Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #311 3 lipca 2012, 17:52

April90 Supermama

Metra napisał(a)

a tak w ogóle to marzy mi się pieluszkowanie pieluszkami wielorazowymi. są takie piękne na allegro. Tylko pięknie drogie...najtańsza kosztuje 20 zł za sztukę, a na początku potrzeba 20 dziennie. Może poproszę znajomych, żeby mi kupowali po jednej po dwie...na prezent oczywiście. Bo ciuszków to już po siostry maleństwie mam od cholerki...oczywiście jeszcze ich nie znoszę do domu, żeby nie zapeszyć ;) Matko już się nie mogę doczekać tej mojej fasoli :)
przed kinem kupię sobie oliwkę nivea do smarowania bebzonka i cycuszków troszkę mi się brodawki wysuszyły. a brzuszka nie można kremować zwykłym kremem, żeby te szkodliwe związki nie przenikały. Oliwka tania jest i na długo wystarczy bo wydajna więc w tym przypadku zaszaleję i kupię coś specjalnie na ten czas.

Kurde, to nawet nie wiedziałam, ze nie mozna smarowac zwyklymi balsamami. Dzieki za informacje. Jutro skocze tez po oliwke :)

Zgłoś nadużycie #312 3 lipca 2012, 17:54

Metra Fajna mama
wiesz nie można...cholera wie. Prawda jest taka, że niektóre mają takie dziwne związki, które bardzo szybko przenikają przez skórę i mogą dziecku zaszkodzić. Może to tylko chwyt reklamowy... ale fajnie kupić coś tylko dla siebie i niedrogiego :) a poza tym można używać zwykłego oleju lub oliwy.

Zgłoś nadużycie #313 3 lipca 2012, 17:58

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Mam napisane: Ilosc bakterii w 1 ml moczu: 100. Identyfikacje: 454 Nieznamienna Bakteriuria E. 201. i kreseczka w dol 454 Antybiotyk ;/ Nie wiem co to do diabła jest...
Mi osemki Kochana nadal rosna, ostatnio obudzilam sie ze spuchnieta buzia, ale na razie ODPUKAC jest ok. Jak ta komedia sie nazywa? Mozesz podac tytul?
Ja tez mam pieski. Dwa mieszance. Jeden mieszaniec Cairn Terriera, ma na imie Kala (około 3,5 roku, nie wiemy dokladnie, Tata ja znalazl na ulicy, mamy ja od maja 2009), a druga Emi, mieszaniec Norsk Lundehunda (8 lat, od czerwca 2004) :)

kurcze to faktycznie bakteria się wdarła, ale jest na nią antybiotyk, dobrze że nie wirus ;) będzie ok

film: Jak urodzić i nie zwariować... czy jakoś tak

nie wyobrażam sobie rodziny bez psa

Zgłoś nadużycie #314 3 lipca 2012, 17:59

Metra Fajna mama
dobra laseczki a w zasadzie April, szykuję dupcię do kina...może wpadnę wieczorem jeszcze na chwilę...miłego wieczoru

Zgłoś nadużycie #315 3 lipca 2012, 18:43

binamalwina Gotowa na wszystko
Hej April mam pytanie jak mam sie do tej tabelki wpisac?Ja mialam wlasnie wczoraj wizyte moja fasolka byla bardzo akzywna nawet lekarka nie mogla pomierzyc..fajne uczucie widziec jak dziecko sie rozwija.Mam tez skierowanie na te badanie ale boje sie troche bo jest pewne ryzyko poronienia a ja bardzo sie tego boje bo w lutym poronilam

Zgłoś nadużycie #316 3 lipca 2012, 19:25

April90 Supermama

Metra napisał(a)

dobra laseczki a w zasadzie April, szykuję dupcię do kina...może wpadnę wieczorem jeszcze na chwilę...miłego wieczoru

Miłego seansu i dziekuje za tytuł :)

binamalwina - ale masz pieknego Skarbenka! Cos czuje, ze dziewczynka bedzie, zobacz jak pozuje na tym usg pieknie przodem :D szok :D jesli chodzi o tabelke, to wystarczy, ze mi podasz dane, najlepiej na PRIV i ja Cie wpisze. Wieczorem zaktualizuje liste na forum :)

Zgłoś nadużycie #317 3 lipca 2012, 20:06

juz napisalam na priv.. ja cos przeczuwam ze bedzie chlopiec ale wlasciwie jest to obojetnie wazne jest tylko zeby bylo wszystko ok.A tak pozatym dziewczyny z kad pochodzicie?Moze ktoras tez z zagranicy :)

Zgłoś nadużycie #318 3 lipca 2012, 20:16

April90 Supermama

binamalwina napisał(a)

juz napisalam na priv.. ja cos przeczuwam ze bedzie chlopiec ale wlasciwie jest to obojetnie wazne jest tylko zeby bylo wszystko ok.A tak pozatym dziewczyny z kad pochodzicie?Moze ktoras tez z zagranicy :)

Ja Ostrow Wielkopolski. A Ty za granica gdzie mieszkasz?

Zgłoś nadużycie #319 3 lipca 2012, 20:49

W Niemczech Remscheid

Zgłoś nadużycie #320 3 lipca 2012, 21:41

April90 Supermama
Fajnie w Niemczech?

