Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2831 27 sierpnia 2012, 20:25

happyania Zaprawiona w bojach

Metra napisał(a)

happyania moim zdaniem masz skończony tydzień 19 i zaczynasz 20 :/ chyba, że odejmujesz 2 tygodnie bo wiesz kiedy się zapłodniłaś :) moim zdaniem trzeba liczyć normalnie od dnia ostatniej @ i nie kombinować, ktoś to w końcu wymyślił i się sprawdza ;)

Też liczyłam od OM i wydawało mi się ze jestem w 19. Teraz aż otworzyłam kalendarz i obliczałam ile tyg mam juz skończonych, Reczywiście 19 skonczony, czyli weszlam w 20sty. Czyli lekarz by mi powiedział tak jak suwaczek "jesteś w 19 tc" kiedy wg obliczen wynika ze 19 skonczone, a jestem w 20tym. Ale ten czas szybko leci! jeszcze niedawno byłam w 7tc ;)

AniaFin ja już też mam ugotowany wywar na jutrzejszą ogórkową :D :D na udkach i warzywach. Chyba że jednak mnie jutro weźmie na rosół albo pomidorową :)

Zgłoś nadużycie #2832 27 sierpnia 2012, 20:50

Metra Fajna mama
fakt czas szybciutko ucieka :) teraz będzie co raz szybciej i zaraz styczeń :)

Zgłoś nadużycie #2833 27 sierpnia 2012, 20:58

Marzenka85 Gotowa na wszystko
No leci ten czas kobitki ani się obejrzymy i brzdące będą w domku :) My niedługo bierzemy się za pokoik maleństwa :) Trzeba odświeżyć...firanki,żyrandol,dywanik wszystko nowe...bo mamy dwa pokoje ale z urządzeniem drugiego to odkąd tu mieszkamy czekaliśmy aż będzie dzieciątko.Tak wcześniej w tym pokoju były rzeczy potrzebne ale kompletnie nie pasujące do siebie hihi :) w końcu to się zmieni...

Zgłoś nadużycie #2834 27 sierpnia 2012, 20:59

Marzenka85 Gotowa na wszystko
a lil faktycznie coś dziś niema :(

Zgłoś nadużycie #2835 27 sierpnia 2012, 21:00

AniaFin Gotowa na wszystko
Metra, zapraszam oczywiście serdecznie, ze Szczecina wcale nie daleko, więc nawet busikiem się da (ja kiedyś z Łodzi autobusem jeździłam, ale na szczęście te szalone czasy za mną ;) ). ;)

Zgłoś nadużycie #2836 27 sierpnia 2012, 21:13

Metra Fajna mama
Marzenko my też mamy dwa pokoje. w jednym jest sypialnia i będzie maluszek z nami...później większy pokój podzielimy na dwa mniejsze i zrobimy sobie tam sypialnię a dziecko będzie miało swój pokój :)

Aniu nie kuś, bo mój kocha Holandię i jeszcze się skusimy :P od nas jest nawet bezpośredni pociąg do Amsterdamu :P

Zgłoś nadużycie #2837 27 sierpnia 2012, 21:14

Metra Fajna mama

Marzenka85 napisał(a)

a lil faktycznie coś dziś niema :(

ciekawe co jej tak nie ma i nie ma .... mam nadzieję, że po prostu gra w tą grę albo randkuje :)

Zgłoś nadużycie #2838 27 sierpnia 2012, 21:33

Nancy Gotowa na wszystko
[QUOTE=Metra;894131]Marzenko my też mamy dwa pokoje. w jednym jest sypialnia i będzie maluszek z nami...później większy pokój podzielimy na dwa mniejsze i zrobimy sobie tam sypialnię a dziecko będzie miało swój pokój :) ]
Hmmm, duży pokój na sypialnię i pokój dla dziecka? W sumie niezły pomysł. Tak sobie wymyślamy z M. jak się pomieścić na 2 pokojach przy 48 m2 i podglądamy różne rozwiązania. Na razie bardzo egoistycznie stwierdziliśmy, że nie oddamy swojej sypialni Małemu (łóżeczko się niestety nie zmieści koło naszego) i zrobimy kącik w dużym pokoju z łóżeczkiem, komodą itp. Ciekawe, czy Jasiek da radę spać przy gościach :-P
Jutro moje połówkowe! Już się nie mogę doczekać :)
Kolorowych snów i wygodnego spania na boczkach Ciężarówki :-*

