Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3371 2 września 2012, 23:30

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

cześć kobitki...wróciłam, zjadłam obiadek i teraz odpoczywam przy ukraińskiej chałwie :P
byłam w Auchanie...zeszło nam troszkę czasu i powiem Wam, że jestem zawiedziona, bo artykuły dla dzieci są strasznie drogie (np. nożyczki, gruszki itp.), ale kupiłam bodziaki dwa rozpinane przez całe ciałko na rozmiar 56 (jeden kosztował 13 zł) i udało nam się kupić 7 bodziaków na rozmiar 62 cm (były w komplecie po 7 szt) wyszło za jeden 4,70 zł :) dodam, że taki sam komplet w H&M kosztował 79,99zł!!
co do laktatora nie będę kupować...i znowu moja siostra :) się obyła bez..ściągała ręcznie, a po pierwszym miesiącu już nie był potrzebny bo produkowała mleko na potrzeby małego
moje maleństwo dzisiaj bryka cały dzień :) nawet mi dupkę wypchnęło i miałam krzywy brzuch, mój od razu zaczął do niego gadać, w stylu cześć mały tu tatuś :P w ogóle już fajnie taki mieć kontakt z bąblem...
najgorsze jest to, że wyrosłam ze swoich spodni ciążowych (bo mi wszystko idzie w doopę) i muszę sobie kupić nowe :(

Metra, ja też już pomału nie mieszczę się w moją jedyną parę spodni ciążowych, ale teraz już kupuję tylko leginsy czy getry, bo w takich mi najwygodniej ;)

Co do ciuszków to na razie nic nie kupuję, bo co chwile przyjeżdża nowa dostawa od siostry :)

Monis, witamy w gronie przyszłych Styczniowych mam :)

Zgłoś nadużycie #3372 3 września 2012, 7:35

monis89 Gotowa na wszystko
Heja! April bardzo ładnie nazwiesz bąbla, albo już nazywasz :) .. Nancy na szczęśćie nie jest tak zle bo prace mam niedaleko bo w tym samym bloku, wiec wstaje o 5 :) .. ale coraz ciezej mi jest, wiec zwolnienie obowiązkowe. za czesto musze podnosic skrzynki i inne tego typu pierdoly jakie sa w sklepie..

A co do wieku matek to moja mama i babcia mnie przebiły.. Bo babcia w wieku 20 lat a mama 19 :) ..

Zgłoś nadużycie #3373 3 września 2012, 7:38

alex81 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki, dziś to chyba ja będę pierwsza ;) wstałam bez konkretnego powodu o 6 i tak leżę bo co tu robić o tej porze.. fakt, że nie zaglądałam tutaj przez dwa dni to trochę do poczytania zastałam :)

Witam nową Mamusię w naszym gronie, ja jestem Ola z Mazowsza, a wiek.. to po loginie widać.. raczej do tych młodych się nie zaliczam, a też będę pierworodką. Przez dwa lata doprowadzałam swój organizm do kultury po stosowaniu tabsów i plasterków anty...

Lil tak straszysz swoimi wielkościami, a na zdjęciu jakoś tego nie widać wogóle, brzusio śliczny.

Ja na zwolnieniu jestem już od lipca, ale to bardziej z wygody bo jeżdżenie po W-wie samochodem w ciąży jest stresujące.. tyle tych bałwanów na drogach, że moj zasób słownictwa bardzo się wzbogacił (niekoniecznie o te kulturalne słowa ) ;)

To ja czekam, aż któraś się obudzi.. jak nie zasnę :)

milego dzionka wszystkim życzę

Zgłoś nadużycie #3374 3 września 2012, 7:41

A jednak za dużo pisałam i Moniś udało się być pierwszej ;)

Zgłoś nadużycie #3375 3 września 2012, 7:52

O cześć Ola :) .. Wcale mi nie zależało żeby być pierwszej, po prostu nie mam teraz klientów w sklepie to pisze :) ..

A co do anty Nancy to nie sądzę żebym to ja akurat była jakaś szczególna, o ile sobie dobrze przypominam to nie za dokładnie pilnowałam godzin brania tabletek :) .. Ale że biorę gdzieś od 16 roku życia (i to wciąż dla tego samego chłopa :P ) to cieszę się że baby trafiło sie akurat teraz :D ..

Zgłoś nadużycie #3376 3 września 2012, 8:00

Uciekaj jak najszybciej na zwolnienie, a nie dźwigaj skrzynek, kartonów itp.

Ja pomknę na śniadanie bo coś zgłodniałam w tym łóżeczku, a potem pewnie poprzegladam allegro bo jeszcze nic nie nabyłam.

