Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1751 23 października 2015, 12:20

anencja Gotowa na wszystko
Ja cywilny 7 lat temu ☺a kościelny razem ze chrzcinami Laury ☺
Madzik to faktycznie chyba lepiej z funduszu mieć płacone. A jak to teraz jest z wysokością ? Dostajesz z funduszu tyle co zasadzi sąd czy jest jakiś ryczałt równy dla wszytskich?

Zgłoś nadużycie #1752 23 października 2015, 12:22

Madzialenka Zaprawiona w bojach
tak płyn ziołowy. Można go kupić w sklepie zielarskim cena do 20 zł.. Już dokładnie nie pamiętam. Mój tata go używa też na bóle bo już te Voltareny i inne już mu nie pomagają. A ja znowu go używałam na ból głowy.
Ślub kościelny. :) a termin mieliśmy zaklepany juz od stycznia 2014 roku.. :) Niestety są takie oczekiwania u nas jeśli chce mieć się fajną kapelę, salę itd... A dzidzia wyskoczyła po drodze i daty już nie zmienialiśmy. :) Będziemy mieli mała druhenkę. :)
Madzik rodzice będą tylko że na górze / :) ale to i tak będziemy mieli trochę intymności :)
Ja znalazłam wózeczek za 200 zł na olx 3w1... jest naprawdę fajny i jeszcze za taką cenę.. i mam stelaż na nosidełko. :)

Zgłoś nadużycie #1753 23 października 2015, 12:37

Marin Gotowa na wszystko
Mi tez strasznie spodobał się ten rodzaj wózka. Tak Anencja, obraca się o 360 stopni, naprawde rewelacja.
Madzialenka ja też kupię używany, koszt ok. 1000zł. Faktycznie do ślubu jeszcze troszkę czasu i ważniejsza teraz przeprowadzka i maleństwo :-)
My na ślub coś nie możemy się zdecydować. Jest tyle do zrobienia w domu, cała góra do urządzenia, że ciągle nam szkoda kasy. Może razem z chrzcinami zrobimy taki skromny. Juz jestesmy ze sobą 15 lat, więc już się czujemy jak stare małżenstwo :-)
Madzik ja biorę magnez Fortimag 60 tabl. za 9zł. Zastanów się bo może by Ci bardzo ulżyło :-)

Zgłoś nadużycie #1754 23 października 2015, 15:03

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny..
U mnie dzis taka piekna pogoda, od samego rana sloneczko swieci i w miare cieplo :)
Madzialenka sliczne te stroiki twoje, ale pewnie wymagaja sporo pracy
Marin super wózeczek, mi sie podoba podobny tylko troszke inny stelaz juz mam upatrzony ale nie chce tak szybko kupowac, i pewnie bedzie ostatni z listy ;)
Madzik dobre i to 400 zl,zawsze mozesz cos zaplanowac kupic, fajny pomysl z ta wymiana ciuszkow. Zawsze to cos z listy ubedzie, co do twojego meza to brak slów, zastanawiam sie co to to za czlowiek musi byc:/
Mi cos ten magnez malo co pomaga na ten brzuszek, juz czasem sie zastanawiam czy mnie szybciej nie wezmie i stracha mam!!jeszcze ta cholerna zgaga mnie meczy, wczoraj wzielam rennie i nic nie pomoglo :(

Zgłoś nadużycie #1755 23 października 2015, 16:20

Marin Gotowa na wszystko
Natalia ja tez się coraz bardziej zaczynam schizowac ze wszystko zacznie się szybciej niz 2 stycznia! Z jednej strony juz bym chciala miec wszystko przygotowane a z drugiej tez tak sobie mysle ze z wozkiem jeszcze mozemy poczekac. Nie potrzebuje go od razu po porodzie, a nosidelko mamy.
Z jakiej firmy masz upatrzony wózek?
Wspolczuje ze zgagą :-(

Zgłoś nadużycie #1756 23 października 2015, 18:02

Milciak Gotowa na wszystko
Marin ja ten wózeczek coletto też mam wśród swoich upatrzonych. I u mnie znalazłam nowy 2w1 za 1100zł a używane 3w1 kosztują około 600zł po jednym dziecku. Tylko boję się że będzie ciężka rama, dlatego rozważam go ale nie jest na 1 miejscu u mnie, chociaż ma bardzo dużo plusów.

Zgłoś nadużycie #1757 23 października 2015, 18:04

Ja właśnie ogarnęłam trochę mieszkanie, włączyłam pranie, i robię sobie pazurki, bo już dawno nie miałam żadnego kolorku na paznokciach, a na weekend jadę do rodzinki więc jest okazja :-)

Zgłoś nadużycie #1758 23 października 2015, 18:08

Mam takie problemy ze spaniem już od długiego czasu i ból kręgosłupa w nocy, że zakupiłam dziś poduchę -kojec dla kobiet w ciąży, taką długą w kształcie litery C. Mam nadzieję, że mi pomoże. Moja siostra używała jej w dwóch ciążach i po porodzie i twierdzi, że jest to jeden z najlepszych zakupów ciążowych i okołoporowdowych, najpierw pomaga przy spaniu w ciąży, a później przy małych dzieciątkach i przy karmieniu również. Także ja też się w końcu skusiłam na nią po dłuższym czasie rozważań nad jej zakupem.

