Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3351 2 września 2012, 22:19

Marzenka85 Gotowa na wszystko
A ja jaka nie kulturalna juz napisałam do nowej koleżanki ale przedstawić to się zapomniałam...Witaj Monis no ,więc jestem Marzena mam 27 lat termin z OM mam na 28stycznia a z usg na 2 lutego...ale czuję ,że urodzę w styczniu :) Mieszkam w Koszalinie niedaleko morza pewnie miejscowość Mielno więcej Ci mówi :) To moja pierwsza ciąża, jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka jutro może się dowiem :) Ja chciałabym córeczkę mąż synka :)

Zgłoś nadużycie #3352 2 września 2012, 22:26

lilbanaqa Fajna mama

monis89 napisał(a)

Kobyła?! no przestań! :) .. zdjęcie wstawie jutro bo nie ma mi kto zrobić bo chłopak w Niemczech, a przy samowyzwalaczu lepiej zrobić przy świetle dziennym :) .. Marzenka wiem że nic sie nie stanie i sama juz kupiłam po jednej parze takich małych puszystych skarpetek dla chłopczyka i dziewczynki, ale jak narazie tylko to :) . chociaz zakladek z allegro mam pozapisywane juz ogromnie duzo z przeroznymi kolorowymi mebelkami i takie tam :)

masz juz jakies pomysly na imiona ? :)

Zgłoś nadużycie #3353 2 września 2012, 22:28

lilbanaqa Fajna mama

Marzenka85 napisał(a)

A ja jaka nie kulturalna juz napisałam do nowej koleżanki ale przedstawić to się zapomniałam...Witaj Monis no ,więc jestem Marzena mam 27 lat termin z OM mam na 28stycznia a z usg na 2 lutego...ale czuję ,że urodzę w styczniu :) Mieszkam w Koszalinie niedaleko morza pewnie miejscowość Mielno więcej Ci mówi :) To moja pierwsza ciąża, jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka jutro może się dowiem :) Ja chciałabym córeczkę mąż synka :)

to ja zycze pipciolki jutro ! ! ! i to najzdrowszej na swiecie! i conajmniej 250 g ! :)

Zgłoś nadużycie #3354 2 września 2012, 22:36

monis89 Gotowa na wszystko
Dzięki Nancy, może rzeczywiscie dobrze to jest wyliczone :) .. ale troche sie boje ze przez prace moze to sie stac szybciej, dlatego tez w srode biore zwolnienie :P . Magda/April chociaż Ty jesteś młodsza bo jak tak dziewczyny sie przedstawiaja to wszystkie starsze i tu juz bardziej "zadomowione" i czuje sie troche jak taka gówniara co o życiu wie mało :p .. super że są tu dziewczyny w różnym wieku i z innymi doswiadczeniami :D .
Jasne Marzena że kojarze Twoje miejsce zamieszkania :) . życze powodzenia zebys sie dowiedziala jaka plec dzidziusia, ja czekam do środy :) . Mi teraz jest obojętne czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka, ale doczekac sie nie moge kiedy sie dowiem :P . Chlopak chciałby córcie..

Zgłoś nadużycie #3355 2 września 2012, 22:41

A mam imiona :) . Zanim zaszłam w ciąże- chociaż to była wpadka (mimo ze bralam tabletki :) )- bardzo miła wpadka-, to ja juz wiedziałam jak na imię bedą miały dzieci :D .. Chłopczyk Max, a dziewczynka Wiktoria :) ..

Zgłoś nadużycie #3356 2 września 2012, 22:41

lilbanaqa Fajna mama

monis89 napisał(a)

Dzięki Nancy, może rzeczywiscie dobrze to jest wyliczone :) .. ale troche sie boje ze przez prace moze to sie stac szybciej, dlatego tez w srode biore zwolnienie :P . Magda/April chociaż Ty jesteś młodsza bo jak tak dziewczyny sie przedstawiaja to wszystkie starsze i tu juz bardziej "zadomowione" i czuje sie troche jak taka gówniara co o życiu wie mało :p .. super że są tu dziewczyny w różnym wieku i z innymi doswiadczeniami :D .
Jasne Marzena że kojarze Twoje miejsce zamieszkania :) . życze powodzenia zebys sie dowiedziala jaka plec dzidziusia, ja czekam do środy :) . Mi teraz jest obojętne czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka, ale doczekac sie nie moge kiedy sie dowiem :P . Chlopak chciałby córcie..

kobiiito, ja koncze w grudniu 20 :) gowniara mozecie mowic na mnie :D

Zgłoś nadużycie #3357 2 września 2012, 22:42

lilbanaqa Fajna mama
podoba mi sie imie Max! Max jako Maxymilian, czy po prostu Max? :)

Zgłoś nadużycie #3358 2 września 2012, 22:43

he he :) to nie wiedziałam :) .. fajnie fajnie :d

Zgłoś nadużycie #3359 2 września 2012, 22:45

Max.. Maksymilian też mi się podoba ale chlopak woli Max i ja chyba tez :)

Zgłoś nadużycie #3360 2 września 2012, 22:47

April90 Supermama

Marzenka85 napisał(a)

April Ty nam na pewno będziesz pierwsza pisać o tych kupkach hihi i służyć radą :)

