Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3251 1 września 2012, 22:05

Marzenka85 Gotowa na wszystko
To może i ja popróbuję z tą muzyczką dla maleństwa :)

Zgłoś nadużycie #3252 1 września 2012, 22:06

Widzę parówa się sprawdziła :)

Zgłoś nadużycie #3253 1 września 2012, 22:07

Metra Fajna mama
próbujcie próbujcie mamuśki a ja idę lulu ... tym bardziej że o 8 już pewnie wstanę :)
Marzenko parówa the best :P
miłej nocki styczniowe babeczki :*

Zgłoś nadużycie #3254 1 września 2012, 22:09

lilbanaqa Fajna mama

Metra napisał(a)

my wczoraj naszej kruszynie puszczaliśmy (a w zasadzie mój puszczał) muzyczki z bajek i tylko pytał mnie czy dziecku się podoba...miarą podobania było właśnie kopanie...na co ja mu mówiłam, że to go pobudziło... :) a mój szczęśliwy, że dziecku się podoba ;) więc Lil Antoś lubi to jak kopie ;)

łooo to moja krew! wie co dobre :D a czytałam właśnie, że bardzo się podjarał mążu :D słoooodkie to :) :) :) mój coś tatusiowi nie chce się ujawnić... ale ewidentnie uwielbia jego głos, bo jak z pracy wraca i usłyszy Kima to kopie mnie. :D

Marzenka, wiem właśnie, i na przyszłość jej powiem, że 62 i nie mniejsze poproszę :D

Zgłoś nadużycie #3255 1 września 2012, 22:10

lilbanaqa Fajna mama
a ja sobie tłumaczyłam, że kolejną i kolejną piosenkę Antoś lubi, bo zasnął... a widocznie gardzi :D

Zgłoś nadużycie #3256 1 września 2012, 22:12

lilbanaqa Fajna mama
parówa.. ja wolę narzeczonego :D cieplejszy się wydaje niż poducha między nogami ;) :D dzisiaj w ogóle rozmawialiśmy na temat ślubu, pobierzemy się jak mały podrośnie, żeby trzymał obrączki... i wybraliśmy piosenkę na 1 taniec! :D

Zgłoś nadużycie #3257 1 września 2012, 22:19

No fajnie jak będzie wam obrączki trzymał :) Kiedyś kobiety szybko brały ślub jak były w ciąży...ale gdyby mi zdarzyło się , dzieciatko przed ślubem to tak samo bym poczekała aż maleństwo podrośnie :)

Zgłoś nadużycie #3258 1 września 2012, 22:22

lilbanaqa Fajna mama
ja bardzo chcę, żeby maleńki wiedział, że rodzice pobierają się z miłości, nie "bo co ludzie powiedzą" :) niech się uczy od małego, a co :)

plecki mnie bolą niemiłosiernie, spać mi się nie chce... kurcze :( co tam porabiasz Marzenka? :)

Zgłoś nadużycie #3259 1 września 2012, 22:23

lilbanaqa Fajna mama
w ogóle, moja przyrodnia siostra ma na imię Marzenka :D

Zgłoś nadużycie #3260 1 września 2012, 23:52

Lil kąpałam sie jadłam kolacyjkę i zapomniałam odświeżyć stronę :( jestes jeszcze ??

Zgłoś nadużycie #3261 2 września 2012, 9:52

Metra Fajna mama
cześć brzucholindy....
mówiłam że będę pierwsza... :) zaraz jedziemy do sklepu :) pomacać różne rzeczy dla malucha :) zobaczę jakie są ceny i muszę na coś się zdecydować...

Lil fajnie z tym ślubem, że czekacie...ja tez bym nie brała ślubu jak bym była w ciąży tylko po ;)

Marzenko zazdroszczę Tobie że masz jutro lekarza...ja mam dopiero 10 września :/ cały tydzień

Zgłoś nadużycie #3262 2 września 2012, 11:22

lilbanaqa Fajna mama
no czeeeesc Kobitki :)

marzenko, mimo, ze zasnelam o 3, to od 23 ogladalam jakies glupie komedie na dvd :) ale dobrze ci, ze idziesz do
lekarza ! ja jutro na pobranie krwi a pojutrze lub w srode doktor :)

metra, do jakich sklepow sie wybieracie? ;)

Zgłoś nadużycie #3263 2 września 2012, 11:41

Hej kobitki :)
Metra zobaczysz tydzień zleci szybko :) Dziś mi się śniło, że usg pokazało, że to będzie dziewczynka...chyba za dużo o tym myślę i przeżywam...ale jutro będzie wszystko jasne :) Lil Ty też widzę nocny marek jesteś :)

Zgłoś nadużycie #3264 2 września 2012, 11:59

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczynki :)

Lil, cieszę się, że już jesteś w PL - mam też do Ciebie pytanko: czy w samolocie albo przed lotem musiałaś przedstawić jakieś zaświadczenie, że możesz latać? Lecę jutro do Grecji i chcę wiedzieć, czy mam się jakoś specjalnie przygotować ;)
I w ogóle jak się czułaś podczas lotu?

