Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #3011 29 sierpnia 2012, 20:22

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
April tak myslałam żeby iść do tego Czechmanowskiego ale jakos ten Jakubek mnie tak do siebie przekonał (wejdź sobie na jego stronę)... i jak zadzwoniłam to babeczka tak mi pięknie opowiadała :) właśnie wzięłam ten centymetr heh i faktycznie takie maleństwo, ale z druhgiej strony ja sobie cały czas wyobrażam że to taka moja malusia fasoleczka, a ona juz nie jest az tak malusia :D pamiętam jak się cieszyłam że ma juz 5 cm a teraz 5 cm to ma jej główka :D
Nancy i Metra faktycznie macie nieciekawie w pracy... ale Nancy Ty akurat nie masz sie co martwic do konca macierzynskiego ... Co do NFZ to mój lekarz prowadzący zawsze poswieca mi duzo czasu jest mily i wogole wwiec nie mam potrzeby chodzic nigdzie prywatnie... tylko dzisiaj ta baba mi sie trafiła no :/ a zatłuc bym ja chciała, ale z drugiej strony ona czesto u nas cesarki robi wiec jeżeli bym na nia trafiła przy porodzie to nie chciałabym zeby mnie źle wspominała...
Idę wszamać kaszane :D :D

Zgłoś nadużycie #3012 29 sierpnia 2012, 20:25

karoollcia Zaprawiona w bojach
No niestety ceny mają wysokie :( chociaż ostatnio kupiłam czapeczke dla dzidziola za 5 zł :) byłam ucieszona hehe :) dzisiaj patrzyłam na te wielopaki body itp to ceny w miare bo mniej więcej za jedną sztuke wychodzi po 10 , 15 zł to jeszcze nie źle ;) ale jeszcze poczekam co podostaje po maluchach w rodzinie i zobacze co trzeba będzie dokupić :) chociaż jak się dowiem jaka płeć to odrazu polece coś kupić :)

Zgłoś nadużycie #3013 29 sierpnia 2012, 20:36

Metra Fajna mama
wróciłam :) i mam niechcianego gościa: "ból lewego biodra" ;)
człowiek stary to i wadliwy ;)
mam chociaż nadzieję, że się dzisiaj wyśpię, bo siostra pożyczyła mi swojego kochanka: różowy w białe kwadraciki :P
oto on:  (wiem, że wygląda jak parówa :) )

Zgłoś nadużycie #3014 29 sierpnia 2012, 20:39

happyania Zaprawiona w bojach

madziulka_myszka napisał(a)

Wrrr dziewczyny ale jestem zła... mojego lekarza dzisiaj nie było i na zastępstwie była jakaś doktorka... Boże co za baba, ja nie wiem jak można do niej chodzić :[
Nawet mi monitorka nie odwróciła w moja stronę i nie widziałam mojej kruszynki ;(;(
badanie trwało może 5 min.... nawet mi nie powiedziała ile waży ani nie podała terminu jaki wychodzi :/ , a jak zapytałam o płeć to powiedziała "nie widać":/
zaraz dzwonię i idę gdzieś na 4d bo się wkurzyłam.... tak się nie mogłam doczekać a baba mi dzień zjebała :[
Dobrze że te podstawowe parametry chociaz mam w normie, serduszko ok, żołądek i pęcherz moczowy widoczne... nie powiedziała nic o nerkach, ani wątrobie ani nic :/
łożysko ściana tylna i płyn owodniowy w normie... a położenie główkowe... "prosze się wytrzeć, do widzenia"
Metra ładny dywan ....

To szkoda Madziula, że tak trafiłaś :( :(  chyba wiem o którą gin chodzi :/  Na 4d sobie pooglądasz, nie martw się :) a na kiedy masz następną wizytę wyznaczoną?

