Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2391 21 sierpnia 2012, 18:08

happyania Zaprawiona w bojach

lilbanaqa napisał(a)

Oj będzie miał skośne oczka, będzie, po tatusiu :) o ile przyjmie dominujący gen skośnych oczków :) pokażę wam, mój na tym zdjęciu niestety przetrenowany przez moich starszych braci bimberkiem i wódką... biedactwo, więc jest czerwony i oczka mu zmalały :) a maleństwo się w ogóle nie chciało pokazać dzisiaj, chowało się głęboko, kręciło jak nigdy... wredny po tatusiu :D

Ślicznego będziesz miała bobasa :) Mam nadzieję, że nam prześlesz fotosy jak już się urodzi Bąbel :) i dobrze, że ma dużo energii, silny chłopak!

Zgłoś nadużycie #2392 21 sierpnia 2012, 18:11

Dafne Gotowa na wszystko

happyania napisał(a)

Lekarz zawalił, ale ona już wcześniej rodziła i sama mówi że wiedziała czego się spodziewać. W każdym razie na pewno nie urodziła dziecka na podłodze z własnej winy.

Nie no jasne, że nie ze swojej winy. Cała ta sytuacja była dość dziwna, bo ona przyszła do dość dużego szpitala, a tu taka odpowiedź. Ja niestety nie mam dobrej opinii o szpitalach wrocławskich, a tamten przypadek tylko mnie w niej utwierdził, dlatego będę się starała zrobić wszystko, byleby rodzić poza Wrocławiem ;) .

dziękuję za książkę! :)

Zgłoś nadużycie #2393 21 sierpnia 2012, 18:12

lilbanaqa Fajna mama
prześlę na pewno i nie jedno :) dziękuję Wam za miłe słowa, mi się zdjęcie USG średnio podoba jakościowo, no ale skoro nie chciał pozować... :D ale jest pindol, co mamusia chciała w końcu zobaczyć na własne oczy :D

Zgłoś nadużycie #2394 21 sierpnia 2012, 18:14

lilbanaqa Fajna mama

happyania napisał(a)

Lekarz zawalił, ale ona już wcześniej rodziła i sama mówi że wiedziała czego się spodziewać. W każdym razie na pewno nie urodziła dziecka na podłodze z własnej winy.

dobrze, że chociaż pozwała szpital do sądu, skoro nawet skłamali w zezaniach, że na KTG nie było regularnych skurczów ? coś tu nie gra, jak można bez skurczów w 20 minut urodzić syna

Zgłoś nadużycie #2395 21 sierpnia 2012, 18:55

aga78 Początkująca
Lil - no bo już np córkę, to można :P przepraszam, szyderczy mam dzisiaj dzień :) byłam na chwilę w pracy no i szefowi powiedziałam. Zapytał przytomnie, kiedy sobie zrobiłam hahaha :) faceci to są fajni.

ja mam usg połówkowe w przyszłą środę. cieszę się, bo mój gin jest specem od usg, więc jak powie, że wszystkie narządziki ok i na miejscu, to... no wiecie. Fajnie to słyszeć. oczywiście foty Wam obiecuję ;)

Zgłoś nadużycie #2396 21 sierpnia 2012, 18:59

lilbanaqa Fajna mama

aga78 napisał(a)

Lil - no bo już np córkę, to można :P przepraszam, szyderczy mam dzisiaj dzień :) byłam na chwilę w pracy no i szefowi powiedziałam. Zapytał przytomnie, kiedy sobie zrobiłam hahaha :) faceci to są fajni.

ja mam usg połówkowe w przyszłą środę. cieszę się, bo mój gin jest specem od usg, więc jak powie, że wszystkie narządziki ok i na miejscu, to... no wiecie. Fajnie to słyszeć. oczywiście foty Wam obiecuję ;)

loża szyderców mi się przypomina :D http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDlJ0OBsTtgGdM0wNLEd8h11C-oRJVdafFnRy_y... ktoś kojarzy? :D

Zgłoś nadużycie #2397 21 sierpnia 2012, 19:57

karoollcia Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny ale się rozpisałyście... ja dzisiaj pojechałam do szpitala bo te bóle podbrzusza i wczoraj wieczorem jakoś mocniej mnie bolało... lekarz przebadał powiedział że wszystko jest ok nie widzi nic niepokojącego no i że to macica zapewne że uciska i dlatego boli , dostałam zastrzyk (brrrr...) w dupsko z podwójną dawką Nospy no i kazał mi brać nospę 3 x dziennie po 2 tabletki... z dzidzią wszystko jest dobrze , szyjkę mam długą i wszystko w normie więc jestem spokojniejsza :)

