Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2951 29 sierpnia 2012, 11:34

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
A mój miał być a coś mu wypadło :( ja wiem że to najważniejsze jest ale chociaż mogła mi pokazać dzidzi ... takie wredne nieczułe babsko, jeszcze sobie perfidnie gumę żuła ;(;(

Zgłoś nadużycie #2952 29 sierpnia 2012, 11:35

Metra Fajna mama
a niech ją myszy zeżrą

Zgłoś nadużycie #2953 29 sierpnia 2012, 11:57

właśnie dzwoniłam do lekarza z Kalisza . Badanie kosztuje 200zł obejmuje pełną diagnostykę, tzn dr sprawdza każdy narząd po kolei (serduszko, nerki, wątrobę itp) i najlepiej wykonać je około 22 tygodnia, nagrywa płytkę z filmem i zdjęciami :) na badanie pacjentki ma przeznaczone 45 min więc o 4o min więcej niz poświęciła mi dzisiaj pani wredna doktor :] Mam zamiar jechać w przyszły piątek :) i już mi sie humor poprawił tylko znowu nie będę mogła się doczekać

Zgłoś nadużycie #2954 29 sierpnia 2012, 12:00

lili Fajna mama
Madziulka nie stresuj sie :)
bedzie dobrze wytrzymasz do piatku :)
to ten doktor nie mial dwoch monitorow zebys swobodnie sobie patrzyla na dzidzie ?? ?bezsensu

Zgłoś nadużycie #2955 29 sierpnia 2012, 12:04

lili Fajna mama
ja tez dzis nie pospalam moj synek 2razy w nocy szedl siku i po drodze mnie obudzil....ale pospalam do 10 :)
on sie bawil lego nawet spokojnie :)
wreszcie przedszkole sie zaczyna od poniedzialku,bedzie troche luzu,tyle ze bede musiec wstac o 7 zeby go odwies na 8,hmm....teraz zrobilam sobie kawke rozpuszczalna i czytam Wasze posty :)
a Wy jak z kawka,pijecie ??

Zgłoś nadużycie #2956 29 sierpnia 2012, 12:13

lili niestety nie ... ja na NFZ chodzę... mój pan doktor jak robi to zawsze siada tak że ja wszystko widzę i dwa monitory niepotrzebne sa... wogóle mój lekarz poświęca conajmniej 10 minut na takie badanie i wszystko dokładnie pokazuje oczka, buzkę, serduszko nóżke itp nawet zdjęcie mi wydrukuje, zawsze dzidzię waży i próbuje zajrzeć miedzy nózki, a ta to masakra jakaś...
fajnie że Twój synek potrafi się sobą zając :) a co do kawki to ja ograniczyłam się do zbozowej ale jak mam ciezki dzień to sobie do niej dosypuje płaską rozpuszczalnej :) ostatnio rozmawialam z moim lekarzem i mówił ze kawa rozpuszczalna nie jest tak szkodliwa bo ma mniej kofeiny i że kobieta może wypić jedną filizankę zwykłej kawy dziennie (ale wiadomo lepiej ograniczyć) :)

Zgłoś nadużycie #2957 29 sierpnia 2012, 12:16

właśnie tak patrze na kartkę z USG i BPD mam 52 , 21+6 hehe identycznie jak pokazuje mi suwaczek :)

Zgłoś nadużycie #2958 29 sierpnia 2012, 12:21

lili Fajna mama
ja tez ograniczylam kawe,bo dawniej to tylko parzona,2-3 dziennie,a teraz sporadycznie,jak mam smak to pije rozpuszczalna z mlekiem :)

Zgłoś nadużycie #2959 29 sierpnia 2012, 12:22

mamapaula Początkująca
hej Lili :) wyczytałam z naszej tabelki ze dla córeczki wybrałaś imie Laura :) bardzo ładnie moja córcia ma tak na imię :)

Zgłoś nadużycie #2960 29 sierpnia 2012, 12:30

Metra Fajna mama
a u mnie jest siostra z małym dlatego zniknęłam :) ale zaglądam czasem.

madziulka widzisz teraz masz na co czekać ;)

Zgłoś nadużycie #2961 29 sierpnia 2012, 12:47

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April to witaj w klubie, bo mnie jakaś furia zaczyna ogarniać...już pomijam fakt, że znowu jestem głodna...masakra
czytałam właśnie w "Początkach", że matki spodziewające się chłopców są cały czas głodne :P więc spodziewam się, że 10 ujrzę fifola mimo głębokiego pragnienia pipuszki :) no nic najważniejsze, żeby dotrwało i zdrowe się urodziło a kocham i tak czy to samiec czy samica :P
a zapomniałam Wam powiedzieć że kupiliśmy dywan do salonu :) zielony :) z krótkim włosem ło taki:

No... serio ciagle bym cos jadla, konca nie widac... ;/ denerwujace to

aga78, zrozumialam to troche tak, ze za duzo urosl hehehehe :) mam nadzieje, ze przystopuje troche, bo naprawde nie chce rodzic dziecka 4kg, wykoncze sie... Trzymamy kciuki :)

