Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #951 7 września 2015, 12:03

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

madzik90 napisał(a)

dziewczyny ja w ta tabelke nie wpisywałam jeszcze rodzaju porodu, bo myślałam że to wypełnimy sobie już po rozwiazaniu. Nie raz jest tak że chcemy SN a wychodzi CC, chyba że ktoś ma zgóry zaplanowane cc to wpisze, ok? :) Bo z tego co tak słyszę, to na porodówce róznie bywa z tymi porodami :P

Zgadzam sie madzik.

Zgłoś nadużycie #952 7 września 2015, 14:56

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Madzik90 dziękuję Ci za listę, jest rewelacyjna.
I współczuje Ci sytuacji z mężem, bądz dzielna ! Kto sobie lepiej da radę jak nie my kobietki :)
Oj tak co do dziewczynek to chyba jakiś wysyp w tym roku bo dookoła mnie same dziewczynki się rodzą albo maja dopiero przyjść na świat. :) Ja czułam od samego początku,że to będzie dziewczynka, a jak lekarz już potwierdził to byłam przeszczęśliwa.

Zgłoś nadużycie #953 7 września 2015, 16:57

Marin Gotowa na wszystko
Super robota Madzik. Wreszcie będziemy miały obraz sytuacji, teraz wiem że z Anencją i Milciak idziemy 2 stycznia na porodówkę (jak wytrwamy!!!) i że na razie tylko ja będę miała synka. Też dookoła mnie jakiś wysyp dziewczynek, a nam się cały czas marzyła córcia, ale odkąd wiem że będzie synuś to już nie biorę innej myśli do siebie :-)

Zgłoś nadużycie #954 7 września 2015, 17:10

Madzialenka Zaprawiona w bojach
mnie kilka dni Tu nie było bo coś się stało i nie mogłam dodawać wiadomości... ale czytałam :)
Madzik90 :)
Dane do tabelki.. Mazowiecki, data porodu 15 stycznia, płeć dziewczynka , Zuzia :) ) :) ) rodzeństwa brak :)
Myślicie już o porodzie? Bo do mnie powolutku dociera to.. :( i zaczynam się bać.

Zgłoś nadużycie #955 7 września 2015, 17:34

Marin Gotowa na wszystko
Madzialenka ja już też powoli zaczynam się stresować, szczególnie tym że nie zdążę wszystkiego przygotować na czas a z drugiej strony nie chcę już szykować. Jeszcze chcę troszkę poczekać. No i kolejna dziewczynka! Czy dołączy ktoś do mnie z synkiem czy będzie jeden rodzyneczek na forum wśród samych księżniczek?

Zgłoś nadużycie #956 7 września 2015, 18:17

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

Madzialenka napisał(a)

mnie kilka dni Tu nie było bo coś się stało i nie mogłam dodawać wiadomości... ale czytałam :)
Madzik90 :)
Dane do tabelki.. Mazowiecki, data porodu 15 stycznia, płeć dziewczynka , Zuzia :) ) :) ) rodzeństwa brak :)
Myślicie już o porodzie? Bo do mnie powolutku dociera to.. :( i zaczynam się bać.

Ja z poczatku nie myslalam o tym wogole, ale z czasem coraz bardziej o tym mysle. Czuje sie jakbym pierwszy raz miala rodzic bo moja corka ma 10lat :D i wychodze z zalozenia " co ma byc to bedzie" oby w 2016r.

Zgłoś nadużycie #957 7 września 2015, 20:07

anencja Gotowa na wszystko
Madzialenka ja też tak już kilka razy miałam ze nie mogłam dodawać postów przez dIen lub dwa ale potem wszystko wracalo do normy.

Ja ostatnio jakieś lęki mam ze urodze przedwcześnie. Jak tylko coś mnie w brzuchu zaboli to zaraz oblewa mnie zimny pot, że coś się zaczyna dziać. Nie wiem skąd te nerwy, bo jak dotąd wszystko szlo dobrze, wyniki i wszystko bylo ok. W środę mam wizytę, mam nadzieje ze się uspokoje.

