Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #2071 18 sierpnia 2012, 16:41

happyania Zaprawiona w bojach
Hej hej :) Pozdrowienia ze Świnoujścia :) :) pogoda cudna, niestety ja się czuję fatalnie :( cały czas mam wrażenie że za moment będę mdleć. Strasznie mi słabo i najchętniej bym ryczała cały dzień. Już mi się dzisiaj 4 razy zdarzyło :D

Zgłoś nadużycie #2072 18 sierpnia 2012, 18:21

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Nancy nie daj się - teściową trzeba krócej trzymać niż faceta, bo w innym wypadku na głowe Ci wejdzie ... Nie ma co się szczypac tylko powiedziec jej prosto z mostu żeby sama pod tą kołderką spała a nocnik zamiast kibla w domu postawiła skoro jest tak do tego przywiązana.... 
Ehhh ale mam lenia a tyle prasowania :/

Zgłoś nadużycie #2073 18 sierpnia 2012, 18:25

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

Nancy nie daj się - teściową trzeba krócej trzymać niż faceta, bo w innym wypadku na głowe Ci wejdzie ... Nie ma co się szczypac tylko powiedziec jej prosto z mostu żeby sama pod tą kołderką spała a nocnik zamiast kibla w domu postawiła skoro jest tak do tego przywiązana.... 
Ehhh ale mam lenia a tyle prasowania :/

Haaaa, racja :)

Nancy, powiedz jej, ze ma z tym isc do sklepu z antykami, tam na pewno beda sie cieszyc :D a co Twoj chlop na to? :D

Zgłoś nadużycie #2074 18 sierpnia 2012, 20:02

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej kobiety, u nas prawdziwy upał, ósma wieczorem, a na zewnątrz 29 stopni, uff jak gorąco, dawno tak nie było. Chcieliśmy się wybrać na spacer do lasu, ale czekamy jak się zrobi z deka chłodniej. A do tego po tej osie spuchła mi stopa i stosuję zimne okłady, bo swędzi i piecze, chyba wczoraj z też tym octem przesadziłam , bo go nie rozcieńczałam za bardzo (potem przeczytałam, że przykłada się wodę z octem, a nie sam ocet ;) ups)

Mam nadzieję, że wy bawicie się lepiej.

Madziulka, ja to nie prasuję jak nie muszę, tylko odkładam rzeczy na kupę na krześle i jak coś mam ubrać, albo mąż mój ma parcie na koszulę, to wtedy wyciągam taki eksponat i prasuję ;) . Jak będzie Mała, to muszę się poprawić. Dzieciom podobno wszystko się prasuje...

Happyania, trzymaj się i be happy ;) , no i pozwól sobie na chwile słabości, a co!, jak nie teraz to kiedy :)

Zgłoś nadużycie #2075 18 sierpnia 2012, 21:44

daria212 Gotowa na wszystko
U mnie tez upal, caly dzien po galerii i padam, nogi spuchniete, plecy bola gorzej niz 80-letnia babcia... ja tam tez nie prsuje bo co wyprasuje a moj wyciaga i wklada to znowu sie pogniecie, ale tez bede musiala to zmienic.Teraz magnesik, witaminki i tam gdzie najlepiej....do lozeczka. Milego wieczorku kobitki

Zgłoś nadużycie #2076 18 sierpnia 2012, 21:46

Luknelam na mapie gdzie mieszkasz i to spory kawalek ode mnie ponad 400 km, w sumie to masz daleko do granicy chyba...

Zgłoś nadużycie #2077 18 sierpnia 2012, 22:10

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
U mnie odkładanie nieprasowanego testowałam, ale niestety nie zdało egzaminu :( mamy z M. tyle rzeczy że ja pierdziu, ( przy lumpeksie nie da sie inaczej) i nie prasując mialam taki balagan że masakra, a ja niestety pedantka jestem (co mnie męczy ale cóż) i musze mieć poukładane, wygłaskane i wogóle, nawet majtki i skarpetki w szufladach równiutko układam :/ Może mi to minie jak nie bd miala na to kompletnie czasu przy maleństwie :)
Ehhh właśnie mialam ochote na szprota w sosie pomidorowym, pojechałam specjalnie do kauflanda i wiecie co? g**no... jakiś taki bez smaku ale juz zjadłam :/ a teraz zapije go mlekiem i kibelek murowany...

