Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2931 28 sierpnia 2012, 21:30

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Metra no musimy wytrzymać kochana musimy...Czy będzie chłopczyk czy dziewczynka to będziemy szczęśliwe :)

Zgłoś nadużycie #2932 28 sierpnia 2012, 21:36

lili Fajna mama
ja mam usg dopiero 27.09 to moze sie dowiem co bedzie :)
bo synek pokazal mi sie dopiero w 7 miesiacu :) takze troche sobie poczekalam,ale przeczuwalam ze bedzie chlopak,zobaczymy teraz co za niespodzianka :)

Zgłoś nadużycie #2933 28 sierpnia 2012, 21:37

Marzenka85 Gotowa na wszystko
lili to córcia do kompletu by się przydała :)

Zgłoś nadużycie #2934 28 sierpnia 2012, 21:42

lili Fajna mama
no tak,fajnie by bylo :)

Zgłoś nadużycie #2935 28 sierpnia 2012, 21:44

AniaFin Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

Aniu daj mi trochę tego zapału, to może skończę tą prezentację w końcu...brakuje mi tylko kilku slajdów :( zatrzymał mi się mózg i kropka
Marzenka Ty do poniedziałku a ja dopiero za 2tygodnie :(

Przesyłam fale zapału, nastaw się na odbiór ;)
Ja też muszę prezentację zrobić na wrzesień jeszcze (konferencja w Turcji) i na dodatek poster. Szef chce mieć jeszcze przed moim macierzyńskim jedną skończoną publikację, więc póki mam siłę, to będę jak ten króliczek duracella latać.

Zgłoś nadużycie #2936 28 sierpnia 2012, 21:45

lili Fajna mama
ale wymiotowalam do 3miesiecy tak jak na pierwszego a nawet gorzej,smaki to tez te same na poczatku ogorki kiszone o 5 rano,wszystko na ostro itp :) na slodkie wogole mnie nie ciagnie moze i dobrze ;) takze pewno chlopak,chociaz roznie to bywa :)

Zgłoś nadużycie #2937 28 sierpnia 2012, 21:53

Marzenka85 napisał(a)

Aniafin no właśnie my się zastanawiamy czy wózek tako laret czy tako capitiva mohican :)

Mi się oba bardzo podobały w sklepie, Laret miał fajniejszy materiał, ale bardzo stonowane kolory, a nam w oko wpadła intensywna zieleń Mohican'a i taki kupiliśmy. Oba typy mają bardzo porządną konstrukcję, bardzo fajne pompowane koła i amortyzację, ogólnie dobrze się prowadzą (nie sprawdzaliśmy jeszcze na nierównym terenie, ale kupowaliśmy z myślą i wędrówkach po lasach i pod tym względem wózki te miały dobre opinie). Zobaczymy jak się sprawdzi w styczniu :)

Zgłoś nadużycie #2938 28 sierpnia 2012, 22:01

Udaję się na zasłużony spoczynek zaopatrzona w lekturę jednego z bestsellerów Marian Keyes, dostałam przypadkiem od przyjaciółki i wciągnęłam się całkiem, takie trochę książkowe komedie romantyczne, ale całkiem dobrze napisane, super do poduszki :)
Miłej nocki!

Zgłoś nadużycie #2939 28 sierpnia 2012, 22:04

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

Daria pikne te skarpetuchy :D :D ja chyba naprawde zacznę robić jakies zakupy :D
Co do włosków - ja miałam zawsze takie słabo widoczne blond na brzuchu, a teraz niektóre nawet pociemniały;/ wkurzają mnie i mam ochotę je wyrwac ale jakos co się za to zabieram to uznaje że brzuch to juz terytorium maleństwa i odpuszczam hehe :D
April musiałam ominąć jakąś stronkę , bo przeważnie czytam wszystkie posty:/ ale czasami mi sie strona słabo odswieza i po czasie kapuje ze kilka postów ominęłam... nawet nie wiedzialam ze Czechmanowski robi 3d :) muszę to jeszcze przemysleć... bo ten jakubek w kaliszu bierze podobno 250 zł tylko z jednej strony to przy okazji jakis specjalista od diagnostyki płodu czy coś w tym stylu ... wiec juz sama nie wiem ..

ostatnio czytałam opinię że wózki maxi cosi są bardzo toksyczne...

Dziewczyny spadam nynki : dobranoc odezwę się jutro po półówkowym :D :D :D

Czechmanowski bardzo dobry lekarz, robil mojej Mamie operacje i byla bardzo zadowolona. Dlatego zdecydowalam sie isc do niego, no i cena usg 4d tez jest zachecajaca

Zgłoś nadużycie #2940 28 sierpnia 2012, 22:12

Metra Fajna mama
ja też się udaję na spoczynek :) znowu ciągnie mnie macica po bokach, chyba intensywnie rośnie :)

Zgłoś nadużycie #2941 28 sierpnia 2012, 22:36

lilbanaqa Fajna mama
uuu mamcie juz zasypiaja... :) w sumie racja, trzeba spac ile sie da poki mozemy :) teraz mam faze na pomidory :D

Zgłoś nadużycie #2942 29 sierpnia 2012, 9:17

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
dzień doberek dziewczynki :* lece na połówkowe :D ale mi serducho wali... 3majcie kciuki :* buziole

Zgłoś nadużycie #2943 29 sierpnia 2012, 9:33

Metra Fajna mama
cześć laseczki...
nie wyspałam się dzisiaj..po siusianiu o 5 nie mogłam już zasnąć i kicha, a jak zasnęłam na pół godzinki to mąż przyszedł na śniadanko z pracy...
eh...
za to już wyprałam, troszkę ogarnęłam chałupkę i zostało tylko zmywanie

Madziula czekamy z zapartym tchem :)

Zgłoś nadużycie #2944 29 sierpnia 2012, 10:21

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

dzień doberek dziewczynki :* lece na połówkowe :D ale mi serducho wali... 3majcie kciuki :* buziole

Powodzenia!

