Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2351 21 sierpnia 2012, 12:14

Metra Fajna mama
właśnie na tej stronie są sukienki dostosowane do wzrostu brzusia. był gdzieś jeszcze jeden link. "idę" poszukać

Zgłoś nadużycie #2352 21 sierpnia 2012, 12:15

Dafne Gotowa na wszystko

Nancy napisał(a)

Za miesiąc mam wesele. W co ja mam się ubrać ?? ?

Nancy, na pewno coś znajdziesz i to nawet z nowych kolekcji, bo widziałam jakie trendy w modzie będą na jesień i dosłownie jakby dopasowane dla ciężarówek :) Rzeczy typu oversize, czyli szerokie swetry, kurtki, płaszcze, więc idealnie sobie wybrałyśmy czas na ciążę ;) . Oczywiście ja nie mam zamiaru teraz kupować dużo nowych ciuchów, bo ponoć po ciąży już nie chce się patrzeć na te wszystkie "worki", ale z drugiej strony fajnie też mieć w szafie coś z nowej kolekcji ;)
Co do takich bardziej eleganckich kreacji, to zajrzyj też do sklepów z odzieżą dla kobiet w ciąży. Właśnie wczoraj byłam w jednym i naprawdę można znaleźć dużo ładnych ciuszków i widziałam nawet sukienki takie na wesele :)

Zgłoś nadużycie #2353 21 sierpnia 2012, 12:16

Metra Fajna mama
oo to ta sama strona ale co tam: http://www.pieknybrzuszek.com/pl/c/CIAZOWE-SUKNIE-SLUBNE/22

Zgłoś nadużycie #2354 21 sierpnia 2012, 12:17

Metra Fajna mama
bordowa jest boska :)

Zgłoś nadużycie #2355 21 sierpnia 2012, 12:18

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

ja ostatnio też wywalałam stare papierzyska...a dzisiaj wracam do domu i zabieram Mamę...mam nadzieję, że pomoże mi z szafą :) a gniazdowanie udzieliło się najpierw mojemu: wiecie malutki remoncik który zakończył się kupnem nowych mebli do kuchni - to wszystko jego pomysł :)

nie wiem kiedy łóżeczko kupić. chcę jakieś upolować na tablicy albo na allegro używane, i boję się, że jak za długo będę czekać to mi ucieknie sprzed nosa jakaś fajna okazja....może pod koniec października ??

Ja na razie jeszcze czekam z takimi poważnymi zakupami, jak łóżeczko, czy wózek. Myślę, że właśnie w październiku już bardziej będziemy się za tym rozglądać

Zgłoś nadużycie #2356 21 sierpnia 2012, 12:20

Dafne Gotowa na wszystko
Metra, super są te sukienki :)
W ogóle to zgadzam się z Madzią, że kobieta w ciąży ma w sobie tyle uroku, że to ona jest ozdobą dla każdej kreacji, a nie na odwrót :)

Zgłoś nadużycie #2357 21 sierpnia 2012, 12:20

Metra Fajna mama
nie wiem czemu tak wszystko odkładam na październik :) może dlatego że już będzie pewnie po obronie i będę mogła zacząć cieszyć się brzuszkiem na maksa :)

Zgłoś nadużycie #2358 21 sierpnia 2012, 12:21

Metra Fajna mama

Dafne napisał(a)

Metra, super są te sukienki :)
W ogóle to zgadzam się z Madzią, że kobieta w ciąży ma w sobie tyle uroku, że to ona jest ozdobą dla każdej kreacji, a nie na odwrót :)

ja tam też tak myślę :) wyglądamy bosko i nic tego nie zmieni :) a teraz jak już lepiej się czujemy to niech nam wszyscy zazdroszczą tej iskierki w oku :P

Zgłoś nadużycie #2359 21 sierpnia 2012, 12:22

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

ja tam też tak myślę :) wyglądamy bosko i nic tego nie zmieni :) a teraz jak już lepiej się czujemy to niech nam wszyscy zazdroszczą tej iskierki w oku :P

Tak jest! :) :)

