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #4006 9 września 2012, 17:00

lili Fajna mama
hej kobietki :)
uuuu jaka tu cisza od wczoraj :)
widac ze weekend ;)
ja tez mialam wczoraj gosci posiedzielismy do 1 w nocy (w dodatku musialam ich odwiez :( )pierwszy i ostatni raz kobieta w ciazy o 1 w nocy robi za kierowce.....
odsypialam teraz 3 godz.ale bylam zmeczona i niewyspana buu...
nic mi sie chce a mialam przepatrywac malenkie ciuszki po syneczku ;)

Zgłoś nadużycie #4007 9 września 2012, 19:11

lilbanaqa Fajna mama
Cześć Wam :)

widzę, że produkcja postów ma swój kryzys :)
jakie Wy gościnne, no no :) ja ciągle się uczę do egzaminu a w przerwach TV :D i jak w końcu zaglądam, żeby nadrobić posty, nie mam nic do nadrabiania ... :D może w tygodniu się poprawi :)

Zgłoś nadużycie #4008 9 września 2012, 19:19

violinka07 Gotowa na wszystko
sylikonowy taki przezroczysty :)

Zgłoś nadużycie #4009 9 września 2012, 20:12

Hej przyszłe Mamusie.. faktycznie weekendowa cisza nastała tutaj.. ja dzis mam wieczne napady głodu jak nigdy dotąd..
Zastanawiałyście się jakie smoczki najlepsze czy silikon czy kauczuk (lateks), więc wklejam link do raczej ciekawego artykułu: http://www.bangla.pl/artykuly/a59/smoczek-kauczuk-czy-silikon Po lekturze chyba tradycyjnie podążę za kauczukiem :)

Zgłoś nadużycie #4010 9 września 2012, 20:19

lilbanaqa Fajna mama

alex81 napisał(a)

Hej przyszłe Mamusie.. faktycznie weekendowa cisza nastała tutaj.. ja dzis mam wieczne napady głodu jak nigdy dotąd..
Zastanawiałyście się jakie smoczki najlepsze czy silikon czy kauczuk (lateks), więc wklejam link do raczej ciekawego artykułu: http://www.bangla.pl/artykuly/a59/smoczek-kauczuk-czy-silikon Po lekturze chyba tradycyjnie podążę za kauczukiem :)

czytałam kiedyś artykuł na ten temat, podobno silikon rzadziej uczula niż lateks, ale to zależy od gustu maluszka :) i ważne, żeby był znaczek 0% BPA :)