Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3731 5 września 2012, 12:38

lilbanaqa Fajna mama
zgadzam sie co do bluzeczki, piekna! i reszta ciuszkow tez slodziutka :)

lili, ja wlasnie takie mam podejscie do porodu :) bedzie bolec, nie da sie ukryc, nie raz wydre sie ze lzami w oczach, ale w koncu dla maluszka to tez wielka trauma... chce mu to jak najbardziej skrocic, zagryze zeby i jakos bedzie do przodu :)

Zgłoś nadużycie #3732 5 września 2012, 12:56

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Karollcia słodkie zakupki :D ale fioletowa jest the best :)
Metra w każdej innej sytuacji bym ją pogoniła, ale na oddziale wolę udawać że jest ok bo ona dobrze żyje z tymi wszystkimi położnymi i niue chce żeby sie później na mnie msciły... co nie znaczy że ją wpuszczę na porodówkę nie ma mowy :D
Lil kolejna z moim podejsciem... wiadomo że bezbolesnie sie tego nie przejdzie, ale wszystko jest do zniesienia :)

Zgłoś nadużycie #3733 5 września 2012, 13:06

lilbanaqa Fajna mama
zrobilam twarozek z cebulka... mniam i swieze buleczki ;) i dzisiaj robie na obiad zurek! z domowego zuru! :)

Zgłoś nadużycie #3734 5 września 2012, 13:10

karoollcia Zaprawiona w bojach
No no Lil... ale żurek mmm w sumie zjadłabym :) ja właśnie wsunełam słodkiego precelka , moja niunia uwielbia słodkie hehe od jakiegoś czasu czekolada lub jakiś baton to musi być codziennie :)

Zgłoś nadużycie #3735 5 września 2012, 13:15

Lil ja zawsze serek wiejski z cebulką jem :) ale żurku bym pojadła :D
Karollcia ja tez ostatnio musze miec cos słodkiego wiec bez cukierka w torebce nigdzie sie nie ruszam... no i biała czekolada jest ze mną codziennie :D

Zgłoś nadużycie #3736 5 września 2012, 13:31

a ja wkońcu coś przytyłam :) wczoraj u gina się ważyłam no i 68,5 a na ostatniej wizycie było 66 więc 2,5 kg na plusie ... to napewno przez te słodycze hihi ;)

Zgłoś nadużycie #3737 5 września 2012, 13:43

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie i Dzidzorki! :) Ja za 15 minut miałam iśc do lekarza zeby sie wszystkiego dowiedziec o moim bąbelku, a tu jakas pielęgniara dzwoni i mowi ze dzisiaj lekarki nie ma bo na pogrzeb jedzie i dopiero jutro na 12.30 mam wizyte.. Ech a tak chcialam znać płeć i dostać zwolnienie z pracy.. Dzis wzielam sobie wolne specjalnie z pracy i dupa. Jutro bede musiala sie szybciej zwolnic po prostu.. Ech. Wiecznie jakieś zamieszanie... :/

Daria gratuluję równiutkiego 23 tygodnia :) .. Razem z Nancy rzeczywiście jesteście od bardzo dawna na zwolnieniu, ale przynajmniej macie na wszystko czas :D .. Baby też szybko poszłaś na zwolnienie, ale jak sama napisałas cieszysz sie z tego- to dobrze :) .. Az taka zla prace miałas? :)

Lil gratuluje półmetka! :) .. A rodzeństwo masz naprawdę pokaźne :D .. Ja mam tylko trzech młodszych braci (młodsi o 10, 13 i 16 lat :) ) więc to ja ich rozpieszczałam :) ..

Ha! Wy dziewczyny macie po dwie Wigilie i inne takie święta a ja mam 3 :P .. U mamy, taty i teściów, więc żarcia jest tyle że po świętach zawsze o 5 kilo wiecej waże :) ..

Karoollcia historia z dzidzią okropna. Ale z autopsji wiem że takie się zdarzają. Ja rodziłam się pośladkowo i lekarz tak mnie niefortunnie złapał za główkę, że mam zanik kłebuszka wzrokowego w lewym oku i zeza miałam przez 18 lat, dopóki operacji korekcyjnej nie przeszłam.. Niestety na lewe oko i tak mało co widze.. Ale prawe jest wytrenowane jak cholera :P ..
A ciuszki śliczne.. Fajny ten ciucholand masz. U mnie takich ladnych rzeczy nie mam :/.. Oczywiście jak większość dziewczyn mówi najładniejsza jest fioletowa bluzeczka :P

Zgłoś nadużycie #3738 5 września 2012, 13:50

No właśnie nie wiarygodne do czego Ci lekarze mogą doprowadzić .. powinni być już wyczuleni na takie rzeczy , no ale zdarzają się różne wypadki... mam nadzieje że u stycznóweczek nic takiego się nie wydarzy i wszystkie będziemy miały 15 minutowe porody :D tak że ich nawet nie poczujemy ;) hihi przynajmniej ja tak wszystkim życzę :)

Zgłoś nadużycie #3739 5 września 2012, 13:50

karollcia heh no to gratuluje kg :D (chociaż nie wiem czy jest czego :D ) ja już mam pewnie z 10 na + (po ostatnej wizycie miałam dodatkowe 7 wiec pewnie urosło juz)
A tak wogóle dziewczyny to właśnie byłam w kibelku i zauważyłam ze ledwo widze moją piczys... musze się nieźle nagimnastykować żeby ją zobaczyć ... chyba trzeba się z nnią pomału żegnać

Zgłoś nadużycie #3740 5 września 2012, 13:58

Boże Madzia aż tak już przytyłaś? Znaczy gratulacje bo babik bedzie zdrowy i duzy tylko gorzej dla Ciebie poźniej, ale to nic chyba co? Dzidzia Ci wynagrodzi :P