Zgłoś nadużycie #2962 29 sierpnia 2012, 12:47

lili Fajna mama
hej mamapaula :)
tak Laura mi sie podoba ale czy bedzie dziewczynka to sie okaze :)

Zgłoś nadużycie #2963 29 sierpnia 2012, 12:49

April90 Supermama

mamapaula napisał(a)

hej Lili :) wyczytałam z naszej tabelki ze dla córeczki wybrałaś imie Laura :) bardzo ładnie moja córcia ma tak na imię :)

Laura mi sie tez podoba bardzo :)

Zgłoś nadużycie #2964 29 sierpnia 2012, 12:49

lili Fajna mama
hej mamapaula :)
tak Laura mi sie podoba ale czy bedzie dziewczynka to sie okaze :)

Zgłoś nadużycie #2965 29 sierpnia 2012, 12:52

lili Fajna mama
April90 no nie mow ze na chlopaka i masz taki apetyt,ja musze w siebie cos wciskac zeby zjesc,bo na nic takiego nie mam ochoty....

Zgłoś nadużycie #2966 29 sierpnia 2012, 12:58

April90 Supermama

lili napisał(a)

April90 no nie mow ze na chlopaka i masz taki apetyt,ja musze w siebie cos wciskac zeby zjesc,bo na nic takiego nie mam ochoty....

Chcialabym tak miec, ja zjem i po 30 min znowu jestem glodna, a jak chce sie zapchac jakimis ciastkami, to i tak to nic nie daje, niby slodkie, powinno zapchac, ale nic. Przed chwila zjadlam kilka Delicji, wypilam Inke i myslisz, ze sie najadlam tym, haha? Juz jestem tak glodna, ze az mi niedobrze;/ to takie okropne uczucie, jakbys ciagle np. pila, pila i nie umiala ugasic pragnienia :P tragedia!!! Nikodem jest glodzilla i zjada wszystko, mnie nic nie zostawi :P a chlopak na 99,9%, rzeklabym na 100%, ale sa rozne niespodzianki. Mam zdjecie z usg jajeczek, no i wczoraj 4 raz mialam plec potwierdzona, od konca 19 tygodnia nic z plcia sie nie zmienilo :P

Zgłoś nadużycie #2967 29 sierpnia 2012, 13:32

Metra Fajna mama
April wiem o czym mówisz, ja jestem masakrycznie głodna..zjem i za pół godziny znowu...a jak odwlekam jedzenie to aż się niedobrze robi...no i właśnie ponoć tak jest na chłopaka :) czasami to już mi brakuje pomysłów co by tu zjeść, bo ile razy można chleb wcinać...

Zgłoś nadużycie #2968 29 sierpnia 2012, 13:39

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April wiem o czym mówisz, ja jestem masakrycznie głodna..zjem i za pół godziny znowu...a jak odwlekam jedzenie to aż się niedobrze robi...no i właśnie ponoć tak jest na chłopaka :) czasami to już mi brakuje pomysłów co by tu zjeść, bo ile razy można chleb wcinać...

Ja sie potrafie poplakac, jak np. prosze Tate zeby mi Maca kupil, a on przyjezdza bez Mc Donalda, bo zapomnial, a ja caly dzien mam na to ochote i mysle, ze niedlugo to zjem. Ostatnio tak bylo i z nerwow zaczelam ryczec buahahhahaa. Albo jak kiedys zobaczylam, ze w lodowce nie ma mleka, a chcialam sobie platki zrobic, to tez sie poryczalam :D jak takie rozkapryszone dziecko :P jak jestem mega glodna, to mi sie slina jakby wraca i chce mi sie rzygac i to mega;/ dziwie sie, ze jeszcze to nie nastalo (odpukac)

Zgłoś nadużycie #2969 29 sierpnia 2012, 13:42

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Cześć kobitki :)
Ja dziś pospałam do 10 ,ale na siku budziłam się w nocy 3 razy :( Już miałam spokój a tu znowu siusiam jak szalona...
Madziulka współczuję Ci tej wizyty wredne babsko...Umów się na tą wizytę, a z czekaniem wiem coś na ten temat jakie to ciężkie :( Ja w poniedziałek mam wizytę , a od wtorku znów będę czekać na następną :) Córci chcesz dać na imię Maja?Bardzo ładnie...też myslałam o tym imieniu ale kuzynka ma córcię Maję.
Metra dywan bardzo ładny :)
Karolcia gratuluje ruchów maleństwa :)
April moja siostra urodziła synka ponad 5kg a chudzielec z niej nie ziemski...i do tego karmiąc piersią jeszcze schudła i wyglądała jak szkieletor....a Nikoś niech sobie wcina w końcu to prawdziwy mężczyzna i musi rosnąć :)

Zgłoś nadużycie #2970 29 sierpnia 2012, 14:36

lili Fajna mama
ja od rana dopiero zjadlam 2 posilki i kawke i co tu wymyslec zeby cos zjesc,a Mc donalda to chetnie bardzo :) )
na nic mnie nie bierze,dziwne,na pierwsza ciaze wcinalam jak szalona to i duzo sie przytylo :)