Zgłoś nadużycie #2078 18 sierpnia 2012, 22:46

Metra Fajna mama
a ja wylądowałam przez przypadek na grilu u teściów więc limit spotkań z teściami wyczerpany na 2 lata (chyba 4 razy w ciągu dwóch tygodni :( )...jeszcze bez mojego byłam bo sama przyjechałam a on został w naszym mieście w pracy....masakra mówię Wam...oprócz tego, że mięso było naprawdę dobre, szkoda tylko że mnie brzydzi sam jego widok...nasłuchałam się jaka to ja gruba będę bo mam grube kości, że bóle z krzyża są najgorsze itp. itd. i zdziwieni byli że ja dopiero 2,5 kg przytyłam bo wyglądam że więcej....dżizys...zmyłam się po godzinie przysięgając sobie, że następnym razem pójdę tam z chłopem...a i jeszcze jeden z braci mojego obmacał mi brzuch :/ po 15 minutach przestałam być uprzejma a po godzinie stwierdziłam, że szkoda moich nerwów i wróciłam do Mamy, która po tym jak jej to wszystko powiedziałam chciała tam iść i im wpieprzyć :) teraz oglądamy jakiś film i jest miło :)
dzidziuś kopie dzisiaj rzadko i lekko...pewnie dlatego, że upał niesamowity i sam siły nie ma jak mamusia :)

dobranoc dziewczynki

Zgłoś nadużycie #2079 19 sierpnia 2012, 8:42

Metra Fajna mama
dzień dobry śpioszki :P ja zaraz wybywam na działkę poleżeć brzuchem do góry :) miłego dnia życzymy z dzidziusiem wszystkim mamusiom i maleństwom :*

Zgłoś nadużycie #2080 19 sierpnia 2012, 9:58

Dzien dobry a ja dzisiaj chyba nie wyjde wogole w domu mam chlodno i mi dobrze a tam za oknem sama grzanka...wiec z malym odpoczywamy :-)
Metra Ty tylko 2,5 kg przytylas ?? ?Tez bym tak chciala. I oni jeszcze Tobie tak gadaja, co by bylo jakby mnie zobaczyli ile ja jem:-p Zreszta my mozemy :-D

Zgłoś nadużycie #2081 19 sierpnia 2012, 10:31

Nancy Gotowa na wszystko
Jestem wielka! Dzięki WAM :-) Dziś dostałam propozycje otrzymania pieluch tetrowych po mężu (nie rozumiem jak można to tyle trzymać). Grzecznie odmówiłam. I nawet usłyszałam od teściowej, że zrobię jak zechce i zebym jej do końca nie słuchała bo ona zdaje sobie sprawę, że czasy się trochę pozmienialy i trochę inaczej się myśli. Uff...

Zgłoś nadużycie #2082 19 sierpnia 2012, 11:06

Haha dobre tego nie slyszalam, te pieluchy sie nie pokruszy jeszcze :-) robisz postepy odmawiajac tesciowej, brava dla Ciebie :-)

Zgłoś nadużycie #2083 19 sierpnia 2012, 11:21

baby Zaprawiona w bojach
Witam wszystkie mamusie i maleństwa :)
Czytałam sobie co napisałyście wczoraj i dzieciątko tak fajnie kopało :D
Nancy tak trzymaj! Swoją drogą straszny chomik z twojej teściowej żeby nocnik i pieluchy tetrowe trzymać tyle lat! to jest co najmniej nie higieniczne.. a teściowa powinna mieć xywę MPO :P
Ja też dziś zamierzam pobyć na łonie natury :)

Zgłoś nadużycie #2084 19 sierpnia 2012, 12:04

lilbanaqa Fajna mama
witam Mamcie i Maleństwa :*
Nancy! Jestem z Ciebie dumna! i z teściowej też! dobrze, że rozumie Cię w tej kwestii zamiast pierdzielić za plecami :) pieluchy tetrowe to już przesada... :D
Metra, współczuję Ci tych teściów... co oni mają w głowie, żeby takie przykre rzeczy wygadywać! mają tupet... a bratu męża łapy bym odgryzła! 2,5 kg to na prawdę malutko, niech się odpieprzą! ja nadal nic nie przytyłam, waga stoi na 72,0, to mniej niż w 5 i 10 tyg ciąży :/ i miłego opitalania się! :*
Madziulka, ja to nie mogę, sterta ubrań leży w pokoiku dziecięcym (dotychczas suszarni dla ubrań :D ) i ja za cholerę nie mogę się zmusić do prasowania, w efekcie prasujemy przed wyjściem :D

dzisiaj aquapark! yeahh!