Zgłoś nadużycie #958 7 września 2015, 21:22

Milciak Gotowa na wszystko
Hej, a u mnie kwestia porodu jeszcze nie zaprząta za bardzo mi głowy, w sensie że się nie boję (jeszcze), ale może dlatego że nie wiem co mnie czeka. Jak na razie tylko same "złe" przeżycia z porodów od innych dziewczyn słyszę. Żadna nie mówi "spoko, da się przeżyć", chociaż każda jakoś przeżyła. Myślę, że to spisek kobiet, które już urodziły, żeby nastraszyć pierworódki ;-)

Zgłoś nadużycie #959 7 września 2015, 21:28

Milciak Gotowa na wszystko
Powiem Wam, że miałam ostatnio taki silny ból podbrzusza i do tego jeszcze odcinka lędźwiowego, że się mocno przestraszyłam, że coś złego się dzieje. Leżałam zwinięta w kłębek i chciałam już jechać na izbę przyjęć, bo tak zwijałam się z bólu, ale miałam umówionego lekarza na ten dzień wieczorem i jakoś dotrwałam do wizyty. Zbadał, powiedział że z dzieckiem ok, i dostałam nospe forte. Ale stracha miałam takiego, że przy lekarzu popłakałam się z tych emocji.

Zgłoś nadużycie #960 8 września 2015, 8:20

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik90 dziekuje za tabelke :) Moje dane : Ania, kujawsko pomorskie, termin z miesiaczki 28 grudzien (cicho licze na porod w styczniu), płeć dziewczynka Helenka/Lenka, rodzenstwo Hania 1,5 roku.
Madzik wspolczuje sytuacji z mezem :( tylko czekac az wszystko sie skonczy. Pamietaj ze w razie gorszych chwil zawsze mozesz nam tu sie wygadac, czasem to pomaga.
Milciak z tym bolem wspolczuje bo wiem o czym piszesz. Ja mam tak od 24 tygodnia, tak u mnie objawiaja sie skurcze przepowiadajac, zwykle sa bezbolesne ale sa wyjatki, jak ida od krzyza to duza szansa ze przy porodzie tez beda krzyzowe, przy pierszym porodzie tak mialam. Tez mam brac nospe, na razie odpuscily :)
Co do obaw porodowych to ja naleze do spisku tak jak Milciak napisala 😀 strasze tylko opisujac pierwszy i boje sie teraz mocno przyznaje.

Zgłoś nadużycie #961 8 września 2015, 8:53

anencja Gotowa na wszystko
Dzień dobry.
Milciak to ja dla odmiany powiem ze u mnie było ok z porodem. Tyle że cesarka planowa, sam zabieg luzik zupełny, kryzys w drugiej dobie po ale bardziej jakiś taki psychiczny, hormonalny 😆 w trakcie trzeciej doby było już ok. Fakt-trochę jeszcze bolało ale to było to zniesienia. Nie przeżyłam porodu naturalnego wiec się nie wypowiem ale ze słyszenia wiem, że nie zawsze bywa traumatycznie 😉

Kurcze współczuje "przygody" z bólami. Wyobrażam sobie ile musiałaś najeść się strachu! Bierz nospe jak tylko zaczniesz czuć jakiś niepokojący skurcz, nie czekaj aż się nasili! Ten lek jest całkiem bezpieczny. Juz tu pisałam ze ja też się ratuje nospa forte, a mój gin wręcz twierdzi ze można a wręcz trzeba ja brać regularnie przy nadprogramowych skurczach.

Zgłoś nadużycie #962 8 września 2015, 8:53

AnnaKatarzyna Fajna mama
Dzis pogoda u mnie szara i jesienna ale i tak wole taka niz 35 stopni. Mała w brzuchu wierci sie niesamowicie az cały chodzi... szykuje mi sie drugi wulkan energii, bo pierwsza córka jest chodzacym żywiołem.
Niektorzy dziwnie na mnie spogladaja widzac ze znow jestem w ciazy, jak na szalona. Wielu znajomych pytało czy to zaplanowane czy wpadka... nie moga uwierzyc ze chcielismy miec tak szybko drugie dziecko. Ja zdawalam sobie sprawe ze pierwsze miesiace beda bardzo trudne, ale wyrobimy sobie z czasem nasz własny rytm dnia i odnajdziemy sie w tym wszystkim. Chciałam aby Hania miała rodzenstwo, aby była mała różnica wieku, nie chciałam wracac teraz do pracy po to aby za rok czy dwa zaczynac wszystko od nowa z karmieniem, pampersami itd. Ja sie ciesze ze wszystko nam sie tak fajnie udało a sa osoby ktore patrza na mnie jak na kore domowa, a uwierzcie nie jestem 😀
Miłego dnia Dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #963 8 września 2015, 9:39

