Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3711 5 września 2012, 12:02

happyania Zaprawiona w bojach
Też akurat mam opryszczkę... :|

Lil super taka duża rodzina :) nas jest 3+rodzice, też ok :) i ja będę dążyć do co najmniej trójki.

Madziulka a może 2 wigilie obskoczycie? :) my tak robiliśmy na początku, a teraz jest 1 wigilia i jest luz. Jakoś wszyscy się dobrze czują, a w większym gronie i jest weselej i się łatwiej kolędy śpiewa ;)

Zgłoś nadużycie #3712 5 września 2012, 12:08

baby Zaprawiona w bojach
happyania: zazdroszczę 1 wigilii ale jakoś sobie nie wyobrażam w naszym przypadku bo jakby babcia mojego rzuciła złośliwościami w moim kierunku (co już jej się zdarzało na Wigilii) to moja mama by zagotowała i dopiero by się zaczeło! więc wolę 2 ale spokojne (przynajmniej 1 fajna u moich rodziców)

Zgłoś nadużycie #3713 5 września 2012, 12:12

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
No ja bym tak chciała 2 obskoczyć ale z drugiej strony mój się nie może dogadać z moją mamą i zawsze na takich imprezach siedzę jak na szpilkach żeby się zaraz nie pokłócili (te same charakterki). W zeszlym roku namówiłam go na wigilię u mnie pod warunkiem że następną spędzamhy u niego :/ a z kolei jedna wspólna wigilia by u nas nie przeszła :/

Zgłoś nadużycie #3714 5 września 2012, 12:13

lili Fajna mama
hej kobietki!!!
widze ze Wy tu pieknie produkujecie,ja mam troche zaleglosci,juz sie troche pogubilam :)
co do porodu,to ja mam juz jeden za soba i teraz jakos jeszcze nie mysle ale jak bedzie blizej to pewnie tez bedzie strach ;)
ogolnie nic strasznego,da sie przezyc!!!!
ja rodzilam 11godz w tym bole krzyzowe masakra,nawet znieczulenie nie pomagalo, ale pilka pomagala wiec skakalam ;) samo wyjscie dziecka to jest moment,trochce bolalo,peklam,noi pozniej szycie troche czulam igle ;) ale naprawde nie ma sie co stresowac,jak zobaczycie malenstwo to wszystko mija i sie zapomina o bolu,a porod to poprostu CUD :)

Zgłoś nadużycie #3715 5 września 2012, 12:13

lilbanaqa Fajna mama
ja wlasnie zawsze uzywalam compeed, poszlam wczoraj do apteki i nie bylo wiec kupilam masc, a raczej zel,ktory polecila aptekarka. dzisiaj juz jest male i zasuszone, wiec gitara :) a opryszczka zarazilam sie jak bylam mala od mamy, i tylko my mamy w rodzinie :)

a wigilie obchodza, mama mojego jest katoliczka, a tata buddysta, ale te ich wigilie to jakies takie w 4 osoby, kameralne, w ogole to mi nie przypomina atmosfery swiat ani nic :(

baby, kiedys bralam na to antybiotyk ale i tak mi cholerstwo wylazi, nie da sie tego pozbyc bo sie skutecznie maskuje ;)

Zgłoś nadużycie #3716 5 września 2012, 12:13

Baby rozumiem całkowicie :) Święta powinno się spędzać w miłej atmosferze. Ja tak samo nie wyobrażam sobie świąt z teściem i teściową równocześnie... oj by się działo.

Zgłoś nadużycie #3717 5 września 2012, 12:13

karoollcia Zaprawiona w bojach
Hej mamuśki ja byłam już w cichlandzie na osiedlu bo dzis nowy towar jesienno zimowy i znalazłam małe cuda dla niuni :) ale stwierdzam że narazie więcej nie kupuję czekam co dostanę :) jedynie kombinezon zimowy :) kurde co do tego porodu dzwoniłam do babci pochwalić się córcią i mówi że z rodziny męża mojej chrzestnej teraz urodziła dziewczyna ona ma jakoś 19 lat rodziła 30 godzin lekarze nic jej nie pomogli a jeszcze dzieciątku złamali obojczyk i jakiś krwiak w głowie(czy na głowie) jej się zrobił i lezy w inkubatorze..biedne maleństwo , kurde strasznie się przestraszyłam chyba bym pozbaijała tych lekarzy normalnie :(

Zgłoś nadużycie #3718 5 września 2012, 12:17

Madziulka może unikniesz wigilii u teściów bo będziesz na porodówce ;)

Zgłoś nadużycie #3719 5 września 2012, 12:18

Lil gratuluję połóweczki :) już coraz bliżej dziewczyny ... teraz się zacznie powoli kupowanie stresowanie ... :)

Zgłoś nadużycie #3720 5 września 2012, 12:19

Karolcia co za straszna historia! Biedne dziecko i mamusia!