No ja mam nadzieje, ze sie jeszcze rozpakujemy w pieknym miesiacu... grudniu :D zycze jutro malej cipeczki na usg, jesli tak bardzo pragniesz corcie :) a widze, ze jestes z Koszalina, ilez ja wakacji w Mielnie spedzilam, to nie zlicze! Chyba odkad mialam z 4 latka zaczelam tam jezdzic z Dziadkami i Rodzicami (wychodzilo dwa razy w roku), wiec Mielno znam jak wlasna kieszen, a przez Koszalin zawsze przejezdzalismy :) zazdroszcze Ci mieszkania w tych rejonach! Zamien sie noooo! :D a w Mielnie zawsze mieszkalam na ulicy Reja :) nie wiem, czy kojarzysz? Zaraz przy plazy :)

Monis, tu sa naprawde kobity w roznym wieku, poczynajac od 16 konczac pewnie na 40 :D jak nie wiecej, choc nie spotkalam tutaj nikogo w tym wieku, mam na mysli 40. Jak widac kazdy wiek jest dobry na ciaze :) imie Max mi sie nie bardzo podoba, ale za to Wiktoria to jest to! Cudne imie!

Zgłoś nadużycie #3361 2 września 2012, 22:48

To branoc kobitki :) .. jutro na 5.30 do pracy :/.. Miłych snów :*

Zgłoś nadużycie #3362 2 września 2012, 22:50

lilbanaqa Fajna mama
April, musisz miec duzo seksu w wigilie, zeby urodzic tego 25 :D musisz chyba przyjac w swoje laski tego Twojego :D

Zgłoś nadużycie #3363 2 września 2012, 22:50

A Ty April jak nazwiesz dzidziusia? :)

Zgłoś nadużycie #3364 2 września 2012, 22:52

Monis bez obaw dziewczyny są tak fajne ,że szybko się zadomowisz :) Jesteśmy w różnym wieku , ale to akurat ma najmniejsze znaczenie :) Piszemy tu o wszystkim ale wiadomo o dzieciątkach ,które nosimy pod sercem najwięcej.A jeśli chodzi o doświadczenie to te które pierwszy raz w ciąży tez go nie mają dlatego tu jesteśmy żeby dzielić się swoimi obawami radościami wspierać się :)

Zgłoś nadużycie #3365 2 września 2012, 22:55

Nancy Gotowa na wszystko
Lil, jaka Ty młooooda :) Na szczęście prawie wszystkie jesteśmy zielone w temacie :P Ja mam 30 i moja babcia bez przerwy mi powtarza, że taka stara dupa ze mnie i dlatego na początku miałam kłopoty i muszę na zwolnieniu siedzieć, a 20-latki silne i zdrowe :)

Monis, a mówią, że tabletki najskuteczniejszą metodą antykoncepcji. Zapomniałaś o jakiejś, czy jesteś tym statystycznym przypadkiem jednym na ileśtam kiedy nie zadziałało?

Chyba napiję się szklanę mleka i pójdę już do wyrka, bo coraz później się kładę. Jakoś nabiał mi słabo wchodzi, boję się trochę, że kości i zęby mi polecą i zmuszam się do picia mleka i jogurtów. Jak się nosi chłopa w sobie to mięso smaczniejsze :P

Zgłoś nadużycie #3366 2 września 2012, 23:01

Nancy Gotowa na wszystko

monis89 napisał(a)

To branoc kobitki :) .. jutro na 5.30 do pracy :/.. Miłych snów :*

Monis, współczuję serdecznie. Musisz wstawać chyba w okolicach 4 :-/ Jeśli się męczysz, to może lepiej już na zwolnienie uciekać. Jeśli chodzi o imiona naszych dzieci, daty porodu itp. Metra aktualizuje taką ładną tabelkę, co kilka stron wyświetla, na pewno też zaraz tam będziesz i możesz sobie podpatrzeć ile nas, i jakie dzieciaczki się szykują :)

Paaaa Kochane! czas na palulu

Zgłoś nadużycie #3367 2 września 2012, 23:02

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

April, musisz miec duzo seksu w wigilie, zeby urodzic tego 25 :D musisz chyba przyjac w swoje laski tego Twojego :D

W kazdej pozycji laska :D :D

Monis, Nikodem Ian moj synek bedzie mial na imie :)

Zgłoś nadużycie #3368 2 września 2012, 23:08

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

W kazdej pozycji laska :D :D

Monis, Nikodem Ian moj synek bedzie mial na imie :)

uuu... a mama mi powtarzala, ze jak zachowujesz sie w wigilie tak bedzie przez caly rok... seksowny rok 2013 sie zapowiada :D

Nancy, wiem, ze mloda dupa jestem :D u mnie to rodzinne, ze dzieci w wieku 19, 20 lat sie ma :) moja babcia, mama, ja. fajnie jest miec mloda mame i duzo starsze rodzenstwo :) a baaardzo chcielismy miec tego dzidziusia :) i jest ! :D

Zgłoś nadużycie #3369 2 września 2012, 23:22

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

uuu... a mama mi powtarzala, ze jak zachowujesz sie w wigilie tak bedzie przez caly rok... seksowny rok 2013 sie zapowiada :D

Nancy, wiem, ze mloda dupa jestem :D u mnie to rodzinne, ze dzieci w wieku 19, 20 lat sie ma :) moja babcia, mama, ja. fajnie jest miec mloda mame i duzo starsze rodzenstwo :) a baaardzo chcielismy miec tego dzidziusia :) i jest ! :D

A to czasem nie jest tak, ze jaki pierwszy dzien nowego roku, taki cały rok? :D hehehhee.
Moja Mama 20 lat miala, ja 22 :) wiec ja troche przebilam hehe :D

Dobranoc xx

Zgłoś nadużycie #3370 2 września 2012, 23:24

Dobranoc kobitki do juterka.......