Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3631 4 września 2012, 18:49

April90 Supermama
Metra, Ty to jestes przypominajka serialowa haha :D zmien sobie nick na Przypominajka :D

Karolcia, ani mi nie mow... nie gadajmy lepiej o tych porodach, bo czym dluzej gadamy o tym, tym ja nie chce bardziej rodzic :D karmienia sie nie boje, cos i tak bedzie musial jesc, nie bedzie chcial cycusia, to dostanie butelunie :P ja sie boje, ze sie posram przy porodzie, ze bedzie bolec jak jasna cholera i w ogole tych wszystkich igiel w lapach powbijanych... Dobra ciszaaaaaaaaaaaaaaa :(

Zgłoś nadużycie #3632 4 września 2012, 19:15

monis89 Gotowa na wszystko
Ale wy dziewczyny ten poród przezywacie :) .. ja wlasnie jak napisala April tego posrania sie boje, bo wstyd jak nic :P .. ale tak to juz nie moge sie doczekac tych boli i wszystkiego, zeby brzdaca zobaczyc :) ...
Karoollcia ja myśle ze to intensywne siedzienie na forum zacznie sie juz w listopadzie tak to bedziemy przezywac :D
Nancy nie jestem pewna czy to do konca czkawka ale tak mi sie wydaje. bo baby jest wtedy spokojny ale rytmiczne odbijanie czuje.. moze to puls, ale taki mocny? nie wiem :)

Zgłoś nadużycie #3633 4 września 2012, 19:17

oooo, zmienilam poziom :) .. ze świeżo upieczonej jestem początkująca :) he he :D

Zgłoś nadużycie #3634 4 września 2012, 19:38

Nancy Gotowa na wszystko
Monis, jeszcze trochę się poobserwujemy i na pewno będziemy rozpoznawały każdy rodzaj ruchu :)
Serialowe moje, ja nie oglądam tych codziennych seriali, żeby nie wsiąknąć na dobre. Za to uzależniłam się od "Prawo Agaty" (dziś pierwszy odcinek nowej serii!) i "Lekarzy" (właśnie obejrzałam drugi odcinek na TVN Player).
Coraz bardzej brakuje mi pracy. Chociażby po to, żeby rano ubrać się po ludzku, zrobić makijaż, pozajmować czymś poważnym i wyjść do ludzi. Na szczęście niedługo angielski zaczynam, przynajmniej 2 razy w tygodniu jakieś zajęcie.

Zgłoś nadużycie #3635 4 września 2012, 19:43

April90 Supermama

Nancy napisał(a)

Monis, jeszcze trochę się poobserwujemy i na pewno będziemy rozpoznawały każdy rodzaj ruchu :)
Serialowe moje, ja nie oglądam tych codziennych seriali, żeby nie wsiąknąć na dobre. Za to uzależniłam się od "Prawo Agaty" (dziś pierwszy odcinek nowej serii!) i "Lekarzy" (właśnie obejrzałam drugi odcinek na TVN Player).
Coraz bardzej brakuje mi pracy. Chociażby po to, żeby rano ubrać się po ludzku, zrobić makijaż, pozajmować czymś poważnym i wyjść do ludzi. Na szczęście niedługo angielski zaczynam, przynajmniej 2 razy w tygodniu jakieś zajęcie.

Dokladnie. Czym dalej z ciaza, tym te ruchy sa jakies takie inne, kazdy jest niby podobny, ale juz jakby idzie rozroznic, co to moze byc :) ktora czesc ciala itd :)

Zgłoś nadużycie #3636 4 września 2012, 20:11

Jak tu cicho.. Jak Wy możecie tych seriali tyle oglądać :) .. Nancy Tobie brakuje pracy a ja jutro biore z niej zwolnienie :) .. ale skoro Ci brakuję to pewnie miałaś jakąś lepsza niz sprzedawca :D

Zgłoś nadużycie #3637 4 września 2012, 20:54

Nancy Gotowa na wszystko

monis89 napisał(a)

Jak tu cicho.. Jak Wy możecie tych seriali tyle oglądać :) .. Nancy Tobie brakuje pracy a ja jutro biore z niej zwolnienie :) .. ale skoro Ci brakuję to pewnie miałaś jakąś lepsza niz sprzedawca :D