Zgłoś nadużycie #3015 29 sierpnia 2012, 20:41

Metra Fajna mama
happyania ja nic nie chce mówić ale moja szafa pytała o Ciebie ;)

Zgłoś nadużycie #3016 29 sierpnia 2012, 20:43

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Metra naprawdę wygląda jak parówa hihi :) Ale przynajmniej będzie ci wygodnie :) A co mąż na nowego kochanka w łóżku?...ja też muszę rogala zamówić ale boję się, ze mi mój zabierze i sam będzie chciał z nim spać :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3017 29 sierpnia 2012, 20:47

Metra Fajna mama
Marzenko mój śpi ze mną co dwa dni (taką ma pracę) więc dzisiaj jestem sama :) zobaczę jutro co powie...pewnie będzie zazdrość i walka o samicę :P

Zgłoś nadużycie #3018 29 sierpnia 2012, 20:55

Czyli dziś jesteś sama z nowym kochankiem hihi no ładnie :) po kobiecie w ciąży się tego nie spodziewałam :) Mąż do pracy a żonka z kochankiem :)

Zgłoś nadużycie #3019 29 sierpnia 2012, 20:58

Metra Fajna mama
a co zaszaleję :)

Zgłoś nadużycie #3020 29 sierpnia 2012, 21:05

AniaFin Gotowa na wszystko
hihihi ja też śpię z kochankiem, ale to zrozumiałe, bo mąż w delegacji ;)

Metra, mój ulubiony kolor to też zielony, taki będzie też pokój dziecinny (zastanawiam się czy nie połączyć z akcentami różowymi, bo pasuje całkiem dobrze) :)

Właśnie wracam z jogi, jako stała klientka dostałam nawet zniżkę ;) . Na zajęciach parę babek na ostatnich nogach i jedna nawet "przechodzona", na razie jestem tam najmłodsza (oczywiście jeśli o ciążę chodzi), ogólnie młode dziewczyny (jak na holenderki) i żadna z nich nie mieszka na miejscu (miałam nadzieję na jakąś koleżankę z sąsiedztwa). Zajęcia bardzo spokojne, nastawione na wzmacnianie różnych mięśni i oddychanie skierowane na przyjmowanie skurczy i rozluźnienie. Dużo ćwiczeń z rękami na brzuchu i oddychaniem do brzucha :) . Bardzo fajnie się czułam, Małej się chyba podobało, bo spokojna była i tylko na koniec jak leżałyśmy bez ruchu, zaczęła się ruszać. Już się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia ;)

Zgłoś nadużycie #3021 29 sierpnia 2012, 21:09

Aniu no fakt Ty też z kochankiem sypiasz :) Ale macie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #3022 29 sierpnia 2012, 21:10

karoollcia Zaprawiona w bojach
hahaha "walka o samice" a się uśmiałam :) ja też myślałam nad taką parówką :P ale mam taką długą poduszke od narożnika i narazie daje rade ;)

Zgłoś nadużycie #3023 29 sierpnia 2012, 21:14

Metra Fajna mama
Aniu ja nie mogę się doczekać szkoły rodzenia...dotarło do mnie Twoje natchnienie: zrobiła cały jeden slajd, ten który najmniej mnie się podobał :) jutro walki ciąg dalszy
Karolcia jak sobie wyobraziłam tą walkę o samicę to też się uśmiałam :) mój tarzający się z parówą różową :D

kurczę już miałam Wam powiedzieć dobranoc a tu mój dzieć się jedzenia domaga :/ więc idę zrobić kanapkę i wracam do Was na czas jedzenia

Zgłoś nadużycie #3024 29 sierpnia 2012, 21:15

Metra Fajna mama

karoollcia napisał(a)

hahaha "walka o samice" a się uśmiałam :) ja też myślałam nad taką parówką :P ale mam taką długą poduszke od narożnika i narazie daje rade ;)

to ciężko objąć nogami :P bo pewnie gruba ta Twoja poducha ;)

Zgłoś nadużycie #3025 29 sierpnia 2012, 21:15

Metra napisał(a)

happyania ja nic nie chce mówić ale moja szafa pytała o Ciebie ;)

haha powiedz jej, że ma nie podskakiwać! no byłam dzisiaj o 8, ale dzwoniłam dzwoniłam dzwoniłam i się zawinęłam z powrotem. chyba spałaś jak zabita i nie słyszałaś :P

A ja dzisiaj po 4.5 godzinnym maratonie w ikei :) kupiłam pudła na pościel, segregatory, pudełka na pierdołki i teraz nic tylko wszystko segregować i organizować miejsce dla Synusia :] właśnie układam wszystkie papierzyska. Jaką widziałam słodką pościel... ech! Łóżeczko też jedno było śliczne, ale niestety bez szuflady na dole .

