Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3751 5 września 2012, 14:41

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Lil muszę sobie tą wskazówkę gdzieś zapisac :D
Moniś ja nie lubię ogólnie piwa wiec nie mam problemu :D :D chociaż ostatnio jak zobaczyłam karmi malinowe to mi slina pociekła choc nigdy tego nawet nie próbowałam

Zgłoś nadużycie #3752 5 września 2012, 14:43

karoollcia Zaprawiona w bojach
Ja tam w ogóle piwa nie pije , tak naprawde to żadnego alkoholu nie pijam ..i nie mówie tu o czasie ciąży tylko ogólnie :) jakoś piwo mi nie smakuje jedynie co to jakiś likier czy cuś ale to też mały kieliszeczek i więcej nie :) ale najlepsze że ostatnio miałam ochote na cukierki z wódką ... tak za mną chodziły a mój się śmiał ze mnie że ja to alkoholu nie pije a w ciąży cukierków z wódką mi się chce.. :)

Zgłoś nadużycie #3753 5 września 2012, 15:14

Karollcia ja piwa nie lubiłam, za to mocniejsze trunki juz tak :D heh a jak mnie odrzuciło od whisky z colą to odrazu się kapnęłam że coś kiełkuje hehehe :) teraz nie mogę znieść zapachu alkoholu ... a wyczuwam go na km wiec mój M. ma domowy alkomat haha

Zgłoś nadużycie #3754 5 września 2012, 15:17

dzwoniłam do doktorka jutro na 3d :D :D ale sie cieszę :D

Zgłoś nadużycie #3755 5 września 2012, 15:20

aaaa ja też chce 3d ... może mi zrobi sam z siebie za 2 tyg :) zobaczymy co tam będzie :)

Zgłoś nadużycie #3756 5 września 2012, 15:21

monis89 Gotowa na wszystko
Ja piwo bardzo lubie, po tacie... Zawsze cos nowego sie do wyprobowania znajdzie :) . To super Madzia!! Zobaczysz wszystko dokładnie :D

Zgłoś nadużycie #3757 5 września 2012, 15:35

daria212 Gotowa na wszystko
Madzia ale masz fajnie, powodzenia jutro, a ja mojej malej tez juz nie widze, nie dlugo lusterko do wanny przymocuje ( juz powinnam) ja tez nie pije alkoholu, zreszta moj tez nie pije ani nie pali wiec i mnie nie ciagnie :-)
A ja wlasnie wrocilam z zakupkow, troche mnie ponioslo bo troche kupilam ale i tak chyba nie przebilam April hehe wstawie jak porobie fotki i musze troszke odpoczac juz nie dla mnie takie dlugie spacerki :-D

Zgłoś nadużycie #3758 5 września 2012, 15:40

oo to czekam na focie :)

Zgłoś nadużycie #3759 5 września 2012, 15:43

a ja też narazie ide odpocząć troszke i coś zjeść buzki i do później mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #3760 5 września 2012, 15:49

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej gaduły ;)
Ja jestem tak samo zaawansowana jak Madziulka i też sporo mi się już przytyło (7 kg), boję się co będzie dalej ;) . Ale na pocieszenie mam obserwacje, że kobitki u mnie (czyli babcia, mama, ciocia i siostra) nie mają skłonności do tycia (poza ciążą), a wręcz odwrotnie. Ja już w swoim życiu ważyłam w porywach 72 kg (jakieś 9 lat temu), ale potem stopniowo i bez żadnych diet zeszłam do 55 (no zostały mi lekkie rozstępy na udach ;) ), więc to chyba była taka ogólna tendencja na starość. A teraz przynajmniej mąż się cieszy, że ma mnie trochę więcej (bardzo przebolał moją wcześniejszą stratę ;) )

Co do piwa to ostatnio dostałam dwie puszki bezalkoholowego w pakiecie dla kobiet w ciąży :) (u nas dają takie w różnych sklepach, głównie jest tam pełno próbek i gazet), ale ja wogóle jasnego nie lubię, uwielbiam za to ciemne, Belgowie na ten temat wymiatają, i te musi być z dużą ilością procentów. Ech, rozmażyłam się, ale z rok jeszcze sobie poczekam ;)

Zgłoś nadużycie #3761 5 września 2012, 15:58

daria212 Gotowa na wszystko
7 kg to dla mnie nie nowosc ja juz mam pewnie z 8 :-) ale ja musze miec przy sobie cos slodziutkiego, moj nawet juz mi kladzie po mojej stronie lozka zebym nie musiala wstawac :-D
zaraz wstawiam fotki bo juz zrobilam :-)