Pracę mam biurową, lubię ją w sensie samego zajęcia, ale mam taką szefową, że za żadne skarby bym teraz tam nie wróciła. Nie lubimy się za bardzo. Zresztą, wystarczy, że się nasłucham o niej nieprzyjemnych rzeczy jak zwolnienia noszę. A pracy mi brakuje trochę, bo od 2 m-ca ciąży jestem na zwolnieniu, więc już sporo czasu minęło. Ale teraz już nam zleci, a potem będzie dużo zajęcia przy malutkim :) Jeszcze mi się zechce posiedzieć w domu :-P

Zgłoś nadużycie #3638 4 września 2012, 21:04

Oj posiedziec w domu i w spokoju na pewno Ci sie zachce :) .. Rzeczywiscie dlugo juz siedzisz w domciu.. Lepiej zacznij już ten angielski :) ..

Wy laski seriale ogladacie a ja na polsat cafe o kobietach ktore urodzily juz po 4 chlopakow i robia wszystko zeby dziewczynke miec.. Boże nie wiedzialam ze mozna miec takie parcie na daną pleć.. :)

Zgłoś nadużycie #3639 4 września 2012, 21:05

Metra Fajna mama
ja oglądam Na Wspólnej tylko...i pottera ale już ostatni odcinek będzie...

nie tęsknię za pracą...tylko za uczniami...dzisiaj dostałam smsa z pozdrowieniami od jednej klasy :) piszą że na mnie czekają :) słodkie to było

Zgłoś nadużycie #3640 4 września 2012, 21:06

oo nauczycielką jestes? a jakiego przedmiotu?

Zgłoś nadużycie #3641 4 września 2012, 21:08

Metra Fajna mama
monis znam ludzi którzy mieli trzech synów, zrobili 4 dziecko i miała być córa na 100%, lekarz się pomylił urodził się 4 chłopak i mąż się rozszedł z żoną....bez sensu według mnie ale on niby tak się cieszył na tą dziewuszkę, że nie mógł znieść tego że to 4 chłop :)

ja do mojego maleństwa mówię on, a mój ona i ciągle mnie poprawia :) mam nadzieję, że nie będzie mocno zawiedziony jak się okaże że to Antoś a nie Lenka :) zresztą sam mi powiedział, że czuje że to chłopak :) ale jakiś tam okruch nadziei jeszcze jest do poniedziałku ;)

Zgłoś nadużycie #3642 4 września 2012, 21:09

Metra Fajna mama

monis89 napisał(a)

oo nauczycielką jestes? a jakiego przedmiotu?

głównie przedmiotów przyrodniczych :) zależy gdzie uczę :)

Zgłoś nadużycie #3643 4 września 2012, 21:11

April90 Supermama

monis89 napisał(a)

Oj posiedziec w domu i w spokoju na pewno Ci sie zachce :) .. Rzeczywiscie dlugo juz siedzisz w domciu.. Lepiej zacznij już ten angielski :) ..
Wy laski seriale ogladacie a ja na polsat cafe o kobietach ktore urodzily juz po 4 chlopakow i robia wszystko zeby dziewczynke miec.. Boże nie wiedzialam ze mozna miec takie parcie na daną pleć.. :)

To jest nic!
Wczoraj ogladalam kawalek programu (nie pamietam na jakim kanale) o kobietach, ktore byly juz w podeszłym wieku i chciały miec dziecko! Jedna miała jakies 60 lat i urodziła blizniaki! Dostała zapłodniona komorke i urodziła, niesamowite... A inna 72 letnia tez sie starala o dziecko, zeby jej wstrzykneli komorke, ale nikt nie chcial sie podjac tego zadania... Z jednej strony dla mnie to niezwykle, ze stara kobita rodzi, a z drugiej twierdze, ze to samolubne egoistki, ktore nie pomysla o tym, ze dziecko bedzie miec z 10-20 lat, a ich juz nie bedzie na swiecie... No bo ile taka babcinka moze zyc... nie oszukujmy sie... Jednej tez sie zmarlo po porodzie. Dajcie spokoj :D ludzie to masakra jakie maja pomysły

