Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #731 24 sierpnia 2015, 21:28

Marin Gotowa na wszystko
Anencja super ze z malenstwem wszystko oki. Ja idę w środę na połowkowe i już mam schizę!
Nic jeszcze nie kupuję dla dzidzi, wciąż nie znamy płci :-( Jeszcze jest troszkę czasu

Zgłoś nadużycie #732 25 sierpnia 2015, 10:51

anencja Gotowa na wszystko
Madzik, nie ma co sie oszukiwac, poczatki przedszkola moga byc trudne ale jak przetrwacie pierwszy .kryzys to bedzie dobrze.

Marin nie stresuj sie! Wszystko bylo do tej pory dobrze wiec i teraz bedzie!

Ale u nas dzis wieje, ciemno i pochmurno. Fajnie :) Laura po 2 tyg poza domem jest wyteskniona za swoim pokojem, zabawkami itp i teraz fajnie sama sie bawi, koloruje, wymysla rozne zabawy wiec mam luzik i robie swoje, czyli leze i czytam. Oj rzaaaadko mam na to okazje przy niej :) az nie poznaje mojego dziecka. :D

Zgłoś nadużycie #733 25 sierpnia 2015, 11:04

madzik90 Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Madzik, nie ma co sie oszukiwac, poczatki przedszkola moga byc trudne ale jak przetrwacie pierwszy .kryzys to bedzie dobrze.

Marin nie stresuj sie! Wszystko bylo do tej pory dobrze wiec i teraz bedzie!

Ale u nas dzis wieje, ciemno i pochmurno. Fajnie :) Laura po 2 tyg poza domem jest wyteskniona za swoim pokojem, zabawkami itp i teraz fajnie sama sie bawi, koloruje, wymysla rozne zabawy wiec mam luzik i robie swoje, czyli leze i czytam. Oj rzaaaadko mam na to okazje przy niej :) az nie poznaje mojego dziecka. :D

to fajnie, że masz chwile dla siebie :) mój mały lata po podwórku ciągle, więc też ma zajęcie, bo tak to też siedział w domu nudziło mi się i jęczał mi ciągle :)
No początki pewnie będą trudne, ja mam nadzieje chociaż że nie będzie dużo chorował, bo trochę pewnie będzie. Ale np. mojej koleżanki córka odkąd poszła do przedszkola jest non stop chora. Poważnie non stop, a chodzi już 2,5roku i nic się nei zmieniło. Mam nadzieje że u nas nie będzie aż takeij tragedii , muszę być dobrej myśli

Zgłoś nadużycie #734 25 sierpnia 2015, 11:06

Hej
u nas dziś też pochmurno, podobno ma padać w końcu już tak sucho jest, że szok.
Rano na rynku byłam , a zaraz ide na spacer z synem
Marin nie myśl tyle, wszystko an pewno będzie dobrze! :)

Zgłoś nadużycie #735 25 sierpnia 2015, 11:58

Laura chodzila do przedszkola od marca. I w marcu 3 tyg przechorowala (2 raz z krotka przerwa) a potem, do czerwca juz ani razu, mimo ze dzieci w grupie chorowaly, nawet dziewczynka miala szkarlatyne. Takze moze i u Ciebie nie bedzie zle :) Na pewno jesienia/zima chorobska wroca bo wszystkie dzieciaki w grupie beda.chodzily z glutami pod nosami ale moze i wtedy jakos przetrwamy.
Strasznie spiaca dzis jestem. I plecy mnie bola :/

Zgłoś nadużycie #736 26 sierpnia 2015, 14:46

anencja napisał(a)

Laura chodzila do przedszkola od marca. I w marcu 3 tyg przechorowala (2 raz z krotka przerwa) a potem, do czerwca juz ani razu, mimo ze dzieci w grupie chorowaly, nawet dziewczynka miala szkarlatyne. Takze moze i u Ciebie nie bedzie zle :) Na pewno jesienia/zima chorobska wroca bo wszystkie dzieciaki w grupie beda.chodzily z glutami pod nosami ale moze i wtedy jakos przetrwamy.
Strasznie spiaca dzis jestem. I plecy mnie bola :/

no mam nadzieje że nie będzie tak źle... :)

Zgłoś nadużycie #737 26 sierpnia 2015, 14:49

Hej
ja dziś byłam z synem na dniach otwartych w przedszkolu, wszystko było fajnie do momentu kiedy pani powiedziała koniec zabawy zbieramy zabawki i się zaczęło.... Wpadł w taką histerie że aż mi się głupio zrobiło. Wydzierał się jakby ktoś go ze skóry obdzierał, aż musiałam wyjść. On jako jedyny taki cyrk odwalił aż mi wstyd się zrobiło. No ale mam, nadzieje , że trochę go tam utemperują, bo aj czasami to już wysiadam psychicznie. Na szczęście tak mu się podobało, że mogłam wyjść a nawet by nie zauważył, więc mam nadzieję że rozłąki nie będą takie straszne :)

Zgłoś nadużycie #738 26 sierpnia 2015, 14:59

Marin pisz jak tam wizyta czy wszystko ok i czy już wiesz jaka płeć! :)

Zgłoś nadużycie #739 26 sierpnia 2015, 15:44

No wlasnie Marin, pisz jakie wiesci!
Madzik w przedszkolu nie takie akcje panie widuja hihi a piza tym mam wrazenie, ze w wiekszosci przypadkow, dzieci w czasie pobytu w przedszkolu sa grzeczniejsze niz w domu, dostosowuja sie do grupy, chetniej wykonuja polecenia, dostrzegaja zle zachowania u innych itp. Np.laura w domu jest dosc krnabrna ;) a w przedszkolu to lizusek numer jeden.
Moze nasza Wiolusia sie wypowie na ten temat ;)
Na ile godzin bedziesz posylac mlodego?

Zgłoś nadużycie #740 26 sierpnia 2015, 16:02

anencja napisał(a)

Madzik w przedszkolu nie takie akcje panie widuja hihi a piza tym mam wrazenie, ze w wiekszosci przypadkow, dzieci w czasie pobytu w przedszkolu sa grzeczniejsze niz w domu, dostosowuja sie do grupy, chetniej wykonuja polecenia, dostrzegaja zle zachowania u innych itp. Np.laura w domu jest dosc krnabrna ;) a w przedszkolu to lizusek numer jeden.

Chyba masz racje, bo pań się tak słuchał że aż w szoku byłam. Jednak osoba obca a matka to co innego, przed panią czuł respekt :)
Ja mam go zapisane od 8-15 a Ty? :)

Zgłoś nadużycie #741 26 sierpnia 2015, 16:02

anencja napisał(a)

Chyba masz racje, bo pań się tak słuchał że aż w szoku byłam. Jednak osoba obca a matka to co innego, przed panią czuł respekt :)
Ja mam go zapisane od 8-15 a Ty? :)

Zgłoś nadużycie #742 26 sierpnia 2015, 16:15

8.30- 14.30 naszw tylko w takich godz.dziala. bo to nie jest typowe przedszkole tylko oddzial przedszkolny przy szkole podstawowej. Ferie, wakacje sa wolne.

Zgłoś nadużycie #743 26 sierpnia 2015, 16:23

anencja napisał(a)

8.30- 14.30 naszw tylko w takich godz.dziala. bo to nie jest typowe przedszkole tylko oddzial przedszkolny przy szkole podstawowej. Ferie, wakacje sa wolne.

Aha, dobre i to ale to państwowe czy prywatne?

Zgłoś nadużycie #744 26 sierpnia 2015, 17:49

Publiczne. Bez zadnych oplat :)

Zgłoś nadużycie #745 26 sierpnia 2015, 18:13

anencja napisał(a)

Publiczne. Bez zadnych oplat :)

to super, mój dostał się do publicznego przez przypadek bo w rekrutacji nawet udziału nie brałam bo by go nie przyjęli i tak. Na szczęście jakimś cudem trafiłam , że akurat zwolniły się 2 miejsca i go zapisałam :)

Zgłoś nadużycie #746 26 sierpnia 2015, 19:55

właśnie osa mnie udziabała :/ jakkolwiek to zabrzmi - w pachę ... :P

Zgłoś nadużycie #747 26 sierpnia 2015, 20:08

O kurde. Takie wrazliwe miejsce! Nie jestes uczulona?

Zgłoś nadużycie #748 26 sierpnia 2015, 20:22

Marin Gotowa na wszystko
Dziewczyny już jestem po wizycie. Po pierwsze - będziemy mieć synusia. Od dawna tak przypuszczałam ( te kiszone ogórki, śledzie i kilogramy pomidorów - nie mogło być inaczej :-) ), chociaż do rana miałam cichą nadzieję na córeczkę ;-)
Ale najważniejsze żeby wszystko było ok, a jak na razie to mam za nisko łożysko i się tym martwię. Lekarz powiedział, że mam się oszczędzać, zero dźwigania, skakania i seksu!
Z dzidzią wszystko w porządku, waży 530 g.
Tak więc od dziś zaczynam na siebie uważać, mam nadzieję że za miesiąc na kolejnej wizycie okaże się że już jest ok. No i jeszcze glukoza - w porządku, już nie będę musiała pić tego świństwa.
A Wy oprócz ciąży macie zmartwienie jeszcze z większymi pociechami. Pójdą do przedszkola i oswoją się szybko. Zobaczycie.

Zgłoś nadużycie #749 26 sierpnia 2015, 20:39

Marin gratuluje synusia :) doczekalas sie! Mozesz powoli kompletowac wyprawke :) glukoza nie taka straszna? :) a lozysko coz...stosuj sie do zalecen lekarza i bedzie na pewno wszystko dobrze.

A co do przesazkola, to ja sie martwilam jak przezyjemy 2 m-ce wakacji bez :) ))) teraz juz odliczam godziny do rozpoczecia roku!

Zgłoś nadużycie #750 26 sierpnia 2015, 20:54

Marin Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

Marin gratuluje synusia :) doczekalas sie! Mozesz powoli kompletowac wyprawke :) glukoza nie taka straszna? :) a lozysko coz...stosuj sie do zalecen lekarza i bedzie na pewno wszystko dobrze.

A co do przesazkola, to ja sie martwilam jak przezyjemy 2 m-ce wakacji bez :) ))) teraz juz odliczam godziny do rozpoczecia roku!

Anencja glukoza była ohydna!
Wiele rzeczy miałam mieć od mojej przyjaciółki (jestem chrzestną u jej rocznej córeczki) ale teraz już wiem, że w różowym wózku synusia wozić nie będę no i sukienek nosił też nie będzie więc zacznie się szukanie...
Wierzę ci że już odliczasz dni do 1 września, wielu moich znajomych już nie może się doczekać kiedy ich dzieci pójdą do szkoły i przedszkola :-)