Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1311 24 września 2015, 20:11

anencja Gotowa na wszystko
Milciak bardzo mi się podoba ten rodzaj stelażu jak w Twoich typach. Sama o takim myślałam jakiś czas temu ale musiałam odpuścić bo ja potrzebuje typowego terenowca na pompowanych wszystkich kołach bo mieszkam na wsi, a tamte są racze miejskie. Oprócz maxi cosi.
Mnie tez brzuch twardnieje po kilka razy dziennie. Czasem mocniej czasem słabiej ale już nie mam dnia bez. Mimo że też caly czas biorę nospe forte i magnez.

AnnaKatarzyna mi właśnie taka wizja jaka przedstawiłas o swojej koleżance przyświeca przy kompletowaniu wyprawki juz teraz. Nie wyobrażam sobie wysyłać męża po wszystko bo na pewno większość rzeczy kupiłbym złych 😀

Marin fajnie! Pewnie ze to super relaks!

Zgłoś nadużycie #1312 24 września 2015, 20:25

AnnaKatarzyna Fajna mama
Jak lezalam w szpitalu po cc i zadzwonilam do meza aby przywiozl mniejsze body bo okakazalo sie ze coreczka sie urodzila sporo mniejsza niz przepowiadali to uwierzcie 5 razy do mnie dzwonil i nie wiedzial o co mi chodzi, co to body, pajac, spiochy.... teraz juz ma wieksza wiedze 😀

Zgłoś nadużycie #1313 24 września 2015, 20:43

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

Marin napisał(a)

Dziewczynki sliczne macie brzuszki :-)
Natalia1985 ja jutro tez mam wizytę, usg mam robione na kazdej wizycie (co m-c), martwię się o to moje łożysko. Niuniuś jak kopie to mam wrażenie że jakoś strasznie nisko, a teraz jeszcze AnnoKatarzyno mnie wystraszyłas z tą kolezanką. No coz, zobaczymy.
Anencja i Milciak jak już wybierzecie ostatecznie model to dajcie znać, ja wciąż mam dylemat :-(

Marin to zycze samych dobrych wiesci po wizycie :)

Zgłoś nadużycie #1314 24 września 2015, 21:01

AnnaKatarzyna napisał(a)

Jak lezalam w szpitalu po cc i zadzwonilam do meza aby przywiozl mniejsze body bo okakazalo sie ze coreczka sie urodzila sporo mniejsza niz przepowiadali to uwierzcie 5 razy do mnie dzwonil i nie wiedzial o co mi chodzi, co to body, pajac, spiochy.... teraz juz ma wieksza wiedze 😀

Mój sobie nie zaprzata głowy taka wiedza 😃 jednym uchem wpada drugim wypada.

Zgłoś nadużycie #1315 24 września 2015, 21:13

Milciak Gotowa na wszystko
Anencja wózki na tym stelażu np coletto też mają wszystkie koła pompowane :-)

Zgłoś nadużycie #1316 24 września 2015, 21:17

Marin też mam takie wrażenie, że jak bejbik kopie to czasami jest bardzo nisko, myślisz że to niepokojący objaw?

Zgłoś nadużycie #1317 24 września 2015, 21:51

Milciak napisał(a)

Anencja wózki na tym stelażu np coletto też mają wszystkie koła pompowane :-)

Milciak no to mam teraz problem 😕 myślałam że mam wybrany wózek a tu namieszalas mi w głowie tym coletto 😆. Oglądam na allegro i bardzo mi się podoba.

Zgłoś nadużycie #1318 24 września 2015, 22:12

anencja napisał(a)

Milciak no to mam teraz problem 😕 myślałam że mam wybrany wózek a tu namieszalas mi w głowie tym coletto 😆. Oglądam na allegro i bardzo mi się podoba.

Anencja nowy 2w1 w Warszawie znalazłam za 1150zł jako wyprzedaż ostatnich sztuk, kolor szary lub fiolet chyba, nie jestem pewna.

Zgłoś nadużycie #1319 25 września 2015, 11:06

AnnaKatarzyna Fajna mama
Czeac dziewczyny :) mam pytanie do tych co biora lub braly luteine, czy mialysce przez to problemu z zoladkiem?
Moje starsze dziecie ma problemy ze spaniem w nocy :/ ida jej 5 i budzi sie od godziny 23 co 10 miniut : w koncu biore ja do nas i sie uspokaja ale nie chce aby tak bylo caly czas bo jak Mala sie urodzi to w 4 bedziemy spac :( Hania zawsze ladnie spi od 19 do 7 ale w momencie jak zeby wychodza zawsze wszystko sie wywraca.
Jestem dzis nie wyspana przez tego krasnala, wszedl mi nerwobol w barki ktory od czasu so czasu mnie dopada i jest 11 a ja w pizamie :/