DOLACZAM LISTE STYCZNIOWEK:

Zgłoś nadużycie #321 3 lipca 2012, 22:20

Metra Fajna mama
dziewczyny film super :-) bardzo śmieszny, można spokojnie iść z chłopem ;) nie jest to babska komedia...

ja ze szczecina

kupiłam oliwkę w super pharmie była promocja i zapłaciłam 9,90 zł za nivea baby. Już się wysmarowałam oczywiście :)

A w Ostrowie mam bardzo dobrą koleżankę :) w Niemczech też, ale nie wiem jakie to miasto niestety :(

Zgłoś nadużycie #322 3 lipca 2012, 22:54

April90 Supermama

Metra napisał(a)

dziewczyny film super :-) bardzo śmieszny, można spokojnie iść z chłopem ;) nie jest to babska komedia...

ja ze szczecina

kupiłam oliwkę w super pharmie była promocja i zapłaciłam 9,90 zł za nivea baby. Już się wysmarowałam oczywiście :)

A w Ostrowie mam bardzo dobrą koleżankę :) w Niemczech też, ale nie wiem jakie to miasto niestety :(

Oooo moze i ja ja znam :) a skad to sie wzielo, ze jestes ze Szczecina i z tak daleka kolezanki masz? :P

Zgłoś nadużycie #323 4 lipca 2012, 8:14

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Oooo moze i ja ja znam :) a skad to sie wzielo, ze jestes ze Szczecina i z tak daleka kolezanki masz? :P

Ania przyjechała na studia do Szczecina :) ja się stąd nigdzie nie ruszałam :)

lecę się ukłuć i do pracy na chwilkę...będę popołudniu. Miłego dnia mamuśki milczące ;)

Zgłoś nadużycie #324 4 lipca 2012, 14:04

April90 Supermama
Siema Dziewczyny :)

Metra, ja dzis tez ide po oliwke, musze tego mojego Malego naoliwic troche :P

Zgłoś nadużycie #325 4 lipca 2012, 15:29

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Siema Dziewczyny :)

Metra, ja dzis tez ide po oliwke, musze tego mojego Malego naoliwic troche :P

ja jestem zadowolona :-) z oliwki, szybko się wchłonęła i na dodatek nie czuję suchej skóry aż do teraz.

wyniki zrobiłam - wszystko wzorowo :-) jeszcze tylko lekarza w środę mam, bo mi przesunęli z poniedziałku.

a to usg między 11 a 13 tygodniem jest dopochwowe czy przez brzuch?

Zgłoś nadużycie #326 4 lipca 2012, 16:34

Metra Fajna mama
halo dziewczynki ... czy Wy tu jeszcze jesteście ?? w lutówkach wrze jak w ulu a u nas cichutko...pewnie wszystkie śpicie.

Zgłoś nadużycie #327 4 lipca 2012, 16:53

AniaFin Gotowa na wszystko
hej hej, to ja tak króciutko, bo z roboty ;) nie mam kiedy się udzielać (chociaż zaglądam tu codziennie) ,bo tyram 40 godzin tygodniowo na holenderskim uniwerku (tak ja też jestem w zagranicy, od jakiś 9 lat), a po pracy przygotowujemy remont kuchni i przemeblowujemy pokoje na przyszłość ;)
Na szczęście wszelkie objawy mi już minęły (no oprócz biustu), więc nie mam żadnego powodu do zwolnień, które w ogóle w Holandii są rzadkością.
Brzuszek mi od dołu już wywala, do smarowania używam Bio-oil, maleństwa jeszcze nie czuć, ale w zeszłym tygodniu serce mu waliło jak dzwon, jestem dobrej myśli.
Życzę wam wszystkim jak najmniej uciążliwych przypadłości :)

Zgłoś nadużycie #328 4 lipca 2012, 16:55

AniaFin Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

ja jestem zadowolona :-) z oliwki, szybko się wchłonęła i na dodatek nie czuję suchej skóry aż do teraz.

wyniki zrobiłam - wszystko wzorowo :-) jeszcze tylko lekarza w środę mam, bo mi przesunęli z poniedziałku.

a to usg między 11 a 13 tygodniem jest dopochwowe czy przez brzuch?

w 11 to już raczej przez brzuch, u mnie było widać od razu... aha i radzą iść z w miarę pełnym pęcherzem, wtedy lepiej widać :)

Zgłoś nadużycie #329 4 lipca 2012, 18:16

Metra Fajna mama
dzięki za odpowiedź Aniu :) ja tez chodzę do pracy i raczej jak będę dobrze się czuła to nie zamierzam iść na zwolnienie. Ja bym chyba oszalała w domu. Zaglądaj do nas i pisz, będzie weselej..

Zgłoś nadużycie #330 4 lipca 2012, 19:23

hej ja tez pracuje na dodatek w pralni niejes ciezko ale upal jak niewiem co!!!Ale jeszcze 4 tygodnie i mam urlop i jedziemy do Polski odpoczac moze nawet jakas wyprawke bede powoli przygotywac np. wozek bo tu w Niemczech strasznie drogie i jakies takie kosmiczne nic mi sie nie podoba.Pozdrawiam