Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1271 23 września 2015, 9:34

AnnaKatarzyna Fajna mama
Ja mialam koszule nocna. Wez cos w czym bedzie Ci wygodnie do piersi przystawic bo po porodzie zwykle do piersi od razu daja i meska koszulke bedziesz musiala cala do gory wziac i tak lezec.

Zgłoś nadużycie #1272 23 września 2015, 9:35

AnnaKatarzyna Fajna mama
Ja do szpitala mialam 2 koszule nocne, to bylo za malo, teraz wezme trzy. Jwdna na porod, kolejne po porodzie i trzecia na zmiane.

Zgłoś nadużycie #1273 23 września 2015, 10:37

anencja Gotowa na wszystko
Marin AnnaKatarzyna ma racje lepiej cos rozpinanego. Co do koszul to ja na czas cc i po mialam taka sexy szpitalna koszule (w razie pobrudzenia dawali swieze) i szczerze mowiac bylo mi wszystko jedno. Ona miala rizciecie z przodu wiec dobra do karmienia (na sali pooperacyjnej juz mi przystawili corke do piersi). Dopiero na 2 dzien wieczorem po kapieli jak poczulam sie lepiej i ogarnelam sie jako tako to zalozylam swoja. A na 3 dzien wyszlam. Jednak mysle ze 3 szt.tak na wszelki wypadej dobrze miec. No i podstawa to dowiedziec sie w szpitalu co zapewnia szpital a co trzeba miec swoje. Mozna zdac sie na meza ze dowiezie ale z ogarnieciem facetow w takich sprawach roznie bywa. Hihi

Zgłoś nadużycie #1274 23 września 2015, 11:07

madzik90 Gotowa na wszystko
Hej
Ja dziś idę na wizytę do ginka, może da mi skierowanie na usg już bo następne wypada między 28-32 tyg, a ostatnio każe mi przychodzić na wizyty co 3 tyg a nie co 2. Nie mogę się doczekać, chciałabym sie upewnić czy na pewno będzie córka ;)  

AnnaKatarzyna no nie wiem co Ci poradzić, z tym porodem ja tam jestem zawsze za naturalnym porodem, ale to musisz sama zdecydować jak wolisz.... Ja z kolei bałabym sie cc, też różne historie słyszałam, a jakby nie patrzeć to poważna operacja. No nie wiem najlepiej konsultuj to z lekarzem on określi najlepiej czy będziesz w stanie urodzić sn czy jednak cc
Marin co do porodu ja wziełam sobie taką starą koszulę nocną ale co sie okazało wcale sie nie wybrudziła nawet. A też myślałam że wszystko krwią będzie zalane :P

Zgłoś nadużycie #1275 23 września 2015, 11:11

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik zobaczymy co ten lekarz ze szpitala poradzi. Taka niepewnosc... Ale musi byc dobrze :)

Zgłoś nadużycie #1276 23 września 2015, 11:16

AnnaKatarzyna Fajna mama
Ja ogolnie mam dzis slaby dzien jezeli chodzi o nastruj... moze to przez ten progesteron co musze go teraz brac. A jak dzis u Was dziewczyny samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #1277 23 września 2015, 11:23

AnnaKatarzyna napisał(a)

Madzik zobaczymy co ten lekarz ze szpitala poradzi. Taka niepewnosc... Ale musi byc dobrze :)

no musi jakoś urodzisz tak czy tak nie martw sie na zapas :)

Zgłoś nadużycie #1278 23 września 2015, 11:27

AnnaKatarzyna napisał(a)

Ja ogolnie mam dzis slaby dzien jezeli chodzi o nastruj... moze to przez ten progesteron co musze go teraz brac. A jak dzis u Was dziewczyny samopoczucie?

u mnie jest ciut lepiej ale kilka dni chodziłam taka zdołowana że szok. W ogóle często z matką sie kłócę wszystko mnie wkurza, mam zmienne nastroje już mnie to męczy, jeszcze z tym dziadem musze sie użerać a to już dobija mnie do reszty. No ale dziś jest już nie co lepiej. Ostatnio znowu mnie kłuje tak serce że ciężko oddech mi złapać niestety to wszystko na tle nerwowym :/

Zgłoś nadużycie #1279 23 września 2015, 11:36

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik fakt masz duzo na glowie :/ te nerwobole to nic dobrego. Zawsze tutaj mozesz sie wygadac i bedzie lzej na serduchu.