No i uwaga uwaga dzisiaj po raz pierwszy ustąpiono mi miejsca w tramwaju :D niestety po głośnym tekście mojej mamy "i co nie masz gdzie usiąść?". Poza tym w ikei w kilometrowej kolejce skorzystałam z pierszeństwa przy kasie dla ciężarnych ;) dziwne to było, bałam się że mnie zlinczują. ale w sumie reakcje ok, poza tym się nie rozglądałam za bardzo, żeby się nie denerwować :)

Zgłoś nadużycie #3026 29 sierpnia 2012, 21:17

AniaFin napisał(a)

hihihi ja też śpię z kochankiem, ale to zrozumiałe, bo mąż w delegacji ;)

Metra, mój ulubiony kolor to też zielony, taki będzie też pokój dziecinny (zastanawiam się czy nie połączyć z akcentami różowymi, bo pasuje całkiem dobrze) :)

Właśnie wracam z jogi, jako stała klientka dostałam nawet zniżkę ;) . Na zajęciach parę babek na ostatnich nogach i jedna nawet "przechodzona", na razie jestem tam najmłodsza (oczywiście jeśli o ciążę chodzi), ogólnie młode dziewczyny (jak na holenderki) i żadna z nich nie mieszka na miejscu (miałam nadzieję na jakąś koleżankę z sąsiedztwa). Zajęcia bardzo spokojne, nastawione na wzmacnianie różnych mięśni i oddychanie skierowane na przyjmowanie skurczy i rozluźnienie. Dużo ćwiczeń z rękami na brzuchu i oddychaniem do brzucha :) . Bardzo fajnie się czułam, Małej się chyba podobało, bo spokojna była i tylko na koniec jak leżałyśmy bez ruchu, zaczęła się ruszać. Już się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia ;)

Super :) :) może też pomyślę o jodze ??

A jak tam się sprawuje kochanek? oswojony już? nie fika w nocy?

Zgłoś nadużycie #3027 29 sierpnia 2012, 21:18

Metra Fajna mama
łał happyania miejsce w tramwaju i kasa pierwszeństwa ;) jesteś bardzo dzielna :)

Zgłoś nadużycie #3028 29 sierpnia 2012, 21:19

Nancy Gotowa na wszystko
Metra, parówa cudna! Sama bym z taką pospała, bo na razie robię parówki z koca :-P

Co do tanich zakupów dla maluszków polecam Wam Pepco. Wybór może trochę ograniczony, ale ceny ciuszków są takie, że nic tylko brać :)

Ja zmykam do wyrka, doczytać książkę. Jednym z mega plusów bycia na L4 jest możliwość oczytania się po same uszy. Polecam Wam "Lalki" Karoliny Święcickiej. Głównym wątkiem jest przejście bohaterki z trybu bizneswoman na bycie pełnoetatową mamą. A w tym wszystkim pasja do lalek super dollfie.
I mam już najnowszą "Fabrykantkę aniołków" Camili Lackberg. Już się nie mogę doczekać, aż ją wszamię :-)

Ja jutro wybywam z mężem na piknik nad zalew, zapowiada się cudna pogoda :-)

Śpijcie smacznie :-)

Zgłoś nadużycie #3029 29 sierpnia 2012, 21:20

Dziewczyny ja mam taki apetyt, że jak piszecie o parówkach to mi burczy w brzuchu!! Masakra.

Zgłoś nadużycie #3030 29 sierpnia 2012, 21:21

A ja idę dziewuszki się umyć przed snem a potem jeszcze poczytam trochę...a tak w ogóle to ciekawe te"Początki" :)