Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1491 5 października 2015, 21:23

Fobia Fajna mama
Dzieki dziewczyny. Dla mnie to bylo traumatyczne przezycie, do dzis sni mi sie pi nocach :( w miim domu psy zawsze byly traktowane jak czlonkowie rodziny wiec dla nas to byla okropna tragedia, zwlaszcza ze zginely oba na raz w jednej sekundzie ten ch... kierowca mi je zabral :( widzac ze biegna srodkiem drogi nie potrafil nawet zwolnic a po wszystkim uciekl jak tchurz ; (

Zgłoś nadużycie #1492 6 października 2015, 12:43

Marin Gotowa na wszystko

Fobia napisał(a)

Dzieki dziewczyny. Dla mnie to bylo traumatyczne przezycie, do dzis sni mi sie pi nocach :( w miim domu psy zawsze byly traktowane jak czlonkowie rodziny wiec dla nas to byla okropna tragedia, zwlaszcza ze zginely oba na raz w jednej sekundzie ten ch... kierowca mi je zabral :( widzac ze biegna srodkiem drogi nie potrafil nawet zwolnic a po wszystkim uciekl jak tchurz ; (

Fobia u nas okazało się że potrącił naszego labka kolega brata i zamiast przejąć się że pies zginął to wyceniał ile będzie kosztować naprawa wgniecionego błotnika. Kawał sku.....
Niestety są tacy ludzie na świecie i nic na to nie poradzimy.
Teraz cieszmy się że przyjdą na świat niedługo nasze malutkie WIELKIE szczęścia :-)

Zgłoś nadużycie #1493 6 października 2015, 12:46

Marin Gotowa na wszystko
Cichutko coś dziś na forum . Gdzie jesteście laseczki?
Ja zrobiłam na obiad gołąbki "dla leniwych", piję kawkę i zaraz zabiorę się za sprzątanie kuchni.

Zgłoś nadużycie #1494 6 października 2015, 12:56

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej :)
Dzis wyjatkowo dobrze mi sie spalo
Ja bede robic placki ziemniaczane tak zamna chodza juz od dawna.
Dziewczyny po ile ciuszkow kupujecie na poczatek?mi wciaz wydaje sie malo

Zgłoś nadużycie #1495 6 października 2015, 12:58

U mnie dzis równo 100 dni pozostalo :D

Zgłoś nadużycie #1496 6 października 2015, 13:16

Marin Gotowa na wszystko
Ojej a mi tylko 89!
Natalia ja kupiłam wczoraj 6szt. bodów na 56 i 62cm i 4 szt. gatków - kalesonów.
Dużo mam od koleżanek, nie wiem czy nie za dużo nawet. Chciałam mieć tylko kilka szt. nowych do szpitala i do lekarza. Na początek wystarczy a jak będzie mało to będę w trakcie dokupować :-) A Ty ile masz że się martwisz?
To twoja pierwsza dzidzia bo nie pamiętam ;-) Moja pierwsza więc nawet nie wiem ile powinnam mieć

Zgłoś nadużycie #1497 6 października 2015, 13:25

AnnaKatarzyna Fajna mama
U mnie druga dziewczynka a wiec mialam ciuezki, duzo dostalam a wiec jest sporo i kupowac nie musze.
Mala zasnela (biedulka z tym zasmarkanym nosem meczyla sie w nocy i dala mi teoche popalic ), ja robie sibie wlasnie kawe, zlapie troche oddechu. Nac15.35 do pediatry z Hania 😔
Na obiad dzis rosol a na drugie juz po lekarzu zrobie nalesniki z serem lub dzemem truskawkowym do wyboru.

Zgłoś nadużycie #1498 6 października 2015, 13:31

Marin napisał(a)

Ojej a mi tylko 89!
Natalia ja kupiłam wczoraj 6szt. bodów na 56 i 62cm i 4 szt. gatków - kalesonów.
Dużo mam od koleżanek, nie wiem czy nie za dużo nawet. Chciałam mieć tylko kilka szt. nowych do szpitala i do lekarza. Na początek wystarczy a jak będzie mało to będę w trakcie dokupować :-) A Ty ile masz że się martwisz?
To twoja pierwsza dzidzia bo nie pamiętam ;-) Moja pierwsza więc nawet nie wiem ile powinnam mieć

