Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #1031 10 września 2015, 20:27

anencja Gotowa na wszystko
Marin planuje kupić w październiku. 28.09 mam wizytę i po niej chcialbym juz wybrać i mieć to z głowy. Przymierzam się powoli do zakupów apteczno-higienicznych, robię listę i zamówię wszystko w necie.

Ja mam po córce właśnie łóżeczko Klups z serii miś. Byłam z niego zadowolona.

Zgłoś nadużycie #1032 10 września 2015, 20:33

Milciak Gotowa na wszystko

AnnaKatarzyna napisał(a)

Co do szycia to zawsze od 19 zaczynam jak Hania spi. Ale juz nie daje rady, a tu dla Lenki jeszcze... 
Zawsze ktos znajomy poprosi a jak wiem ze dla maluszka to glupio odmowic.

Jejciu, jaki piękne te Twoje cudeńka. Też chciałabym dla swojej dziecinki zakupić kocyk minky. Już patrzyłam na necie właśnie za nimi.

Zgłoś nadużycie #1033 10 września 2015, 20:43

Ja byłam dziś z mężem zrobić rekonesans wózków, i nie wiem jeszcze na co się zdecydować. Podoba mi się kilka modeli. Wizualnie najbardziej quinny buzz jednak jest taki trochę "plastikowy". Jeśli chodzi o lekkość/zwrotność prowadzenia i składanie to wygrał graco symbio. I jeszcze mura 3 i casualplay s4 mi się podobają bo mają pompowane koła.
Mój priorytet to żeby był w miarę lekki, bo mieszkam na 2 piętrze bez windy, łatwo się składał i dobrze prowadził na różnych podłożach.
Tylko ja patrzę na te wózki w sklepie a zamówię używany jak już się zdecyduję, bo są zdecydowanie za drogie (np quinny nowy powyżej 3tyś zł, a używany poniżej 1tyś zł).

Zgłoś nadużycie #1034 10 września 2015, 21:05

Milciak a zamierzasz kupić zestaw 2w1? Jeśli tak to Mure 3 bym Ci odradzala ze względu na bardzo płytki daszek w spacerowce. Mura 4 ma już z opcją powiększenia. Pozostałych modeli za bardzo nie znam poza graco symbio który bardzo mi się podoba ale jest bardziej miejskim wozkiem, a ja potrzebuje wiejski ☺ I jeśli chodzi o graco (tyle ze pytałam o model evo xt) to w 2 różnych sklepach powiedziano mi ze są dość sztywne i takie plastikowe z tendencja do trzaskow.

Zgłoś nadużycie #1035 10 września 2015, 21:20

Tak, potrzebuję 2w1 lub 3w1. Na mura4 też patrzyliśmy, jest spoko. Graco jest sztywny w prowadzeniu czy dla dziecka w sensie że nie ma dobrej amortyzacji?

Zgłoś nadużycie #1036 10 września 2015, 21:25

A wiesz ze nie wiem 😆 usłyszałam tylko ze sztywny i nie wnikałam dalej. 😊 jakaś amortyzacje ma bo ma sprężyny.

Zgłoś nadużycie #1037 11 września 2015, 10:06

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Anencja chyba to są właśnie uroki ciąży ja ostatnio wpadłam w taki płacz, lament do mojego narzeczonego żę w niedzielę (bo to jest tylko jeden dzień w tyg gdzie spędzamy ze sobą cały dzień) ogląda telewizje i w ogolę ze mną nie rozmawia, że nie poświeca mi uwagi. Płakałam, zanosiłam się jak małe dziecko. Gdzie w normalnym stanie nigdy bym się tak nie zachowała. Aż w końcu wsiadłam w samochód i pojechałam i powiedziałam że już nie wrócę do Niego bo on mnie nie potrzebuje. Aż zaczął do mnie dzwonić i mnie przepraszać że już tak nie będzie robił i żebym szybko wróciła bo byłam cała roztrzęsiona i mogła bym spowodować wypadek.. A teraz jak sobie o tym przypomnę to się śmieje z mojego zachowania.

