Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2571 23 sierpnia 2012, 20:28

Metra Fajna mama

happyania napisał(a)

Dafne, Aga śliczne brzuchole!
Madziulka cieszę się, że już lepiej :)
Zapisalam się dzisiaj do szkoły rodzenia, zajęcia się zaczynają od 25.09.  Jutro ostatni dzień pracy i woooolne :) :) ale będę tęsknić za moimi uczniami :(

ja już tęsknię za moimi...a jak sobie wyobrażę co przeżyją jak na pierwszą lekcję wejdzie inna Pani (zastąpi mnie moja koleżanka )..a tak mnie prosili, żebym była z nimi po wakacjach :( ja tak kocham uczyć :) ale bardziej kocham maluszka...więc Aniu będziemy sobie smęcić razem i razem tęsknić

Zgłoś nadużycie #2572 23 sierpnia 2012, 20:30

lilbanaqa Fajna mama

Metra napisał(a)

ale bardziej kocham maluszka...

no i masz ci babo, rozplakalam sie jak to przeczytalam :)

Zgłoś nadużycie #2573 23 sierpnia 2012, 20:44

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April moje plamki są typowo uczuleniowe...nie są to przebarwienia. jedynie na twarzy wyskakuje mi takie przebarwienie ciążowe mocno różowe...a to na cycorkach to uczulenie, lekarz mi poradził zmienić żel i balsam. zmieniłam najpierw żel pod prysznic na hypoalergiczny i zaczęło schodzić...więc balsamu nie ruszałam...a no i jak posmaruję oliwką to się nasila...zresztą nasila się też jak kąpię się w innym domu (u mamy lub siostry).
co do tego barwnika to nadal nie mam linii na podbrzuszu a Wy ??
mój Antoś lub Lenka słabo się dzisiaj ruszało...tylko w przychodni dawało czadu i teraz tak troszeczkę buszuje :)

Sprobuj kapac sie w zelach dla dzieciaczkow, one nie powinny Cie uczulac. Mi od oliwki sie skora wysusza i swedzi mnie jak diabli, juz nie wiem, czym sie smarowac, a kupilam druga oliwke juz;/ Tez nie mam linii Negra, mnie sie to wcale nie podoba u kobiet w ciazy, ale tez mnie niestety czeka :P mam nadzieje, ze jak najpozniej :P boje sie, ze po porodzie mi zostanie;/ co ciekawe, mi sie lekka linia (i na pewno nie linia z wloskow) pojawila w dzien wykonywania testu, a potem zniknela. Moja Mama ja nawet widziala, ale byla i sie zmyla :D

Dafne, piekny brzuszek :) nie powiem Wam, zebyscie sobie kupily ta poduszke, bo jeszcze jej nie wyprobowalam, ale jak wyprobuje, to dam znac jak mi sie spi i ewentualnie polece i Wam :) spanie na brzuchu to cos pieknego, a teraz tez jak tego probuje jeszcze, mimo malego brzuszka, to Nikodem kopie, bo go cisne;/ no i musze sie przewrocic calkiem na bok, bleeeeeeeee

Metra, Ty jestes zboczeniec ladny :P piersi masz przepiekne :P

AniaFin - tak, ja mam tez taki, co pozniej mozna wykorzystac do karmienia, mam nadzieje, ze sie sprawdzi, z tym karmieniem nie musi, ale z moim spaniem tak, bo glownie po to go kupilam...

Lil, no tak wlasnie myslalam, ze rozumujemy podobnie. A co z Twoim nalogiem, myslisz, ze wrocisz do palenia? Bo ja pewnie tak, ale nie bede juz jarac tyle, co jaralam

Zgłoś nadużycie #2574 23 sierpnia 2012, 20:49

lilbanaqa Fajna mama
no ja mam nadzieje, ze juz nie wroce do nalogu, ale nie powiem, bardzo chce mi sie palic :D a jezeli wroce, to w malych ilosciach na pewno :) i poza domem tylko,nie chce truc malenkiego

Zgłoś nadużycie #2575 23 sierpnia 2012, 20:56

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

no ja mam nadzieje, ze juz nie wroce do nalogu, ale nie powiem, bardzo chce mi sie palic :D a jezeli wroce, to w malych ilosciach na pewno :) i poza domem tylko,nie chce truc malenkiego

No ja w domu nigdy nie palilam, bo mi nie pozwolono, jak bylam w Anglii to palilysmy z kumpela na pokoju przez 1,5 miesiaca, z czego po 3 tygodniach juz mialam dosc tego smrodu przy zasypianiu, no ale umowa byla ze palimy, no to palilysmy. A jeszcze inne dziewczyny tez do nas przychodzily palic, wiec mialysmy istna palarnie;/ mi sie chce i nie chce, nie wiem w sumie czy mi sie chce, moze i bym zapalila