Zgłoś nadużycie #3377 3 września 2012, 8:11

No staram się tego nie robić, ale często się nie da.. To smacznego :) .. Owocnych poszukiwań na allegro :D

Zgłoś nadużycie #3378 3 września 2012, 9:58

happyania Zaprawiona w bojach
Heeeej!!!

Witamy Monis :) :) jestem Ania z Wlkp, 27 lat i spodziewam się synusia.

April ale masz kolekcję super :) śliczne ciuszki!!!

Lil kombinezonik śliczny, Twoje fotki również ;)

Marzenka sliczny masz brzucholek i jaki ładny kolor! Co robisz że masz taką opaleniznę śliczną? Ja mam mega blady brzuch :/

No wreszcie jakieś ranne ptaszki na forum!!! Ja dzisiaj tez przed 7 wstałam, wróciłam od rodziców, ogarniam mieszkanie i zaraz się szykuje do gina. Dzisiaj mam wizytę, już mi się zaczyna stresik. Zawsze się denerwuję przed ginem, też tak macie? Chyba się niepokoję czy wszystko będzie ok.

Ale miałam faaajny weekend, towarzysko rewelacja. Widziałam się ze starymi znajomymi, gości mieliśmy i poznałam kilka bardzo interesujących osób. Sobota super, ale chyba za dużo wrażeń i za dłuugo posiedziałam bo wczoraj caly dzień musiałam odchorować. Już nie ta sama energia co przed ciążą.

Zgłoś nadużycie #3379 3 września 2012, 10:03

AniaFin Gotowa na wszystko
Cześć kobitki :)
Monis witaj u nas i rozgość się :) Ja jestem Ania, 34 lata (czyli z tych bardziej wiekowych), pierwsza ciąża po trzech latach starań i od razu jaka udana :) , oczekujemy dziewuszki, mieszkamy w Holandii. Ja się prawie od początku czuję świetnie, zero problemów, wręcz przeciwnie, nigdy nie miałam takiej energii i takiego dobrego humoru i nastawienia do świata :) . Przytyłam średnio 6 kilo w 22 tygodnie (czyli w normie wg. kalkulatora Metry), chyba głównie brzuch bo w tyłku jeszcze wchodzę w holenderskie 36/38 ;) . Pracuję 40 godzin tygodniowo na uniwerku i zamierzam pociągnąć do końca listopada (tutaj nie dają zwolnień), jeżdżę codziennie na rowerze i zdrowo się w pracy uwijam, ale bardzo lubię swoją pracę :)

Oj kobiety, wreszcie was doczytałam, bo zrobiłam sobie w weekend przerwę od internetu. Mąż wrócił z delegacji, to musięliśmy nadrobić stracony tydzień ;) w temacie przemeblowań, zakupów (nowy regał z IKEI już stoi), spacerków, moczenia się w wannie, siedzenia w ogrodzie i takie tam. Ogólnie bardzo udany weekend.

Córeczka mnie czasem zdrowo kopie, ale przeważnie się po prostu tylko kręci i cały czas mam wrażenie posiadania żaby w brzuchu (i mówię do niej pieszczotliwie Żabko).

Co do laktatora, to moja siostra wypróbowała kilka i najbardziej jest podszedł ten elektryczny z Medelli, więc go odziedziczyłam i najwyżej sobie końcówki dokupię. Ja niestety w czwartym miesiącu muszę do pracy (na szczęście jak dobrze pójdzie to na trzy dni w tygodniu) a dziecię 2 dni do żłobka i jeden dzień z tatą, więc odciągać będę zawodowo, na ręczny nie miałabym czasu.

Zgłoś nadużycie #3380 3 września 2012, 10:05

daria212 Gotowa na wszystko
Czesc dziweczynki, ale sie was naczytalam w koncu, bo ostatnio zaniedbywalysmy sie :-)

Witam monis, z tej strony daria mieszkam w Niemczech, do grudnia czekam az mi puknie 25 :-) i bedziemy mieli synka Marcelka o ile nic sie nie zmieni ( choc trudno by bylo juz ) :-p

Lil Ty naprawde przesadzasz z ta swoja nadwaga, wogole bym nie powiedziala ze tyle Twoja waga wskazuje, a brzusio sliczny jak cala reszta :-D Metra potrafi dostrzec kazdy szczegol hehe

Metra na ten licznik wagi to ja wole nie patrzec bo juz mam nadwage wedlug niego, czy on aby napewno mowi prawde :-D

April a Twoj niezle sie zaopatrzyl, lepiej niz niejedna z nas, ale to milusie wszystko :-)