Zgłoś nadużycie #2398 21 sierpnia 2012, 19:59

AniaFin Gotowa na wszystko
hej kobitki, ale się naczytałam :) Dziś prawie cały dzień w labie i szklarni, na komputer się pogniewałam ;) , a szczególnie na kolegę, który nam ostatnio wszystko przeinstalował i dziś rano spontanicznie wiele rzeczy nie działało, łącznie z moim hasłem. Adrenalina mi przez to podskoczyła i udusiłabym, gdybym go wtedy znalazła, ale się ukrywał (zadarł już z połową departamentu ;) , no to poszłam zamieniać adrenalinę na pracę fizyczną ;)

Lil gratulacje synka, Anthony to jedno z moich ulubionych imion, a mieszanka europejsko-azjatycka na pewno będzie udana (mam znajomych Francuza i Wietnamkę, dzieci im wyszły po prostu śliczne :) ).

Jak już wspominałam, ja będę rodzić albo w domu albo w szpitalu 5 km stąd, u nas podobno można sobie wybrać, ale jak nie będzie akurat miejsc mogą cię odesłać do innego. A wogóle cię tam przyjmują tylko na czas porodu, a zaraz potem wypad (tego samego dnia). No i słono kosztuje 300-500 euro z własnej kieszeni (chyba, że się musi w ostatniej chwili, bo w domu nie wychodzi, albo jak się ma skierowanie ze względów medycznych), taka kurde dyskryminacja porodów szpitalnych na życzenie :( (za poród w domu z położną zwracają ładnie z ubezpieczenia). Jeszcze nie wiem co zrobię, chyba jednak wybiorę szpital :)

Zgłoś nadużycie #2399 21 sierpnia 2012, 20:21

lilbanaqa Fajna mama
Karolcia, dobrze, że nic złego nie wyszło z tym brzuszkiem, ja też mam dziwne bóle, skurcze, uciskania.. ale teraz się w ogóle nie dziwie skoro mój mały jest taki grubaśny :D

Ania, jeżeli psychicznie masz się lepiej czuć w szpitalu z pewną pełną opieką, to lepiej już zapłacić za ten poród, na pewno nie jest przyjemnie jechać do szpitala z 10 cm rozwarcia i niepostępującą akcją porodową

Zgłoś nadużycie #2400 21 sierpnia 2012, 20:33

aga78 Początkująca
Lil a z 10cm rozwarcia i postępującą? :) główka między nogami a położna mówi "nie przyj"...
Karolcia - lepiej zawsze sprawdzić. Dobrze, że wszystko ok :)

A "lożę szyderców" doskonale pamiętam. Mam takiego bliskiego kumpla, z którym szydzimy do przesady. Czasami się śmiejemy, że jak będziemy starzy, to zamieszkamy razem w Domu Pomocy Społecznej i będziemy sobie tak siedzieć na balkoniku w wózeczkach z kocykami na nóżkach i drwić z przechodniów. Nie bez znaczenia jest tu fakt, że w tym DPS-ie nasza kumpela - psycholog pracuje.

Zgłoś nadużycie #2401 21 sierpnia 2012, 20:39

Metra Fajna mama
dojechałam do domku...padam ze zmęczenia :/ zaraz tabelkę wstawię, nie wiem czy wszystko się zgadza..proszę popatrzcie :)
TABELKA

Zgłoś nadużycie #2402 21 sierpnia 2012, 20:50

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Lil gratuluję :) bardzo się cieszę ,że Twój synuś tak rośnie :) Ja idę 3 września do ginka i już nie mogę się doczekać :) Ciekawa jestem płci no i co najważniejsze czy wszystko jest dobrze...Karolcia dobrze ,że pojechałaś do tego szpitala zawsze lepiej się upewnić :)

Zgłoś nadużycie #2403 21 sierpnia 2012, 21:01

karoollcia Zaprawiona w bojach
No właśnie upewniłam się że z dzidzią wszystko ok a to najważniejsze :) dobra dziewuszki ide do łóżka odpocząć bo jeszcze na dodatek głowa mnie ćmi , na dworzu duchota chyba nic się nie schłodziło :( co za okropna pogoda ... buziaki i do juterka :)

Zgłoś nadużycie #2404 21 sierpnia 2012, 21:22

Metra Fajna mama
dobranoc

Zgłoś nadużycie #2405 21 sierpnia 2012, 22:00

lilbanaqa Fajna mama

aga78 napisał(a)