Zgłoś nadużycie #2085 19 sierpnia 2012, 12:22

April90 Supermama

daria212 napisał(a)

Dzien dobry a ja dzisiaj chyba nie wyjde wogole w domu mam chlodno i mi dobrze a tam za oknem sama grzanka...wiec z malym odpoczywamy :-)
Metra Ty tylko 2,5 kg przytylas ?? ?Tez bym tak chciala. I oni jeszcze Tobie tak gadaja, co by bylo jakby mnie zobaczyli ile ja jem:-p Zreszta my mozemy :-D

Ja prawie 6kg na + :)

Nancy, mowilam Ci :P boje sie, co ona wymysli nastepnego...

Zgłoś nadużycie #2086 19 sierpnia 2012, 12:38

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

Ja prawie 6kg na + :)

Nancy, mowilam Ci :P boje sie, co ona wymysli nastepnego...

April, tobie 6 kg to jak nic ;D szczypiorku ;* a widzialam zdjecie u grudniowek, boooski brzucho!

Zgłoś nadużycie #2087 19 sierpnia 2012, 12:58

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

April, tobie 6 kg to jak nic ;D szczypiorku ;* a widzialam zdjecie u grudniowek, boooski brzucho!

Ja cos czuje, ze jednak brzuszek mi nie osiadzie na biodrach, ze dupsko mi przytyje i bioderka, tylko jednak bede miec odstajaca na pol kilometra pilke... Zawsze sie tego balam i nigdy mi sie to u kobiet w ciazy nie podobalo, jak taka chuda, a brzuch jak stad do Tatr... No ale niestety CHYBA mnie to czeka :P dziekuje Kochana :*

Zgłoś nadużycie #2088 19 sierpnia 2012, 13:04

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

Ja cos czuje, ze jednak brzuszek mi nie osiadzie na biodrach, ze dupsko mi przytyje i bioderka, tylko jednak bede miec odstajaca na pol kilometra pilke... Zawsze sie tego balam i nigdy mi sie to u kobiet w ciazy nie podobalo, jak taka chuda, a brzuch jak stad do Tatr... No ale niestety CHYBA mnie to czeka :P dziekuje Kochana :*

lepsza pilka, niz zrzucanie miliarda kg :) ja nie chce myslec, moja mama dopiero przy ostatniej ciazy ze mna przytyla, wczesniej miala samych synow i po porodzie ciagle wazyla ok 60 kg z waga wyjsciowa taka sama. ze mna skoczyla do 90 i dopiero 3 miechy temu zaczela wazyc 70 ;D ale coz, kobitka ma 55 lat juz :D

Zgłoś nadużycie #2089 19 sierpnia 2012, 13:12

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

lepsza pilka, niz zrzucanie miliarda kg :) ja nie chce myslec, moja mama dopiero przy ostatniej ciazy ze mna przytyla, wczesniej miala samych synow i po porodzie ciagle wazyla ok 60 kg z waga wyjsciowa taka sama. ze mna skoczyla do 90 i dopiero 3 miechy temu zaczela wazyc 70 ;D ale coz, kobitka ma 55 lat juz :D

Podobno przy dziewczynach sie wiecej tyje, nie wiem jak to sie ma do mojej wagi +6, no ale ok... Poza tym, boje sie, ze po mi porodzie zostanie brzuch jakbym nadal w ciazy byla ;/ tego chyba nie zniose...

Zgłoś nadużycie #2090 19 sierpnia 2012, 13:29

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

Podobno przy dziewczynach sie wiecej tyje, nie wiem jak to sie ma do mojej wagi +6, no ale ok... Poza tym, boje sie, ze po mi porodzie zostanie brzuch jakbym nadal w ciazy byla ;/ tego chyba nie zniose...

wiesz co, na przykładzie ciężarówek z otoczenia moich braci (20 lat +) wszystkie, które były szczuplutkie przed ciążą, od razu były płaskie po, dosłownie miesiąc i znikało wszystko. z drugiej strony te większe, jak moja bratowa (180 cm i 90 kg w ciąży), tu już było gorzej, mały miał pół roku a ona nadal chodziła z oponką z przodu, ale już zgubiła, w niecały rok :) ale poważnie, co do tych chudziutkich, wszystkie jak sprzed ciąży a niektóre jeszcze chudsze :O