Zgłoś nadużycie #1038 11 września 2015, 10:10

Madzialenka Zaprawiona w bojach
AnnaKatarzyna no kupiłam materiały i to jest u mnie duży postęp ciekawe kiedy się zbiorę do szycia bo ostatnio jestem straszny leń. Mam dużo pomysłów ale mało zapału.

Zgłoś nadużycie #1039 11 września 2015, 16:03

AnnaKatarzyna Fajna mama

anencja napisał(a)

To był taki studencik z 1-2 roku bo potem zauważyłam że na plecaku miał broszki z logo UAM w Poznaniu. Mogłam mu odparowac,  ze kultury to go na tej uczelni raczej nie uczą. Ale niestety trafne riposty przychodzą do głowy najczęściej po fakcie.

Oj to prawda ze najlepsze odpowiedzi po czaaie przychodza do glowy.

Zgłoś nadużycie #1040 11 września 2015, 16:06

AnnaKatarzyna Fajna mama

Milciak napisał(a)

Ja byłam dziś z mężem zrobić rekonesans wózków, i nie wiem jeszcze na co się zdecydować. Podoba mi się kilka modeli. Wizualnie najbardziej quinny buzz jednak jest taki trochę "plastikowy". Jeśli chodzi o lekkość/zwrotność prowadzenia i składanie to wygrał graco symbio. I jeszcze mura 3 i casualplay s4 mi się podobają bo mają pompowane koła.
Mój priorytet to żeby był w miarę lekki, bo mieszkam na 2 piętrze bez windy, łatwo się składał i dobrze prowadził na różnych podłożach.
Tylko ja patrzę na te wózki w sklepie a zamówię używany jak już się zdecyduję, bo są zdecydowanie za drogie (np quinny nowy powyżej 3tyś zł, a używany poniżej 1tyś zł).

Ja 4 ostatnie pietro bez windy a wiec rozumiem bol dzwigania :/

Zgłoś nadużycie #1041 11 września 2015, 16:12

AnnaKatarzyna Fajna mama
Nie wiem czy juz pokazywalam, mam po Hani Ballerine l7 baby activ, duze pompowane kola, idealnie spisuje sie w terenie, las, plaza 😀 bardzo dobrze amortyzuje, stabilny, duza gondola, niestety do lekkich nie nalezy. Bralam tylko gondole na gore a kola zostawialam na dole, na klatce.

Zgłoś nadużycie #1042 11 września 2015, 17:44

Marin Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Marin planuje kupić w październiku. 28.09 mam wizytę i po niej chcialbym juz wybrać i mieć to z głowy. Przymierzam się powoli do zakupów apteczno-higienicznych, robię listę i zamówię wszystko w necie.

Ja mam po córce właśnie łóżeczko Klups z serii miś. Byłam z niego zadowolona.

Ja z wózkiem jeszcze się wstrzymam, ale wszystkie apteczno-higieniczne rzeczy też kupię na necie. Ja wszystko co możliwe zamawiam w necie.
Strasznie mi się podobają te łóżeczka :-)

Zgłoś nadużycie #1043 11 września 2015, 17:46

Marin Gotowa na wszystko
My mieszkamy w domku jednorodzinnym więc z wnoszeniem nie będzie problemu ale wózek musi być przystosowany do wyboistych dróg.

Zgłoś nadużycie #1044 11 września 2015, 18:52

AnnaKatarzyna, a rama w Twoim wózku, który pokazałaś składa się do bagażnika?

Zgłoś nadużycie #1045 11 września 2015, 19:45

AnnaKatarzyna Fajna mama
Sklada sie wszystko tak ze miesci sie do bagaznika, stelaz pod gondola i raczka do prowadzenia tez.

