Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3691 5 września 2012, 10:53

lilbanaqa Fajna mama
szybko uciekam, moze mnie nie zlapie :D
oj mi tez by sie przydaly spodnie ciazowe, moje robia sie przyciasnawe na dupsi... rozmiar 40 xD jak tak bede rosla, to ja nie wiem :D a zakupy na razie koncze dla malego, zaczekam co dostane po Olusiu :) i dzisiaj zakladaja nam telewizje! :D 160 kanalow, bede tez ogladac seriale, a co! :D a potem bajki z bobaskiem :D (musi byc pretekst, bo moj by pomyslal, ze jestem za stara na bajki.. a takiego Dexter's laboratory albo cos bym obejrzala :D )

Zgłoś nadużycie #3692 5 września 2012, 10:55

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Lil gratuluje półmetku :D Duże roidzeństwo masz :D

Zgłoś nadużycie #3693 5 września 2012, 10:55

lilbanaqa Fajna mama
hahaha, jeszcze 3 tygodnie i i tak was nie dogonimy hahahaha :D ale za to nasze dzieci beda dluzej piekne i mlode :D

Zgłoś nadużycie #3694 5 września 2012, 10:57

Metra Fajna mama
Lil ja też oglądałam Dextera :)
ja dla maleństwa póki co nic nie kupuję...jeszcze tylko 4 kaftaniki dokupię może w weekend u Mamy i 2 śpiszki cieplejsze i koniec...no i wiadomo akcesoria pielęgnacyjne

Zgłoś nadużycie #3695 5 września 2012, 10:58

lilbanaqa Fajna mama

madziulka_myszka napisał(a)

Lil gratuluje półmetku :D Duże roidzeństwo masz :D

oj duze, duze ;) najstarsza przyrodnia siostra i 5 starszych braci, a ja taka perelka najmlodsza :D tak mnie wytulili w mlodosci, ze do dzis jestem przylepa, musze conajmniej 30 min dziennie sie powtulac w mojego, bo takto mi jakos smutno :D ale jacy ci bracia ukochani... jejciu jejciu :)

Zgłoś nadużycie #3696 5 września 2012, 11:00

lilbanaqa Fajna mama
w ogole to bylam wczoraj u fryzjera, zrobic sobie grzywke jak co roku we wrzesniu, kurrrrwa mac za przeproszeniem... wygladam jak jakas Fryzia ze stodoly xD

Zgłoś nadużycie #3697 5 września 2012, 11:07

Metra Fajna mama
ja też zamierzam iść do fryzjera ściąć kudły, bo już mi przeszkadzają,a le grzywki bym sobie nie zrobiła :P
dobra zabieram się do roboty...bawcie się beze mnie chwilkę :*

Zgłoś nadużycie #3698 5 września 2012, 11:10

lilbanaqa Fajna mama
ja ide sie wykapac i posprzatac lazienke sypialnie, bo moj to jest okropny balaganiarz i ubrania zamiast w szafie lub koszu na pranie sa na krzesle lub podlodze :D bede pozniej na pewno :*

Zgłoś nadużycie #3699 5 września 2012, 11:11

April90 Supermama
Daria gratuluje skonczonego 23 tygodnia :*

Lil, Tobie polmetku :*

I tak nas nie dogonicie hehehe :P my juz bedziemy pewnie po, a Metra bedzie z Lil stekac na porodowce :P ehehehehehe :P ale nie bojcie nic, bedziemy sie tu wspierac i bedzie gitara :*

Zgłoś nadużycie #3700 5 września 2012, 11:13

lilbanaqa napisał(a)

w ogole to bylam wczoraj u fryzjera, zrobic sobie grzywke jak co roku we wrzesniu, kurrrrwa mac za przeproszeniem... wygladam jak jakas Fryzia ze stodoly xD

Chyba nie jest tak źle :) wstaw zdjęcie to Cie pocieszymy :P :* Co do rodzenstwa - zazdroszczę... Na pewno fajne święta macie jak was tyle jest :) :D

Zgłoś nadużycie #3701 5 września 2012, 11:14

April ja jestem ciekawa jaka bd różnica między Twoim moim i Darii porodem :D

Zgłoś nadużycie #3702 5 września 2012, 11:16

AniaFin Gotowa na wszystko
Lil witaj na półmetku :) teraz już naprawdę z górki :)

Co do porodów, to ja lubię o nich słuchać/czytać, bo im więcej znam historii tym mniej się boję i przekonuję się, że my silne kobiety damy sobie ze wszystkim radę :) Mnie tak jakoś sam ból nie przeraża, trochę bardziej to wypychanie i pękanie/cięcie oraz całe dochodzenie do siebie po tym. Ale poród traktuję bardziej jak pomaganie mojemu maleństwu w wyjściu na świat, a potem wszelkie niedogodności będą osłodzone jej obecnością :)

Zgłoś nadużycie #3703 5 września 2012, 11:29

AniaFin napisał(a)

Lil witaj na półmetku :) teraz już naprawdę z górki :)

Co do porodów, to ja lubię o nich słuchać/czytać, bo im więcej znam historii tym mniej się boję i przekonuję się, że my silne kobiety damy sobie ze wszystkim radę :) Mnie tak jakoś sam ból nie przeraża, trochę bardziej to wypychanie i pękanie/cięcie oraz całe dochodzenie do siebie po tym. Ale poród traktuję bardziej jak pomaganie mojemu maleństwu w wyjściu na świat, a potem wszelkie niedogodności będą osłodzone jej obecnością :)

Mam takie samo podejscie :)

Zgłoś nadużycie #3704 5 września 2012, 11:34

happyania Zaprawiona w bojach
Lil gratuluję półmetka :D :D i tez slyszałam o związku ruchów z połową ciąży od mojej babci.