Zgłoś nadużycie #3265 2 września 2012, 12:21

daria212 Gotowa na wszystko
Hej mamuski, nio widze dzisiaj juz lepiej, wiekszosc juz wstala :-D

Metra fajnie masz, tez bym sie wybrala na zakupy bo niedziela taka nudna zawsze, ale u nas w niedziele wszystko pozamykane tylko zarcia otwarte bleeee

Lil fajnie ze czekacie ze slubem, nam tez sie nie spieszy, bo nigdy nie bylam za tym zeby brac slub z powodu dziecka :-D

Ja bym samolotem chyba nie poleciala ze strachu bo sie boje i pewnie bym tam wszystkich obrzyga..... :-D
ale tak czy tak zazdroszcze Ci Dafne :-)

Zgłoś nadużycie #3266 2 września 2012, 12:24

lilbanaqa Fajna mama

Dafne napisał(a)

Cześć Dziewczynki :)

Lil, cieszę się, że już jesteś w PL - mam też do Ciebie pytanko: czy w samolocie albo przed lotem musiałaś przedstawić jakieś zaświadczenie, że możesz latać? Lecę jutro do Grecji i chcę wiedzieć, czy mam się jakoś specjalnie przygotować ;)
I w ogóle jak się czułaś podczas lotu?

Hej :) wiesz, to podobno zależy od linii lotniczych, ale ja nic nawet nie sprawdzałam czy wymagają jakiegoś pisma czy zaświadczenia :) Nie miałam żadnych notek od doktora, że pozwala ani nic :) a czułam się świetnie (poza faktem, że panicznie boję się samolotów a zawsze dostaję siedzenie przy oknie przy skrzydle i samolot zawsze skręca w stronę, po której siedzę - i myślę, że się rozbijemy :D ). Ale ze strony brzuszkowej bez żadnych dolegliwości, pierwszy raz w ciąży leciałam w 11 tygodniu a teraz w 19 :) mały spał, nie było go czuć w ogóle :) potem wypchnął brzuch i ludzie ustępowali nam drogi, cwany mały :D tylko uważaj na baranów, którzy mają siedzenia na końcu a wsiadają przodem... pchają się jak nie wiem i mi trochę jakiś dziad ścisnął brzuch do siedzenia w przejściu aż zasyczałam :/

Marzenka, ojj okropnie mi się poprzestawiało wszystko, na początku ciąży spałam od 20 do 7 rano a teraz od 3 do 11-12 :D ale to też chyba ma związek z aktywnością małego, bo mój szarżuje w nocy :)

Zgłoś nadużycie #3267 2 września 2012, 12:33

lilbanaqa Fajna mama
wczoraj oglądałam film Think like a man :D chodziło tam o to, że kilka kobiet czytało jakąś książkę profesora o związkach, jak skutecznie złapać faceta czy coś :D i wszystkie z nich zadały im pytanie na randkach "jakie są twoje długoterminowe plany". mój ukochany oczywiście podczas filmu zapytał mnie o to samo a ja na to... ślub z tobą :D i się zasmucił, że jest to długoterminowy plan :D hmmm ... :D

Daria, nie ma co się bać w samolocie :D toalety są, można poprosić o siedzenie przy WC ! ale w samolocie w ogóle mnie jakoś nie mdli, chyba jestem za bardzo przejęta lotem :D

aa Dafne! jeżeli pokład będzie pełny, to bardzo duszno się robi przy "boarding" i po wylądowaniu :( myślałam, że zemdleję, a ludzie jeszcze się jak owce pchali :/

Zgłoś nadużycie #3268 2 września 2012, 12:35

Dafne Gotowa na wszystko
No właśnie Lil, też czytałam ostatnio, że to wszystko zależy od linii lotniczych, choć wczoraj rozmawiałam ze znajomym lekarzem i powiedział, że teraz już wszystkie linie powinny bez problemów wpuszczać na pokład, a oprócz tego personel powinien być przeszkolony na wypadek różnych sytuacji, ale wiadomo jak to jest w przypadku tańszych linii ;)
Daria, ja nigdy nie miałam problemów z lataniem i mam nadzieję, że tym razem też będzie dobrze, chociaż ostatnio mam mdłości popołudniami i to zawsze w tych samych godzinach ( 16-18 ) ;) , a lot mamy zaplanowany na 15.55 :P , także zobaczymy ;)

Zgłoś nadużycie #3269 2 września 2012, 12:37

Dafne Gotowa na wszystko

lilbanaqa napisał(a)

wczoraj oglądałam film Think like a man :D chodziło tam o to, że kilka kobiet czytało jakąś książkę profesora o związkach, jak skutecznie złapać faceta czy coś :D i wszystkie z nich zadały im pytanie na randkach "jakie są twoje długoterminowe plany". mój ukochany oczywiście podczas filmu zapytał mnie o to samo a ja na to... ślub z tobą :D i się zasmucił, że jest to długoterminowy plan :D hmmm ... :D

Daria, nie ma co się bać w samolocie :D toalety są, można poprosić o siedzenie przy WC ! ale w samolocie w ogóle mnie jakoś nie mdli, chyba jestem za bardzo przejęta lotem :D

aa Dafne! jeżeli pokład będzie pełny, to bardzo duszno się robi przy "boarding" i po wylądowaniu :( myślałam, że zemdleję, a ludzie jeszcze się jak owce pchali :/

Ehh własnie najbardziej się obawiam tych dzikich tłumów, bo ludzie szczególnie jak lecą na urlop, to ogarnia ich jakiś szał, zwłaszcza w samolocie i wtedy przepychają się, nie zważając na nic :/

Zgłoś nadużycie #3270 2 września 2012, 12:43

daria212 Gotowa na wszystko
Moj chcial mnie zabrac gdzies na pare dni to znaczy mowil ze by chcial :-p nio ale ja jak tylko widze samolot to mi nie dobrze, raz jechalismy autobahna a samolot jechal mostem na inny pas to serce miala w gardle, masakra.... nie dla mnie takie atrakcje ale na takie wakacje to bym chciala :-D