Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1431 1 października 2015, 19:14

Marin Gotowa na wszystko
Dziewczyny ja bardzo bym chciała karmić piersią chociaż wiadomo że nic na siłę.
Mnie też czeka cały weekend imprez. Jutro wujek z Hameryki przyjeżdża, w sobotę u przyjaciólki córki będziemy świętować urodzinki a w niedzielę będziemy swiętować moje. Och ciężki weekend przede mną!

Zgłoś nadużycie #1432 1 października 2015, 21:58

anencja Gotowa na wszystko

Marin napisał(a)

Dziewczyny ja bardzo bym chciała karmić piersią chociaż wiadomo że nic na siłę.
Mnie też czeka cały weekend imprez. Jutro wujek z Hameryki przyjeżdża, w sobotę u przyjaciólki córki będziemy świętować urodzinki a w niedzielę będziemy swiętować moje. Och ciężki weekend przede mną!

Marin jutro meza brat z rodzina tez przylatuja z USA ☺ moze tym samym samolotem. Z chicago.

Zgłoś nadużycie #1433 1 października 2015, 22:26

Marin Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Marin jutro meza brat z rodzina tez przylatuja z USA ☺ moze tym samym samolotem. Z chicago.

Anencja niestety nie bo on już jest tylko nas jutro odwiedzi. Od rana zacznę się krzątać w kuchni, zaczynam od pieczenia sernika. Mam nadzieję, że mi wyjdzie :-)

Zgłoś nadużycie #1434 2 października 2015, 7:14

Madzialenka Zaprawiona w bojach
hej kobietki.
Anencja ja mam taką samą dawkę jak Ty.
Ja już nie śpię od 5 bo mała tak kopie i boli mnie brzuchol...
Mnie w niedzielę czeka niezła podróż i nie wiem czy jechać trochę się boję w moim stanie bo to 1000 km...
Co o tym sądzicie? Lepiej nie ryzykować i zostać w domku> ?

Zgłoś nadużycie #1435 2 października 2015, 7:59

AnnaKatarzyna Fajna mama

Madzialenka napisał(a)

hej kobietki.
Anencja ja mam taką samą dawkę jak Ty.
Ja już nie śpię od 5 bo mała tak kopie i boli mnie brzuchol...
Mnie w niedzielę czeka niezła podróż i nie wiem czy jechać trochę się boję w moim stanie bo to 1000 km...
Co o tym sądzicie? Lepiej nie ryzykować i zostać w domku> ?

Daleka droga...
Zalezy jak Ty sie czujes na silach.

Zgłoś nadużycie #1436 2 października 2015, 8:07

AnnaKatarzyna Fajna mama
Dzien dobry dziewczyny, u mnie slonko za oknem, ladna pogoda sie szykuje. A ja wczoraj w nocy nie moglam zasnac... przy koncu pierwszej ciazy tez tak mialam ale teraz to jeszcze za wczesnie na bezsennosc. Skurcze przestaly mnie meczyc na razie, zobaczymy co gin powie jutro na wizycie.

Zgłoś nadużycie #1437 2 października 2015, 9:20

Ja ostatnio budzę się koło 4-5 na siku i potem nie mogę zasnąć przez blisko godzinę. 😣

Madzialenka długa ta podróż. Nie wiem czy bym się zdecydowała, zależy od samopoczucia. Taki kawal to dokad? ja raczej jestem z tych strachliwych i pewnie bym zrezygnowała tak na wszelki wypadek. Termin z Laura miałam na 20 stycznia i juz na Boże Narodzenie zostaliśmy mężem w domu a zawsze na święta jeździmy do moich rodziców ponad 300km. Niby nie tak daleko ale bałam się samego pobytu z dala od mojego gina tak długo na końcówce ciąży. Ale moja koleżanka np. tydzień przez terminem porodu wybrała się do rodziny na komunie 350 km od domu. Wszyscy jej odradzali, ona się uparła, pojechała, wróciła i wszystko było ok. ☺ Zależy od nastawienia, charakteru i przede wszystkim samopoczucia.

AnnaKatarzyna trzymam kciuki za wizytę. Dobrze ze leki pomogły na skurcze! U mnie to tak zauważyłam idzie falami, kilka dni spokój i potem kilka dni kiepskich. Mimo że leki biorę cały czas regularnie w tych samych dawkach. Nie wiem od czego to zależy. Zaczynam podejrzewać ze od ułożenia małej w brzuchu...