Zgłoś nadużycie #2576 23 sierpnia 2012, 21:14

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Metra, Ty jestes zboczeniec ladny :P piersi masz przepiekne :P

że ja mam przepiękne czy Dafne ?? mówiłam że ja lubię patrzeć na ładne laski :) a u nas same ładne :*

Zgłoś nadużycie #2577 23 sierpnia 2012, 21:15

Metra Fajna mama

lilbanaqa napisał(a)

no i masz ci babo, rozplakalam sie jak to przeczytalam :)

głasku głasku...ciocia Lil niech nie płacze, toż to sama prawda :*

Zgłoś nadużycie #2578 23 sierpnia 2012, 21:16

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

że ja mam przepiękne czy Dafne ?? mówiłam że ja lubię patrzeć na ładne laski :) a u nas same ładne :*

:) :*

Zgłoś nadużycie #2579 23 sierpnia 2012, 21:17

Metra Fajna mama
;)

Zgłoś nadużycie #2580 23 sierpnia 2012, 21:51

Metra Fajna mama
co tak wszystko poszło spać ????
to my też sobie pójdziemy..nie będziemy sami/same :P

Zgłoś nadużycie #2581 23 sierpnia 2012, 22:07

April90 Supermama

Metra napisał(a)

Cytowalam Cie :D ja Twoich cyckow nie widzialam :D chyba ze wpadniesz na impreze z bananem, no to zobacze haha :D dobra cicho, bo tu dziewczyny nie wiedza o co chodzi i jeszcze pomysla, ze my jakies lewe :P

Zgłoś nadużycie #2582 23 sierpnia 2012, 22:09

AniaFin Gotowa na wszystko
dobranoc laski :) Oddalam się na noc pożegnalną z mężem, bo jutro mi do szwajcarii wyjeżdża w delegacje ;)

Zgłoś nadużycie #2583 24 sierpnia 2012, 9:35

aga78 Początkująca
AniaFin ktoś się widzę nawet w moim wieku znalazł (oczywiście doczytałam dopiero teraz :) ). No mi te ataki rwy zaczęły dokuczać znacznie bardziej po pierwszej ciąży. Teraz jak normalnie (tzn. nie w ciąży) chodzę na siłownię i mam takie specjalne zestawy ćwiczeń na stabilizatory, to jest ok. Ale niestety w ciąży nie można ich wykonywać bo bazują na skurczach izometrycznych, czyli jest niedotlenienie tkanek w trakcie wykonywania. Dzisiaj np czuję, że będę miała świetny dzień - taki z powerem. A z jakiej dziedziny zrobiłaś doktorat? (ja z fizjoterapii dziecięcej :D )

Kochane, oliwka nie działa nawilżająco! A jeśli się ją stosuje bez środków nawilżających u dorosłej osoby, to wręcz wysusza skórę. Ona zatrzymuje wodę i sebum w skórze. Co innego u niemowlęcia, bo dzidziusie mają spore naturalne "natłuszczenie", jeszcze przez maź płodową i oliwka pozwala na utrzymanie tego stanu dłużej. Chociaż od czasu wprowadzenia emolientów też powoli odchodzi w zapomnienie (wiadomo, jest tańsza, więc jeszcze często w użyciu).

Miłego dnia :D Jadę z kumpelą do Ikea po kilka drobiazgów do nowego mieszkania. Oczywiście później coś nasmaruję.

Zgłoś nadużycie #2584 24 sierpnia 2012, 9:43

baby Zaprawiona w bojach
dzień dobry dziewczyny :)
dziś czeka mnie męczący dzień: małe zakupy i pakowanie na wakacje :) jedziemy na tydzień na Węgry nad Balaton :) )
pewnie jeszcze zaglądne wieczorem :)
buziaki

Zgłoś nadużycie #2585 24 sierpnia 2012, 9:44

Metra Fajna mama
cześć kobiety...
dzisiaj na mnie kolej z bólem brzuszka, więc w planach mam tylko leżenie...ciągnie mnie z prawej strony, wczoraj przeczytałam w mojej magicznej książce o ciąży, że to normalne w okolicach 20 tygodnia, więc nie panikuję...dzieć się rusza, wzięłam no spę i będziemy wypoczywać :)

Aga78 oliwką smaruję się tylko na brzuchu i nie zauważyłam, żeby mi się coś tam wysuszyło...wręcz przeciwnie...stwierdzam, że brzusio jest mięciutki i fajny aż do następnego dnia...jeśli chodzi o mnie to doktorat z parazytów :) a Ania o ile dobrze pamiętam coś o nicieniach ale wolno żyjących :P

