Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1511 6 października 2015, 16:17

anencja Gotowa na wszystko
Hej, ja się póki co tylko melduje ze żyję i czytam na bieżąco ☺ ale ostatnio mam bardzo slabe samopoczucie i jakoś weny brak do pisania.

Zgłoś nadużycie #1512 6 października 2015, 16:19

Marin Gotowa na wszystko
Ja spię nawet dobrze, tylko nad ranem jak idę siusiu to mam kłopot z zaśnięciem. Kręgosłup to mnie też napieprza (bo już inaczej nie powiem) ale właśnie jak się położę i zarzucę nogę na mojego "banana" do spania to jest ok.
Madzik a na hemoroidy mozesz coś brać? Nie zazdroszczę :-(

Zgłoś nadużycie #1513 6 października 2015, 16:32

madzik90 Gotowa na wszystko

Marin napisał(a)

Ja spię nawet dobrze, tylko nad ranem jak idę siusiu to mam kłopot z zaśnięciem. Kręgosłup to mnie też napieprza (bo już inaczej nie powiem) ale właśnie jak się położę i zarzucę nogę na mojego "banana" do spania to jest ok.
Madzik a na hemoroidy mozesz coś brać? Nie zazdroszczę :-(

no własnie nie wiem ale chyba tak. w 1 ciąży tez miałam chć pojawiły mi sie dużo później.... Do gina ide w przyszłym tyg dopiero, zobaczymy jak będzie mnie bardzo bolało to pójde szybciej. Ale przy wypróżnianiu czuje jakbym kaktusa wydalała :/

anencja napisał(a)

Hej,  ja się póki co tylko melduje ze żyję i czytam na bieżąco ☺ ale ostatnio mam bardzo slabe samopoczucie i jakoś weny brak do pisania.

ojej, współczuje niestety coraz ciężej nam teraz będzie, ja też już ostatnio nienajlepiej sie czuje. Brzuch mi okropnie ciaży :/

Zgłoś nadużycie #1514 6 października 2015, 16:35

Widzę ze temat narzekania na topie wiec nie jestem odosobniona w fatalnym samopoczuciu. Z moich dolegliwości najgorsze to napinanie brzucha po kilkadziesiat razy dziennie, ciagle zmęczenie, ból kręgosłupa, od 3 dni problemy z wypróżnianiem, siku co 5 minut.
Ogólnie czuje się tak, jak w ciąży z Laura 2 tyg przed porodem. Masakra, napawa mnie to strachem ze urodze przed czasem.
No to dopisałam się do listy żali. 😕
AnnaKatarzyna zdrówka dla Hani.
Kupiłam dziś wózek Tako alive.

Zgłoś nadużycie #1515 6 października 2015, 16:41

Milciak Gotowa na wszystko
Anencja bardzo fajny ten wózeczek.
A ja ciągle nie mogę się zdecydować, ale myślę, że jeszcze mam czas.

Zgłoś nadużycie #1516 6 października 2015, 16:48

anencja napisał(a)

Widzę ze temat narzekania na topie wiec nie jestem odosobniona w fatalnym samopoczuciu. Z moich dolegliwości najgorsze to napinanie brzucha po kilkadziesiat razy dziennie, ciagle zmęczenie,  ból kręgosłupa, od 3 dni problemy z wypróżnianiem,  siku co 5 minut. 
Ogólnie czuje się tak, jak w ciąży z Laura 2 tyg przed porodem. Masakra,  napawa mnie to strachem ze urodze przed czasem. 
No to dopisałam się do listy żali.  😕 

Anencja bardzo ładny wózek :) :)
No dziś wszystkie narzekamy może faktycznie jakieś ciśnienie słabe albo coś .... Bo ja dziś też jestem wyjątkowym flakiem

Milciak napisał(a)

Anencja bardzo fajny ten wózeczek.
A ja ciągle nie mogę się zdecydować, ale myślę, że jeszcze mam czas.

ja to w gorącej wodzie kąpana jestem wszystko zawsze robie za wczasu. No ale teraz nie amm nawet kasy na szaleństwa więc przymusowo muszę wstrzymać sie z zakupami. Tak to bym już dawno miała wszystko przygotowane

Zgłoś nadużycie #1517 6 października 2015, 16:53

Marin Gotowa na wszystko
Anencja śliczny wózek :-)
Zaczął nam się trymestr narzekania. Przypomniałam sobie teraz słowa Madzik jak na początku ciąży mówiła, że 3 trymestr będzie najgorszy, wtedy nie wiedziałam co mnie czeka. Teraz już wiem że będziemy tylko się użalać nad sobą :-)

Zgłoś nadużycie #1518 6 października 2015, 17:07

Marin napisał(a)

Anencja śliczny wózek :-)
Zaczął nam się trymestr narzekania. Przypomniałam sobie teraz słowa Madzik jak na początku ciąży mówiła, że 3 trymestr będzie najgorszy, wtedy nie wiedziałam co mnie czeka. Teraz już wiem że będziemy tylko się użalać nad sobą :-)

czasami trzeba sobie ponarzekać ;) najważniejsze że mamy takie grono że każda z nas sie rozumie doskonale bo wszystkie przechodzimy przez to samo. Osoby postronne mogą uznać nas za marudy- tu nam to chyba nie grozi ;)

Zgłoś nadużycie #1519 6 października 2015, 17:23

madzik90 napisał(a)

czasami trzeba sobie ponarzekać ;) najważniejsze że mamy takie grono że każda z nas sie rozumie doskonale bo wszystkie przechodzimy przez to samo. Osoby postronne mogą uznać nas za marudy- tu nam to chyba nie grozi ;)

