Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1251 22 września 2015, 12:55

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Madzik90 moj wiek do tabelki 24 :)

Zgłoś nadużycie #1252 22 września 2015, 12:56

madzik90 Gotowa na wszystko

Madzialenka napisał(a)

Kochane powiedzcie jak wstawiacie zdjęcia ? (kurcze trochę technologi i człowiek się gubi) (eh :!)
Moja przyjaciółka ma taki stelaż i jest mega zadowolona podobno dużo lżej dla kręgosłupa :)

Anencja do ciąży pracowałam w kwiaciarni to tam tyko je robiłam bo na nic innego nie było czasu. w tym roku robię takiej babeczce co handluje zniczami,wiązankami itd pod cmentarzem. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo jednak pod cmentarz przychodzi inny klient niż do kwiaciarni. Kilka lat temu próbowałam na własną rękę na targach ale to trzeba dużo kasy w to włożyć i na większa skale, bo jak ma się 30 wiązanek to nawet nikt się tym nie zainteresuje.

Kobietki moja mama powyciągała dużo ubranek po mojej dużo młodszej siostrze tylko,że one już są trochę zżółknięte bo jednak te 10 lat leżały w worku na strychu. Myślałam je wygotować i dodać troszeczkę wybielacza tylko nie wiem czy nie uczuli to mojego maleństwa. Tylko później bym uprała to w proszku specjalnym dla niemowlaczków. Co myślicie o tym/? warto spróbować?

Oj Madzialenka z tym wybielaczem to nie wiem to dość silny detergent może uczulić dziecko. ja swego czasu po proszku dla niemowląt płukałam 2 razy.... wiesz ja nei wiem jakie Ty masz wymagania, jak są już troche żółte to ja bym je wzieła do noszenia w domu a jak do lekarza czy cios to wiadomo ze coś lepszego sie ubiera

Zgłoś nadużycie #1253 22 września 2015, 12:58

.

Zgłoś nadużycie #1254 22 września 2015, 12:59

Madzialenka napisał(a)

o nauczyłam się :) (brawo !)
AnnaKatarzyna ja chcę uszyć coś takiego :)

wow extra bardzo mi sie podoba!!! :)

Zgłoś nadużycie #1255 22 września 2015, 15:06

anencja Gotowa na wszystko
Madzialenka ale piękny ten ochraniacz! Cudeńko!
Ja dziś wpadłam na jeszcze jeden model wózka który mi się spodobał Babyactive shell eko. AnnaKatarzyna Ty masz zdaje się Balerine tej firmy.

Zgłoś nadużycie #1256 22 września 2015, 15:27

AnnaKatarzyna Fajna mama

Madzialenka napisał(a)

o nauczyłam się :) (brawo !)
AnnaKatarzyna ja chcę uszyć coś takiego :)

O juz mi ktos podsylal to zdjecie :) bardzo ładne :)

Zgłoś nadużycie #1257 22 września 2015, 15:32

AnnaKatarzyna Fajna mama

anencja napisał(a)

MaM do Was pytanko. Mialyscie może do czynienia ze stelażem do wanienki? Mam na myśli taki najprostszy, tani. Jak ten na fotce poniżej. Czy to jest stabilne? Zastanawiam się nad kupnem. Mam na strychu taki stolik wysoki którego uzywalam do kąpania Laury ale jest dość duży, bardzo ciezki i nieforemny i zabierał sporo miejsca w łazience. I zastanawiam się nad stelażem. Ale że nie jest mi aż tak bardzo niezbędny to myślę o tej wersji najtańszej.

Ja mam ten stelarz tylko pasowal do mniejszej wanienki. Przydal sie bardzo bo nie trzeba bylo stawiac wanienki na podlodze tylko wygodnie na swoim poziomie a po cesarce to wazne. Tak okolo 4 miesiace korzystalismy, pozniej przeszlismy na wieksza i w brodziku pod prysznicem ja stawialismy bo mala zaczela mocno chlapac 😀

Zgłoś nadużycie #1258 22 września 2015, 15:35

AnnaKatarzyna Fajna mama

anencja napisał(a)

Nooo mi też już przyświeca realna wizja porodu ☺ Musze na następnej wizycie, w poniedziałek na poważnie przycisnąć gina co do sposobu porodu. Mam nadzieje ze w grę będzie wchodzić wyłącznie cc.
I właśnie z powodu tej wizji wzięłam się za wyprawke.
Madzik ja uwielbiam twaróg taki naturalny tlusty wiejski. 😊 Jakiś czas temu kupowalismy co tydzień od takiej gospodyni(nawet jej córki rozwozily do domu klientom) ale sprzedała krowę i się skończyło.

