Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1551 8 października 2015, 14:51

Marin Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna szoruj do wyrka i to już! Leżeć i kurować się :-)
Madzik domyślam się że Ci cieżko przez to wszystko przejść ale musisz być silna dla syna i dla niuni w brzusiu. Wszystko się ułoży, potrzeba tylko trochę czasu.
Lecę smażyć placki ziemniaczane :-)

Zgłoś nadużycie #1552 8 października 2015, 16:38

anencja Gotowa na wszystko
Mi na szczęście nocne siku jeszcze bardzo nie doskwiera. Raz a czasem wcale. W dzień tez, zauważyłam że bywa różnie. Zależy od ułożenia maluchy w brzuchu. Dziś np.mam spokój z sikaniem ale czuje wyraźnie ze dzidzia jest jakoś wyżej, a w każdym razie nie kopie mnie po pęcherzu tylko po zebrach.

Zgłoś nadużycie #1553 8 października 2015, 16:55

madzik90 Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

U nas zimno bardzo. Tez chodzimy juz w zimowych kurtkach.
Ja niestety nie mieszcze się w większość moich zimowych kurtek o płaszczy.

Madzik masakra z tymi formalnosciami bywa. Niby w dzisiejszych czasach wszystko powinno być online, na telefon i uproszczone to w praktyce bywa bałagan ze szok. My pół roku temu likwidowalismy jeden z dwóch liczników prądu który mamy w domu i Energa takie szopki robiła ze głową mała. Najpierw nie odnotowywali zgloszenia, potem 2xWysyłali ekipy nie do tego licznika w końcu jak juz się udało przebrnąć przez wszystko to od czasu zdjęcia czyli już kilka miesięcy - nie dostaliśmy fv za prąd za ten licznik co został. Przychodzą spisują ale fv nie przysyłaja. Dwa razy zglaszalismy problem i dalej nic. Jak przyjdzie rachunek na 1000 zł za ten caly czas to będzie fajnie.

masakra Anencja bałagan na kółkach normlanie. Wszystko trzeba sprawdzać i kontrolować bo potem i tak to nam klientom sie obrywa a nie im :/

Milciak napisał(a)

Madzik a ten chłopiec który zmarł po szczepieniu to czasem nie była szczepionka skojarzona? Orientujesz się? Bo znam 2 przypadki dzieci, które po szczepionce skojarzonej zapadły na padaczkę. Słyszałam także o innych poważnych powikłaniach.
Zaznaczam tu, że nie jestem w żadnym ruchu antyszczepionkowym. Mówię tylko o powikłaniach po szczepionkach skojarzonych.

nie, to była szczepionka MMR

Zgłoś nadużycie #1554 8 października 2015, 16:59

madzik90 Gotowa na wszystko

Marin napisał(a)

AnnaKatarzyna szoruj do wyrka i to już! Leżeć i kurować się :-)
Madzik domyślam się że Ci cieżko przez to wszystko przejść ale musisz być silna dla syna i dla niuni w brzusiu. Wszystko się ułoży, potrzeba tylko trochę czasu.
Lecę smażyć placki ziemniaczane :-)

no łatwo mówić... Ja już od paru dni myślę o wyprowadzce. tylko nie wiem gdzie. W domu panuje toksyczna atmosfera, ja już nie daje rady z tym wszystkim. Wszystko zwala mi sie na łeb nie wiem dlaczego los sie tak uwziął na mnie. Nie wytrzymam chyba tak dłużej albo sie wyprowadze albo sie wykończe nerwowo, bo już jestem na skraju załamania nerwowego. Wyżywam się tylko na synu, a potem mam wyrzuty sumienia i tylko sie dobijam. Już mam dosyć poprostu tego życia

Zgłoś nadużycie #1555 8 października 2015, 18:34

Marin Gotowa na wszystko

madzik90 napisał(a)

no łatwo mówić... Ja już od paru dni myślę o wyprowadzce. tylko nie wiem gdzie. W domu panuje toksyczna atmosfera, ja już nie daje rady z tym wszystkim. Wszystko zwala mi sie na łeb nie wiem dlaczego los sie tak uwziął na mnie. Nie wytrzymam chyba tak dłużej albo sie wyprowadze albo sie wykończe nerwowo, bo już jestem na skraju załamania nerwowego. Wyżywam się tylko na synu, a potem mam wyrzuty sumienia i tylko sie dobijam. Już mam dosyć poprostu tego życia

Madzik z mamą ci sie nie uklada? Wiem, że ci ciezko i nic nasze pocieszenia nie pomoga ale tylko dobrym słowem mozemy ci pomoc, za daleko od siebie mieszkamy :-(

Zgłoś nadużycie #1556 8 października 2015, 19:10

mamabm Świeżo upieczona
Witam,

Zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku - KRASNALKOWO, będą tam prowadzone licytacje expresowe tzn. trwające 1 dzień. Pierwsze licytacje już 18 października. Zapraszam.