Dokładnie! Dobrze ze chociaż tutaj możemy się wygadac i wyzalic o dolegliwościach. Bo juz teraz  widzę jak znajome które juz zapomniały jak to jest być w ciąży albo bezdzietne dziwne patrzą na mnie jak ciągle narzekam na samopoczucie a to 7 Mc dopiero.  A ja naprawdę kurcze jakoś kiepsko te ciążę znoszę ogólnie. Pierwsza była dla mnie o niebo łatwiejsza. Teraz np.od 3 godzin leżę plackiem ze zmęczenia i z twardym brzuchem, a jedyne co dziś zrobiłam to dwa kursy autem do przedszkola i wyjazd do sklepu z mężem po wózek i drobne zakupy w Lidlu gdzie mąż wszystko nosił, ładowal.

Zgłoś nadużycie #1520 6 października 2015, 17:34

Marin Gotowa na wszystko
Tutaj na pewno nam nie grozi że któraś będzie krytykować nasze narzekania. Dokładnie czujemy to samo i rozumiemy się wzajemnie :-)
Oglądam właśnie program "Moje 600 gramów szczęścia". Ogląda to jeszcze któraś z was?

Zgłoś nadużycie #1521 6 października 2015, 18:08

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

Marin napisał(a)

Tutaj na pewno nam nie grozi że któraś będzie krytykować nasze narzekania. Dokładnie czujemy to samo i rozumiemy się wzajemnie :-)
Oglądam właśnie program "Moje 600 gramów szczęścia". Ogląda to jeszcze któraś z was?

Ja ogladam :)
Nie bylo odcinka gdzie lezka by nie poleciala..

Zgłoś nadużycie #1522 6 października 2015, 18:11

Marin napisał(a)

Oglądałam kiedyś kawałek jednego odcinka. Gdybym nie była w ciąży to pewnie bym oglądała bo ciekawy ale teraz widok wcześniaków nie pomoże mojej skolatanej psychice. Także unikam.

Zgłoś nadużycie #1523 6 października 2015, 18:20

Marin Gotowa na wszystko
Ja też się wzruszam :-)

Zgłoś nadużycie #1524 6 października 2015, 18:43

Milciak Gotowa na wszystko
A ja nie wiem co to za program, na jakim kanale?

Zgłoś nadużycie #1525 6 października 2015, 18:59

AnnaKatarzyna Fajna mama

anencja napisał(a)

Widzę ze temat narzekania na topie wiec nie jestem odosobniona w fatalnym samopoczuciu. Z moich dolegliwości najgorsze to napinanie brzucha po kilkadziesiat razy dziennie, ciagle zmęczenie, ból kręgosłupa, od 3 dni problemy z wypróżnianiem, siku co 5 minut.
Ogólnie czuje się tak, jak w ciąży z Laura 2 tyg przed porodem. Masakra, napawa mnie to strachem ze urodze przed czasem.
No to dopisałam się do listy żali. 😕

Anencja to tak jak u mnie... tez czuje sie jak w ostatnim miesiacu ciazy, siku robie co chwile i odliczan tygodnie aby jaj najdluzej mala byla w brzuchu bo tez mam jakies dziwne obawy ze wczesniej urodze.
Wozek bardzo fajny ☺

Zgłoś nadużycie #1526 6 października 2015, 19:09

Marin Gotowa na wszystko

Milciak napisał(a)

A ja nie wiem co to za program, na jakim kanale?

Na Dwójce codziennie o 17.15 :-)

Zgłoś nadużycie #1527 6 października 2015, 19:25

Marin Gotowa na wszystko
Dziewczyny czy słyszała któraś z Was o tym żeby smarować sutki 3 m-ce przed porodem dla zahartowania ich przed karmieniem. Mi powiedziała o tym przyjaciółka. Kupiłam maść Maltan i od dziś chyba zacznę smarować :-)

Zgłoś nadużycie #1528 6 października 2015, 19:52

AnnaKatarzyna ojjjj widzę ze mamy podobne odczucia. 😯 ja odliczam póki co dni do skończenia 30tc. Za tydzień mam wizyte, zobaczymy czy skutki skurczy widać będzie w badaniu czy to tylko mój strach tak na mnie ogólnie paralizujaco działa ze potęguje zle samopoczucie.

Marin ja nie smarowalam nigdy sutkow niczym, nie miałam potem problemów z pękaniem czy podraznieniem. Także nie jest to tak bardzo konieczne. Ja bym się jeszcze teraz nie rozpędzala ze smarowaniem bo to może wywołać skurcze macicy.

Zgłoś nadużycie #1529 6 października 2015, 20:01

AnnaKatarzyna Fajna mama
Marin ja faktycznie na poczatku mialam popekane "brodawki", ciezko tak to u mnie nazwac, dlatego ze mam wciagniete sutki i malutka musiala kombinowac aby wydobyc z nich mleko. Ale faktycznie takie dotykanie brodawek stymuluje porod i lepiej zostawic to na ostatnie dni.

Zgłoś nadużycie #1530 6 października 2015, 20:06

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja bedzie dobrze, ja tez sie balam tej wizyty ktira mialam w ta sobote a wszystko dobrze, szyjka zamknieta. Co prawda te moje wyniki ale to juz inna bajka.
Tylko sie nie denerwuj bo te skurczybki przez to jeszcze bardziej Cie mecza.