Zgłoś nadużycie #1320 25 września 2015, 11:11

madzik90 Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Z niepewnoscia to chodziło mi o płeć. ☺
A Twój młody. ..cóż pewnie ma taki okres buntu, prób samodzielnosci itp. Nic innego nie pozostaje jak przeczekac, być konsekwentnym w zakazach,  prośbach itp i nie dać się ponieść emocjom (hehe z tym ostatnim akurat mam problem ).
U nas jest inaczej troche, bo Laura jest spokojnym dzieckiem, zawsze pyta mnie o zgodę na wszystko, w sklepach i ogolnie publicznie zachowuje się jak aniol. I tak mnie rozpiescila ta grzecznoscia, że jak tylko coś jest nie tak to ja się już czepiam. A potem mam wyrzuty sumienia, żałuję itd. Ech...wychowanie dziecka to ciężka sprawa.

A to zazdroszczę. Mój to mnie się kompletnie nie słucha , eh mam nadzieje że mu to szybko przejdzie, jeśli nei chce mieć nie długo siwej matki....
Co do płci, to na 1 usg lekarz powiedział ze dziewczynka. 2 razy uchwycił wyraźnie wargi sromowe ale wiesz ajk to jest z tym USG 100% pewności powiedział ze i tak nie daje ;)

AnnaKatarzyna napisał(a)

o mój to samo robił. Pamietam jak przywiózł mi ciuchy do wyjścia ze szpitala dla mnie i były zwinięte w kulkę... Wyglądałam jakbym je ze śmietnika wyciągneła eh

AnnaKatarzyna napisał(a)

Czeac dziewczyny :) mam pytanie do tych co biora lub braly luteine, czy mialysce przez to problemu z zoladkiem? 
Moje starsze dziecie ma problemy ze spaniem w nocy :/ ida jej 5 i budzi sie od godziny 23 co 10 miniut : w koncu biore ja do nas i sie uspokaja ale nie chce aby tak bylo caly czas bo jak Mala sie urodzi to w 4 bedziemy spac :( Hania zawsze ladnie spi od 19 do 7 ale w momencie jak zeby wychodza zawsze wszystko sie wywraca.
Jestem dzis nie wyspana przez tego krasnala, wszedl mi nerwobol w barki ktory od czasu so czasu mnie dopada i jest 11 a ja w pizamie :/

Ja brałam luteine w 1 ciąży ale nie miałam z tego powodu żadnych dolegliwości żołądkowych

Zgłoś nadużycie #1321 25 września 2015, 11:17

Marin napisał(a)

Dziewczynki sliczne macie brzuszki :-)
Natalia1985 ja jutro tez mam wizytę, usg mam robione na kazdej wizycie (co m-c), martwię się o to moje łożysko. Niuniuś jak kopie to mam wrażenie że jakoś strasznie nisko, a teraz jeszcze AnnoKatarzyno mnie wystraszyłas z tą kolezanką. No coz, zobaczymy.
Anencja i Milciak jak już wybierzecie ostatecznie model to dajcie znać, ja wciąż mam dylemat :-(

Ja też mam nei raz takie wrażenie że kopie mnie na samym dole jakby zaraz miała wypaść. Albo takie uczucie jak skacze mi na samym dnie , nie raz myśle ze wyleci :P No ale lekarka nie mówiła że coś jest neipokojącego... I dobrze bo ja nawet nie mogłabym sobie teraz pozwolić na leżenie za dużo spraw mam do ogarniania a do pomocy nikogo nie mam

Marin napisał(a)

Madzik a nie ma możliwości wysyłki? Szukaj na OLX w swoim mieście, jest tego naprawdę dużo w dobrej cenie :-)

Oj z tą wysyłką ja wolę nei ryzykować... Boje sie tak przesyłać komuś w ciemno taką kase a dwa, jak w realu mi sie nie spodoba/ będzie uszkodzony albo coś? Nie no poczekam u mnie w mieście też są fajne ogłoszenia trzeba tylko dobrze trafić :)

Marin napisał(a)

Anencja byłam na hennie brwi i rzęs, zawsze to chwila relaksu. Ja wyprawkę przez internet planuję zamówić w przyszlym tyg.

