Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3891 6 września 2012, 17:45

Metra Fajna mama
dziewczyny a teraz pora na pytanie intymne: jak tam Wasze libido ?? bo u mnie to chyba zaniknęło całkiem :(

Zgłoś nadużycie #3892 6 września 2012, 17:48

Marzenka85 Gotowa na wszystko
hihi u mnie też :)

Zgłoś nadużycie #3893 6 września 2012, 17:50

baby Zaprawiona w bojach
mój też zawsze jest na wizycie i wszystko powie co go martwi :)

Zgłoś nadużycie #3894 6 września 2012, 17:52

baby Zaprawiona w bojach
a co do pytania: to u mnie jest różnie :) częściej nie mam niż mam ochotę:/ niestety coraz bardziej czuję się wielka i nieporadna więc jakoś tak ciężko się przyzwyczaić do przeszkadzającego brzuszka ;) a do tego już zostały tylko wybrane pozycje żeby brzuszek nie był ściśniety...

Zgłoś nadużycie #3895 6 września 2012, 17:54

Metra Fajna mama
to dobrze, że nie tylko ja tak mam :) niedługo zostanie nam obejść się smakiem....i marzeniami :) szykuję się do tej szkoły. odezwę się wieczorem jak wrócę :) jadę autobusem spod mojego domu pod samą szkołę więc chyba nic złego mnie nie spotka. a z drugiej strony nie mogę teraz zamknąć się w domu ze strachem przed zasłabnięciem :)

Zgłoś nadużycie #3896 6 września 2012, 17:57

lilbanaqa Fajna mama

Metra napisał(a)

dziewczyny a teraz pora na pytanie intymne: jak tam Wasze libido ?? bo u mnie to chyba zaniknęło całkiem :(

u mnie leży i kwiczy. nic a nic, mój się dobiera na miliard sposobów ale nic nie wskóra... zaczynam chyba być bardziej i bardziej świadoma, że nie jesteśmy sami w łóżku, ale jest kopiący Antoś :)

właśnie, Antek tak kopie, cholera mała :D od 2 dni spokoju nie mam, dzisiaj od 5 rano i jak tylko leżę to mnie bombarduje, co się z nim dzieje... :D ciągle się wierci i ja czuję najmniejszy jego ruch, trochę zrobiło się to uciążliwe :/ tak narzekałam, że przestałam go czuć, płakałam i nagle się uaktywnił :)

Metra, ODWIEDŹ KARDIOLOGA NA KONTROLĘ!

Zgłoś nadużycie #3897 6 września 2012, 17:59

Metra Fajna mama
myślałam że jestem oziębła :P moje małe to najczęściej się odzywa przed i po :P

Lil pójdę do kardiologa pójdę...już się dzisiaj wystarczająco wystraszyłam :)

Zgłoś nadużycie #3898 6 września 2012, 18:02

Metra Fajna mama
no to jeszcze jedno pytanie z serii intymnych: wycieki z pipolindy macie zwiększone czy takie same jak przed ciążą?
u mnie jest masakra..czasem to mam wrażenie że popuściłam a o te wycieki, na szczęście bezzapachowe i bezbarwne. czytałam że to normalne, ale strasznie uciążliwe :)
lecę kobity uczyć się :) macie pozdrowienia od Niniusia mojego bo właśnie kopie mamcię...papatki

Zgłoś nadużycie #3899 6 września 2012, 18:12

baby Zaprawiona w bojach
ja też mam:/ i są dość krepujące...te wycieki mają nawet swoją nazwę medyczną i są w pełni normalne co nie zmienia faktu że uciążliwe :(

Zgłoś nadużycie #3900 6 września 2012, 19:16

hmm ja też mam :(

Zgłoś nadużycie #3901 6 września 2012, 19:16

moja koleżanka co zaraz rodzi powiedziała ze to normalne :)

Zgłoś nadużycie #3902 6 września 2012, 19:19

Nancy Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny!

Co do libido: u mnie zerowe (dosłownie). Do tego lekarski zakaz współżycia i czasem naprawdę współczuję mojemu mężowi, no ale co zrobić...

Wycieki: zwiększone, ale to normalne. Bez wkładek raczej się nigdzie nie ruszam.

Metra, do kardiologa musisz koniecznie. Chociażby dla świętego spokoju.