Zgłoś nadużycie #2839 27 sierpnia 2012, 21:57

Metra Fajna mama
Nancy nam też ciężko rozstać się z sypialnią, ale to chyba jedyne wyjście, żeby duży pokój przerobić dla nas i na salonik a dzieciak osobno...bo tak dziecko koło pokoju dziennego to też kicha, a tak zamkniemy mu drzwi i gotowe...też mamy 48m2, chcemy zrobić taką przesuwaną ścianę, żeby zamykać ją tylko w dzień, a na noc otwierać..po drugiej stronie będzie kanapa, telewizor, stół, taki malutki pokój dzienny...chcemy to zrobić w ciągu dwóch lat, ale czy się uda nie wiem :) w końcu to będą koszty, a nas już ten remont nadszarpnął finansowo :/

Zgłoś nadużycie #2840 27 sierpnia 2012, 22:07

Metra Fajna mama
z drugiej strony nie chciałabym mieć dziecka za cienką ścianką regipsową ;)

Zgłoś nadużycie #2841 27 sierpnia 2012, 22:27

April90 Supermama

Nancy napisał(a)

Hej dziewczyny!

Agnieszko, ślinka mi cieknie jak pomyślę o Twoich powidłach śliwkowych :-) Sąsiadką się nie przejmuj, zrobiłaś dobrze, w końcu chronisz swoje dziecko. Może jak parę osób zareaguje podobnie w jej towarzystwie babka zacznie myśleć. Oby... Co do przeczucia związanego z płcią: sama nie wiem, ale coś w tym musi być. My jeszcze zanim zaczęliśmy planować ciążę zawsze rozmawialiśmy o dziecku jak o potencjalnej dziewczynce. Tymczasem od początku ciąży miałam święte przekonanie, że to może być tylko chłopiec. No i lekarze też póki co tak twierdzą :-)

April, zupki chińskie są fuj :-P Nie ma to jak domowa gorąca na prawdziwym kurczaczku i warzywkach. Ja ostatnio mam awersję nawet do kostek rosołowych. Widocznie moje dziecię daje mi znać, że im mniej chemii tym lepiej.

Metra, czym się objawia cyto u dziewczynki w Twojej rodzinie?

Mpaulam, witamy na forum :)

Binamalwina, cioci Nancy nie podoba się imię Alanek. Ale ciocia Nancy zdaje sobie też sprawę, że imię jej Jasia też nie wszystkim musi się podobać. No cóż, tak to już jest z tymi imionami...

Cudny dzień dzisiaj. Kocham tę jesienną aurę bardziej niż kiedykolwiek :-)

Wiem, ze zupki chinskie niezdrowe, ale te z Knorra sa zajebiste :D

Imiona Alan i Marcel mi sie bardzo podobaja, ale Marcel bardziej :)

Nancy, buciki i przewijac slodkie :) ja dzis mojemu tez kupilam, jutro wstawie, bo nie mam juz sil...

mpaulam - witam nowa Mamusie i gratuluje :) to widze, ze termin mamy ten sam, bo ja tez 01.01.2013 z OM, tylko cos nam suwaczki nie rowno chodza hehe :) ja jutro koncze 22 tydzien :D w koncu :D a tak w ogole to Magda jestem, z wielkopolski i spodziewam sie synka Nikodema :) raczej bedziemy sie czesciej na Grudniowkach spotykac, bo tu jestem sporadycznie :P

Byłam na zakupach, kupiłam w koncu moja wymarzona prostownice Remingtona. Dziala jak ta lala :D i tam takie pierdy sobie i małemu. A w ogole najlepsze co widziałam dzis... po prostu przezylam szok. 2 lata temu dostalam od chlopaka perfum Givenchy - Ange ou Demon Le secret 100ml. Patrze dzis w Douglasie a tam 100ml za UWAGA... 505zł... Jakie oni tam maja ceny, jak z kosmosu... Tam to tylko wejsc, powachac a potem kupowac w sprawdzonych perfumeriach na necie, gdzie mozna kupic o polowe taniej... I najlepsze jest to, ze ludzie w tym Douglasie kupuja... Nawet jakbym miala tyle kasy, ze moglabym sobie tylek podetrzec tym, to i tak bym wolala sobie kupic 2 sztuki na necie, niz jedno w tak drogiej perfumerii;/ To przesada jakas.

Dziewczyny, a Wasze jakie sa ulubione zapachy, to tak z innej bajki? Mi sie teraz gust co do perfum zmienil niesamowicie, to, co mam w szafie to mi srednio podchodzi :D

Zgłoś nadużycie #2842 27 sierpnia 2012, 22:31

Metra Fajna mama
April ja teraz to w ogóle nic nie używam bo mnie wszystko drażni, a tak to lubię takie wiosenne lekkie zapachy. nie mam ulubionej firmy bo zmieniam je co rusz ;) po każdym flakoniku jest inny :) byle by zapach był świeży i niesłodki

fajnie że na zakupach szalejesz, ja już planuję zakupy...

