Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2151 19 sierpnia 2012, 21:07

April90 Supermama

daria212 napisał(a)

:-) to jakie ja musze posladki skoro biust juz D szok :-p co ta ciaza z nami niektorymi( bo sa wyjatki) robi..

Przynajmniej jest za co zlapac :D

Zgłoś nadużycie #2152 19 sierpnia 2012, 21:13

daria212 Gotowa na wszystko
Fiu fiu pewnie, jedna reka nie da sie ogarnac, do takiego cialka to juz musi byc wysilek :-D

Zgłoś nadużycie #2153 19 sierpnia 2012, 22:42

Metra Fajna mama
laseczki moja teściowa nie chuda i nie gruba: jak to mówią grubej kości. dla mnie wygląda jak bezkształtna masa z 3 brzuchami :D wiem, że podła jestem ale wkurzyła mnie znowu bo mojego wykorzystuje a to mnie wkurza...
uciekam do spanka. jutro będę częściej bo sama jestem do popołudnia
całuski we wszystkie brzuszątka :*

Zgłoś nadużycie #2154 20 sierpnia 2012, 9:01

baby Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :)
ja wczoraj leniuszkowałam u rodziców :)
Metra: teściowe mają to do siebie że są w stanie tylko irytować! wiem coś o tym ;)
a co do tycia w ciąży ja przytyłam 1kg :) więc na razie jest spoko :) )

Zgłoś nadużycie #2155 20 sierpnia 2012, 9:17

Metra Fajna mama
dzień dobry bobry ;)
jak tam sny i samopoczucie ?? u nas wszystko ok. muszę lecieć po pomidorki dopóki duchoty nie ma :) ale zaraz wrócę. pewnie zanim Wy wstaniecie to ja już zacznę prezentację rzeźbić znowu :)

Zgłoś nadużycie #2156 20 sierpnia 2012, 9:37

AniaFin Gotowa na wszystko
dzień dobry wszystkim! zaczynam kolejny dzień znojnej pracy ;) , więc pojawię się tu częściej ;P
Noc była tropikalna, nie ochłodziło się za bardzo i co dwie godziny się budziłam, otwierałam kolejne okna, zmieniałam zimne okłady na mojej stopie (jest już trochę lepiej) i próbowałam znowu zasnąć.
Mała się od czasu do czasu odzywała, rano czułam kopnięcia (czkawkę) nawet parę razy pod rząd w tym samym miejscu w regularnych odstępach :)
Metra współczuję tego grilla, ludzie mają tupet, nic dziwnego, że za nimi nie przepadasz. Przypominają mi się moje wcześniejsze powroty w rodzinne strony jeszcze podczas studiów (udało mi się wtedy przytyć z 10-15 kilo z! w 5 lat z 55 do 70 kg) i za każdym razem jak spotkałam jakiegoś sąsiada albo ciotkę to słyszałam "O, przytyłaś!" albo "Ale się powodzi!" Teraz podobne komentarze zabijam chłodnym spojrzeniem pełnym niedowierzania ;) Chamy ;)

Zgłoś nadużycie #2157 20 sierpnia 2012, 9:39

AniaFin Gotowa na wszystko
A ja już przytyłam z 5-6 kg (waga wyjściowa 58 kg ) w dwóch skokach, trzy na samym początku (8 tygodni) i 2-3 po ostatnich wakacjach (18 tydzień), jak tak dalej pójdzie to dobiję do mojego szczytu wagowego :)

Zgłoś nadużycie #2158 20 sierpnia 2012, 9:54

karoollcia Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny ja też już wstałam :) i znowu robi się gorąco na dworzu ... więc też lece szybko do sklepu mam ochote na kanapke z miodem i białym serkiem , serek mam lece po miód i świeże bułeczki :) dzisiaj w nocy jakoś spać nie mogłam i budziłam się co chwile... co do teściów to ja nie mogę narzekać mam super teściową i teścio też fajny , tylko jak dla mnie trochę za daleko mieszkają bo prawie 200 km od nas a chętnie bym ich częściej odwiedzała

Zgłoś nadużycie #2159 20 sierpnia 2012, 10:05

Metra Fajna mama
matko karoollcia, pewnie jak by byli bliżej to by się Tobie znudzili :) moi też na początku byli spoko, ale po 10 latach już czasem nie mam siły :/ ja po porostu nie lubię jak ktoś się wymądrza...ale zostawmy tych teściów w spokoju.
byłam po pomidorki, wróciłam ledwo żywa, palpitacje i zawroty głowy....Aniu podziwiam Cię, że Ty w pracy dzień w dzień. ja do tej pory martwiłam się, że muszę iść na zwolnienie ale w sumie teraz to się nawet cieszę...przecież ja nie jestem żywa aż do 14 :/

Zgłoś nadużycie #2160 20 sierpnia 2012, 10:31

baby Zaprawiona w bojach
ja też teraz jestem na zwolnieniu i nie wyobrażam sobie powrotu do pracy :P zbyt męczące :)
a teściów też chciałabym mieć 200km od siebie :) )
mi brakuje chleba ale nie chce mi się iść po niego :( jakaś taka znerwicowana jestem beż powodu.. wszystko mnie dziś irytuje...