Ile taka henna trzyma? Ja nigdy nie robiłam. Miałam 2 lata temu makijaż permanentny ale już wszystko zeszło :/ Chciałabnym zrobić sobie jeszcze raz, ale i tak nie mam kasy a dwa w ciązy ani podczas karmienia piersią też nie można więc tak czy siak musze poczekać może do tego czasu uzbieram :P

Zgłoś nadużycie #1322 25 września 2015, 11:22

hej
U mnie znów piękna pogoda tak jak wczoraj :)
Idę zaraz do sądu złożyć papiery i jednak bez rozwodu. Czekam juz tydzień na odpowiedz P.mecenas dzis dzwonie a ona chora i zwolnienie do końca przyszłego tyg :/ Eh :/ Nie będę czekać tyle składam wniosek o łożenie na utrzymanie rodziny i tyle trudno z rozwodem musimy sie wstrzymać jeszcze w takim razie. Mam nadzieje że tym razem dobrze wszystko napisałam bo znów nie ma mi kto sprawdzić, ale dostałam wskazówki poprawiłam błędy myślę że powinno być ok. Najwyżej później doniose to i owo

Zgłoś nadużycie #1323 25 września 2015, 11:32

[QUOTE=AnnaKatarzyna;2895927]Czeac dziewczyny :) mam pytanie do tych co biora lub braly luteine, czy mialysce przez to problemu z zoladkiem?

Ja brałam luteinę doustnie bardzo długo przed ciążą i nie miałam problemów z żołądkiem. A w ciąży miałam luteinę do 20 t.c. ale dopochwowo, więc żołądek też nie ucierpiał.

Zgłoś nadużycie #1324 25 września 2015, 12:34

AnnaKatarzyna napisał(a)

Ja kiedys bralam luteine ale nie mialam problemow z zoladkiem. A moze zaczelas brac magnez w ostatnim czasie? Albo zmienilas na inny? Zdaje sie, ze mg moze wywolac takie problemy. Zwlaszcza niepowlekany.

Zgłoś nadużycie #1325 25 września 2015, 12:37

Madzik90 tez chyba balabym sie kupowac uzywany wozek na odleglosc. To co opisane jako stan idealny moze wcale takie nie byc. Lepiej zobaczyc na zywo. Mieszkasz w duzym miescie to na pewno cos sie trafi.

U nas tez pogoda ladna, juz od wczoraj.

Zgłoś nadużycie #1326 25 września 2015, 12:45

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej ja juz po wizycie ;)
Dzis samo badanie bylo, wszystko wporzadku brak infekcji, szyjka dluga.KTG tez dobrze :) pobrali krew , mocz.W poniedzialek mam termin na glukoze + USG, i babeczka powiedziala ze moge z rana buleczke zjesc ;) oby nie slodkie. Dostalam skierowanie do ortopedy w zwiazku z tym bólem plecow, ale lelarz powiedzial ze to raczej od kregoslupa jest ucisc zobaczymy ! Teraz musze termin zrobic i czekac na wizyte ;)
AnnaKatarzyna luteiny nie bralam...

Zgłoś nadużycie #1327 25 września 2015, 13:12

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik 90 a moj jak przyjechal nas odebrac to butow dla mnie zapomniala.

Zgłoś nadużycie #1328 25 września 2015, 13:15

AnnaKatarzyna Fajna mama

Milciak napisał(a)

[QUOTE=AnnaKatarzyna;2895927]Czeac dziewczyny :) mam pytanie do tych co biora lub braly luteine, czy mialysce przez to problemu z zoladkiem?

Ja brałam luteinę doustnie bardzo długo przed ciążą i nie miałam problemów z żołądkiem. A w ciąży miałam luteinę do 20 t.c. ale dopochwowo, więc żołądek też nie ucierpiał.

Tez mam dopochwowo ale mimo to moj organizm reaguje tak ze raz dziennie mnie przeczyszcza :/ nie wspominajac ze humor slabszy.

Zgłoś nadużycie #1329 25 września 2015, 13:31

AnnaKatarzyna napisał(a)

Madzik 90 a moj jak przyjechal nas odebrac to butow dla mnie zapomniala.

haha :D :D

anencja napisał(a)

Madzik90 tez chyba balabym sie kupowac uzywany wozek na odleglosc. To co opisane jako stan idealny moze wcale takie nie byc. Lepiej zobaczyc na zywo. Mieszkasz w duzym miescie to na pewno cos sie trafi. 
U nas tez pogoda ladna, juz od wczoraj.

no dokładnie. Widziałąm fajne ogłoszenia u mnie w mieście ale to jeszcze było za wcześnie na zakup wózka. Musze czatować na jakieś fajne oferty wtedy się cos wybierze ;)

Zgłoś nadużycie #1330 25 września 2015, 14:51

AnnaKatarzyna napisał(a)

Tez mam dopochwowo ale mimo to moj organizm reaguje tak ze raz dziennie mnie przeczyszcza :/ nie wspominajac ze humor slabszy.

AnnaKatarzyna pytałam wcześniej o magnez bo moja mamę po magnezie właśnie przeczyszcza. Tzn.po mg w jakiejś tam konkretnej formie