Tez chcialabym cc, co raz bardziej sie boje komplikacji przy porodzie naturalnym, ze peknie mi blizna :(

Zgłoś nadużycie #1259 22 września 2015, 15:37

AnnaKatarzyna Fajna mama

Madzialenka napisał(a)

Kochane powiedzcie jak wstawiacie zdjęcia ? (kurcze trochę technologi i człowiek się gubi) (eh :!)
Moja przyjaciółka ma taki stelaż i jest mega zadowolona podobno dużo lżej dla kręgosłupa :)

Anencja do ciąży pracowałam w kwiaciarni to tam tyko je robiłam bo na nic innego nie było czasu. w tym roku robię takiej babeczce co handluje zniczami,wiązankami itd pod cmentarzem. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo jednak pod cmentarz przychodzi inny klient niż do kwiaciarni. Kilka lat temu próbowałam na własną rękę na targach ale to trzeba dużo kasy w to włożyć i na większa skale, bo jak ma się 30 wiązanek to nawet nikt się tym nie zainteresuje.

Kobietki moja mama powyciągała dużo ubranek po mojej dużo młodszej siostrze tylko,że one już są trochę zżółknięte bo jednak te 10 lat leżały w worku na strychu. Myślałam je wygotować i dodać troszeczkę wybielacza tylko nie wiem czy nie uczuli to mojego maleństwa. Tylko później bym uprała to w proszku specjalnym dla niemowlaczków. Co myślicie o tym/? warto spróbować?

Mysle ze warto :) ja dostalam w prezencie po 7 latce i super sie sprawdzily. Zrob wszystko tak jak mowilas.

Zgłoś nadużycie #1260 22 września 2015, 15:41

AnnaKatarzyna Fajna mama

anencja napisał(a)

Ja dziś wpadłam na jeszcze jeden model wózka który mi się spodobał Babyactive shell eko. AnnaKatarzyna Ty masz zdaje się Balerine tej firmy.

Ale ładny !
Tak mam, wszystko jest bardzo solidne. Mialam pecha tylko z jednym zatrzaskiem do zapinania przykrycia przy gondoli, zglosilam w sklepie oni do firmy baby activ i wszystko raz dwa naprawili.

Zgłoś nadużycie #1261 22 września 2015, 16:40

Marin Gotowa na wszystko
Anencja nie biorę magnezu. W piątek mam wizytę więc już nie będę brała nic na własną rękę, wytrzymam do piątku.
Zgodnie z obietnicą zmierzyłam brzusio i mam 99cm :-) Chyba naprawdę jest duży :-)
Ja mam pożyczony taki gadżet do kąpania od koleżanki. Podobno jest świetny, bardzo pomocny.
http://allegro.pl/ceba-suzie-zestaw-komoda-wanienka-przewijak-3w1-i5685603653.ht...
Za tydzień też planuję kupić te wszystkie kosmetyki do szpitala bo już coraz bardziej zaczynam się zamartwiać porodem.
Właśnie zjadłam zapiekankę makaronową ze szpinakiem, pomidorem i mozarellą. Obżarłam się że ledwo dycham.

Zgłoś nadużycie #1262 22 września 2015, 16:52

anencja Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna liczę ze jutro obejrzę wózek na żywo.
A czy ten stojak jest stabilny? Tzn nie ma wrażenia ze to się rozleci i gruchnie na ziemię? 😊 nad tym się zastanawiam bo wygląda dość licho 😊 Jak Laura podrosla to zmieniłam plastikowa wanienke na taką dmuchana która wstawiałam do brodzika. Polecam.
Madzialenka może spróbuj najpierw wyprać te ciuszki w wysokich temperaturach? Tak jak napisała Madzik możesz ich używać po domu bo noworodka trzeba czasem po kilka razy dziennie przebierać.
Marin wow ale mi smaka narobilas ta zapiekanka. Ja się obzarlam kapusty włoskiej duszonej z grzybami i mnie przeczyscilo doszczętnie 😳😩😆
Super ten mebelek.  Bardzo praktyczne!  Ja mam przewijak na komodzie z szufladami no a wanienka będzie w łazience.