madzik90 Gotowa na wszystko
Hej
Ok zaraz uzupełnię tabelkę o ile znowu komputer mi sie nie wyłączy. Nie wiem co jest, ale taki chłopak mi go naprawiał pare dni temu, a wczoraj zaczał mi się sam wyłączać eh z tymi urządzeniami zawsze coś.
U mnie pogoda już z pewnością lepsza jak wczoraj, dziś troche słońca wyszło , wczoraj to ciemno cały dzień i non stop lało. Dziś też pada ale jest nawet nie co cieplej. Przeraża mnei ta jesień, że w jakąś depresje popadne albo co. Musze koneicznie jakieś zajęcie sobie znaleść, bo jak siedze bezczynnie to zaraz rozmyślam i sie dołuje tylko.

Zgłoś nadużycie #964 8 września 2015, 9:46

AnnaKatarzyna ja też chciałam mieć małą różnicę między dziećmi nei ukrywam że chciałamd ziecko już wcześniej ale jakoś nic z tego nie wyszło sama nie wiem czemu, ale widocznie nie był to mój czas. Mimo ze zostałam sama i tak ciesze sie że jestemw ciazy i za nic w świecie nie cofneła bym zcasu. Mi ogólnei marzyła się trójka dzieci, no cóż z tym facetem mi nie wyszło mam nadzieje że jeszcze ktoś mnei kiedyś zapłodni :D Chciałam też mieć między wszystkimi dziećmi małą rtóżnicę wieku, no ale teraz nei w eim już co z tego wyjdzie. Na razie sie cieszę że mam chociaż dwójkę :)

Zgłoś nadużycie #965 8 września 2015, 9:50

Co do porodu, ja troche też rozmyślałam już na ten temat. Ja nie będę nikogo straszyć, ale u mnei osobiście poród był dość ciężki i licze na to że za 2 razem będzie już lżej. No ale nie wiem może dlatego , że mój syn był dość duży bo aż 4 kg ważył, ja jestem szczupła to może dlatego mi tak ciężko było urodzić. Ale jak pisałam łudzę się że już drugi będzie choć nie co lżejszy :)

Zgłoś nadużycie #966 8 września 2015, 9:57

Milciak współczuje, rzeczywiście strachu sie najadłaś jak mnei coś zaboli to też najlepiej usiąść odpoczać wziąć w razie co nospe. Nie ma co bagatelizować takich sytuacji ale warto też zdać sie na swoją intuicję. Ja puki co w ciaży wziełam 2 razy tylko no spę, mam zapisany duphosan od prawie samego początku ale wcale go nie biorę ja sama wiem najlepiej jak sie czuje , i nie widze potrzeby sie faszerować nie potrzebnie, rozkurczowymi tabletkami. A z tego co zauważyłam moja gin jest wybitnie przewrażliwiona. Ale w domu mam jedno opakowanie w razie co zawsze mam pod ręką. Oczywiście nikogo nie namawiam żeby też tak robił :) W poprzedniej ciaży ta sama gin też kazała mi ciagle nospe brać, ja łykałam jak leci, potem też nagle przestałam bez jej wiedzy i wszystko było ok. Biore tylko jak brzuch mi za moco twardnieje albo zwyczajnie czuje ze powinnam

Zgłoś nadużycie #967 8 września 2015, 9:59

ja też często nei moge dodać postów jakiś błąd mi wyskakuje, zdazra sie to bardzo często neiw eim o co tu chodzi :/

dziewczyny a jak sie czujecie ogólnie? Ja aż sie dziwie bo w tej ciaży czuje sie fantastycznie, ciekawa jestem, czy za miesiac od 3 trym sie to nei zmieni :P

Zgłoś nadużycie #968 8 września 2015, 10:05

.

Zgłoś nadużycie #969 8 września 2015, 10:07

Wychodzi na to Marin że Twój synuś to na razie rodzynek, bo same dziewczynki mają się urodzić :) :)

Zgłoś nadużycie #970 8 września 2015, 10:07

Wychodzi na to Marin że Twój synuś to na razie rodzynek, bo same dziewczynki mają się urodzić :) :)