Moja 2 coreczka :)
Przy pierwszej corci mialam ogrom tych ciuszków, i wszystkich nie zdazylam uzyc,i bylo to 10 lat temu wiec wszystko przez ten czas wydalam kolezankom, a tym razem nie chce przesadzic , a zawsze jak jestem na zakupach to cos musze zakupic takie wszystko sliczne :)

Zgłoś nadużycie #1499 6 października 2015, 14:04

Marin Gotowa na wszystko

AnnaKatarzyna napisał(a)

U mnie druga dziewczynka a wiec mialam ciuezki, duzo dostalam a wiec jest sporo i kupowac nie musze.
Mala zasnela (biedulka z tym zasmarkanym nosem meczyla sie w nocy i dala mi teoche popalic ), ja robie sibie wlasnie kawe, zlapie troche oddechu. Nac15.35 do pediatry z Hania 😔
Na obiad dzis rosol a na drugie juz po lekarzu zrobie nalesniki z serem lub dzemem truskawkowym do wyboru.

Odpoczywaj bo na pewno ledwo chodzisz po nie przespanej nocy. Powodzenia u lekarza

Zgłoś nadużycie #1500 6 października 2015, 14:06

Marin Gotowa na wszystko
Dla dziewczynek ciuszki są po prostu bajeczne. Wczoraj na zakupach nawet się cieszyłam że szukam dla chłopca bo dla dziewczynki zamiast 5 szt. to kupiłabym pewnie z 15. Hihi

Zgłoś nadużycie #1501 6 października 2015, 14:07

AnnaKatarzyna Fajna mama
Marin dzieki :) z tymi nockami to jestem przyzwyczajona bo Hania ciezko zabkuje i joe jedna taka noc juz mam za soba a od stycznia to sie zacznie 😀 dwa takoe szkraby... bedzie ciezko ale nie ja pierwsza nie ostatnia ☺

Zgłoś nadużycie #1502 6 października 2015, 15:44

madzik90 Gotowa na wszystko
hej
u mnie dziś jakiś słaby dzień. jestem okropnie zmęczona od samego rana. czuje się jak emerytka, wszystko mnei boli i spać mi sie chce.
Zrobiłam sobie popołudniu kawe, wziełam pasek czekolady i tak zaczełam sobie moczyć tą czekolade w gorącej kawie. I tak jadłam taką mięciutką czekolade ale dobre to było nibo w gębie :P
A jutro syn już do przedszkola idzie w końcu, ale wcale sie nie zdziwie jak zaraz znowu aktar złapie w końcu to jego pierwszy rok w przedszkolu i tam ciągle dzieciaki z gilami do pasa chodzą

Zgłoś nadużycie #1503 6 października 2015, 15:44

AnnaKatarzyna napisał(a)

Marin dzieki :) z tymi nockami to jestem przyzwyczajona bo Hania ciezko zabkuje i joe jedna taka noc juz mam za soba a od stycznia to sie zacznie 😀 dwa takoe szkraby... bedzie ciezko ale nie ja pierwsza nie ostatnia ☺

ja też troche sie martwie o te noce. Tym bardziej ze my wszyscy w jednym pokoju, więc boje się że dziecko będzie budzić mi syna, albo odwrotnie, bo mój syn ostatnio ma jakieś napady krzyków w nocy. Nie wiem jak to będzie ale mam nadzieje że nie będzie aż tak źle

Zgłoś nadużycie #1504 6 października 2015, 15:46

Natalia1985 napisał(a)

Hej :)
Dzis wyjatkowo dobrze mi sie spalo
Ja bede robic placki ziemniaczane tak zamna chodza juz od dawna.
Dziewczyny po ile ciuszkow kupujecie na poczatek?mi wciaz wydaje sie malo

Ja nawet nie wiem ile mam,, ale sporo mi się uzbierało tak do pół roku a nawet niektóre mam takie do roczku już. Pamiętam że przy synku miałam tyle ciuchów że połowy nawet nie zużyłam. Fakt takie dziecko ciagle trzeba przebierać bo to od kupy tu się uleje czy coś. Ale jakoś mi strasznie dużo tych ciuchów nie schodziło wcale. Myślę że ja mam w sam raz, ile sztuk nei wiem jeszcze tego nie ogarniałam ale mam z dwie siatki różnych ciuszków takich małych. Bo mam jeszcze jedną wielką siate takich większych

