Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3471 3 września 2012, 21:53

AniaFin Gotowa na wszystko
To ja też idę spać :) Dobranoc i do jutra!

Zgłoś nadużycie #3472 3 września 2012, 21:56

April90 Supermama

Metra napisał(a)

monis śliczny bebzonek :)
jak ciągnie brzuch to znaczy że macica rośnie...to mnie ma nic wspólnego z rozstępami...każdą z nas ciągnie i jedne będą mieć rozstępy a inne nie. to zależy od skóry i tendencji do rozstępów...także nie stresuj się :)
ja niestety nie narzekam na brak apetytu i wcale zmuszać się nie muszę :) jestem głodna często, jem mało i tak w kółko...a najlepsze jest to, że mam naturalne ostrzeżenie, że już powinnam szykować papu: otóż jakieś 5 minut przed krytyczną sytuacją zaczyna mi się odbijać. wtedy wiem, że muszę zjeść. raz to zignorowałam i było mi bardzo niedobrze z głodu

Ja mam podobnie, tylko mi sie nie odbija. Ale jak jestem mega glodna, to jestem w stanie sie z glodu zerzygac nawet;/ dzis sie zrobilam biala jak papier i poczulam ze mi sie slina zbiera w gardle;/ masakra, myslalam, ze zdechne. Poszlam zjesc i przeszlo

Dziewczyny, piekne brzuszki macie :)

Zgłoś nadużycie #3473 3 września 2012, 22:04

monis89 Gotowa na wszystko
tez tak myslalam ze to nie ma nic wspolnego z rozstepami bo ja takie juz mam na boczkach jak w dwa lata sie roztylam 20 kg :/.. wujek mcdonald jest zly i tye. :) .. Ciekawy objaw Metra :) .. Ja mam jak April że czesto wymiotuje z glodu ale i tak nie moge sie zmusic zeby jesc o stalych godzinach i przestrzegac tych samych madrych rad z podrecznikow :P ..

Wizyte mam teraz w środę, nie jestem do końca pewna czy będę miała usg ale ciotka ktora jest polozna ma zadzwonic do lekraki i jej powiedziec zeby mi zrobila- to jakies kolezanki.. wiec zobaczymy :)

Dobranoc Aniu i dziewczyny które już odpadacie!! :)

Zgłoś nadużycie #3474 3 września 2012, 22:08

April90 Supermama

monis89 napisał(a)

tez tak myslalam ze to nie ma nic wspolnego z rozstepami bo ja takie juz mam na boczkach jak w dwa lata sie roztylam 20 kg :/.. wujek mcdonald jest zly i tye. :) .. Ciekawy objaw Metra :) .. Ja mam jak April że czesto wymiotuje z glodu ale i tak nie moge sie zmusic zeby jesc o stalych godzinach i przestrzegac tych samych madrych rad z podrecznikow :P ..

Wizyte mam teraz w środę, nie jestem do końca pewna czy będę miała usg ale ciotka ktora jest polozna ma zadzwonic do lekraki i jej powiedziec zeby mi zrobila- to jakies kolezanki.. wiec zobaczymy :)

Dobranoc Aniu i dziewczyny które już odpadacie!! :)

Nie, nie. Ja napisalam, ze jestem w stanie zwymiotowac z glodu, ale nie wymiotuje. Nie wymiotowalam ani razu w ciazy. Ostatni raz to chyba na sylwku 2006/2007 jak przesadzilam z wódka haha :D i jem jak mala swinka z wilczym apetytem, wiec mamy zupelnie cos innego. Tyle, ze ja np. zjem i po godzine znowu jestem glodna i siedze na kompie, tylka nie chce mi sie podniesc, to sila rzeczy jestem zmuszona isc do kuchni, bo zaczyna robic mi sie niedobrze :)

Zgłoś nadużycie #3475 3 września 2012, 22:13

Metra Fajna mama
Pisze z tel wiec nie chce mi sie klikac polskich liter
Dobranoc Aniu
To odbijanie jest nawet pomocne :-) ja nie zwymiotowalam jeszcze z glodu, tylko jest mi tak slabo.
Ostatnio postanowilam ogolic nogi.uzywam depilatora, zajelo mi to 10 minut ale jak skonczylam to prawie przytulilam sedes tak mi niedobrze bylo...chyba za bardzo ugniotlam zoladek...

Zgłoś nadużycie #3476 3 września 2012, 22:15

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Nie, nie. Ja napisalam, ze jestem w stanie zwymiotowac z glodu, ale nie wymiotuje. Nie wymiotowalam ani razu w ciazy. Ostatni raz to chyba na sylwku 2006/2007 jak przesadzilam z wódka haha :D i jem jak mala swinka z wilczym apetytem, wiec mamy zupelnie cos innego. Tyle, ze ja np. zjem i po godzine znowu jestem glodna i siedze na kompie, tylka nie chce mi sie podniesc, to sila rzeczy jestem zmuszona isc do kuchni, bo zaczyna robic mi sie niedobrze :)

Ja mam to samo

Zgłoś nadużycie #3477 3 września 2012, 22:16

aaa w ten sposob! no to rzeczywiscie inaczej mamy.. mi nawet jak jest niedobrze to ciezko sie zdecydowac o zjesc i nie jem. ale staram sie tego nie robic zeby dzidzi nie glodzic, wiec sie zmuszam :) ..

oooo po alkoholu to ja czesto, na kacu juz :P .. a w ciazy ani razu ci sie nie zdazylo? naprawde? Ja na poczaku tylko raz, tylko teraz tak mam ze czesto..