Zgłoś nadużycie #3762 5 września 2012, 16:17

Metra Fajna mama
daria cudne ciuszki :)
Madziula mało się nie posikałam na tapczan przez Ciebie....rozśmieszyłaś mnie z tą pipką :P ja widzę tylko szczyt wzgórka łonowego...właśnie się zastanawiam jak by się tu ogolić, żeby się przez przypadek nie obrzezać :P
monis szkoda że tego lekarza nie ma...ale do jutra mało czasu :)
zamówiłam łóżeczko używane od jednej dziewczyny, z szufladą za 250 zł ...pojadę w czwartek za tydzień obejrzeć...kolor brązowy (chyba olcha), rozmiar 140x70, materacyk lateksowy :)
daria zamówiłam przed 26tc bo poluję na używane a wiesz jak to jest, jak przeoczę to później nie będzie :( jest rozkręcone więc wstawię do siostry do piwnicy do 26 tc :) więc oficjalnie u mnie nie będzie :P o ile w ogóle mi podpasuje to łóżeczko...tak wygląda:

Zgłoś nadużycie #3763 5 września 2012, 16:48

lilbanaqa Fajna mama
Monis, ja mam wizytę o którejkolwiek zechcę, chodzę, rejestruję się i siadam w kolejce :)
Daria, ciuszki cuuuuudowne!!!!!

Zgłoś nadużycie #3764 5 września 2012, 17:36

baby Zaprawiona w bojach
Metra fajne łóżeczko :) tylko jesteś pewna że chcesz materacyk lateksowy? podobno dziecko powinno mieć twardo np trawa morska kokos gryka.

Zgłoś nadużycie #3765 5 września 2012, 17:38

happyania Zaprawiona w bojach
Madziulka to rzeczywiście nie uciekniesz od teściówki. Ale Ty się nie przejmuj i skup na sobie, będziesz miała przynajmniej chody na porodówce :)

Karolcia i Daria!!! Słodziarskie zakupy zrobiłyście!!! Śliczności :) :)

Monis, jestes prawdziwą wigilijną rekordzistką :D

Dziewczyny ja miałam na poniedziałkowej wizycie usg 3d, super było :) dajcie znać jak po Waszych wizytach :)

Metra też szukam łóżeczka z szufladą! Dobrze, że już kupiłaś - masz z głowy.

Zgłoś nadużycie #3766 5 września 2012, 17:41

Daria cudowne ciuszki :D ten komplecik z mamą i tatą wymiata haha :)
Metra to nie jest takie śmieszne jak ja bd swoją bułkę teraz golić haha naprawde bez lusterka sie nie obejdzie :D Łożeczko super widać że zadbane i ma szufladę, ja też chce z szufladą :)

Zgłoś nadużycie #3767 5 września 2012, 18:01

Metra Fajna mama

baby napisał(a)

Metra fajne łóżeczko :) tylko jesteś pewna że chcesz materacyk lateksowy? podobno dziecko powinno mieć twardo np trawa morska kokos gryka.

właśnie czytałam różne opinie w tym specjalistów i ponoć właśnie lateksowe są najlepsze
ponoć dopasowuje się do kręgosłupa i jest w twardościw sam raz...
jeszcze nie kupiłam...może za tydzień

Zgłoś nadużycie #3768 5 września 2012, 18:06

Happyania no nie ucieknę haha ale mam nadzieję że poród mnie tak wciągnie że nie bd na nią zwracac uwagi :D :D
Heh i przez Ciebie jeszcze bardziej się doczekać nie moge :D :D :D jadę jutro z rana mam nadzieje że nie bd kolejki bo tam nie ma na godzinę :( a jak bd to poczekam :D Ide posprzątac bo normalnie lenia mam

Zgłoś nadużycie #3769 5 września 2012, 18:13

Metra znalazłam taki artykuł :) racja z tym lateksem tylko z drugiej strony podobno lateks moze uczulac, ale to opinia mojej cioci którą wiecznie wszystko uczula haha http://traumeland.pl/porady.htm

Zgłoś nadużycie #3770 5 września 2012, 18:17

Nancy Gotowa na wszystko
Hej dziewuchy!

Karoollcia, mi najbardziej podoba się body w kropeczki, ale to chyba dlatego, że mam akurat wenę na kropeczki w rzeczach dla maluchów.

Daria, te smerfy wymiatają! Gdzie Ty to kupiłaś? Da się dostać w innym mieście?

Lil, ale Ty biegasz po tym L-nie, żebyś tam nie zemdlała gdzieś znowu. Ja do biblioteki, sklepu spożywczego i mam dość :-/ Kondycję mam zerową!

Metra, po Twoim tekście z obrzezaniem jeszcze mi się micha śmieje :D

Ja przystopowałam z wagą. Od 2 tygodni tyle samo. Co do słodyczy, to na szczęście rzadko mam ochotę. Poza tym zawsze bałam się tycia, no i w mądrych książkach piszą, że dziecko nabiera nawyków żywieniowych już w brzuchu u mamy. W każdym razie staram się nie przesadzać :)

U mnie dzisiaj gar leczo (ależ za mną chodziło), a na kolację pierwszy raz pizza domowej roboty na cienkim cieście. Zobaczymy, czy wyjdzie.

Kupiłam na Alle... kołderkę z poduszeczką, ale nie jestem zadowolona. Jakość taka sobie, dość cienka i lekko bylejaka. Zainwestuję w lepsze poszewki. Mam tylko nadzieję, że Jasiowi nie będzie pod nią za zimno, chociaż mieszkanie mamy bardzo ciepłe w zimie. Póki co, zraziłam się do zakupów w necie...