Zgłoś nadużycie #2161 20 sierpnia 2012, 10:34

daria212 Gotowa na wszystko
Hello poranne ptaszki :-) u mnie tez duchota az strach wychodzic, maly chyba jeszcze spi bo jk na razie cisza ale o polnocy dawal czadu:-p nio ja tez nie moge narzekac na tesciowa(przyszla) dla mnie jest spoko nio i fakt bardzo rzadko sie widujemy bo mieszkamy ponad 300 km a za to moi rodzice mieszkaja jeszcze dalej ode mnie, to jest najgorsze :-( chyba pojedziemy poplywac na basenik :-) milego dnia mamuski

Zgłoś nadużycie #2162 20 sierpnia 2012, 10:42

happyania Zaprawiona w bojach
A ja pracuję do końca tego tygodnia :) odliczam godziny!!! ostatnio mega szybko się męczę, w sobotę i niedzielę też miałam zawroty głowy i byłam przekonana, że zemdleję. na szczęście nie padłam :D byłam na weekend nad morzem, mój P. zrobił mi wyjazd niespodziankę. niestety jak dla mnie za gorąco i bardziej się wymęczyłam niż wypoczęłam.
Metra ja mam strasznego agresora jak się ktoś wymądrza... a obawiam się, że to się dopiero rozkręci jak się Synuś urodzi. Wtedy każdy będzie wiedział co dla niego najlepsze :)
AniaFin u nas tez brak kompromisu, mój mąż chce Jasia, a ja chcę Adasia.

Nancy u mnie też był lidlowy obiad, ale wybrałam Pascala ;) kurczak smacznie przeszedł porami, ale to nie było szokująco pyszne. Drugi raz tego nie ugotuję.

Madziulka ależ Ty masz śliczny brzusio :) i zazdroszczę Ci tego lumpeksu!!! grrr :) :)

Dziewczyny czy Was też męczą bóle głowy ?? ?

Zgłoś nadużycie #2163 20 sierpnia 2012, 10:45

Metra Fajna mama
happyania ja miałam przed ciążą straszne migreny. bardzo bałam się co będzie w ciąży a tu cisza...odeszło jak ręką odjął. raz tylko bolała mnie głowa, tak lekko. ponoć bóle głowy w ciąży są spowodowane hormonami....

Zgłoś nadużycie #2164 20 sierpnia 2012, 10:47

Metra Fajna mama
daria nie boisz się, ze coś się do Ciebie przyklei w basenie? ja chciałam chodzić sobie na basen ale koleżanka mi odradziła, bo powiedziała, że ona w ciąży po basenie cały czas miała jakieś rewolucje pochwowe :/ więc zrezygnowałam :(

Zgłoś nadużycie #2165 20 sierpnia 2012, 10:49

baby Zaprawiona w bojach
ja chodzę na basen tylko po basenie biorę lactovaginal zapobiegawczo i jest ok :)
mnie bolała głowa ale to od niskiego ciśnienia a teraz wszystko się uspokoiło :)

Zgłoś nadużycie #2166 20 sierpnia 2012, 10:51

Metra Fajna mama
ja jakoś się nie mogę przemóc..fajnie tak by było sobie popływać ale boję się, że cosia załapię

Zgłoś nadużycie #2167 20 sierpnia 2012, 11:03

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Cześc dziewczynki :) :* Ale dziś duchota... u nas o 8 rano termometr pokazywał 32 w cieniu :/ teraz siedzę w pracy i nie mam czym oddychać... afryka nam się w Polsce zrobiła...

Dziękujemy wam, za miłe komentarze :) narazie jestem zadowolona bo w końcu nie wyglądam jak szkieletorek...zobaczymy jak będzie dalej...

April moje 70B sprzed ciązy (i to B jeszcze "wypychane" push up`ami) zamieniło się w 75B albo 70C (zależy jaka firma) bez żadnych wkładek :D wkońcu wiem co to znaczy mieć biust hehe A mi się też czasami wydaje że czuję maleństwo trochę nad pępkiem i wydaje mi się to jakieś niemożliwe hehe ... a co do spaniap- moje też spi dużo ostatnimi czasy :) ale nauczylismy sie porozumiewać kładę się na pleckach pukam i mówię "kopnij mamusie" i kopie tylko po kilku razach jej się nudzi

Metra zapomniałam Twoich teściów skomentować - żenada - jak tak można w ogóle? i to kobiecie w ciąży tak powiedziec:/ straszne... a teściowa klocek niech sobie lustro kupi ....Moja mi zawsze mówiła że jestem chuda , reklama głodu itd i tak mnie to wkurzało ze kiedyś jej powiedziałam że wolę być chuda niż mieć nadwagę i obleśne zwały tłuszczu... i wielce się na mnie obraziła...

Zgłoś nadużycie #2168 20 sierpnia 2012, 11:06

Metra Fajna mama
Madziula współczuję Tobie, że musisz siedzieć w robocie...chociaż czasami żal mi, że od września nie wrócę do szkoły :( lubiłam swoją pracę i uczniów :) ale niestety chyba bym nie dała rady...

Zgłoś nadużycie #2169 20 sierpnia 2012, 11:15

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Happyania dziękujemy :) a Ty akurat zazdrościć nie musisz ... jak będziesz u rodziców to zapraszam na krzywoustego od 1 wrzesnia otwieramy zaraz koło szkoły :) a wogóle to jak będę miała coś łądnego dla Ciebie to podam na przeciwko :D :)

Zgłoś nadużycie #2170 20 sierpnia 2012, 11:16

happyania Zaprawiona w bojach
Metra super masz, że Ci przeszły migreny! Zazdroszczę!!! ja niestety często mam bóle głowy, a w ostatnie upalne dni czuję się fatalnie. Dzisiaj też ból głowy, słabo mi i na dodatek wymioty. Co jest? :|
Ide się zaraz klaść i przejdzie.

Na basen tez bym pochodziła :) Może rzeczywiście z lactovaginalem było by ok? Pomyślę :)

Madziulek podziwiam, ja się dzisiaj chyba nigdzie nie ruszę a zajęcia odwołam :( idę w spanie.