My po zakupach pościelowych. Zobaczcie jakie 2 komplety kupiliśmy Jaśkowi:

http://www.nino-espana.pl/kolekcje-poscieli/baile-beige

http://mini-mini.com.pl/kolekcja_2010/giraffe_zoo.html

Oba 4 elementowe: poszew, poszewka, prześcieradło i ochraniacz. Bardzo dobra jakość, żadna chińska cienizna. Do tego hiszpańskiego dodali nam gratis rożek (zdjęcie pod kompletem na stronce) i ręcznik kąpielowy z kapturkiem. Jestem naprawdę zadowolona.

A mój M. kupił zabawkę (niby dla Jasia, tratatata): resorak Fiat 125 p, kolor kremowy, bo z rodzicami takim kiedyś jeździł :-P

Posłuchaliśmy też porad pani sprzedawczyni na temat materacy do łóżeczek. Odradzała bardzo te z wkładem gryczanym. Gryka jest podobno troszkę za twarda, poza tym jak coś przecieknie to łuski trzymają wilgoć, no i zdarzały im się w tej gryce ...robaczki :-/ Polecała bardzo lateksowe (chyba Metra o nich wspominała), ale są strasznie drogie: 300-400 zł, a w niższym przedziale cenowym zdecydowanie była za piankowo - kokosowym (ok. 100 zł). Kokosem, czyli stroną twardszą kładziemy do góry przez pierwszych 6 m-cy, potem odwracamy pianką do góry.

Oglądaliśmy też mnóstwo akcesoriów. Wiecie może jaka jest różnica między smoczkami kauczukowymi a silikonowymi? Który lepszy?

Z niektórymi zakupami poczekam do szkoły rodzenia, może położne podpowiedzą co jest dobre, a czego nie warto kupować.

Zgłoś nadużycie #3903 6 września 2012, 19:19

baby Zaprawiona w bojach
hehe a ja jutro idę do gina i będę widzieć swoją kruszynkę :) a w przyszłym tyg badanie połówkowe :)
jutro na forum będę dopiero wieczorem bo na krakowskim rynku jest zlot zabytkowych aut i mój M musi je obejrzeć :)

Zgłoś nadużycie #3904 6 września 2012, 19:24

baby Zaprawiona w bojach
co do smoczków to nie mam pojęcia ale może kauczukowe bardziej uczulają ?? ale mogę tylko sobie gdybać :)
a pościel boska! widziałaś ją na żywo? czy kupiłaś przez internet?

Zgłoś nadużycie #3905 6 września 2012, 19:32

Nancy Gotowa na wszystko

baby napisał(a)

co do smoczków to nie mam pojęcia ale może kauczukowe bardziej uczulają ?? ale mogę tylko sobie gdybać :)
a pościel boska! widziałaś ją na żywo? czy kupiłaś przez internet?

Kupiłam w sklepie w mieście, dopiero później znalazłam na necie :) Zraziłam się na razie do zakupów internetowych po tym jak kupiłam kołdrę i poduszeczkę. Dobrze, że mogę je zapakować w te cudeńka :)

Zgłoś nadużycie #3906 6 września 2012, 19:33

Nancy Gotowa na wszystko
Ale jestem ciekawa, co tam Metrze powiedzieli na szkole rodzenia. My dopiero za miesiąc zaczynamy.

Zgłoś nadużycie #3907 6 września 2012, 19:45

baby Zaprawiona w bojach
też jestem ciekawa co nowego sie dowiedziała :)
a co do zakupów to ja lubie wszystko dotknąc zanim kupie dlatego nie przepadam za zakupami przez net :)

Zgłoś nadużycie #3908 6 września 2012, 20:25

baby Zaprawiona w bojach
ale dziś cisza....

Zgłoś nadużycie #3909 6 września 2012, 20:30

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Dziękujemy za miłe słowa dziewczyny :) Naprawdę polecam 3d piękne uczucie do teraz tym  żyję a w zdjęcia wpatruje się godzinami i nie mogę uwierzyć że to moja córeczka :)
Metra wózek mi się bardzo podoba :) a co do zasłabnięcia warto się przebadać, ale nie ma co się stresować ... mysle że pomału wszystkim nam sie bd zdarzały jakies niespodzianki ;]
Nancy cudowne pościelki :)
Co do wydzieliny ja nie odczuwam jeszcze tego tak strasznie :) wiadomo cos tam leci ale nie ma tragedii, lekarz mówił ze wraz z upływem czasu bd tego coraz wiecej i jest to całkowicie normalne:]
A ja dzisiaj robiłam towar na sklepy i znalazłam mojej Niuni prezenty :) pochwalę sie wam :)

Zgłoś nadużycie #3910 6 września 2012, 20:33

Nancy Gotowa na wszystko
Madziulka, śliczne te rzeczy. I prosto w ręce Ci wpadają ;)