Licytacje pięknych ubranek nowych i używanych dla chłopców i dziewczynek od 50 cm do 164 cm.

Oto link do Krasnalkowa

https://www.facebook.com/Krasnalkowo-909239705831379

Pozdrawiam
Ania

Zgłoś nadużycie #1557 8 października 2015, 19:13

Madzik kurde kiedy to pasmo niepowodzeń Ci się skończy 😦 ile można mieć pod górkę ??
Z rodzicami tez nie bardzo się układa? Rozumiem, że jesteś w patowej sytuacji 😕

Zgłoś nadużycie #1558 8 października 2015, 21:48

Wiolusia Fajna mama
Madzik mam nadzieje,ze pomimo przeciwnosci w koncu los Ci sie odwroci i wszystko sie ulozy:*
Jesli tylko masz ochote zawsze mozesz sie nam pozalic,po to tutaj jestesmy- zeby sie wspierac :)

Powiem Wam dziewczyny,ze coraz czesciej zaczyna mi sie brzuszek stawiac,ale lykam magnez i mam nadzieje,ze dam rade wytrzymac bez podtrzymywania jak w poprzedniej ciazy,do wizyty jeszcze tydz,musze wytrzymac.
A co do pracy to pracuje nadal i mam ambitny plan pracowac do konca listopada,jesli wszystko bedzie w porzadku :)

Zgłoś nadużycie #1559 9 października 2015, 8:13

agunia10 Gotowa na wszystko
Hej
Czekam w laboratorium, robię krzywą cukrowa, jeszcze godzinę siedzenia a spać mi się chce potwornie. Glukoza była obrzydliwa, jakos gorzej mi to szło niż przy ostatnim badaniu, ciągle czuję ten posmak, ble. Jak wrócę to się chyba muszę położyć tak mi głowa leci.
W ogóle ostatnio potrzebuje drzemki w ciągu dnia ale przy małym to niemożliwe. Wczoraj wieczorem czytaliśmy na kanapie, przysnelam a jak się ocknelam, patrze a on też spi.
Zimno u nas tez, juz taką zimę czuć, dziś był przymrozek.

Wiolusia podziwiam ze masz jeszcze siłę i chęć pracować, oj mi by było bardzo ciężko.

Madzik współczuję ci sytuacji w jakiej jesteś,ale kiedyś musi być lepiej,musisz wierzyć że wszystko się ułoży. My tu tylko tak możemy próbować cie wesprzeć.

Hmm placki ziemniaczane mniam,od dłuższego czasu ma na nie ochotę ale u nas dzis pierogi.

Zgłoś nadużycie #1560 9 października 2015, 10:08

Konto usunięte
Kochane Mamusie! Gratuluję każdej z osobna maluszków Czy mogłabym Was trochę wykorzystać w ten cudowny dla Was czas? Piszę pracę magisterską na temat zwyczajów żywieniowych kobiet w ciąży i czy byłybyście tak miłe i wypełniły dla mnie ankietę? Udział w badaniu jest oczywiście dobrowolny oraz anonimowy, a Wasze odpowiedzi posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Byłabym ogroooomnie wdzięczna za pomoc! :)
https://www.interankiety.pl/interankieta/1f6ab191c9011117d7249360ff509bd7

Zgłoś nadużycie #1561 9 października 2015, 12:05

Milciak Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny,
Dziś rano było u mnie -4 stopnie, smutno mi :-( bo nie lubię zimna. A jeszcze w poprzedni weekend chodziło się na krótki rękaw...

Zgłoś nadużycie #1562 9 października 2015, 12:35

Wiolusia wow do końca listopada! To nie odpoczniesz za bardzo przed porodem.

Agunia oby wyniki krzywej wyszły w porządku! Placki ziemniaczane tez za mną chodzą od jakiegoś czasu. ☺

Milciak przypomnij sobie 40stopniowe upały z sierpnia ☺ jak narzekalysmy wszystkie. Twra w ciazy to ja juz wole taka pogodę jak jest teraz. Słoneczko, czyste niebo i chłodek. A w domu cieplutko ☺Jak były upały to w domach nie było czym oddychać tak samo jak na zewnątrz. To była dopiero masakra.