teraz idę spać :) dobranoc mamuldy

Zgłoś nadużycie #2843 27 sierpnia 2012, 22:31

No ceny Douglasa wymiatają, a my jeszcze mamy ICI Paris XL i tam jeszcze drożej, masakra.
A mój ulubiony zapach to Gucci Rush2, był i jest, pod tym względem mi się nie zmieniło ;) , przynajmniej mój biedny mąż ma zawsze jednego pewniaka na moje urodziny :D

Zgłoś nadużycie #2844 27 sierpnia 2012, 22:32

Dobranoc kobiety, zjadłam trochę zupy (nie martw się Metra, jeszcze sporo zostało ;) ) i idę poczytać w łóżku. Mała znowu się ożywiła :)

Zgłoś nadużycie #2845 27 sierpnia 2012, 22:33

Metra Fajna mama

AniaFin napisał(a)

A mój ulubiony zapach to Gucci Rush2, był i jest, pod tym względem mi się nie zmieniło ;) , przynajmniej mój biedny mąż ma zawsze jednego pewniaka na moje urodziny :D

mój tez ma pewniaka: bierze listę książek, które chciałabym mieć i odhacza kolejną pozycję :P
papatki

Zgłoś nadużycie #2846 27 sierpnia 2012, 22:33

Metra Fajna mama

AniaFin napisał(a)

Dobranoc kobiety, zjadłam trochę zupy (nie martw się Metra, jeszcze sporo zostało ;) ) i idę poczytać w łóżku. Mała znowu się ożywiła :)

mam nadzieję, że zostało bo my jutro w pociąg wsiadamy i heja :)
moje małe dzisiaj coś mało kontaktowe. może jak poleżę to się odezwie :)

Zgłoś nadużycie #2847 28 sierpnia 2012, 9:55

daria212 Gotowa na wszystko
hej ´mamcie, wy widze do pozna siedzicie a pozniej dlugo spicie :-)

Nancy slodkie trampeczki, dzisiaj tez ide sobie na zakupki.

Ja akurat nie mam problemu z rozstawiniem w mieszkaniu bo moje ma ponad 100 m, wiec spokojnie we trojke sie zmiescimy, nawet mozemy jeszcze przygarnac :-)

April ja uzywam Chanel madmuasel, na poczatku byl za duszacy dla mnie i jak sie popsikalam to moglam zwymiotowac, ale teraz juz mi wymioty przeszly wiec moge spokojnie uzywac, uwielbiam go :-) kiedys przez 6 lat na okraglo uzywalam caroline hereire 212 ale ile mozna :-p

Zgłoś nadużycie #2848 28 sierpnia 2012, 10:16

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki :) :*
Ja mam też malutkie mieszkanko (2 pokoje) ale na szczęscie sypialnia jest dosyć duża i ustawna więc dzidzia bedzie z nami (inaczej sobie nie wyobrażam) jakichs dodatkowych szaf nie potrzebuje bo mam duzego komandora wiec jedyne co dojdzie to łóżeczko :) a za 3 latka mam nadzieje juz bedziemy w swoim wymarzonym domku :D wiec pokoik malenkiej zrobimy cudowny :)
Nancy daj znac co i jak po połówkowym :D ja mam jutro i juz się doczekać nie mogę :)
April w Douglassie ceny masakryczne... :/
Daria ja mam 3 na swojej półeczce :) Davidoff cool water , gucci flora (zielona - cięzko ją dostać) i escada especially :)
Moja mamcia uzywa tej "chanelki" co Ty :) ładnie pachnie ale na niej... na mnie tak dziwnie...
Lece do ratusza dziewczyny podatek zaplacic :/ kurde jak ja tego nie lubie

Zgłoś nadużycie #2849 28 sierpnia 2012, 10:27

Metra Fajna mama
cześć kobitki...

Lil nadal nie ma ... :(

mnie dzisiaj brzuszek ciągnie ale tak po bokach...wzięłam no spę i już troszkę przechodzi

Madzia ja też nie lubię po urzędach biegać

poleżę jeszcze chwilkę, podsłucham dzidziola a o 15 idziemy do kina :)

Zgłoś nadużycie #2850 28 sierpnia 2012, 11:28

mamapaula Początkująca
Witam dziewczyny :) dawno mnie nie było ale codziennie do was zaglądam i czytam wasze zmagania z brzuszkiem :P :) u nas po staremu jak narazie Daria wariuje w brzuszku a Laura na nóżkach :) wczoraj u nas padało i zaliczyłyśmy pierwszy spacer w deszczu i w nowych zielonych kaloszkach :) Laura przeszczęśliwa :) co do pokoiku to my mamy :P dziewczyny będą spać razem :) z mama i tata :) ostatnio kupiłam dla Darii łóżeczko turystyczne fotelik i wózek mamy,  tylko dokupię parę nowych ciuszków :) także możemy spokojnie czekać na styczen :)