Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2411 22 sierpnia 2012, 10:04

baby Zaprawiona w bojach

aga78 napisał(a)

Dziewczyny. W polskim NFZ nie ma rejonizacji!!! Jak Wam się zechce to możecie wszystkie do mnie do Krakowa przyjechać rodzić. Jak chcą rodzącą odesłać to muszą jej zapewnić przyjęcie i transport w innym szpitalu. Takie jest prawo.

Lil n super po prostu :)

Aga fajnie że w końcu ktoś się pojawił z Krakowa :) w ktorym szpitalu zamierasz rodzić? bo ja się zastanawiam nad Ujastkiem.

Zgłoś nadużycie #2412 22 sierpnia 2012, 10:09

AniaFin Gotowa na wszystko
Dzień dobry dziewczynki :) Przesyłam całusy z chłodniejszej już Holandii! Wreszcie pogoda wróciła do normalności i z impetem ruszam do roboty, dziś znowu wsiedliśmy na rowery i jakoś więcej mam przez to energii, a maleństwo podskakuje od rana ;) , właśnie skończyliśmy godzinne seminarium, a to oznacza siedzenie, a siedzenie wyraźnie uaktywnia moją córeczkę. Zaraz ruszam do labu, żeby ją trochę pobujać :)
U nas tych badań jak na lekarstwo, raz tylko robią krew, moczu wcale, czuję się taka nieprzebadana...

Miłego dzionka!

Zgłoś nadużycie #2413 22 sierpnia 2012, 10:23

Metra Fajna mama
cześć kobiety...
ja dzisiaj mam grafik napięty. muszę pojechać na chwilę do pracy, później zakupy, obiadek i trochę czasu z chłopem. będę wieczorkiem. popatrzcie na tabelę czy wszystko jest ok.. miłego dnia

Zgłoś nadużycie #2414 22 sierpnia 2012, 11:24

daria212 Gotowa na wszystko
Chyba sie wymodliam, bo u mnie tez juz chlodniej tzn nie skwar, wiec juz lepiej sie czujemy :-) u mnie robia wszystkie badania, mocz i krew juz mialam i na HIV jakies tez, teraz w piatek nastepne jakies ultra. I jak dziecko sie rodzi to tez sami wszystko robia, kazde badania wiec nie trzeba samemu latac i sie pytac nio i oni wszystko oplacaja wszystkie badania,szczepionki i leki sa za darmo dla dziecka a nie ktore za polowe ceny, to jest wiekszy plus niz w pl.

Zgłoś nadużycie #2415 22 sierpnia 2012, 11:30

lilbanaqa Fajna mama
no ja wczoraj po usg miałam badania krwi, zapłaciłam oczywiście 100 zł, za USG 300 i tak się kasa rozchodzi :/

Zgłoś nadużycie #2416 22 sierpnia 2012, 11:31

April90 Supermama

niulka87 napisał(a)

hello

ha! jestem lepsza na nogach od 6.00 ale to tylko dlatego ze musialam skoczyć na badanie krwi. Ehh te pielegniarki pisze jak byk ze morfologia i HIV a te sie 10 min zastanawiają...czy HIV czy HCV no ale wszystko się wyjasniło i w miarę szybko wrócilam do domu żeby w końcu zjeść śniadanko :)

Ja przed badaniem krwi jem, bo bym nie wyrobila :P

Baby, musisz przycisnac mocno wacik, ktory Ci na koncu daje i zgiac reke i trzymac tak dobre 10 min, jesli potrzeba to dluzej, wtedy siniaka nie bedzie

Zgłoś nadużycie #2417 22 sierpnia 2012, 11:41

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Hej dziewuszki :) :* ja ale miałam noc ... o 3 się obudziłam wyspana i głodna... zjadłam "sniadanie" i się bawiłam z moją niunią w brzuszku :) zasnęłam dopiero koło 6 a o 8 pobudka do pracy ;] cudownie... rano trochę popadało było chłodniutko, a teraz znowu duchota i gorącz:/ kiedy to się skończy ??

Lil piękna para z was :) przystojny ten Twój Wietnamczyk :D na pewno będziecie mieli ślicznego synusia

Karollcia dobrze że pojechałas.. lepiej dmuchać na zimne i przy okazji usłyszeć że wszystko ok :)

Aga mamy połowkowe w ten sam dzień :)

April nie ma lekko, ja tez nie nadążam z grudniówkami i styczniówkami naraz :)

Zgłoś nadużycie #2418 22 sierpnia 2012, 11:57

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

Hej dziewuszki :) :* ja ale miałam noc ... o 3 się obudziłam wyspana i głodna... zjadłam "sniadanie" i się bawiłam z moją niunią w brzuszku :) zasnęłam dopiero koło 6 a o 8 pobudka do pracy ;] cudownie... rano trochę popadało było chłodniutko, a teraz znowu duchota i gorącz:/ kiedy to się skończy ??