Zgłoś nadużycie #3741 5 września 2012, 13:59

hehehe ja swoją jeszcze widze :D ale to musi być dziwne uczucie jak jej nie widać hehe :) pewnie nie długo też się zdziwie jak jej nie ujżę :D

Zgłoś nadużycie #3742 5 września 2012, 14:01

Ja swoją tez jeszcze.. Ja sie zazwyczaj smiałam ze smakoszów piwa, że mają lustrzyce.. A niegługo i nas to czeka :P

Zgłoś nadużycie #3743 5 września 2012, 14:07

No no .. a piwa to my nie pijemy :) kurcze strasznie jestem ciekawa jak moja niunia będzie wyglądała i do kogo będzie bardziej podobna :) jakie będzie miała włoski , oczka .... ciekawe :)

Zgłoś nadużycie #3744 5 września 2012, 14:09

monis89 napisał(a)

Boże Madzia aż tak już przytyłaś? Znaczy gratulacje bo babik bedzie zdrowy i duzy tylko gorzej dla Ciebie poźniej, ale to nic chyba co? Dzidzia Ci wynagrodzi :P

Z tą dychą strzelałam ale możliwe że tyle już jest... ja się nie martwię dodatkowymi kg bo mi wręcz były one potrzebne .. przed ciążą ważyłam 45-47 kg (mimo że jadłam dosc dużo) wiec teraz naprawdę się dobrze czuję... :) wiadomo ze pewnie sie jeszcze poczuje gruba w ciązy ale sie nie boję bo wiem że nie bd miała problemu ze schudnięciem - takie geny :) poza tym nawet gdybym miała problem to bym się w sobie zawzięła i schudła :) narazie cieszy mnie fakt że spodnie ciążowe w rozmiarze s i tak musze zwężać haha

Karolcia no śmiesznie ... jakos tam ją jeszcze doglądam ale muszę się schylić jakby i mocno szyje wyciągnąc haha dzidzia mi zasłoniła

Zgłoś nadużycie #3745 5 września 2012, 14:14

:) ja na początku ciąży schudłam 10 kg.. więc jestem przeszczęsliwa bo wcześniej próbowałam schudnąć ale to było 2 kg co najwyżej 3 a tu dycha mniej :) i wszystkie spodnie na mnie dobre a niektóre nawet za duże i spadają :) więc narazie ciążowych ciuchów nie potrzebuję a w zime to i tak pewnie leginsy będą grane więc nie ma co kupować żadnych spodni ciążowych :)

Zgłoś nadużycie #3746 5 września 2012, 14:21

lilbanaqa Fajna mama
Madziulka :O gdzie ty chowasz te kg? taka świetna figura, wszystko w brzuszek widzę idzie :) ja mam już 2 kg na plusie! yeeeyeyeye :D jutro u ginka w końcu może nie dostanę zjebek, że nie jem czy coś :/ a pipcioche jeszcze widzę, ledwie ale jeszcze :D

w ogóle teraz dzień w dzień mi bardzo rośnie brzuch, normalnie nadrabia :D

w Norwegii piłam piwo, bezalkoholowe, podobno polecane przez lekarzy dla ciężarnych, bo zawiera dużo dużo witamin. Było ohydne :D

Karolcia, też zastanawiam się, do kogo będzie podobne, chciałabym, żeby był mieszany, ale zapewne wyjdzie czysty tatuś u mnie, bo w końcu same dominujące cechy ma :(

Monis, ładnie Cię wykołowali z tym lekarzem... mam nadzieję, ze szef będzie wyrozumiały, że jutro znów się zwolnisz :)

Zgłoś nadużycie #3747 5 września 2012, 14:27

lilbanaqa Fajna mama
wiecie co, czytam u sierpniówek na temat karmienia, wiele z nich ma problem, że w jednym cycorku mają dużo mleka a w drugim mniej. ostatnio w książce wyczytałam, na temat karmienia, że zawsze powinno się przystawiać do obydwu piersi, np:
1 karmienie: pierś prawa, odbicie, pierś lewa - zawsze z tej drugiej wypije mniej niż z pierwszej.
2 karmienie: pierś lewa, odbicie, pierś prawa - wtedy powinna się wyrównać laktacja. i tak na zmianę, żeby przystawiać maleństwo przy nowym karmieniu do tej piersi, która była ssana ostatnio :)

Zgłoś nadużycie #3748 5 września 2012, 14:31

Lil chyba wszędzie po troszeczku :D a to w dupce a to w rączce heh no i w cycuchach (nareszcie je mam :D ) Co do brzucha mówiłam że tak jest haha mój codziennie jest większy i codziennie troszkę wyżej .. :)
A piwko tak zdrowe :) lech bezalkoholowy smakuje jak prawdziwe piwo bo inne to takie sikawy że szok... lekarze wogóle polecają karmi bo podobno dobrze wpływa na pokarm :)

Zgłoś nadużycie #3749 5 września 2012, 14:34

Lil też mam nazieje ze problemow nie bedzie z praca, ale tego nie wiem.. ostatnio o co sie szefostwo poprosi to maja mine jakbym ich obrazila czyms (a wczesniej nasze relacje byly swietne) :/..

To zazdroszcze Wam dziewczyny takich sylwetek :) Chociaz ten narazie nie potrzebuję zadnych dodatkowych ciuchów bo we wszystkie wchodze to myśle ze w końcu mnie wywali :P .. Lil to przytyłyśmy tyle samo jak narazie :) .. I lekarza jutro też mamy :) .. Na którą Ty masz?

Zgłoś nadużycie #3750 5 września 2012, 14:36

Fuj- Karmi.. Moj to pije a ja samego zapachu ścierpiec nie mogę :D ..