Zrobiłam kopytka na obiad i teraz odpuczywam. A mama prasuje ubranka niemowlęce. ☺

Zgłoś nadużycie #1563 9 października 2015, 14:19

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madziki trzymam kciuki aby wszystko dobrze sie ulozylo ☺
Wiolusia jestem palna podziwu ze jeszcze pracujesz.
Agunia faktycznie ta glukoza do picia to az slabo sie od tego robi... to teraz daj znac jak bedziesz miala wyniki. Je tez bylam dzis zawiezc mocz do laboratorium aby ten cukier mi sprawdzili czy caly czas jest tam taki wysoki...
Milciak dla mnie moze byc zimno tylko zeby slonko swiecilo, najgorzej jak jest zimno i wiatr albo deszcz...ale to fakt jeszcze kilka dni temu ktotkie rekawki byly na czasie.
Anenca dobrze masz z ta mama, ale pewnie na Twoje kopytka sie zalapie 😀
U mnie Hania caly czas zasmarkana. Ciezko jej w nocy spac, pokasluje prze sen bo sie jej zbiera. A ja sie trzymam.
Milego popoludnia dziewczyny ☺

Zgłoś nadużycie #1564 9 października 2015, 14:21

Marin Gotowa na wszystko
Wiolusia naprawdę masz ambitny plan, ja już 2 tydzień jestem w domu i nie wyobrażam sobie teraz siedzieć w pracy, plecy cały czas dają mi w kość :-(
Agunia mam nadzieję ze wyniki wyjdą w porządku :-)
Anencja jak za mną chodzą kopytka! Wczorajsze placki męczyły mnie caly wieczór.
U mnie też dziś zimno, nawet mroźno i strasznie wilgotno. W domku za to cieplutko i przyjemnie :-)
Jutro mam znów gości (chyba ostatni raz taka większa imprezka bo nie daję rady), upiekłam 2 placki, zrobiłam zupę gulaszową a dziś na obiad spagetti. Jutro zrobię sałatki.

Zgłoś nadużycie #1565 9 października 2015, 17:50

AnnaKatarzyna zdrówka dla Was obu :* a czym się leczycie? Na katar to chyba tylko sól morska i czyszczenie co? Mi pediatra kiedyś polecił syrop Pelavo Kids na przeziębienie, wydaje mi się, ze na takie infekcje niezbyt mocne pomaga. Ale nie pamiętam od jakiego wieku jest dopuszczalny .
Marin nie zazdroszczę gości 😕 jakas okazja czy tak po prostu? Ja kompletnie nie czuje się w nastroju ani na siłach na takie aktywności. W niedziele męża brat się zapowiedział na kawę z rodziną ale chyba jakoś przeżyje na kupnych ciastach 😆
Tak w ogóle to znowu mam słaby dzień. Do południa było jako tako ale po południu znowu brzuch mi się zaczął napinac i opadłam zupełnie z sił przez to. Byle do wizyty w środę.

Zgłoś nadużycie #1566 9 października 2015, 18:42

Marin Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

AnnaKatarzyna zdrówka dla Was obu :* a czym się leczycie? Na katar to chyba tylko sól morska i czyszczenie co? Mi pediatra kiedyś polecił syrop Pelavo Kids na przeziębienie, wydaje mi się, ze na takie infekcje niezbyt mocne pomaga. Ale nie pamiętam od jakiego wieku jest dopuszczalny .
Marin nie zazdroszczę gości 😕 jakas okazja czy tak po prostu? Ja kompletnie nie czuje się w nastroju ani na siłach na takie aktywności. W niedziele męża brat się zapowiedział na kawę z rodziną ale chyba jakoś przeżyje na kupnych ciastach 😆
Tak w ogóle to znowu mam słaby dzień. Do południa było jako tako ale po południu znowu brzuch mi się zaczął napinac i opadłam zupełnie z sił przez to. Byle do wizyty w środę.

Będę swietowac zaległe urodzinki. Często też idę na łatwiznę i częstuję gości kupnym ciastem :-)
Ja mam w planach przeleżeć całą niedzielę ale najpierw muszę przetrwać jutro :-)

Zgłoś nadużycie #1567 9 października 2015, 18:44

Milciak Gotowa na wszystko
Marin wszystkiego najlepszego :-)

Zgłoś nadużycie #1568 9 października 2015, 18:56

Marin sto lat :* ktore? ☺
Ja o ile gotowac umiem i lubie, o tyle piec kompletnie nie potrafie, nie chce mi sie. Tylko muffiny umiem. Pieczemy zawsze razem z Laurka.

Zgłoś nadużycie #1569 9 października 2015, 19:24

Marin Gotowa na wszystko
Dzięki Dziewczyny! :-) A no, już 33 :-( Stara d... ze mnie!

Zgłoś nadużycie #1570 9 października 2015, 19:41

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

Marin napisał(a)

Dzięki Dziewczyny! :-) A no, już 33 :-( Stara d... ze mnie!

Jaka stara!!!
Wszystkiego najlepszego:*