Zgłoś nadużycie #1280 23 września 2015, 11:46

AnnaKatarzyna napisał(a)

Madzik fakt masz duzo na glowie :/ te nerwobole to nic dobrego. Zawsze tutaj mozesz sie wygadac i bedzie lzej na serduchu.

ojj jakbym miała tak ciągle pisać jak on mnei wkurza to byście miały mnie w końcu dosyć :) Jego zachowanie przekracza już wszelkie granice poprostu. Inaczej tego nazwać nie mogę - ale takiego kurestwa to nawet w tv nie widziałam. Mam nadzieje tylko że kiedyś karma do niego wróci i los mu się odmieni tak jak mi. Bo to nie możliwe żeby taki gad sobie chodził bezkarnie śmiał sie w twarz robił co mu sie żywnie podoba i uszło mu to na sucho. Nie życzę mu źle, ale chciałabym żeby oberwało mu się od życia tak jak mi, może wtedy w końcu coś zrozumie i dorośnie

Zgłoś nadużycie #1281 23 września 2015, 18:43

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik a jesli moge zapytac to od pierwszych dni ciazy Wam sie tak rozpadlo czy na poznoejszym etapie?
Przykro ze masz tyle nerwow, ciaza to powinien byc piekny czas, z dala od stresow a Ty masz ich zanadto.

Zgłoś nadużycie #1282 23 września 2015, 19:14

AnnaKatarzyna napisał(a)

Madzik a jesli moge zapytac to od pierwszych dni ciazy Wam sie tak rozpadlo czy na poznoejszym etapie?
Przykro ze masz tyle nerwow, ciaza to powinien byc piekny czas, z dala od stresow a Ty masz ich zanadto.

tak akurat los chciał że zaszłam w ciazę i w tym samym czasie przypadkowo wyszły na swiatło dzienne jego kłamstwa. Widać sie nie spodziewał że wyjdzie- a jednak kłamstwo ma krótkie nogi całe życie mu to powtarzałam.

Zgłoś nadużycie #1283 23 września 2015, 19:22

Marin Gotowa na wszystko
Dzięki dziewczyny. Tak myslalam ze w meskim t-shircie bedzie niewygodnie. Muszę znalesc jakąs starą koszule. Juz zaczynam sie coraz bardziej zamartwiac.
Madzik przykre jest to co piszesz ale tak jak mówisz - kiedyś to moze odwrocic sie przeciwko niemu! Ja zawsze mam nadzieję ze sprawiedliwość jest na swiecie.
Ja dziś dla chwili relaksu bylam u kosmetyczki. Jakas zmeczona chodze przez cały tydzien.

Zgłoś nadużycie #1284 23 września 2015, 21:06

Ja po wizycie u ginka wszystko jest dobrze, dostałam skeirowanie na mocz krew, na usg dopiero w 32 tyg wiec na następnej wizycie da mi skierowanie czyli za 3 tyg....

Marin ja właśnie nie wiem co założę do porodu musze sie zastanowić....

Zgłoś nadużycie #1285 23 września 2015, 21:15

Marin Gotowa na wszystko
Madzik super ze wszystko ok. Ja dziś bylam na badaniu krew+mocz. W piątek mam wizytę u gina.

Zgłoś nadużycie #1286 24 września 2015, 10:31

A skleroze mam ;)
Jakaś infekcje mam , i musze brać takie tabletki dopochwowe na noc

Zgłoś nadużycie #1287 24 września 2015, 10:48

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik to witam wklubie z ta infekcja, ja walcze od poczatku ciazy ;/ ale super ze na usg wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #1288 24 września 2015, 11:16

AnnaKatarzyna napisał(a)

Madzik to witam wklubie z ta infekcja, ja walcze od poczatku ciazy ;/ ale super ze na usg wszystko ok :)

nie byłam na usg w 32 tyg dopiero :P :P

Zgłoś nadużycie #1289 24 września 2015, 11:34

:)

Zgłoś nadużycie #1290 24 września 2015, 12:19

anencja Gotowa na wszystko
Madzik nooooo kawał brzuszka juz masz ☺ piękny! Czyli jeszcze jakiś czas niepewności Cię czeka? Dziwne ze usg tak oszczędnie dawkuja. No ale co zrobić. Lekarz decyduje.

Marin co tam ciekawego sobie zafundowałas u kosmetyczki? Jaki zabieg?

AnnaKatarzyna ja mam straszne huśtawki nastroju. Dziś np.naskoczylam rano na córkę bo śniadanie jadła w żółwim tempie, a właściwie tylko siedziała a nie jadła a już zbliżał się czas wyjścia do przedszkola. W ogóle u nas temat jedzenia jest drażliwy i dość często to (a właściwie tylko to jeśli chodzi o zachowanie Laurki) wyprowadza mnie z równowagi. W każdym razie teraz siedzę w domu i mam wyrzuty sumienia.

Byłam wczoraj oglądać wózki i doooopa. Nie mieli tych modeli które mnie interesują. Mają ściągnąć od producentów 3 wozki i zadzwonić do mnie, wtedy przyjadę obejrzeć, zdecyduje i kupię. Stelaża do wanienki tez nie kupilam bo oazalo się ze nie wiem czy mam wanienke mała czy duża ☺za to wyprawka juz prawie całą dotarła do mnie (z zakupów przez net). Czekam jeszcze tylko na koszule nocne i wszystko właściwie będę już miała. Poza zapasem pieluch.