Zgłoś nadużycie #1759 23 października 2015, 18:10

Madzialenka gratulacje z okazji nadchodzącego ślubu, faktycznie terminy macie niezłe. Zdążysz urodzić i odchować dzieciątko do tego czasu :-)

Zgłoś nadużycie #1760 23 października 2015, 18:31

Marin Gotowa na wszystko
Milciak moze mi sie uda gdzies obejrzec ten wozek w sklepie, wtedy bede mogla w ciemno zamawiac w necie :-)
A jeśli chodzi o poduchę, to spie z taką od chyba 2 m-cy i nie wyobrazam sobie spania bez niej. Jest naprawde rewelacyjna. Nawet moj N podbiera mi ja jak idę siusiu i mowi ze jest mega wygodna. Dostałam od przyjaciólki drugą, mniejszą, bedzie wygodniejsza do karmienia wiec nie probowalam z nia spac bo moj 160 cm banan jest na razie niezastąpiony. Tym bardziej ze w tygodniu jestem sama :-)

Zgłoś nadużycie #1761 23 października 2015, 20:04

Marin napisał(a)

Natalia ja tez się coraz bardziej zaczynam schizowac ze wszystko zacznie się szybciej niz 2 stycznia! Z jednej strony juz bym chciala miec wszystko przygotowane a z drugiej tez tak sobie mysle ze z wozkiem jeszcze mozemy poczekac. Nie potrzebuje go od razu po porodzie, a nosidelko mamy.
Z jakiej firmy masz upatrzony wózek?
Wspolczuje ze zgagą :-(

Riko Brano ;)
Jakos musze dac rade jeszcze troszke zostalo.

Zgłoś nadużycie #1762 24 października 2015, 9:48

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Natalia1985 dziękuje bardzo, a czy wymagają pracy... hmm... raczej nie wystarczy trochę wprawy i taką dużą wiązankę robię z 30 min. Przyznam szczerze,że najciężej było zacząć bo nie pracuje już w kwiaciarni od czerwca i trochę wypadłam z wprawy.
Milcik no nasza kruszynka będzie miała już pół roku.. Więc będzie już całkiem spora i do zdj mam nadzieje że będzie pozowała dumnie.. :)
Kochana rób paznokcie i piękniej ! Jak ja to mówię mam być sexy mama a nie mama 50+...

Kochane miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #1763 24 października 2015, 18:14

madzik90 Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Ja cywilny 7 lat temu ☺a kościelny razem ze chrzcinami Laury ☺
Madzik to faktycznie chyba lepiej z funduszu mieć płacone. A jak to teraz jest z wysokością ? Dostajesz z funduszu tyle co zasadzi sąd czy jest jakiś ryczałt równy dla wszytskich?

Anencja fundusz wypłac a maxymalnie 500zł na dziecko. I trzeba mieć odpowiednie dochody nie przekraczające 700-ileś na osobe. Ale mi to puki co nie grozi

Madzialenka napisał(a)

tak płyn ziołowy. Można go kupić w sklepie zielarskim cena do 20 zł.. Już dokładnie nie pamiętam. Mój tata go używa też na bóle bo już te Voltareny i inne już mu nie pomagają. A ja znowu go używałam na ból głowy.
Ślub kościelny. :) a termin mieliśmy zaklepany juz od stycznia 2014 roku.. :) Niestety są takie oczekiwania u nas jeśli chce mieć się fajną kapelę, salę itd... A dzidzia wyskoczyła po drodze i daty już nie zmienialiśmy. :) Będziemy mieli mała druhenkę. :)
Madzik rodzice będą tylko że na górze / :) ale to i tak będziemy mieli trochę intymności :)
Ja znalazłam wózeczek za 200 zł na olx 3w1... jest naprawdę fajny i jeszcze za taką cenę.. i mam stelaż na nosidełko. :)

o super, j też chce taki do 200zł ale 2 w 1. Jak przeglądałam ogłoszenia to są fajne, trzeba dobrze trafić :)
no rodzice na gorze ale macie jakby mieszkanie swoje nikt tam Wam chodzić chyba nie będzie? :)

Zgłoś nadużycie #1764 24 października 2015, 18:21

hej
u mnie dziś jakiś ciężki dzień. Tak mi ciąży brzuch jak nie wiem nawet obiadu w spokoju zjeść nie mogę bo każda pozycja jest nie wygodna. Ciągle brzuch mi twardnieje, Znowu spoać nie mogła, w nocy sie obudziłam i znowu nie mogłam zasnąć. A to żebra mnie bolą od leżenia na boku a to biora a to dziecko mnie kopie, a to za gorąco a to tamto i sie przewracam z boku na bok 5 godzin. Jeszcze cały dzień mam taką zgagę że nie wiem. Od tego wszystkiego znowu chodze wkurzona, jeszcze atmosfera w domu znowu taka że żygać sie chce.