PS. gratuluję udanych zakupów, może się pochwalisz co upolowałaś?

Zgłoś nadużycie #3721 5 września 2012, 12:22

tak tak zaraz zrobie fotki i wam pokaże :D no strasznie jak mi babcia powiedziała to takie oczy zrobiłam i normalnie łzy w oczach miałam .. kurde co za lekarze...

Zgłoś nadużycie #3722 5 września 2012, 12:25

Metra Fajna mama
baby to widzę, że święta spędzasz tak jak ja...na dwa domy..dwie wigilie, dwa śniadania wielkanocne, wszystko razy dwa...dobrze, że odległość między domami mała (około pół kilometra). też wolałabym nie łączyć mojej Mamci z teściową bo mogłoby się zrobić wybuchowo :P dlatego jakoś tak się przyzwyczailiśmy i jest ok :) Mamy też wiedzą o co chodzi i raz jedna robi wcześniej raz druga :) wcześniej to czasem nawet 16 :)

lili dobrze słyszeć że Mama mówiła prawdę o porodzie jako cudzie :)

Zgłoś nadużycie #3723 5 września 2012, 12:26

Metra Fajna mama
Marzenka też miała się pochwalić zakupami i chyba odsypia wczorajszy dzień :P

Zgłoś nadużycie #3724 5 września 2012, 12:27

Lili dzięki za podniesienie na duchu... miło usłyszeć takie słowa od doswiadczonej :)
Lil może wprowadzicie wiecej radochy u tesciów w święta :)
Happyania haha u mnie tak kolorowo nie bd bo moja najdroższa teściowa na położniczym pracuje haha wiec znając ją to by się juz do mnie przykleiła :/ wogóle jak sobie wyobraże że ona mi się tam bd wtryniać we wszystko to juz mnie cholera bierze:/ widziałam jak było ze szwagierką wiec wiem co mnie czeka :/ z jednej strony ciesze się że będę miała "wtyki" bo ona tam wszystkich zna, ale z drugiej wrrrrrr masakra....szwagierce chciała wejśc na porodówkę, jak sie nie zgodziła to sie obraziła... Poźniej lekarzy i położne pouczała... wogóle małą zabrała odrazu po porodzie i miała jakis problem żeby szwagierce ją oddać :/ przyłaziła do niej, wiecznie sie narzucała, pouczała i wogóle :/ także ja mogę stwierdzić że samego porodu się nie boję ale teściowej to juz tak... wiem że jak mnie wkurwi to ją zjebie, a jak ją zjebie to ona mi zafunduje piekło na oddziale....

Zgłoś nadużycie #3725 5 września 2012, 12:28

Karollcia Ty ale postraszyłaś teraz ... Ci lekarze to rzeźniki :/

Zgłoś nadużycie #3726 5 września 2012, 12:31

oto moje zakupki ;) dla niuni :)

Zgłoś nadużycie #3727 5 września 2012, 12:32

Metra Fajna mama
Madzia ja bym pogoniła taką babę...my to mamy plan żeby nikomu nie mówić że rodzę, bo zaraz pielgrzymka by była i telefony czy już i co się urodziło....na samą myśl mam nerwa...w ogóle zastanawiam się, czy nie powiedzieć im po fakcie i po wyjściu ze szpitala bo nie chcę żeby mi pipkę oglądali i nie chcę tego pouczania...

Zgłoś nadużycie #3728 5 września 2012, 12:32

Metra Fajna mama
karolcia boskie... :) a fioletowa bluzeczka najlepsza :)

Zgłoś nadużycie #3729 5 września 2012, 12:35

Metra Fajna mama
dobra zmykam znowu :)

Zgłoś nadużycie #3730 5 września 2012, 12:35

hihi mi też fioletowa się najbardziej podoba :D nie mogłam się jej oprzeć :)