Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2491 22 sierpnia 2012, 22:16

happyania Zaprawiona w bojach
April śliczny brzuszek, zgrabniutko wyglądasz :) :) i gdzie Ty masz bałagan? błagam!

w ogóle z Madziulką szczęściary jesteście, szczuplutkie zgrabne dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #2492 22 sierpnia 2012, 22:40

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Eeeeee sąsiadka... a Ty co może nie zgrabna ?? głupotek mi tu nie opowiadaj... tak wogole ja sie niegdy za zgrabną nie uważałam tylko za reklamę głodu... a jak człowiek chciał utyć to i tak wszystko szło w brzuch a nogi jak patyki - wyglądałam jak ludzik z kasztanów

Zgłoś nadużycie #2493 22 sierpnia 2012, 22:46

April90 Supermama

happyania napisał(a)

April śliczny brzuszek, zgrabniutko wyglądasz :) :) i gdzie Ty masz bałagan? błagam!

w ogóle z Madziulką szczęściary jesteście, szczuplutkie zgrabne dziewczyny :)

Jest, jest bajzel. Stoje na kartonach, wszedzie folia, widac na zdjeciach na drzwiach. Ale niedlugo sie remont konczy, juz niedlugo... Dziekuje za komplement :) :*

Tyyy, reklama glodu, nie narzekaj, niejedna by chciala tak wygladac jak Ty :) po ciazy moze akurat troszku Ci zostanie w nozkach :) trzymam kciuki :)

Dobranoc xx

Zgłoś nadużycie #2494 22 sierpnia 2012, 22:54

Dobranoc :* ja też uciekam
Słodkich nocnych kopów :)

Zgłoś nadużycie #2495 23 sierpnia 2012, 9:50

Dafne Gotowa na wszystko
Dzień dobry Dziewczynki :) April, piękny brzuszek, ślicznie rośniecie z Nikosiem. Co do wagi, to ja przybrałam aktualnie 5kg, ale raczej też mi wszystko idzie w brzuch. Po ciąży chciałabym wrócić do swojej wagi, czyli ok 49kg, choć tak naprawdę moja najlepsza waga to 47kg. Na pół roku przed ciążą zmieniłam pracę na bardziej siedzącą, no i od razu poszło w uda i bioderka, dlatego wiem, że jak będę aktywna, to szybko zrzucę zbędne kilogramy ;) . Tak w ogóle dziewczyny, najlepszym sposobem na zrzucenie nadmiaru kilogramów po ciąży jest karmienie piersią, widziałam już żywe przykłady, że działa :)

Zgłoś nadużycie #2496 23 sierpnia 2012, 9:50

daria212 Gotowa na wszystko
Dzien dobry chudziny i nie chudziny :-)
April pieknie Nikus Ci zdobi brzuszek, a ja tez zawsze bylam najmlodsza bo tez jestem z grudnia :-)
Madzia I April, chociaz wy zostalyscie obdarzone szczuplutkimi figurkami nawet w ciazy, Madziulka dzieki a co dokladnie znaczy wysoki brzuszek :-) ?
Kurde mi net caly czas nawala, rozalcza mnie ze swiatem bleee
Milego dnia mamuski

Zgłoś nadużycie #2497 23 sierpnia 2012, 9:53

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

a tak w ogóle to ja mam depresję sezonową...dopada mnie tak w połowie listopada...jedyna rzecz, która mi wtedy pomaga to potter :) serio...czytam go wtedy non stop, a mój w swojej niezrozumiałej wyrozumiałości podaje mi kolejne tomy...nawet już się nauczył po kolei, który powinien podać następny :D to taka depresja jest wtedy bez przyczyny...płaczę bez powodu, tęsknię (podobnie jak Lil) za moim tatą i boję się, że coś się złego stanie itp itd...
a jak się z moim pokłócę to nie chciałybyście tego słyszeć :) leżę sobie wtedy w łóżku i klnę jak szewc tak żeby słyszał :P przy tym ryczę oczywiście, a następnego dnia rano on i tak mnie przeprasza, że mnie wkurzył...do tej pory to mieliśmy już kilka razy ciche dni (kilka dni o zgrozo milczenia) i zawsze jest niefajnie je przeżywać ale za to jak fajnie się godzić :)
to taki przerywnik był :) bo mi się akurat przypomniało, że ja to taka depresyjna raczej jestem nawet bez ciąży :D
idę robić kolacyjkę, jutro raniutko badania i jakieś zakupki z mamą :) a popołudniu może spróbuję szafę ogarnąć...
dobranoc mamole....jutro będę raczej później :)

