Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2791 27 sierpnia 2012, 14:13

lili Fajna mama
Lili dziwne to naprawdę... takie różnice w terminach ? Z tą rwa ale cię pocieszyła,,, a nie ma jakichś sposobów żeby to chociaż troszkę złagodzić ?
Madziulka:

chodze na masaze i kaza brac paracetamol ale to nic nie daje,bol promieniuje od posladka do samej stopy takze jest nieciekawie :(
a te terminy to naprawde maja zroznicowane,czas pokaze :)

Zgłoś nadużycie #2792 27 sierpnia 2012, 14:18

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
a to jest tak że nie możesz nadepnąc na ta stopę ?? Moja szwagierka miała coś takiego że bolały ją plecy i własnie na lewą noge nie mogła nadepnąc.... może też miała rwę... ale ją to spotkało koło 7 miesiąca i przeszło po miesiącu, było to miedzy wizytami dlatego pewnie nie mówiła nic lekarzowi skoro samo przeszło...

Zgłoś nadużycie #2793 27 sierpnia 2012, 14:49

binamalwina Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

binamalwina super, gratulacje małego Alanka tak ??
co do spanaia to ja też cierpię katusze...najpierw napierdzielają mnie plecy, później jest mi niewygodnie, później znowu plecy....chociaż już siku nie wstaję tylko wytrzymuję nawet do 6 rano :)

Dziekuje wszystkim.. Metra ale niewiem czy zostanie ten Alanek jakos nikomu nie pasuje jeszcze zobaczymy

Zgłoś nadużycie #2794 27 sierpnia 2012, 14:56

binamalwina gratuluje synusia... a Alanek bardzo ładne imie :)

Zgłoś nadużycie #2795 27 sierpnia 2012, 15:03

happyania Zaprawiona w bojach
heeeeeeej :) :)
U mnie termin z kalkulatorów i OM pokrywa się, z USG jeden raz się pokrył a ostatnio było 5  dni różnicy.  Nie rozumiem tylko  jak lekarz mi określa tydzień ciąży. Według moich obliczeń, suwaczków i kalkulatorów ciążowych jestem w 19tc, a wg lekarza w 18. Nie kumam tego bo on też liczy od OM.
Madziulka "cud narodzin" to jest ten serial dokumentalny? http://vod.pl/cud-narodzin,788,s.html 
lili mega Ci współczuję rwy :( :( :( ale może przejdzie wcześniej, trzymam kciuki żeby Ci ulżyło!!!
A ja po wyjazdowym weekendzie, dzisiaj już mam wolne :D więc wywaliłam zawartość szafy na podłogę, wymyłam wewntątrz, posegregowałam i poległam na kanapie.  ale wszystko nadal jest na podłodze... Będę musiała się pozbierać i ogarnąć ten syf.  
Cieszę się bardzo bo czuję kopniaczki, tylko jeszcze się z tym nie oswoilam i dziko na nie reaguję. Kiedy się przyzwyczaiłyście do kopania?

Zgłoś nadużycie #2796 27 sierpnia 2012, 15:09

mpaulam Zadomowiona
Witam wszystkie przyszłe mamusie. :) Jak widac jestem nowa :) mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona. Poród mam na 1.1.2013 :) Już się przywitałam u grudniuweczek teraz jeszcze z wami się witam :)

Zgłoś nadużycie #2797 27 sierpnia 2012, 15:11

happyania Zaprawiona w bojach
Witamy serdecznie :) :) a znasz już płeć?

Zgłoś nadużycie #2798 27 sierpnia 2012, 15:15

daria212 Gotowa na wszystko
April zostanmy lepiejj przy 02.01. :-) bo inaczej mozna sie naglowkowac.
binamalwina ja tez mialam na poczatku Alanka, ale moj za bardzo nie chcial nio i odpuscilam na Marcelka :-)

Polecam magnez na nogi, mi lekarz zapisal dodatkowo i biore 2x2 bo tez mialam problemy z nogami juz czulam jakby reumatyzm miala i od razu lepiej napewno pomoze
happyania ja to sie przyzwyczailam po tyg kopania, chociaz nie raz teraz tez podskocze jak da kopa, dziwne a zarazem przyjemne uczucie az czekam nie raz jak sie obudzi :-)

Zgłoś nadużycie #2799 27 sierpnia 2012, 15:16

mpaulam Zadomowiona
happyania- tak znamy płeć przyjdzie na świta nasza długo oczekiwana Nikolcia

Zgłoś nadużycie #2800 27 sierpnia 2012, 15:18

Hej Happyania :) to liczenie to masakra jakaś :) wiem ze lekarze różnie to liczą... jedni uznają tylko skonczone tygodnie... np ja teraz mam 21w4d czyli jestem w 22 tygodniu (skończę 22 tygodnie za 3 dni) a niektórzy lekarze jeszcze przez 3 dni bd mówić ze jestem w 21 tygodniu... co kraj to obyczaj :) jedni zapisaliby 21/22 tydzien.. różnie to jest :) najlepiej się w to nie zagłębiać :) na moim przykładzie suwaczek z tego forum działa idealnie wiec się tego trzymam :)
Ja wczoraj wzięłam się za prasowanie :D została mi tylko taka mała stertka :D może dzisiaj skończę :) :) a później zrobię to co Ty :D
Ten cud narodzin co ja oglądałam prowadziła courtney cox czy jak ona tam sie zwie...
Co do kopniaczków ja sie przyzwyczaiłam tylko do tych delikatnych smyrań... ale jak dostane porządnego kopniaka to zawsze się śmieje i zaraz łapię za brzuch i chyba się do tego nie przyzwyczaję...