AnnaKatarzyna napisał(a)

o matko kocham rosół daj troche :) mogłabym jeść codziennie ;)

Zgłoś nadużycie #1505 6 października 2015, 15:56

Marin Gotowa na wszystko

madzik90 napisał(a)

hej
u mnie dziś jakiś słaby dzień. jestem okropnie zmęczona od samego rana. czuje się jak emerytka, wszystko mnei boli i spać mi sie chce.
Zrobiłam sobie popołudniu kawe, wziełam pasek czekolady i tak zaczełam sobie moczyć tą czekolade w gorącej kawie. I tak jadłam taką mięciutką czekolade ale dobre to było nibo w gębie :P
A jutro syn już do przedszkola idzie w końcu, ale wcale sie nie zdziwie jak zaraz znowu aktar złapie w końcu to jego pierwszy rok w przedszkolu i tam ciągle dzieciaki z gilami do pasa chodzą

Madzik nie zamartwiaj się na zapas. Może już swoje odchorował i teraz będzie oki.

Zgłoś nadużycie #1506 6 października 2015, 16:06

Milciak Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny, ja dziś wyłaziłam się po mieście i padam. Chyba coraz bardziej odczuwam brzuszek w sensie ciężkości. I doszły mi do bezsenneych poranków bóle kręgosłupa w nocy, przy każdym przekręceniu się czuję ból w odcinku piersiowym. Już nie wiem co mam zrobić, żeby przesypiać noc. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyspałam się. Tyle z mojego dzisiejszego narzekania :-)

Zgłoś nadużycie #1507 6 października 2015, 16:08

Milciak Gotowa na wszystko
A poza tym narobiłam kopytek chyba na 3 dni, taką miałam zachciewajkę na coś z ziemniaków :-)

Zgłoś nadużycie #1508 6 października 2015, 16:09

Marin napisał(a)

Madzik nie zamartwiaj się na zapas. Może już swoje odchorował i teraz będzie oki.

nie no szczególnie się tym nie martwie bo przedszkolaki w pierwszym roku szczególnie chodzą ciągle zasmarkane i jest to normlane, najważniejsze żeby nie dopadło go tylko nic gorszego. w sumie to on mi nigdy nie chorował więc dla mnie ten katar nawet był nowością, bo wcześniej jak się zaziębił to 2-3 dni max i to zdarzyło mu się dosłownie z 3-4 razy w życiu. No nic zobaczymy jak to będzie

Zgłoś nadużycie #1509 6 października 2015, 16:11

Jak ja się dziś beznadziejnie czuje, nie wiem czy to ciśnienie czy co ale jestem tak słaba , mam wrażenie że nogi mi się uginają i zasnę gdzieś pod stołem. Jeszcze kręgosłup tak mnie boli że szok. A najgorsze jest to że od paru dni mam problemy z wypróżnianiem, wszystko mnie tam boli. Dziś patrze a tam już krew czyli powitałam hemoroidy :( :/

Zgłoś nadużycie #1510 6 października 2015, 16:13

Milciak napisał(a)

Hej dziewczyny, ja dziś wyłaziłam się po mieście i padam. Chyba coraz bardziej odczuwam brzuszek w sensie ciężkości. I doszły mi do bezsenneych poranków bóle kręgosłupa w nocy, przy każdym przekręceniu się czuję ból w odcinku piersiowym. Już nie wiem co mam zrobić, żeby przesypiać noc. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyspałam się. Tyle z mojego dzisiejszego narzekania :-)

heh dziś to i ja troszke ponarzekałam więc spokojnie :) Współczuje tych nieprzespanych nocy, to najgorsze co może byc chyba. Chodzić potem takim nie wyspanym eh. Ja na szczęście noce bardzo dobrze przesypiam, ale brzuch też mi już zaczyna ciążyć, ciągle chodze z zadyszką , co nie zrobie już jestem zmęczona a tu przed nami jeszcze 12 tygodni

Milciak napisał(a)

A poza tym narobiłam kopytek chyba na 3 dni, taką miałam zachciewajkę na coś z ziemniaków :-)

hehe mnie jak napadnie na coś to też mogę jeść i jeść ;) ja akurat wcinam arbuza :P ale kopytkami też bym nie pogardziła :P