Zgłoś nadużycie #1046 11 września 2015, 21:36

madzik90 Gotowa na wszystko

Madzialenka napisał(a)

Anencja chyba to są właśnie uroki ciąży ja ostatnio wpadłam w taki płacz, lament do mojego narzeczonego żę w niedzielę (bo to jest tylko jeden dzień w tyg gdzie spędzamy ze sobą cały dzień) ogląda telewizje i w ogolę ze mną nie rozmawia, że nie poświeca mi uwagi. Płakałam, zanosiłam się jak małe dziecko. Gdzie w normalnym stanie nigdy bym się tak nie zachowała. Aż w końcu wsiadłam w samochód i pojechałam i powiedziałam że już nie wrócę do Niego bo on mnie nie potrzebuje. Aż zaczął do mnie dzwonić i mnie przepraszać że już tak nie będzie robił i żebym szybko wróciła bo byłam cała roztrzęsiona i mogła bym spowodować wypadek.. A teraz jak sobie o tym przypomnę to się śmieje z mojego zachowania.

Madzialenka jakbym czytała o sobie w 1 ciaży ;) kropka w kropkę to samo :P

Zgłoś nadużycie #1047 11 września 2015, 21:39

hej
ja dziś zaopatrzyłam sie w troche ciuszków. Udało mi sie złapać na okazję w necie, i mam 2 siaty ciuchów dla dziewczynki ;) Zawsze coś do przodu :)

Zgłoś nadużycie #1048 12 września 2015, 8:40

AnnaKatarzyna Fajna mama
Ja mam duzo ciuszkow po corce ale kupie kilka nowych na pierwsze dni zycia.

Zgłoś nadużycie #1049 12 września 2015, 9:05

Znowu wczoraj miałam blokadę na pisanie postów.

Madzialenka hihi niezła akcja ☺ mojemu mężowi tez się nie raz oberwalo. 

A tak w ogóle to od wczoraj czuje się kiepsko, ciągnie mnie brzuch przy byle lekkim wysiłku, bolą plecy jak tylko dłużej pochodzę. Trochę się martwię i jednocześnie wkurzam ze jestem taka słaba. Mam nadzieje ze tak już nie będzie do końca, bo już 2.trymestr zbliża się koncowi 😠

Marin ja też lubię robić zakupy w necie ☺ i większość rzeczy tam kupuje.

Madzik fajnie ze się udało zrobić zakupy dla córci! Na allegro wylicytowalas?

AnnaKatarzyna ładny wózeczek. Taki klasyczny.

Zgłoś nadużycie #1050 12 września 2015, 9:30

anencja napisał(a)

Znowu wczoraj miałam blokadę na pisanie postów.

Madzialenka hihi niezła akcja ☺ mojemu mężowi tez się nie raz oberwalo. 

A tak w ogóle to od wczoraj czuje się kiepsko, ciągnie mnie brzuch przy byle lekkim wysiłku, bolą plecy jak tylko dłużej pochodzę. Trochę się martwię i jednocześnie wkurzam ze jestem taka słaba. Mam nadzieje ze tak już nie będzie do końca, bo już 2.trymestr zbliża się koncowi 😠

Marin ja też lubię robić zakupy w necie ☺ i większość rzeczy tam kupuje.

Madzik fajnie ze się udało zrobić zakupy dla córci! Na allegro wylicytowalas?

AnnaKatarzyna ładny wózeczek. Taki klasyczny.

Ja mam taką blokadę mniej więcej co 2 dzień, może to jest żeby nie pisać za dużo? :P ?

No tak już zbliża się wielkimi krokami 3 trymestr, będzie nam coraz ciężej :( ja szybko się męczę, i jak za długo stoje w miejscu- w kolejce czy w autobusie to zaraz mi słabo sie robi. W 1 ciąży miałam dokładnie to samo :/

Anencja, wyhaczyłam okazje gdzie kobieta oddawała za darmo , dała mi dwie wielkie siaty ciuchów dla dziewczynki, ledwo z tym do domu doszłam