Metra, ja tez sie nie wyspalam. Pieprzony komar mnie budzil w nocy, pogryziona jestem cała, myslałam, ze go zatłuke! Tyle, ze znalezc go nie mogłam, a wstałam o 4 rano i go szukałam, bo tak mnie wkur! O 5 na sikanie, i wstałam przed 9, bo mi sie zaczeła krew z nosa lac w lozku :D zajebiscie po prostu i chodze taka przyjebczona dzisiaj jak nigdy, chyba sie przespie popołudniu, bo nie mam siły na nic...

Zgłoś nadużycie #2945 29 sierpnia 2012, 10:28

Metra Fajna mama
April to witaj w klubie, bo mnie jakaś furia zaczyna ogarniać...już pomijam fakt, że znowu jestem głodna...masakra
czytałam właśnie w "Początkach", że matki spodziewające się chłopców są cały czas głodne :P więc spodziewam się, że 10 ujrzę fifola mimo głębokiego pragnienia pipuszki :) no nic najważniejsze, żeby dotrwało i zdrowe się urodziło a kocham i tak czy to samiec czy samica :P
a zapomniałam Wam powiedzieć że kupiliśmy dywan do salonu :) zielony :) z krótkim włosem ło taki:

Zgłoś nadużycie #2946 29 sierpnia 2012, 10:41

karoollcia Zaprawiona w bojach
Dzień doberek... :) ja dziś od 7 na nogach mężowi kanapki do pracy zrobiłam pózniej poszłam do lekarza po skierowanie na mocz i morfologie , a no i chyba dzisiaj poczułam lekkie ruchy dzidziola :) tak jakby coś mi podskoczyło 3 razy w brzuchu to chyba to :)

Zgłoś nadużycie #2947 29 sierpnia 2012, 10:43

Metra napisał(a)

April to witaj w klubie, bo mnie jakaś furia zaczyna ogarniać...już pomijam fakt, że znowu jestem głodna...masakra
czytałam właśnie w "Początkach", że matki spodziewające się chłopców są cały czas głodne :P więc spodziewam się, że 10 ujrzę fifola mimo głębokiego pragnienia pipuszki :) no nic najważniejsze, żeby dotrwało i zdrowe się urodziło a kocham i tak czy to samiec czy samica :P
a zapomniałam Wam powiedzieć że kupiliśmy dywan do salonu :) zielony :) z krótkim włosem ło taki:

Super dywan! Też bym taki kupiła :)

Zgłoś nadużycie #2948 29 sierpnia 2012, 10:51

aga78 Początkująca
April chyba źle mnie odebrałaś - nie napisałam, że to źle. Chodziło mi o to, że fajnie ci ten dzidziuś rośnie (moja Hania w 20tc miała niecałe 300g). Co do rozwoju to, nie chwaląc się, z ginekologii i położnictwa miałam na studiach bdb (chociaż nie było to wcale takie łatwe), więc wiem o indywidualności i skokowości ;) . Mam dzisiaj połówkowe więc mam nadzieję, że Hanusi też "się urosło".

Miłego dnia dziewczyny i proszę, trzymajcie kciuki za same pomyślne wieści.

Zgłoś nadużycie #2949 29 sierpnia 2012, 11:02

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Wrrr dziewczyny ale jestem zła... mojego lekarza dzisiaj nie było i na zastępstwie była jakaś doktorka... Boże co za baba, ja nie wiem jak można do niej chodzić :[

Nawet mi monitorka nie odwróciła w moja stronę i nie widziałam mojej kruszynki ;(;(
badanie trwało może 5 min.... nawet mi nie powiedziała ile waży ani nie podała terminu jaki wychodzi :/ , a jak zapytałam o płeć to powiedziała "nie widać":/

zaraz dzwonię i idę gdzieś na 4d bo się wkurzyłam.... tak się nie mogłam doczekać a baba mi dzień zjebała :[
Dobrze że te podstawowe parametry chociaz mam w normie, serduszko ok, żołądek i pęcherz moczowy widoczne... nie powiedziała nic o nerkach, ani wątrobie ani nic :/
łożysko ściana tylna i płyn owodniowy w normie... a położenie główkowe... "prosze się wytrzeć, do widzenia"

Metra ładny dywan ....

Zgłoś nadużycie #2950 29 sierpnia 2012, 11:28

Metra Fajna mama
Karolcia gratuluję ruchów :)
Madziula nie denerwuj się, widzisz takie to babska są głupie. najważniejsze że maleństwo zdrowe
mojego tez nie ma na początku września dlatego umówiłam się tydzień później.
NASZA TABELKA: