Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #771 28 sierpnia 2015, 21:30

anencja Gotowa na wszystko
Ja uwielbiam kryminały, ale tylko polskie, w naszych realiach, współczesne.
Hihi oczarowana Hihi
tez Lubie takie programy. Mąż się ze mnie śmieje, że potem to mi się śni wszystko po nocach 😉 bo i sny miewam takie sensacyjne.

Ależ mi mała szaleje w brzuchu. Cały dzień chyba przespala ululana bujaniem z mojego chodzenia a teraz wariuje aż brzuch się wypina.

Zgłoś nadużycie #772 28 sierpnia 2015, 21:41

madzik90 Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Ja uwielbiam kryminały, ale tylko polskie, w naszych realiach, współczesne.
Hihi oczarowana Hihi
tez Lubie takie programy. Mąż się ze mnie śmieje, że potem to mi się śni wszystko po nocach 😉 bo i sny miewam takie sensacyjne.

Ależ mi mała szaleje w brzuchu. Cały dzień chyba przespala ululana bujaniem z mojego chodzenia a teraz wariuje aż brzuch się wypina.

ja tak samo tylko polskie, a te programy są autentyczne, bo pokazuja prawdziwe zbrodnie, żadne wymyślone, bardzo ciekawe ... ;) Kocham poporostu :P kiedyś chciałam pracować w policji w wydziale kryminalnym ale jakoś nie wyszło :P :P
Mi przez 2 dni dzidzia mało się ruszała, nawet zastanawiałam się żeby jechać na IP sprawdzić, ale czułam żeby nie panikować, że jest ok, i dobrze bo od paru dni znów szaleje jak zawsze :) :)

Zgłoś nadużycie #773 28 sierpnia 2015, 21:42

Ja tak się zastanawiam jak mój syn zareaguje na takie małe dzieciątko, jestem ciekawa jego pierwszej reakcji ... :P

Zgłoś nadużycie #774 28 sierpnia 2015, 22:58

agunia10 Gotowa na wszystko
hej dziewczyny

Madzik gdzie ty mieszkasz że masz taka jesienną pogodę, u nas dziś upał, 30 stopni, i ma być tak jeszcze kilka dni więc w niedzielę wybieramy się nad zalew, pewnie ostatni raz w tym roku.
Co do przedszkola ja jestem pełna obaw, nie wiem jak on sam zostanie jak jest tylko mama, mama. AMoj tak chciałabym mieć choć kilka godzin wolnego, dzień w dzień zajmuję się małym i nieraz jestem już tym zmęczona.
Czasami chciałabym sobie choć godzinkę poleniuchować.

Marin oszczędzaj się, duża ta twoja dzidzia już.

Moja mała nie rusza się za wiele, wolałabym częściej czuć kopniaczki.

Zgłoś nadużycie #775 29 sierpnia 2015, 8:48

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej
Dziewczyny mam pytanie wam zdarza sie ze dretwieja wam dlonie? Mi od kilku dni z rana tak sie dzieje nie wiem czym moze byc spowodowane szczególnie prawa reka :(
Jakie macie plany na weekend? ;)
Milej soboty zycze :D

Zgłoś nadużycie #776 29 sierpnia 2015, 12:28

Natalia ja nie mam tego problemu wiec nie pomogę.

Madzik myślę że młody podoła nowej roli. Koleżanka urodziła 2.syna jak starszy miał 2.5 roku i był wcześniej bardzo zaborczy w stos.do niej, taki cycus mamusi. Bardzo się bała co będzie jak pojawi się drugie dziecko. Bardzo się mile rozczarowała jak starszak pokochał brata, zero zazdrości.
ja wiem ze córka będzie się bardzo rwala do pomocy, bedzie chciała wszystko robić przy małej, i to pewnie SAMA i będę musiała ja powstrzymywać i jakieś łatwe zadania wyznaczać 😃😄

Zgłoś nadużycie #777 29 sierpnia 2015, 12:31

Narobilyscie mi ostatnio smaka na kawę z ekspresu i wróciła mi chęć do picia 😆 upewinialm się na wizycie i gin powiedział ze spokojnie można jedna dziennie niezbyt mocna pić. Wiec pije!
Agunia jaki masz zalew w pobliżu? Ojjj z trzylatkiem w domu baaaardzo ciężko o godzinke luzu. Nawet o 15 min Hihi 
Do nas wieczorem przychodzą znajomi z córkami. Moja już się nie może doczekać od wczoraj. Wystroila się w spódniczke, bluzkę z kwiatem , bransoletkę i wisiorek hello kitty i od rana jest gotowa na imprezę 💅😉dzieci to są zabawne!

Zgłoś nadużycie #778 29 sierpnia 2015, 17:55

agunia10 napisał(a)

hej dziewczyny

Madzik gdzie ty mieszkasz że masz taka jesienną pogodę, u nas dziś upał, 30 stopni, i ma być tak jeszcze kilka dni więc w niedzielę wybieramy się nad zalew, pewnie ostatni raz w tym roku.
Co do przedszkola ja jestem pełna obaw, nie wiem jak on sam zostanie jak jest tylko mama, mama. AMoj tak chciałabym mieć choć kilka godzin wolnego, dzień w dzień zajmuję się małym i nieraz jestem już tym zmęczona.
Czasami chciałabym sobie choć godzinkę poleniuchować.

Marin oszczędzaj się, duża ta twoja dzidzia już.

Moja mała nie rusza się za wiele, wolałabym częściej czuć kopniaczki.

Agunia mieszkam w trójmieście, dziś jest ładniej ale upałów nie ma :)
Oj mój syn to też straszny mamisynek, trzy lata siedzenia z nim non stop i też mamy siebie dosyć wiem, ze on też potrzebuje troszkę się oderwać odemnie bo wtedy całkiem inaczej się zachowuje... Jak byłam jeszcze z mężem to jego nigdy też w domu nei było i cały zcas z synem tylko ja siedziałam 24/7... Więc taka krótka rozłąka myśle że na dobre zrobi nam obojgu :)

Zgłoś nadużycie #779 29 sierpnia 2015, 17:56

Natalia1985 napisał(a)

Hej
Dziewczyny mam pytanie wam zdarza sie ze dretwieja wam dlonie? Mi od kilku dni z rana tak sie dzieje nie wiem czym moze byc spowodowane szczególnie prawa reka :(
Jakie macie plany na weekend? ;)
Milej soboty zycze :D

ja tak miałam jakieś 2 miesiące temu strasznie dłonie i ręce mi drętwiały podobno to normlane w ciaży....

Zgłoś nadużycie #780 29 sierpnia 2015, 17:58

anencja napisał(a)

Natalia ja nie mam tego problemu wiec nie pomogę.

Madzik myślę że młody podoła nowej roli. Koleżanka urodziła 2.syna jak starszy miał 2.5 roku i był wcześniej bardzo zaborczy w stos.do niej, taki cycus mamusi. Bardzo się bała co będzie jak pojawi się drugie dziecko. Bardzo się mile rozczarowała jak starszak pokochał brata, zero zazdrości.
ja wiem ze córka będzie się bardzo rwala do pomocy, bedzie chciała wszystko robić przy małej, i to pewnie SAMA i będę musiała ja powstrzymywać i jakieś łatwe zadania wyznaczać 😃😄

o matko mam nadzieje że i u mnie będzie ok :) Ja nie wiem jak on zareaguje nigdy nie miał do czynienia jeszcze z takim maleństwem tylko tyle co na palcu zabaw widywał takie bobasy w wózkach to był zawsze nimi zainteresowany ;)

Zgłoś nadużycie #781 29 sierpnia 2015, 18:01

anencja napisał(a)

Narobilyscie mi ostatnio smaka na kawę z ekspresu i wróciła mi chęć do picia 😆 upewinialm się na wizycie i gin powiedział ze spokojnie można jedna dziennie niezbyt mocna pić. Wiec pije!
Agunia jaki masz zalew w pobliżu? Ojjj z trzylatkiem w domu baaaardzo ciężko o godzinke luzu. Nawet o 15 min Hihi 
Do nas wieczorem przychodzą znajomi z córkami. Moja już się nie może doczekać od wczoraj. Wystroila się w spódniczke, bluzkę z kwiatem , bransoletkę i wisiorek hello kitty i od rana jest gotowa na imprezę 💅😉dzieci to są zabawne!

dobrze że nie mam expresu bo kawe piłabym non stop chyba :D Marzy mi się od dawna , może kiedyś wezmę sobie na raty jakiś wypasiony, na razie musze zadowolić się kawą w ziarenkach, mam młynek elektryczny to sobie miele i mam świeżą :P Bo sypanej ani rozpuszczalnej nienawidze blee

Zgłoś nadużycie #782 29 sierpnia 2015, 18:03

Hej
a ja dziś w końcu wybrałam się na plażę, pogoda dla mnie w sam raz ani nie gorąco ani nie zimno :) Mały właził do wody, dziwie mu się bo dla mnie lodowata była :D No ale się wyszalał i na placu zabaw byliśmy to kilka godzin nam zeszło... Przynajmniej zaśnie mi bez problemu wieczorem :)

Zgłoś nadużycie #783 29 sierpnia 2015, 23:39

madzik90 napisał(a)

dobrze że nie mam expresu bo kawe piłabym non stop chyba :D Marzy mi się od dawna , może kiedyś wezmę sobie na raty jakiś wypasiony, na razie musze zadowolić się kawą w ziarenkach, mam młynek elektryczny to sobie miele i mam świeżą :P Bo sypanej ani rozpuszczalnej nienawidze blee

Ja mam ekspres ale taki prosty, bez mlynka itp, ale czesciej pije kawe ze zwyklej kawiarki na stawianej na gaz bo jest mniej roboty. A kawa wychodzi rownie smaczna. Polecam kawiarke w 100% jako substytut ekspresu zwlaszcza ze kosztuje juz od kilkudziesieciu zlotych.  
Moja corka do przeszlo 3 lat tez byla ze mna w domu i w przedszkolu.sie swietnie odnalazla takze i Wasi synkowie dadza rade!

Zgłoś nadużycie #784 30 sierpnia 2015, 11:35

Hejka
U mnie dzis upal straszny chwile na balkonie posiedzialam i pot splywa po plecach.
Zaraz szybki prysznic wezme zjemy rosolek i idziemy z corka i mama do miasta pospacerowac, a maz niestety w pracy :(
A od wczoraj mam luz od kiedy mama jest to wiekszosc rzeczy ona robi ;) kochana jest:*
Tak madzik juz wiem ze to normalne :)
Co do przedszkola to tez cos wiem na ten temat poczatki bywaja ciezkie , ale to kwestia przyzwyczajenia jeszcze zobaczycie jak dzieciaczki nie beda chcialy wracac do domku tak im bedzie dobrze :) trzymam kciuki ;)
Przyjemnej niedzieli:*

Zgłoś nadużycie #785 30 sierpnia 2015, 12:20

Marin Gotowa na wszystko
Dziewczyny ja też dziś poczułam smaczek na kawę, a wypiłąm może kilka przez całą ciążę. Z ekspresu jesta najlepsza więc zaraz będę się delektować, a potem usmażę pierś z kurczaka w płatkach kukurydzianych, do tego ziemniaczki i sałata. Pychotka.
U nas okropny upał, już nie ma czym oddychać.
Mój maluszek zazwyczaj w ciągu dnia jest spokojny, a po 21 daje znaki, ale mocnych kopniaczków jeszcze nie czuje. Wciąż czekam!

Zgłoś nadużycie #786 30 sierpnia 2015, 13:32

Natalia1985 napisał(a)

Hejka
U mnie dzis upal straszny chwile na balkonie posiedzialam i pot splywa po plecach.
Zaraz szybki prysznic wezme zjemy rosolek i idziemy z corka i mama do miasta pospacerowac, a maz niestety w pracy :(
A od wczoraj mam luz od kiedy mama jest to wiekszosc rzeczy ona robi ;) kochana jest:*
Tak madzik juz wiem ze to normalne :)
Co do przedszkola to tez cos wiem na ten temat poczatki bywaja ciezkie , ale to kwestia przyzwyczajenia jeszcze zobaczycie jak dzieciaczki nie beda chcialy wracac do domku tak im bedzie dobrze :) trzymam kciuki ;)
Przyjemnej niedzieli:*

Ja latem, tzn w upały całkowicie wykreslam rosół z jadłospisu. Zbyt rozgrzewające. Dziś zrobiłam leczo z dyni i cukinii.

Zgłoś nadużycie #787 30 sierpnia 2015, 13:35

Marin napisał(a)

Dziewczyny ja też dziś poczułam smaczek na kawę, a wypiłąm może kilka przez całą ciążę. Z ekspresu jesta najlepsza więc zaraz będę się delektować, a potem usmażę pierś z kurczaka w płatkach kukurydzianych, do tego ziemniaczki i sałata. Pychotka.
U nas okropny upał, już nie ma czym oddychać.
Mój maluszek zazwyczaj w ciągu dnia jest spokojny, a po 21 daje znaki, ale mocnych kopniaczków jeszcze nie czuje. Wciąż czekam!

Marin no ja właśnie poczułam chęć po rozmowach forumowych.

Dziś tata zabrał córkę na spacer rano a ja miałam odpoczywać a zamiast tego 2 godz.szukałam w necie wózków przy kompie. Jestem w kropce, bo nie widzę modelu, który w 100% spełnia moje wymagania. W kazdym jest coś na NIE. 😬

Zgłoś nadużycie #788 30 sierpnia 2015, 14:56

Anencja nad jakimi sie zastanawiasz?
Ja jeszcze tez nic konkretnego, puki co rozgladam sie.

Zgłoś nadużycie #789 30 sierpnia 2015, 15:37

Bebetto nico na minus ponoć słaba jakość jak na moje wiejskie bezdroża na plus wygląd, funkcje i dobra cena 
graco Evo xt na minus brak pompowanych kół reszta wydaje się super
maxi cosi mura 4 plus minus za maly, trojkatny podnóżek reszta ok
Przejrzałam chyba ze 100 innych i żaden mi nie pasuje. Juz pisałam wcześniej ze interesuje mnie wersja tylko spacerowa, terenowa. Nie wózek miejski bo taki lekki mam po córce .

Zgłoś nadużycie #790 30 sierpnia 2015, 19:31

Wygladaja bardzo fajnie tylko ciekawe jak sie sprawdzaja trzeba poczytac komentarze.
Ja szukam 3w1 znalazlam jeden ktory mi przypadl do gustu to Riko Brano ale tyle tego jest ze ciezko sie zdecydowac, jeszcze troszke czasu mamy.