Zgłoś nadużycie #1263 22 września 2015, 17:15

anencja napisał(a)

bardzo ładny ten wózek anencja ;) ;)

Zgłoś nadużycie #1264 22 września 2015, 17:16

AnnaKatarzyna napisał(a)

Tez chcialabym cc, co raz bardziej sie boje komplikacji przy porodzie naturalnym, ze peknie mi blizna :(

a co lekarz na to?

Zgłoś nadużycie #1265 22 września 2015, 17:17

Marin napisał(a)

Anencja nie biorę magnezu. W piątek mam wizytę więc już nie będę brała nic na własną rękę, wytrzymam do piątku.
Zgodnie z obietnicą zmierzyłam brzusio i mam 99cm :-) Chyba naprawdę jest duży :-)
Ja mam pożyczony taki gadżet do kąpania od koleżanki. Podobno jest świetny, bardzo pomocny.
http://allegro.pl/ceba-suzie-zestaw-komoda-wanienka-przewijak-3w1-i5685603653.ht...
Za tydzień też planuję kupić te wszystkie kosmetyki do szpitala bo już coraz bardziej zaczynam się zamartwiać porodem.
Właśnie zjadłam zapiekankę makaronową ze szpinakiem, pomidorem i mozarellą. Obżarłam się że ledwo dycham.

ooo to rzeczywiście masz już duży brzuch :)
A ten przewijak fajny bardzo praktyczny mysi być, ja mam zwykły przewijak po synku

Zgłoś nadużycie #1266 22 września 2015, 18:42

AnnaKatarzyna Fajna mama

madzik90 napisał(a)

a co lekarz na to?

Lekarz twierdzi ze bedzie obserwowal blizne, ze po 30 tyg bedzie wiecej w stanie powiedziec. Na razie twierdzi ze moge probowac naturalnie a w trakcie porodu beda wkladac reke do macicy i oceniac czy blizna sie trzyma.... masakra. W razie co zabiora mnie na cesarke ale boje sie strasznie bo ten moj szpital jest znany w calej Polsce ma slabe opinie i mam obawy czy zareaguja na czas. Kolezanka po 3 latach od cc rodzila naturalnie a po wyjsciu dziecka i tak pekla i musieli ciac szyc od nowa... Przyznaje bojr sie panicznie bo juz kilka razy pisalam tu jakie mialam przygody przy pierwszym porodzie.

Zgłoś nadużycie #1267 22 września 2015, 18:44

AnnaKatarzyna Fajna mama
Marin supet ten mebelek :)
Anencja ten moj stojak jest stabilny, nigdy nie bylo problemu. Podobny jest do tego co dodalas. Zrobilabym zdjecie ale jest razem z wanienka w domu u tesciow.

Zgłoś nadużycie #1268 22 września 2015, 18:49

Marin Gotowa na wszystko
Anencja wózek śliczny.
Anna Katarzyna zazwyczaj lekarze dają wybór kobiecie po cesarce jak ma się odbyć kolejny poród, moje koleżanki po cesarkach wybierały cesarki więc ja chyba bez stresu wybrałabym cesarkę.

Zgłoś nadużycie #1269 22 września 2015, 19:48

AnnaKatarzyna Fajna mama

Marin napisał(a)

Anencja wózek śliczny.
Anna Katarzyna zazwyczaj lekarze dają wybór kobiecie po cesarce jak ma się odbyć kolejny poród, moje koleżanki po cesarkach wybierały cesarki więc ja chyba bez stresu wybrałabym cesarkę.

Mam 3 listopada wizyte u lekarza ktory pracuje w moim szpitalu i zapytam go czy jezeli chce cesarke bo mam obawy to mozemy sie umowic na termin.

Zgłoś nadużycie #1270 22 września 2015, 20:05

Marin Gotowa na wszystko
Zapytam doświadczone mamusie w czym rodziłyście i co teraz bierzecie do porodu? Czytam w necie ze mozna rodzić w koszulce meskiej bo i tak to będzie do wyrzucenia. Mam mętlik w głowie co zabrać?