Zgłoś nadużycie #3644 4 września 2012, 21:11

rozeszli sie? naprawde juz paranoja.. przeciez dzieci sie kocha, obojetnie jakie :/.. ech.. W poniedzialek bedziesz wiedziec? to super :) .. Ja swojego pytalam czy tez bedzie zawiedziony jak bedzie chlopczyk (wolalby coreczke) i powiedzial, że nie. wazne zeby zdrowe bylo :)

Zgłoś nadużycie #3645 4 września 2012, 21:13

April90 Supermama

Metra napisał(a)

głównie przedmiotów przyrodniczych :) zależy gdzie uczę :)

Metra uczy jak sie robi dzieci :P

Zgłoś nadużycie #3646 4 września 2012, 21:15

Metra Fajna mama
April ja tez uważam że to patologia rodzić dziecko po 40 roku życia ale niektórzy tak robią...bo 45 lat to raczej późno na ciążę, a co dopiero takie babcie ...żenada mam znajomą która urodziła dziecko po 40, dzisiaj ma 50 lat a dzieciak w podstawówce...masakra..no ja bym tak nie chciała, bo to krzywda dla takiego dzieciaczka jak by miało zostać bez rodziców

monis mój tez mówi, że ważne żeby zdrowe było ale widzę to jego pragnienie dziewuszki...ma dwóch braci, same chłopaki się rodzą i u nich każdy liczy że nasze będzie dziewunią...będzie co ma być...czy Antoś czy Lenka to i tak będzie najcudniejsze pod słońcem :)

Zgłoś nadużycie #3647 4 września 2012, 21:15

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Metra uczy jak sie robi dzieci :P

oj April ja ich uczę jak mają robić, żeby nie zrobić :)

Zgłoś nadużycie #3648 4 września 2012, 21:16

A też kiedyś oglądałam ten program.. To chyba w Indii czy gdzies, gdzie kobieta jak je w ciazy to lepsza od wszystkich innych i normalnie czczona.. Bez względu na wiek :D

Metra jak w podstawówce to o roslinkach a w liceum juz o zwierzetach? w sensie rozmnazania :)

Zgłoś nadużycie #3649 4 września 2012, 21:17

April90 Supermama

monis89 napisał(a)

rozeszli sie? naprawde juz paranoja.. przeciez dzieci sie kocha, obojetnie jakie :/.. ech.. W poniedzialek bedziesz wiedziec? to super :) .. Ja swojego pytalam czy tez bedzie zawiedziony jak bedzie chlopczyk (wolalby coreczke) i powiedzial, że nie. wazne zeby zdrowe bylo :)

W Indiach zabijaja plody zenskie. Wiekszosc kobiet jest badana pod wzgledem plci dziecka, jesli jest dziewczynka - zabijaja ja. Jesli chlopiec - zostawiaja. Kobiety potracily tyle dzieci, ze szok. Oczywiscie matki sa zmuszane do aborcji sila, nie maja nic do powiedzenia. Chec posiadania syna jest tak wielka, ze zaginely w ludziach ludzkie emocje! A wszystko przez glupi posag. Kiedy rodzi sie dziewczynka i potem rodzice chca ja wydac za maz, musza zaplacic rodzinie przyszlego meza posag - kupa kasy. Albo dziewczyna zostaje nie ochajtana i rodzice musza ja utrzymywac, co ich bardzo duzo kosztuje. Z kolei kiedy rodzi sie chlopiec, to dosc, ze jego rodzina otrzyma posag, to jeszcze zachowaja nazwisko. Co za kultura popieprzona... Rozne sie cuda na swiecie dzieja, wiec mnie nie zdziwi juz nic, a to ze maz zostawia zone przy 4 synie, juz w ogole. Lekarz tez glupi, ze nadzieje zrobil...

Zgłoś nadużycie #3650 4 września 2012, 21:21

No tak Metra, u mnie tak samo z tym pragnieniem jego :) .. U jego brata jest chlopak półtoraroczny juz, a moi bracia sa za mlodzi jeszcze do rozmnazania, wiec nasz dzidzius nie jest do konca okreslony przez rodzine :) dziwnie to napisalam ale chyba do zrozumienia :P