Zgłoś nadużycie #2586 24 sierpnia 2012, 9:51

daria212 Gotowa na wszystko
Ale zdazylyscie juz nakreslic tutaj, wogole w temacie nie jestem, nio ale wczoraj pogodzilam sie z moim i bylo fajnie(godzenie jest zawsze fajne)i za to wszystko zrobil dla nas rosolek(to najlepiej mu wychodzi)a my z malym zjedlismy z przyjemnoscia,wiec dzien byl zaliczony do udanych :-D

Dafne piekny brzusio nio i jak Metra to ujela reszte tez jest piekne :-)

Ten rogal do spania jest bardzo dobry, nie probowalam jeszcze ale moja bratowa z nim spala i mowi ze dobra sprawa.W sumie ja tez przyzwyczajona spac na brzuchu co teraz mi to utrudnia, ale poczekam jeszcze na wasze opinie o rogalu.

Musze juz leciec sie wykapac i uszykowac bo o 13 idziemy do lekarza na te badania ultra-genetyczne, wiec trzymajcie kciuki dziewuszki za nas, mam nadzieje ze wszystko ok.

Milego dnia wam zyczymy i do uslyszenia

Zgłoś nadużycie #2587 24 sierpnia 2012, 10:02

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczynki :) Ja się w końcu dziś wyspałam, to pewnie dzięki temu, że chłodniej się zrobiło. Od rana pada u mnie deszczyk i jest to bardzo przyjemna odmiana po tych ostatnich upałach.

Miłego dnia Wam wszystkim życzę! :)

Zgłoś nadużycie #2588 24 sierpnia 2012, 10:28

AniaFin Gotowa na wszystko

aga78 napisał(a)

AniaFin ktoś się widzę nawet w moim wieku znalazł (oczywiście doczytałam dopiero teraz :) ). No mi te ataki rwy zaczęły dokuczać znacznie bardziej po pierwszej ciąży. Teraz jak normalnie (tzn. nie w ciąży) chodzę na siłownię i mam takie specjalne zestawy ćwiczeń na stabilizatory, to jest ok. Ale niestety w ciąży nie można ich wykonywać bo bazują na skurczach izometrycznych, czyli jest niedotlenienie tkanek w trakcie wykonywania. Dzisiaj np czuję, że będę miała świetny dzień - taki z powerem. A z jakiej dziedziny zrobiłaś doktorat? (ja z fizjoterapii dziecięcej :D )

Kochane, oliwka nie działa nawilżająco! A jeśli się ją stosuje bez środków nawilżających u dorosłej osoby, to wręcz wysusza skórę. Ona zatrzymuje wodę i sebum w skórze. Co innego u niemowlęcia, bo dzidziusie mają spore naturalne "natłuszczenie", jeszcze przez maź płodową i oliwka pozwala na utrzymanie tego stanu dłużej. Chociaż od czasu wprowadzenia emolientów też powoli odchodzi w zapomnienie (wiadomo, jest tańsza, więc jeszcze często w użyciu).

Miłego dnia :D Jadę z kumpelą do Ikea po kilka drobiazgów do nowego mieszkania. Oczywiście później coś nasmaruję.

Dzień dobry dziewczynki :)
No Aga, fajnie jest mieć rówieśniczkę :) Przy całej tej młodzieży tutaj :P ;)
Ja doktorat robiłam tak ogólnie to z biologii molekularnej roślin ale jak Metra słusznie przypomniała ze specjalizacją na nicieniach (ale nie wolnożyjących, ale właśnie pasożytniczych roślin).

A do brzucha używam tego cuda: http://www.bio-oil.com/pl/product/formulation i jestem na razie zadowolona :)

Miłego dnia kochane!

Zgłoś nadużycie #2589 24 sierpnia 2012, 10:57

lilbanaqa Fajna mama
czesc Okraglaczki moje kochane ;* jak minela noc :) ja znow opitalam sie w lozeczku, po sniadanku, zostalo 5 miesiecy do narodzin Antka i nie moge sie doczekac!!! :D :D :D

Zgłoś nadużycie #2590 24 sierpnia 2012, 12:28

Metra Fajna mama
mnie już przestało boleć przynajmniej póki co...zaraz muszę wynik cyto odebrać

Aniu nie wiem czemu mi się ubzdurało, że te Twoje nicienie są wolno żyjące ;)

Lil jeszcze będziemy tęsknić za tymi beztroskimi dniami ciąży :) cieszmy się tym czasem