Zgłoś nadużycie #3478 3 września 2012, 22:18

A od ugniatania zoładka tez tak mam ze mi niedobrze.. najczesciej po spaniu, bo sie przekrecam.. przed ciaza to zawsze na brzuchu spalam, a teraz nie moge buuu :( .. ale dzisius jest tego warty :)

Zgłoś nadużycie #3479 3 września 2012, 22:24

Metra Fajna mama
Ja spie z rogalem i jest zdecydowanie lepiej. Chociaz dzisiaj nie moglam sobie miejsca znalezc. Marzena pewnie opija sokiem pomaranczowym wizyte :-)

Zgłoś nadużycie #3480 3 września 2012, 22:28

Z rogalem lepiej? trzeba pomyslec :) .. No właśnie Marzena miala dac znac co nosi w brzuszku.. Myslisz ze opija? to moze dziewczynka jak chciala :)

Zgłoś nadużycie #3481 3 września 2012, 22:30

April90 Supermama

monis89 napisał(a)

aaa w ten sposob! no to rzeczywiscie inaczej mamy.. mi nawet jak jest niedobrze to ciezko sie zdecydowac o zjesc i nie jem. ale staram sie tego nie robic zeby dzidzi nie glodzic, wiec sie zmuszam :) ..

oooo po alkoholu to ja czesto, na kacu juz :P .. a w ciazy ani razu ci sie nie zdazylo? naprawde? Ja na poczaku tylko raz, tylko teraz tak mam ze czesto..

Ja mam apetyt doslownie na wszystko (no oprocz rzeczy, ktorych nie lubie), przed ciaza lubilam sobie dobrze pojesc (mimo, ze nigdy po mnie nie było widac tego - 162cm / 43kg hehe, po prostu co zjem, to zaraz ide... no :D ), teraz to jem naprawde az za duzo, przez to zaczelam sie troche kontrolowac, bo przesadzalam juz, a pozniej mi bylo niedobrze i to wlasnie chyba od przeciazenia zoladka... No bo ile mozna...

Po alkoholu na kacu nie wymiotowalam nigdy, ale jak przesadzilam z wodka wtedy, to rzygalam pol sylwestra haha :D A w ciazy serio, ani razu. Ja nawet jak mi bylo raz niedobrze i to mega, to poszlam do kibelka, wlozylam paluszki... i myslisz, ze sie ten tego? Za chiny, meczylam sie do poki nie usnelam, a jak wstalam rano to juz cholerstwa na zoladku nie bylo :) ja nie umiem wymiotowac :P w zyciu z tego co pamietam to zwymiotowalam z 3 razy.
Co do spania, ja tez kocham spanie na brzuszku i spalam na brzuchu do jakiegos 19 tygodnia, z noga zgieta, tak by brzuch nie do konca dotykal lozka. Teraz juz to niestety nie przejdzie i tez spie ze swoim przyjacielem :D polecam :D

Metra, Ty z mezem powinnas spac, a nie z rogalem :P

Zgłoś nadużycie #3482 3 września 2012, 22:32

Metra Fajna mama
Kurcze nie wiem co z nia.czekam i czekam a tu cisza...
Dostalam rogala od siostry.ona uzywala do karmienia a ja z nim spie :-)
Plecy mi dokuczaja ostatnio...a co to bedzue jak brzunio urosnie...

Zgłoś nadużycie #3483 3 września 2012, 22:34

Metra Fajna mama
April ja na dwa fronty jade... :-) mam meza z jednej i rogala z drugiej strony...a po srodku pies :-)

Zgłoś nadużycie #3484 3 września 2012, 22:35

Oj jak zazdroszcze ze taka chudziutka jestes :) .. i ze nie zygalas za wiele w zyciu.. ja przed ciaza tez nie potrafilam sie zmusic palcami (chyba ze miałam migrene a to sie czesto zdazalo- teraz bardzo rzadko na szczecie :) ).. teraz idzie jak z fontanny :) .. ja jeszcze tak troche bokiem/na brzuchu ze noga zgieta moge na szczescie :)

Zgłoś nadużycie #3485 3 września 2012, 22:37

Metra Fajna mama
Nie dam rady juz...ide spac brzuchatki moje malutkie...ciocia Metra usypia juz...kolorowych snow

Zgłoś nadużycie #3486 3 września 2012, 22:37

Metra ja tez tak mam jak chlopak zjezdza :) .. tylko zamiast rogala z drugiej strony mam kotkę.. a pies w nogach :)

Zgłoś nadużycie #3487 3 września 2012, 22:38

Branoc, wzjaemnie :)

Zgłoś nadużycie #3488 3 września 2012, 22:38

Metra Fajna mama
Monis ja przed ciaza tez mialam straszne migreny a teraz cisza :-)
Pa pa :-)

Zgłoś nadużycie #3489 3 września 2012, 22:51

karoollcia Zaprawiona w bojach
To i ja dodaje zdjęcia robione przed chwilką :)    a jutro na 14 wizyta denerwuje się ... mam nadzieje że poznam wkońcu płeć :)

Zgłoś nadużycie #3490 3 września 2012, 22:52

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Jestem jestem pipolindy nie było....Chłopak za to jaki pitolek :)