Zgłoś nadużycie #3381 3 września 2012, 10:10

daria212 Gotowa na wszystko
Przegapilam Marzenke, sliczny masz brzusio i figurka tez niezla, mi to juz chyba by co nie co wylewalo po bokach :-)

happyania ja tez zwsze mam stresa przed gin, choc nigdy nie moge sie doczekac wizyte a jednak ... :-) bedzie dobrze czekam na info bo nie jedna chyba ma dzisiaj wizytke :-)

Zgłoś nadużycie #3382 3 września 2012, 10:13

A ten laktator mam Mini Electric. Kiedy drugie dziecię mojej siostry wylądowało zaraz po urodzeniu na stole operacyjnym a następnie na intensywnej terapii (spoko, wszystko skończyło się dobrze!), to siostra musiała dostarczać pokarm do szpitala i wtedy wypróbowała różne modele (jest farmaceutką i ma dostęp), wtedy ten okazał się najlepszy.

Zgłoś nadużycie #3383 3 września 2012, 10:16

A wogóle to śliczne ubranka (April, tatuś się ładnie spisał :) ), a brzuszki cudne (o biustach się nie będę wypowiadać ;) ).
Powodzenia na wizytach kontrolnych i miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #3384 3 września 2012, 10:27

daria212 napisał(a)

happyania ja tez zwsze mam stresa przed gin, choc nigdy nie moge sie doczekac wizyte a jednak ... :-) bedzie dobrze czekam na info bo nie jedna chyba ma dzisiaj wizytke :-)

to ja się też nie mogę doczekać, ale ze stresem :) zdam relację jak wrócę ;)

Zgłoś nadużycie #3385 3 września 2012, 10:43

karoollcia Zaprawiona w bojach
Kurde mamuśki ale się rozpisałyście :) witam monis89 , Ja jestem Karolina z Warszawy 23 lata :)
a ja jutro wkońcu do lekarza mam nadzieje że dowiem się już co tam w brzuszku siedzi :D też się zaczynam stresować przed wizytą , wczoraj byłam z mężem w Ikei kupiliśmy lampke do pokoju , nową pościel i poduche sobie kupiłam w pózniej miałam tak dobry humorek :) to chyba po zakupach :D
teściowa zrobiła mi rybkę po grecku mniaaam , a tak w ogóle dopiero zorientowałam się że 21 styczeń (mój termin) to dzień babci i imieniny mojego mężulka :) śmiesznie się złożyło

Zgłoś nadużycie #3386 3 września 2012, 10:44

ahh no i mam dziś 20 tydzień :) ale ten czas leci

Zgłoś nadużycie #3387 3 września 2012, 10:50

karolcia gratuluję połóweczki!!!

Zgłoś nadużycie #3388 3 września 2012, 10:59

baby Zaprawiona w bojach
Happyania: powodzenia u gin :) na pewno będzie wszystko ok!
Z laktatorami nie mam żadnych doświadczeń więc w tej kwestii nie pomoge.
Dziewczyny brzuszki sliczne i jak się trochę ogarnę po wakacjach to wstawie swój :)
Monis witaj na forum :) a ja mieszkam na południu Polski koło Krakowa czyli w Wieliczce :) Mam 28lat i czekam na moje pierwsze dzieciątko które prawdopodobnie będzie synkiem :)
A co do wakacji to byłam nad Balatonem ze znajomymi i było bardzo fajnie :) powrót mnie troszkę zmęczył więc wczoraj i dziś nadrabiałam w łóżeczku zaległości :) Wczoraj strasznie bołał mnie brzuch w okolicy lewego jajnika ale dziś już przeszło więc to raczej nie zapalenie!
Wróciłam z wakacji i myślałam że pojadę sobie do rodziców a tu taka straszna lipa!!!! moja siostra jest chora i ma prawdopodobnie cytomegalie (zaraziła się z pracy od koleżanki) i teraz nie dam rady się z rodziną zobaczyć:/ Szczęście że ja się nie zaraziłam i że pojechałam na wakacje  i teraz bym się stresowała :/ a tak mam troszkę szczęścia że moje dzidzi jest bezpieczne :)

Zgłoś nadużycie #3389 3 września 2012, 11:02

baby Zaprawiona w bojach
karolcia to jesteśmy dokładnie w tym samym tygodniu bo ja dziś też mam 20 tydzień :)

Zgłoś nadużycie #3390 3 września 2012, 11:09

hihi to super to gratuluję połóweczki baby :) a ja brzuszka nie mam jakiegoś wielkiego :( i w ogóle denerwuje się bo nic nie przytyłam tylko chudne :( jutro porozmawiam na ten temat z lekarzem mam nadzieje że wszystko jest ok :(