Zgłoś nadużycie #3705 5 września 2012, 11:35

lilbanaqa Fajna mama
ojj zdjecia na pewno nie zobaczycie :D fryzjerka z certyfikatami itd, zawsze grzywka wychodzila a tym razem .. .. .. . . . . . . :D ale coz, jeszcze chodzenie na boso mi zafundowalo opryszczke wargowa :D i juz w ogole, super wygladam :D niedlugo to pewnie sama bede musiala sobie kupic kochanka, bo moj zrozumie, ze to nie z ta kobieta sie zareczyl :D i ucieknie spac do innego pokoju, zebym go nie straszyla w nocy :D

w ogole, zaczelam od 3 dni pic wode Veroni Mineral smakowe, zeby mierzyc ile litrow pije dziennie, 2 butelki obowiazkowo zeby wypic 3 litry :) maly bardzo lubi ta wode, bo zawsze po niej kopie :D przy niej zaczal wlasnie sie ruszac bardziej intensywnie, polecam :) ma naturalny slodzik i nie zawiera konserwantow :)

April, rodzic moge nawet i w lutym, zeby tylko maly byl silny, ja musialam zostac 2 tyg w szpitalu, bo urodzilam sie w 38 tygoniu, rowno 2 tyg przed terminem z OM mojej mamy, i nie bylam jeszcze zbyt gotowa wbrew pozorom :)

madziulka, oj, swieta sa wspaniale. :D moi bracia robia loze szydercow i sie ze mnie smieja, ze tu za chuda, tu wielkie oczy jak zaba, tu to i tamto... :D ale zawsze byl ruch w domu, a teraz, od smierci taty swieta spedzilismy w sumie osobno, wigilia razem, nawet brat z Ameryki przylecial specjalnie, a na swieta kazdy pojechal do siebie, mama do swojego narzeczonego, bracia do domow i zostalam sama z najmlodszym bratem i tym z ameryki.. i psem :D a ta wigilia zapowiada sie w norwegii... bo boje sie pozniej latac samolotem w 9 miesiacu :D

Zgłoś nadużycie #3706 5 września 2012, 11:46

Lil na opryszczkę polecam plasterki compeed na noc... super szybko wszystko schodzi... ja miałam problemy z opryszczką masakryczne wiec juz tyle metod wypróbowałam i ta jest najskuteczniejsza... :)
A ta fryzjerka może słaby dzien miała :D
Wodę musze spróbować bo uwielbiam smakowe :)
No w sumie racja z tym lataniem :) a rodzinka Twojego obchodzi święta?:>
Moje zapowiadają sie w tym roku u tesciów wiec szału nie bd:/

Zgłoś nadużycie #3707 5 września 2012, 11:47

baby Zaprawiona w bojach
Lil gratuluje półmetku :)
co do wody to ja piję mineralną Muszyniankę jakoś słodzone i smakowe mi nie podchodzą.
Najbardziej mi zależy żeby dzieciątko było zdrowe a czy to będzie początek czy koniec stycznia to już bez znaczenia :)
A co do Wigilii to ja mam dwie: jedną u rodziców i drugą u teściów. Mój chce żeby była jedna ale jakoś sobie nie wyobrażam wszystkich przy jednym stole.. jakoś tak sztucznie byłoby a w końcu to są Święta i ma być rodzinnie a nie sztucznie :P

Zgłoś nadużycie #3708 5 września 2012, 11:50

baby Zaprawiona w bojach
Madziulka jak ci często wychodzi opryszczka to trzeba zastosować Heviran i przez jakiś czas nie powinna się pojawić :P Ja dostałam opryszczki w I trymestrze i gin powiedział że mogę zastosować ale jak to nie jest po raz pierwszy to mam przeciwciała i organizm sobie poradzi :)

Zgłoś nadużycie #3709 5 września 2012, 11:59

Baby ja opryszczkę już miałam przed ciążą... zaraziłam sie jak byłam mała ... antybiotyk juz brałam ale i tak lubiła nawracać zwłaszcza zimą i latem no i w czasie ogólnego przemęczenia... no i przy większości przeziębień:/ w ciąży miałam tylko raz i szybko ją zwalczyłam własnie plasterkami :)

Zgłoś nadużycie #3710 5 września 2012, 11:59

nie antybiotyk tylko jakis antywirusowy lek ale nie pamietam jak sie nazywał