Zgłoś nadużycie #2360 21 sierpnia 2012, 12:23

Metra Fajna mama
zobaczcie jaka faza: http://www.pieknybrzuszek.com/pl/p/Sukienka-do-porodu-SUSHI/1435

Zgłoś nadużycie #2361 21 sierpnia 2012, 12:23

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

nie wiem czemu tak wszystko odkładam na październik :) może dlatego że już będzie pewnie po obronie i będę mogła zacząć cieszyć się brzuszkiem na maksa :)

Ja mam tak samo! Mam takie odczucie, że jak już się obronię, to całą swoją energię będę mogła włożyć w "wicie gniazda" :)

Zgłoś nadużycie #2362 21 sierpnia 2012, 12:24

Metra Fajna mama
Lil gdzie żeś Ty ??

Zgłoś nadużycie #2363 21 sierpnia 2012, 12:25

Metra Fajna mama

Dafne napisał(a)

Ja mam tak samo! Mam takie odczucie, że jak już się obronię, to całą swoją energię będę mogła włożyć w "wicie gniazda" :)

bo to jednak spędza sen z powiek :) ja mam publiczną obronę więc trochę stresu będzie :/ i później obiad z profesorkami ... uuuu... :P a później laba :P

Zgłoś nadużycie #2364 21 sierpnia 2012, 12:47

Metra Fajna mama
laski lecę na tą herbatkę pożegnalną do teściowej...papatki

Zgłoś nadużycie #2365 21 sierpnia 2012, 12:53

April90 Supermama

moniaannalbn23 napisał(a)

czesc. sorki ze moze wejde nie w temat ale potrzebuje porady. czy moze ktoras wie jaki sluz pojawia sie na poczatku ciazy?( kiedy test wychodzi jeszcze negatywnie) kochalam sie przez caly cykl z chlopakiem do ''konca'' teraz jestem ok 4 dni przed okresem i mam gesty,bialy,gladki sluz. (nigdy nie zauwazylam takiego przed okresem).czy to normalne przed okresem, czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy?

Nikt Ci tutaj na 100% nie powie, czy jest mozliwosc czy nie, ale ja kochalam sie 14.04, tez do konca i myslalam, ze w ciaze na pewno nie zaszlam, zaczelam sobie po raz pierwszy w zyciu mierzyc temp pochwy, sprawdzac sluz itd, zeby na przyszlosc wiedziec, kiedy robic dziecie, no i tak sie zdarzylo, ze juz po tym 14.04 w ciazy bylam, a z moich notatek, ktory zostaly mi moj sluz byl:

19 April ------- 37,2 biały, gęsty wilgotno brak twarda
20 April 36,9 37,25 biały gęsty sucho brak twarda
21 April 36,9 37,3 biały, gęsty wilgotno brak twarda
22 April ------- 37,6 biały, gęsty wilgotno brak twarda

jak widac BIAŁY, GĘSTY ;) 22 kwietnia gdybym zrobila test bylby jeszcze na pewno negatywny, bo robilam 26.04 to byla tak slaba kreska, ze ledwo ja bylo widac. Moim zdaniem powinnas sobie kupic test siusiany albo isc od razu zrobic test z krwi beta hcg

Zgłoś nadużycie #2366 21 sierpnia 2012, 13:42

lilbanaqa Fajna mama
Cześć Babolindy :* wracamy z dobrymi wieściami :) poszliśmy do tego samego ginekologa co w 12 tygodniu na pierwszym USG. Powiedziałam jej, że mam ciągle jakieś dziwne bóle w brzuchu w różnych miejscach, i często mam napięty brzuch, nie wiem czemu. Włożyła mi do środka jakieś szczypce i mnie uszczypnęła, jak wrzasnęłam.. :D zrobiła USG inwazyjne dopochwowe, mówi, że w środku wygląda doskonale, nie mam co się martwić, po prostu mały jest bardzo nisko cały czas i się tam rozpycha klucha jedna (grubas :D ). Przystąpiła do regularnego USG, mały jak mówiłam usadowił się nisko i robił głupie pozy, wyginał główkę do tyłu i na boki, nie mogła zmierzyć jego długości :D uparciuch... ale mamy zdjęcie siusiaka! :D w ogóle ona coś poknociła, bo z OM napisała mi na kartce termin 26 stycznia chociaż jest to na 100% 22 stycznia. a z dzisiejszego USG termin jej wyszedł 30 stycznia (WTF :D ) myślę, że poknociła daty konkretnie :D jeżeli poprawić jej błąd to wyjdzie młody ok 26 stycznia, nawet na zdjęciu USG napisała mi, że to 17w3d ... coś jej się ewidentnie popierdzieliło w komputerze z datą :D nie zauważono żadnych patologii ani u małego ani w łożysku :) a mówię, że grubas, bo waży już 198 gram :O i proszę bardzo!