Zgłoś nadużycie #1438 2 października 2015, 11:40

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja to ja w nocy a Ty nad ranem.
Lekarz tez mi wspominal ze te skurcze moga miec zwiazek z ulozeniem Maluszka a wiec pewnie tak jest.
Uszylam Hani ochraniacz do lozka, taki od sciany aby nie bylo jej zimno, ale lozeczka jeszcze nie ma mimo ze 15 wrzesnia zamowilam. Dzwonilam dzis do nich i wczoraj podobno przekazali juz kurierowi a za zwloke oddadza 50 zl.
Dodaje zdjecie ochraniacza, ma ponad 160 cm, z jednej srony mietowy polar minky a z drugiej bawelna. Na zdjeciu jest pozaginany a a na lozeczku bedzie przywiazany prosto.

Zgłoś nadużycie #1439 2 października 2015, 11:47

agunia10 Gotowa na wszystko
hej
u nas od rana piękne słoneczko, choć rano zimno było ja, nie wiem. teraz już jest całkiem przyjemnie.

U mnie skurcze też ostatnio zelżały, właściwie wcale ich nie czułam i też nie wiem od czego to zależy, mała różnie, jednego dnia kopie jak najęta innego jest spokojniejsza.

Anencja fajnie że już wiesz wszystko co do cc. Ja pierwsza miałam planowaną, teraz też mam nadzieję, ze tak będzie, choć strach będzie większy bo już wiem co mnie czeka. Chciałabym urodzić między świętami a sylwestrem, ale kto wie jak to będzie. Na pewno w razie czego na sylwestra nie chciałabym być w szpitalu. W ogóle taki okres świąteczno-noworoczny to kiepski czas na rodzenie, ale może być różnie.

Czasami mnie takie przerażenie ogarnia jak ja dam radę z dwójką, w końcu Aluś jest ciągle mały. No, jakoś muszę dać radę.

My wybieramy się na zakupy w sobotę i już mi się nie chce bo zawsze ledwie żywa wracam. Ale trzeba kupić to i owo a pewne rzeczy trzeba zobaczyć i przymierzyć.

Madzialenka, daleko się wybierasz. Taka podróż może cię nieźle wymęczyć bo pewnie cały dzień będziecie jechać. Wszystko zależy od samopoczucia.

Zgłoś nadużycie #1440 2 października 2015, 11:50

agunia10 Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna aleś liczna córeczka w ślicznej podusi, a jakie ma włoski fajne.

Jeszcze Wiolusia nie zna płci więc może akurat będzie kolejny chłopczyk ;)

Zgłoś nadużycie #1441 2 października 2015, 11:56

Milciak Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Madzialenka skurcz jest jak czujesz ze brzuch robi się twardy. To czuć wyraźnie na dotyk. ☺ja też biorę aspargin. W dawce 2x1. A Ty ile?
Madzik mi możesz dopisać ze będzie CC.
Co do imienia to ciągle się wahamy lidia czy liwia 😅 ja bardziej za pierwszym mąż za drugim. Co mysliscie ? 😆

Ja jestem za Liwią jeśli pytasz o zdanie :-)

Zgłoś nadużycie #1442 2 października 2015, 11:59

anencja napisał(a)

Ja ostatnio budzę się koło 4-5 na siku i potem nie mogę zasnąć przez blisko godzinę. 😣

Anencja mam tak samo, codziennie 4 rano pobudka na siku, kopniaki itp z tym że ja później przewalam się, nie mogę zasnąć, w końcu biorę się za czytanie i zasypiam przed 6tą rano i śpię do 8ej jeszcze.

Zgłoś nadużycie #1443 2 października 2015, 12:01

AnnaKatarzyna piękny ten ochraniacz na łóżeczko, fajny pomysł :-)

Zgłoś nadużycie #1444 2 października 2015, 12:02

Dziś po raz pierwszy moja Mała miała czkawkę, brzuch mi podskakiwał co chwila, fajne to było :-)

Zgłoś nadużycie #1445 2 października 2015, 12:05

I jeszcze zauważyłam dziwne ułożenie dzieciątka, było całe tylko po prawej stronie brzucha: od pępka aż pod żebrami czułam. Tak się zastanawiam jak to możliwe żeby tak się przesunęło całkowicie na prawo? I czy ma tam aż tyle miejsca?