Lil a z 10cm rozwarcia i postępującą? :) główka między nogami a położna mówi "nie przyj"...
Karolcia - lepiej zawsze sprawdzić. Dobrze, że wszystko ok :)

A "lożę szyderców" doskonale pamiętam. Mam takiego bliskiego kumpla, z którym szydzimy do przesady. Czasami się śmiejemy, że jak będziemy starzy, to zamieszkamy razem w Domu Pomocy Społecznej i będziemy sobie tak siedzieć na balkoniku w wózeczkach z kocykami na nóżkach i drwić z przechodniów. Nie bez znaczenia jest tu fakt, że w tym DPS-ie nasza kumpela - psycholog pracuje.

hahaha :D nie ma to jak porządny muppet show :D my lożę szyderców zawsze z braćmi robimy jak gdzieś wychodzimy do baru, siadamy wszyscy razem i ciśniemy :D chyba sobie obejrzę zaraz z tego wszystkiego :D ojj mamuśki nam padają wcześnie :D

Zgłoś nadużycie #2406 21 sierpnia 2012, 23:30

April90 Supermama

karoollcia napisał(a)

Hej dziewczyny ale się rozpisałyście... ja dzisiaj pojechałam do szpitala bo te bóle podbrzusza i wczoraj wieczorem jakoś mocniej mnie bolało... lekarz przebadał powiedział że wszystko jest ok nie widzi nic niepokojącego no i że to macica zapewne że uciska i dlatego boli , dostałam zastrzyk (brrrr...) w dupsko z podwójną dawką Nospy no i kazał mi brać nospę 3 x dziennie po 2 tabletki... z dzidzią wszystko jest dobrze , szyjkę mam długą i wszystko w normie więc jestem spokojniejsza :)

Karolcia, mialam cos podobnego, albo cos identycznego (tego akurat nie zycze). Straszne bole podbrzusza, jakby mi ktos klul igla po jajnikach i pecherzu. Okazalo sie, ze mam infekcje w moczu i teraz jestem na antybiotyku, ale pomoglo, bolu prawie juz nie ma :) U mnie szyjka tez ok i na poczatku nie bylo wiadomo o co chodzi, a to o glupi pecherz;/

Lil, ale bedzie z Was mieszanka wybuchowa :D ja jestem bardzoooo ale to bardzoooo za zwiazkami mieszanymi, sama w takim bylam, no ale wyszlo jak wyszlo. Bardzo mi sie takie dzieciaczki podobaja :D a skosnookie bedzie na pewno, ja to czuje :P

Dziewczyny, czytam co tu piszecie pi razy drzwi, bo nie nadazam za Grudniowkami i za Wami jeszcze... Za duzo drukujecie tu, kiedys byl spokoj i dalo sie nadrobic jedna czy dwie strony, a teraz idziecie jak szalone :D

Dobranoc :* xx

Zgłoś nadużycie #2407 22 sierpnia 2012, 8:11

happyania Zaprawiona w bojach
Cześć śpiochy!!!
Życzę Wam pysznego śniadanka i baaaaardzo udanego dnia :) :) oby nie było za gorąco!
Ja już od 6.30 na nogach,  aktualnie przy kanapeczkach z twarogiem i mleku z miodem . Mniam mniam.
Buziaki Misiaki  mua mua

Zgłoś nadużycie #2408 22 sierpnia 2012, 9:50

niulka87 Gotowa na wszystko
hello

ha! jestem lepsza na nogach od 6.00 ale to tylko dlatego ze musialam skoczyć na badanie krwi. Ehh te pielegniarki pisze jak byk ze morfologia i HIV a te sie 10 min zastanawiają...czy HIV czy HCV no ale wszystko się wyjasniło i w miarę szybko wrócilam do domu żeby w końcu zjeść śniadanko :)

Zgłoś nadużycie #2409 22 sierpnia 2012, 10:02

baby Zaprawiona w bojach
hej ja też już wstałam skonsumowałam śniadanko :) ja strasznie nie lubie badań krwi- zawsze mam siniaka!
miłego dnia:*

Zgłoś nadużycie #2410 22 sierpnia 2012, 10:04

Marzenka85 Gotowa na wszystko
O tak wcześnie na badanie ?? ?Ja jutro też muszę zrobić morfologię i mocz...ale wstaje normalnie koło 8-9 bo u mnie w laboratorium to do 12 można badania robić i kolejek tez nie ma na szczęście :)