Zgłoś nadużycie #1765 24 października 2015, 21:29

Ale dzisiaj cichutko tutaj, madzik ja mam podobnie ciezko mi zasnac, krece sie strasznie zanim zasne,juz chodze jak stara babcia:/ ja wczoraj mialam zgage straszna, i poprosilam meza zeby kupil mi cole tak mialam ochote chociaz na lyczka, pozniej mialam spokuj i cala noc,niewiem czy to ta cola pomogla czy co?!
Dzis u mnie dzien leniuchowania byl tyle co obiadek zrobilam a tak poza tym to w lozeczku i zaraz do spania ;)
Spokojnej nocy mamusie:*

Zgłoś nadużycie #1766 25 października 2015, 9:09

anencja Gotowa na wszystko
Hej mnie tez zgaga coraz częściej meczy ale na szczęście pomaga mleko, ewentualnie Rennie. Zauważyłam że najczęściej mnie łapie jak coś zjem i od razu położę się. Wtedy mam cofke 😕

Poza tym ogólnie ostatnio dość dobrze ze czuje i mam sporo energii. Az się dziwię bo jeczcze z 10 dni temu czułam się bardzo bardzo kiepsko i byłam przekonana ze tak już będzie do porodu.

Miłej niedzieli!

Zgłoś nadużycie #1767 25 października 2015, 9:44

Marin Gotowa na wszystko
Hej
Natalia ja wczoraj tez za łyka coli bym wszystko oddała. Jak się dossałam to pół puszki wypiłam choć wiem że to nic dobrego, no ale tak mnie naszlo.
Sobota mi przeleciala nawet nie wiem kiedy, do poludnia cos sie pokręciłam a popoludniu pojechałam do przyjaciółki i mojej chrześnicy na ploteczki.
Dziś przy obiedzie stać nie będę bo mam rosół z wczoraj a na drugie danie jeszcze nie mam pomysłu więc na pewno bedzie cos szybkiego :-)

Zgłoś nadużycie #1768 25 października 2015, 10:04

Natalia1985 napisał(a)

Ale dzisiaj cichutko tutaj, madzik ja mam podobnie ciezko mi zasnac, krece sie strasznie zanim zasne,juz chodze jak stara babcia:/ ja wczoraj mialam zgage straszna, i poprosilam meza zeby kupil mi cole tak mialam ochote chociaz na lyczka, pozniej mialam spokuj i cala noc,niewiem czy to ta cola pomogla czy co?!
Dzis u mnie dzien leniuchowania byl tyle co obiadek zrobilam a tak poza tym to w lozeczku i zaraz do spania ;)
Spokojnej nocy mamusie:*

cola może troche pomaga no nie wiem :P ja nie raz też mam ochote najbardziej na cheryy cook czy jak to sie pisze :) ale że nie zdrowe to unikam jakoś, wolę czekoladą się pocieszyć :P
Ja mam tą zgage też jak sie najem albo sie pochylam czy wczoraj jak odkurzałam cały dom i myłam podłogi. Ciągle w pochylonej pozycji i wszystko mi sie cofało mimo że nie objadłam sie wcale.

Zgłoś nadużycie #1769 25 października 2015, 10:07

Hej
ja wczoraj wyprałam już ostatnią partię ciuszków dziś wypadało by troche poprasować. troche już wyprasowałam kilka dni temu ale wyszły mi prawie 4 pralki ciuchów i pieluchy też prałam. Więc mam co robić teraz.... W ogóle wczoraj mnie coś naszło i wygotowałam już laktator butelki i smoczki. Chyba na dniach spakuje sobie też torbę do szpitala bo już wszystkie środki do higieny kupiłam

Zgłoś nadużycie #1770 25 października 2015, 10:13

Marin napisał(a)

Hej
Natalia ja wczoraj tez za łyka coli bym wszystko oddała. Jak się dossałam to pół puszki wypiłam choć wiem że to nic dobrego, no ale tak mnie naszlo.
Sobota mi przeleciala nawet nie wiem kiedy, do poludnia cos sie pokręciłam a popoludniu pojechałam do przyjaciółki i mojej chrześnicy na ploteczki.
Dziś przy obiedzie stać nie będę bo mam rosół z wczoraj a na drugie danie jeszcze nie mam pomysłu więc na pewno bedzie cos szybkiego :-)

Hejka , ja tez mam rosolek i mam zamiar robic piersi z kurczaka ziemniaczki i surowka z pora ale jeszcze niewiem bo mamy jechac do mojej mamy i niewiem czy jest sens.
Anencja mam podobnie jak tylko sie poloze to piecze ale tylko w okolicach mostku, meczy mnie to bardzo i budze sie w nocy, az boje sie jesc cokolwiek :( mam nadzieje ze bedzie lepiej.
Milej i spokojnej niedzieli :)