Zgłoś nadużycie #2801 27 sierpnia 2012, 15:20

witaj i tutaj mpaulam :)

Zgłoś nadużycie #2802 27 sierpnia 2012, 15:21

daria212 Gotowa na wszystko
Witamy nowa mamuske :-) my jestesmy mile i zawsze przyjmiemy do naszego grona :-D

Zgłoś nadużycie #2803 27 sierpnia 2012, 15:27

daria212 napisał(a)

Witamy nowa mamuske :-) my jestesmy mile i zawsze przyjmiemy do naszego grona :-D

własnie własnie :D

Zgłoś nadużycie #2804 27 sierpnia 2012, 15:31

mpaulam Zadomowiona
No szczerze mówiąć mam natką nadzieje daria212 :)

Zgłoś nadużycie #2805 27 sierpnia 2012, 15:37

lecę do domciu zaraz :D :D :*

Zgłoś nadużycie #2806 27 sierpnia 2012, 16:05

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Witam witam nową mamcię :) Ja dziś dzień od rana zalatany...własnie do domku weszłam.Muszę wam powiedzieć, że moje maleństwo też się rozszalało, kopie ile wlezie :) Też się za brzuch łapię i śmieję.Tak się cieszę,że daje kopniaki mamusi :) Dzisiaj zaczynam czytanie książki "Początki" bo tez uwielbiam czytać :)

Zgłoś nadużycie #2807 27 sierpnia 2012, 16:11

Marzenka85 Gotowa na wszystko
April ale mi narobiłaś chęci na zupkę....nie no idę sobie zrobić bo nie wytrzymam :)

Zgłoś nadużycie #2808 27 sierpnia 2012, 16:30

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

April ja to wydałam chyba fortune na testy :D jak mi pierwszy taki bledzioch wyszedł to sobie pomyslałam ze albo pomyłka albo jestem w ciąży... nastepny to samo... wiec tak latałam po te testy haha za kazdym razem do innej apteki żeby nie pomysleli ze głupia jestem... pamiętam że to było w piątek a w poniedziałek juz wyszedł wyraźny i poszłam też na betę :) A miałaś przeczucie że jesteś w ciąży że test zrobiłas przed spodziewaną @ ? ja jakies przeczucie miałam, nawet jak ten test wyszedł pozytywny to zaskoczona nie byłam :) :)

Lili dziwne to naprawdę... takie różnice w terminach ? Z tą rwa ale cię pocieszyła,,, a nie ma jakichś sposobów żeby to chociaż troszkę złagodzić ?

Powiem Ci, ze ja juz nieraz wczesniej latalam, a bo w ciazy jestem i juz wszystkim naokolo, ze chyba w ciazy. No a teraz jak robilam test, to juz czulam na 100%, ze cos wyjdzie, czulam sie w ogole tak inaczej jakos, tego sie nie da opisac, tak jakbym miala jakies takie przeczucie, ze jednak cos tam sie juz dzieje w moim organizmie. No, ale wszyscy oczywiscie, ze ja juz tyle razy w ciazy bylam, wiec na bank teraz nie bede. Nawet moj mowil, ze ja zawsze tak gadam, a nie jestem. A ja mowie: Zobaczysz, ze teraz jestem do choinki! A moj na to, ze pewnie dostane zaraz okres, skoro mnie brzuch jak na okres boli (bo tak bolal i to wszystkie kobiety ponoc tak boli). No i test zrobilam, wyszly tak niewyrazne kreski, ze masakra jakas. Ale Mama tez je widziala, wiec bylam pewna, ze sa. Poszlam na drugi dzien znowu zrobic, znowu wyszly mega blade. Na 3 dzien juz poszlam na bete, czy nawet w ten sam dzien, wyszla 67,73 jakos tak. No i masakra w glowie :D nie wiedziałam z poczatku co myslec :D moje dziecie wpadka nie bylo, bo nie zapezpieczalismy sie, nic, no i szlo wszystko tam gdzie mialo isc :D ale ja myslalam, ze cos ze mna albo z moim nie tak, skoro od tylu lat bez niczego (przerywany), a ja wciaz nie jestem w ciazy, nie mowiac o tym, ze rok czy dwa wczesniej tez probowalismy i nic... :D takze dziecie jest chciane, ale niespodziewane :D

Zgłoś nadużycie #2809 27 sierpnia 2012, 16:46

Metra Fajna mama

happyania napisał(a)

Cieszę się bardzo bo czuję kopniaczki, tylko jeszcze się z tym nie oswoilam i dziko na nie reaguję. Kiedy się przyzwyczaiłyście do kopania?

zrobiłaś to z szafą do czego ja się nie mogę zabrać :P podaj datę tych pierwszych ruchów to wpiszę do tabelki :)
ja do dzisiaj czasem aż podskakuję :)

Zgłoś nadużycie #2810 27 sierpnia 2012, 16:49

Metra Fajna mama
witam nową mamusię :)