Metra, ja w takich stanach depresyjnych najbardziej lubię wracać do trylogii "Millenium" Larssona. Chociaż na najbliższy sezon jesienny mam już tyle książek do przeczytania, że w tym roku Stieg będzie musiał poczekać ;)

Zgłoś nadużycie #2498 23 sierpnia 2012, 10:21

aga78 Początkująca
dzieńdoberki wszystkim. ej, śniło mi się, że urodziłam w 26tc. może przez to, że się wczoraj małą aktywnością Hanusi martwiłam.
Pięknego dnia moje Panie.
A brzusio rzeczywiście cudo :)

Zgłoś nadużycie #2499 23 sierpnia 2012, 10:24

Cześć dziewuszki :) ja znowu w pracy .. ale upał...
coś mnie dzisiaj brzuszek pobolewa .. mam nadzieje ze to minie

Zgłoś nadużycie #2500 23 sierpnia 2012, 10:40

karoollcia Zaprawiona w bojach
Dzień doberek , Aprill brzuszek cudowny a co do bałaganu ciesz się że nie masz takiego jak ja.. jeden pokój pusty a dwa pozastawiane rzeczami z tego jednego i czekam aż mąż wkońcu skończy te panele... bo jak narazie sprzątanie nie ma sensu ... w weekend a Wawie są targi "moje dziecko" mam zamiar się wybrać z mężem może w niedziele... zobaczymy co będzie ciekawego...

Zgłoś nadużycie #2501 23 sierpnia 2012, 10:46

AniaFin Gotowa na wszystko
część kobitki, ja już też pracuję, na szczęście chłodniej jest (rano 13 stopni) i wyspałam się porządnie tej nocy, Mała wykazuje przeciętną aktywność (właśnie ją nakarmiłam ciastem z okazji urodzin koleżanki, to trochę się ożywiła), w nocy była tak spokojna, że się zaczęłam już martwić ;)
Za miesiąc muszę jechać do Turcji na tydzień na konferencję i już drżę przed tamtejszymi upałami. Poza tym Adana jest bardzo blisko Syrii, więc będę miała pietra.
miłego dnia dzisiaj i bądźcie dobre dla swoich brzuszków :)

Zgłoś nadużycie #2502 23 sierpnia 2012, 11:30

AniaFin zazdroszczę Ci tego chłodu ja juz mam dosyć.,.. chyba od tych upałów mnie ten brzuszek pobolewa :/
Oj podziwiam Cię z tą Turcją hehe ale pod zwględem bezpieczenstwa chyba nie masz sie czego bac :) ale ja tam samolotów się boję chociaż leciałam juz wiele razy to i tak nie mogę uciedzieć spokojnie ... :)