Lil piękna para z was :) przystojny ten Twój Wietnamczyk :D na pewno będziecie mieli ślicznego synusia

Karollcia dobrze że pojechałas.. lepiej dmuchać na zimne i przy okazji usłyszeć że wszystko ok :)

Aga mamy połowkowe w ten sam dzień :)

April nie ma lekko, ja tez nie nadążam z grudniówkami i styczniówkami naraz :)

Hehe, nadazyc idzie, tylko nie chce mi sie caly dzien na forum spedzac, zeby kazdy wpis doczytac, bo to bez sensu :P siedze na Grudniowkach ;P

Zgłoś nadużycie #2419 22 sierpnia 2012, 11:59

baby Zaprawiona w bojach
April próbowałam z tym wacikiem i nie skutkuje.. zależy też od pielegniarki:/
Madziulka ja też kiepsko spałam:/ poza tym dziś z niewiadomych mi przyczyn jestem przygnębiona choć nie mam powodu.. może dziś zrobisz sobie przerwę w pracy i się zdrzemniesz? takie popoludniowe drzemnki poprawiają samopoczucie :)

Zgłoś nadużycie #2420 22 sierpnia 2012, 12:01

AniaFin Gotowa na wszystko
Ja to nawet do grudniówek nie zaglądam, chociaż też tak na przełomie jestem ;) Pracuję ostatnio nad Małą i jej tłumaczę, że w styczniu ma się urodzić ;)
Dziś jest bardzo aktywna i fika koziołki, w nocy też ją czułam parę razy.
Ja teź się teraz czasem w nocy budzę głodna i w miarę wyspana, wczoraj o 3 dzisiaj troszkę później. Ogólnie budzę się częściej na siku, ale potem zasypiam. O dziwo nie mam w dzień żadnych problemów z energią czy koncentracją po tak przerywanych nocach. Może organizm ćwiczy przed wstawaniem do karmienia :)

Zgłoś nadużycie #2421 22 sierpnia 2012, 12:22

April ja tam jak w pracy jestem to siedze cały czas na forum i wtedy nadążąm ale w domu wiecznie coś do roboty więc wtedy zaglądam tylko do styczniówek :)
Baby ja też dzisiaj jakaś smutna bez powodu jestem :( nawet w drodze do pracy się popłakałam, jak w radiu Adele puścili... dziwne te nastroje ciążowe hehe :) A drzemkę zaklepałam w domku po południu, bo w pracy niestety sie nie da, wiecznie jacys klienci ;]
AniaFin to tak jak ja ... zawsze wieczorem jej tłumaczę że u mamusi w brzuszku jest tak miło i cieplutko że musi tam posiedzieć do stycznia :) A moja też dzisiaj rozbrykana... W nocy dawała czadu, chyba gdzies mi w prawy bok cos wkładała bo aż mnie bolało, ale jakie to jest śmieszne, boli a cieszy :) Z tym trenowaniem może racja... :)

Zgłoś nadużycie #2422 22 sierpnia 2012, 12:31

karoollcia Zaprawiona w bojach
hehe ja też ostatnio budze się w nocy i czuję się wyspana... ostatnio obudziłam się po jakiś 3 godzinach i nie mogłam spać bo mi się nie chciało.. a dzisiaj się kręciłam bo mnie pośladek po tym zastrzyku z nospy boli i nie wygodnie mi było leżeć ;) co do nastroju to też dzisiaj jakaś taka jestem niby ok , niby przygnębiona sama nie wiem to chyba ta pogoda tak na nas wpływa i tez jakoś tak mi się płakać chciało ale nie wiem czemu :) heh co ta ciąża robi z człowieka hihi :D

Zgłoś nadużycie #2423 22 sierpnia 2012, 13:15

Karollcia chyba faktycznie pogoda :) chociaż mi juz lepiej

Zgłoś nadużycie #2424 22 sierpnia 2012, 13:56

Dafne Gotowa na wszystko
cześć Dziewczynki :) Chyba coś było w pogodzie tej nocy, bo ja też nie mogłam spać, mój mąż też się obudził i tak się kręciliśmy obydwoje po łóżku aż znaleźliśmy wspólną rozrywkę ;)
Synuś też dzisiaj wyjątkowo aktywny :)
Rano u mnie popadało, ale teraz znowu pomału robi się duchota...
Mnie dziś wzięła ochota na ogórkową, więc już się gotuje :)
Teraz wracam do pisania mojej magisterki, bo wczoraj w połowie dnia dopadł mnie kryzys i nic nie napisałam :( , mam nadzieję, że dziś pójdzie sprawniej.

Madziulka, Aga, ja też mam połówkowe w następną środę :) Ale się złożyło ;)

Zgłoś nadużycie #2425 22 sierpnia 2012, 13:58

Ale tu dzisiaj cisza, ja pierdzielę gdzie was wcieło kobitki?

Zgłoś nadużycie #2426 22 sierpnia 2012, 14:03

Dafne to ładne jaja :D będzie dużo czytania na forum :)

Zgłoś nadużycie #2427 22 sierpnia 2012, 14:05

Dafne Gotowa na wszystko
A no będzie Madzia :)

Zgłoś nadużycie #2428 22 sierpnia 2012, 14:37

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Dziewczynki jesteście już zapisane do szkoły rodzenia ??

Zgłoś nadużycie #2429 22 sierpnia 2012, 15:34

Dafne Gotowa na wszystko
Ja jestem już zapisana do szkoły rodzenia :)

Zgłoś nadużycie #2430 22 sierpnia 2012, 15:40

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Dafne a ta szkoła jest bezpłatna ?? Mam dylemat bo u mnie jest parę bezpłatnych szkół , ale większość mam poleca szkołę płatną przy szpitalu...i nie wiem na co się zdecydować :) ponoć w tej szkole przy szpitalu pracują położne ze szpitala, więc jest duże prawdopodobieństwo, ze się na którąś trafi....Mam juz metlik w głowie z tymi szkołami