Zgłoś nadużycie #1446 2 października 2015, 12:07

AnnaKatarzyna Fajna mama

anencja napisał(a)

Madzialenka skurcz jest jak czujesz ze brzuch robi się twardy. To czuć wyraźnie na dotyk. ☺ja też biorę aspargin. W dawce 2x1. A Ty ile?
Madzik mi możesz dopisać ze będzie CC.
Co do imienia to ciągle się wahamy lidia czy liwia 😅 ja bardziej za pierwszym mąż za drugim. Co mysliscie ? Także nie wpisuj jeszcze nic.
a Ty wybrałaś imię?
Jak katar syncia dziś?
U nas dziś rano był pierwszy przymrozek. O 7 rano było 0C a szyby samochodów oszronione.
Wybrałam się z mężem i córka na popoludniowo-wieczorne zakupy, wróciliśmy pół Godziny temu i padam ze zmęczenia, bólu pleców. Kolejny raz powtarzam ze czuje się jak wrak człowieka w tej ciąży hihi 😆

Z tym imieniem to sama nie wiem, i Liwia i Lidia bardzo ładne.

Zgłoś nadużycie #1447 2 października 2015, 12:19

AnnaKatarzyna piekny ochraniacz! A te kolderke patchworkowa tez pewna sama szylas? Cudowna!
Agunia moja corka bedzie miala 4 latka i mimo to obawiam sie jak to bedzie. ☺
Oj swieta czy sylwester w szpitalu to naprawde kiepska wizja. Ale co zrobic jak tak wypadnie 😊 mamy terminy grudniowo-styczniowe to roznie moze byc.
Milciak moja mala tez czasem wypycha jeden bok brzucha, wtedy jest taki krzywy. Dla mnie to w ogole jest niesamowite ze mamy w brzuchu drugiego czlowieka, ktory tam sobie zyje wlasnym zyciem. ☺
Ja od jakichs 2 tyg tez czuje czkawke ☺  
Zrobilam na szybko szpinak z makaronem na obiad i dalej leze, bo brzuch sie spina znowu. A o 14 po mala do przedszkola i bedzie koniec luzu. We wtorek przyjezdza moja mama i przejmie wiekszosc obowiazkow domowych, bo ja juz jestem wystraszona na maksa wizja przedwczesnego porodu i najchetniej bym nie wstawala z lozka. Ech...musze sie wziac w garsc.

Zgłoś nadużycie #1448 2 października 2015, 12:55

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej, u mnie rowniez sloneczny dzien. wzielam sie za porzadki u córki w pokoju, i natknelam sie na album ze zdjeciami a tam moja coreczka zaraz po porodzie taka maluska :) az sie lezka w oku zakrecila, a teraz juz taka pannica jak ten czas leci, az tu zaraz bedziemy tulic nasze malenstwa :)
Ja mam nadzieje ze po nowym roku urodze, choc roznie moze byc, bede mocno nogi zaciskac haha
Ide dalej sprzatac ;)

Zgłoś nadużycie #1449 2 października 2015, 13:10

AnnaKatarzyna Fajna mama
Mnie tez nie cieszy wizja pobytu w szpitalu miedzy swietami a sylwestrem ale co bedzierzeczywistosci to bedzie.
Ta narzuta o wzorze patchworku to prezent od kolezanki :) ale w rzeczywistosci to nadrukowany wzor, takie oszukane ale ładne :)
Anencja korzystaj z kazdej wolnej chwili, odpoczywaj a nasze maluszki niech siedza w brzuchach az do terminu.

Zgłoś nadużycie #1450 2 października 2015, 13:48

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Anencja nad morze.. gdzieś w okolicach Helu. tylko że musimy dojechać i wrócić tego samego dnia.
Oj mi już złe samopoczucie mija dzisiaj odwiedziła mnie przyjacióła ze swoim rocznym szkrabem i już przynajmniej nie siedziałam cały dzień sama w domku. Dostałam kolejne zamówienie na wiązankę wiec trochę grosza wpadnie :) Same radości mnie dzisiaj spotkały.
A jak u was samopoczucie? u mnie słoneczko od samego rana. :)