Zgłoś nadużycie #2503 23 sierpnia 2012, 12:32

http://www.przedporodem.pl/ fajna sprawa :D

Zgłoś nadużycie #2504 23 sierpnia 2012, 13:08

lilbanaqa Fajna mama
cześć Mamcie :) dziękuję Wam za miłe słowa, dzisiaj już o niebo lepiej z humorem, ale fizycznie nadal leżę i kwiczę (wstałam o 8, tabletki i dalej spać, i znów wstałam, zaraz znów tabletki).W ogóle wczoraj teściowie zrobili akcję ratowanie mojego humoru :D ale jaja, z żadnym z nich nie mogłam się dogadać, teściowa wpadła do mnie do pokoju, patrzy, że ja zapłakana i mnie zaczęła tulić, całować i mówić "I love you my daughter" :D zawołała teścia, który mówi lepszym łamanym angielskim niż ona, powiedziałam mu, ze mnie boli, że nie mam siły, to postanowili mnie wyciągnąć na zakupy do Ikei, i tak mamy troszkę rzeczy dla maluszka :D mojemu się małe zjebki od mamy dostały, że nie powinien mnie zostawiać w domu bo zapewne sama bym chciała wyjść gdybym mogła, że tęsknie sama za swoim domem i nie powinnam siedzieć sama w pokoju itd. I chyba zadziałało, odkąd wrócił cały czas mnie tulił, dzisiaj rano zwymiotowałam jak tylko otworzyłam oczy, potem mnie utulił i powiedział, że z dnia na dzień coraz bardziej chce spędzić ze mną resztę swojego życia. ja z małym foszkiem na to "mhm" i zasnęłam :D a niech widzi, że nie było mi dobrze jak mnie zostawił.

April, biorę czopki dopochwowe na osłonę, Lactal Balance, ale nic na osłonę żołądka. a brzuszek cudny! i figurę masz nieziemską :O normalnie mnie aż... ahh :D zazdrość chapie :D

ja jestem przy końcu listy do porodu, jak mi napisała na karcie, że ciąża będzie przenoszona dopiero 4 lutego, to jak małemu się spodoba jego m1, to ja nie wiem :D

Zgłoś nadużycie #2505 23 sierpnia 2012, 13:29

baby Zaprawiona w bojach
Lil ale powinnaś wziąść sobie jakiś probiotyk bo antybiotyk nie działa wyłącznie na bakterie w drogach moczowych. Powinnaś też jeść więcej jogurtów :) mi po probiotyku zniknęły bóle żołądka :)

Zgłoś nadużycie #2506 23 sierpnia 2012, 13:30

Metra Fajna mama
cześć...

ja dopiero dotarłam do domku :) byłam na badaniach, wszystko w normie :) jutro jeszcze tylko wynik cytomegalii dostanę :/ mam nadzieję, że też ujemny będzie

April nie ukrywam, że gdyby Twoja wróżba się sprawdziła to byłoby fajnie, a jeśli się nie sprawdzi to też będzie fajnie :)

Lil super, że już Wam lepiej :)

AniuFin ja już się męczę 5 rok...zgrozo... poprawki streszczenia zrobiłam...teraz czekam na wenę żeby kontynuować robienie prezentacji...

Dafne chciałam przeczytać Milenium ale zawsze coś po drodze zaczynałam innego. Milenium jest na mojej liście książek do przeczytania :)

ważyłam się dzisiaj: od początku ciąży przytyłam 3 kg...

idę teraz poleżeć, później zrobię obiadek i wrócę do Was

Zgłoś nadużycie #2507 23 sierpnia 2012, 13:31

Metra Fajna mama
Lil jak to mówią ostatni będą pierwszymi, więc może nasze dzieciaczki nas zaskoczą i wyskoczą 1 stycznia :P ;)

Zgłoś nadużycie #2508 23 sierpnia 2012, 13:32

lilbanaqa Fajna mama
mój przyjaciel ciągle do mnie pisze o książce "50 shades of gray". jakiś sado-maso erotyk, który robi furorę. o_0 słyszałyście?

Zgłoś nadużycie #2509 23 sierpnia 2012, 13:40

AniaFin Gotowa na wszystko
Lil, ale masz kochanych teściów :)

Zgłoś nadużycie #2510 23 sierpnia 2012, 13:58

lilbanaqa Fajna mama

AniaFin napisał(a)

Lil, ale masz kochanych teściów :)

wiem właśnie, nieba przychylą normalnie :) ale może to dlatego, że teściowa miałaby córkę w moim wieku gdyby nie to, że poroniła w 26 tygodniu :(