Zgłoś nadużycie #2367 21 sierpnia 2012, 13:49

niulka87 Gotowa na wszystko
no ładne te ciuszki na tej stronce :)
może się na coś skuszę?
z szafy powoli nie ma co wybrać na jakies wyjscie z domu

Zgłoś nadużycie #2368 21 sierpnia 2012, 13:49

Dafne Gotowa na wszystko
Gratulacje Lil, cieszę się, że wszystko u Was w porządku :)

Zgłoś nadużycie #2369 21 sierpnia 2012, 13:50

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

Cześć Babolindy :* wracamy z dobrymi wieściami :) poszliśmy do tego samego ginekologa co w 12 tygodniu na pierwszym USG. Powiedziałam jej, że mam ciągle jakieś dziwne bóle w brzuchu w różnych miejscach, i często mam napięty brzuch, nie wiem czemu. Włożyła mi do środka jakieś szczypce i mnie uszczypnęła, jak wrzasnęłam.. :D zrobiła USG inwazyjne dopochwowe, mówi, że w środku wygląda doskonale, nie mam co się martwić, po prostu mały jest bardzo nisko cały czas i się tam rozpycha klucha jedna (grubas :D ). Przystąpiła do regularnego USG, mały jak mówiłam usadowił się nisko i robił głupie pozy, wyginał główkę do tyłu i na boki, nie mogła zmierzyć jego długości :D uparciuch... ale mamy zdjęcie siusiaka! :D w ogóle ona coś poknociła, bo z OM napisała mi na kartce termin 26 stycznia chociaż jest to na 100% 22 stycznia. a z dzisiejszego USG termin jej wyszedł 30 stycznia (WTF :D ) myślę, że poknociła daty konkretnie :D jeżeli poprawić jej błąd to wyjdzie młody ok 26 stycznia, nawet na zdjęciu USG napisała mi, że to 17w3d ... coś jej się ewidentnie popierdzieliło w komputerze z datą :D nie zauważono żadnych patologii ani u małego ani w łożysku :) a mówię, że grubas, bo waży już 198 gram :O i proszę bardzo!

Haaaa siusior :D skosne oczy, jeblam hahahahahahahahahahahahaha. Ale Ty mowilas, ze Tatus Wietnamczyk/Chinczyk? Jak to lecialo? Wiec wszystko mozliwe :D choc mysle, ze na zdjeciu to tylko tak wyszlo bo sie z leksza rozmazalo :D ale fajniuchno :* ciesze sie razem z Toba :* a w koncu imie jakie lala? Dajecie to Anthony, czy Samuel?

Zgłoś nadużycie #2370 21 sierpnia 2012, 14:26

niulka87 Gotowa na wszystko
tak mi się teraz nasunęło... jak to u Was jest ze szpitalami? będziecie rodziły w szpitalu który "należy" lub jest najblizej Waszego miasta/dzielnicy.. czy wybieracie sobie jakis konkretny, ktory Wam najbardziej odpowiada? wiem ze w niektorych miastach, niektórych szpitalach jest tak ze żeby rodzic w wybranym przez siebie szpitalu trzeba miec tam skierowanie... i na cesarke i na naturalny poród..wypisuje je lekarz prowadzący? ja sama jeszcze niewiem który szpital wybrać mam dwa mniej wiecej w tej samej odleglosci od domu...a standardy podobne