Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #711 21 sierpnia 2015, 15:41

madzik90 Gotowa na wszystko

anencja napisał(a)

AnnaKatarzyna ja tez widze czasem na zewnatrz jak brzuch sie rusza.
Przytylam ok.7-8 kg, ide wagowo identycznie jak w 1.ciazy. piersi mi urosly chyba 2x ale nie czuje sie z tym dobrze. Mialam takie srednie, wygodne :) a teraz masakra, jak balony.
AnnaKatarzyna a Ty ile masz na + wagowo?
Milciak nic sie nie smuc! Najwazniejsze to zdrowe dziecie! Bedzie wieksza niespodzianka :)
Madzik super dzien mialas :-) zjadlabym cos grillowanego. Ostatnio jeszcze bardziej niZ zawsze, ciagnie mnie do pikantnego. Jem paprykarz, salatki sledziowe, bigos mega kwasny, lasanie itp.
Wow tylko 1 kg? To karmiac piersia chyba nikniesz w oczach? Karmilas synka?
Marin najwazniejsze, ze masz juz te glukoze za soba :)  
Dziewczyny a jak jest u Was z ktg? W szpitalu gdzie chodze na badania od 22tc robia skurczowe. W poniedzialek mam wizyte i albo sie juz zalapie albo od nastepnej.

ja nie miałam ktg robione ...
Anencja, ja z synem też nic nie tyłam tylko brzuch mi rósł , więc teraz się już tym nie przejmuje bo widać taka moja uroda. A synka karmiłam, ja w ogóle zastanawiam się czy po porodzie nie miałam czegoś z tarczycą, bo strasznie chudłam bez powodu i tak mi zostało nie wróciłam do swojej wagi 1do dzisiaj. A teraz mam te problemy z tarczycą to kto wie czy nie miałam ciągle z tym problemu tylko o tym nie wiedziałam...

Zgłoś nadużycie #712 21 sierpnia 2015, 20:47

Marin Gotowa na wszystko
Dziewczyny super, że już czujecie mocne kopniaczki. Mi maluszek na razie tylko wierci się w brzuchu ale jeszcze nie kopie.

Zgłoś nadużycie #713 21 sierpnia 2015, 21:49

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik moze faktycznie cos juz na rzeczy bylo z ta tarczyca.
Marin ob taki grzeczny Maluszek po porodzie był 😀

Zgłoś nadużycie #714 21 sierpnia 2015, 21:58

AnnaKatarzyna napisał(a)

Madzik moze faktycznie cos juz na rzeczy bylo z ta tarczyca.
Marin ob taki grzeczny Maluszek po porodzie był 😀

no całkiem to możliwe....
Anna widzę ze jesteśmy dokładnie co do dnia w tym samym tc :) też masz termin na 28 grudnia?

Zgłoś nadużycie #715 21 sierpnia 2015, 23:52

AnnaKatarzyna Fajna mama
Tak Madzik termin z miesiaczki na 28 grudzien choc mazy mi sie aby urodzic w styczniu ale maluszek zadecyduje kiedy przyjdzie na swiat :)

Zgłoś nadużycie #716 22 sierpnia 2015, 19:07

AnnaKatarzyna napisał(a)

Tak Madzik termin z miesiaczki na 28 grudzien choc mazy mi sie aby urodzic w styczniu ale maluszek zadecyduje kiedy przyjdzie na swiat :)

hehe też chciałabym w styczniu nawet 1 może być, mam nadzieje że wytrzymamy jakoś te 3 dni :D

Zgłoś nadużycie #717 22 sierpnia 2015, 21:53

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik zobaczymy co bedziemy mowic na koncowce 😀

Zgłoś nadużycie #718 23 sierpnia 2015, 13:10

anencja Gotowa na wszystko

AnnaKatarzyna napisał(a)

Madzik zobaczymy co bedziemy mowic na koncowce 😀

Hihi no wlasnie. Mnie juz teraz jest dosc ciezko a tu jeszcze 4 miesiace!

Dzis wracamy do domu po prawie 2 tyg.u mojej mamy. Odpoczelam za wszystkie czasy bo babcia przejela wiekszosc obowiazkow z wnusia.

A jutro mam wizyte.

Zgłoś nadużycie #719 23 sierpnia 2015, 17:04

anencja napisał(a)

Hihi no wlasnie. Mnie juz teraz jest dosc ciezko a tu jeszcze 4 miesiace!

Dzis wracamy do domu po prawie 2 tyg.u mojej mamy. Odpoczelam za wszystkie czasy bo babcia przejela wiekszosc obowiazkow z wnusia.

A jutro mam wizyte.

to super że wypoczęłaś , ja odpocznę jak synek do przedszkola zacznie chodzić ;)

Mi odpukać na razie nie jest źle, od początku ciąży czuje się bardzo dobrze poza drobnymi dolegliwościami ciążowymi, ale nie są one zbyt uporczywe. No ale mam świadomość ze od 3 trymestru dopiero może się zacząć, no zobaczymy ;)

Zgłoś nadużycie #720 23 sierpnia 2015, 17:23

Marin Gotowa na wszystko

madzik90 napisał(a)

to super że wypoczęłaś , ja odpocznę jak synek do przedszkola zacznie chodzić ;)

Mi odpukać na razie nie jest źle, od początku ciąży czuje się bardzo dobrze poza drobnymi dolegliwościami ciążowymi, ale nie są one zbyt uporczywe. No ale mam świadomość ze od 3 trymestru dopiero może się zacząć, no zobaczymy ;)

Ja też się czuję dobrze, chociaż szybko się męczę. Dziś byliśmy na spacerze i się zdyszałam więc co to będzie dalej. Madzik co się zacznie od 3 trymestru?

Zgłoś nadużycie #721 23 sierpnia 2015, 17:27

Marin napisał(a)

Ja też się czuję dobrze, chociaż szybko się męczę. Dziś byliśmy na spacerze i się zdyszałam więc co to będzie dalej. Madzik co się zacznie od 3 trymestru?

no ja też się szybciej męczę ale nie jest to jeszcze jakoś bardzo uciążliwe. No od 3 trymestru przeważnie zaczyna wszystko dokuczać, kręgosłup, hemoroidy spać nie można, ciągle coś boli gniecie, dziecko jest już duże kopie po żebrach czy w wątrąbę, kobieta czuje się ciężko , jest zmęczona, czuje się jak słoń itd. :P I wiele innych.... jest to męczące po prostu. Oczywiście nie jest to reguła ale ogólnie 3 trym jest już meczący bardzo

Zgłoś nadużycie #722 23 sierpnia 2015, 20:08

AnnaKatarzyna Fajna mama
To prawda 3 trymestr daje w kosc.... ja czujes sie ogolnie ok, w 4 miesiacu skonczyly sie wymioty. Przyznam jednak ze moja poltoraroczna cora jest wymagajaca, bardzo aktywna, mam nadzieje ze nim urodzi sie kolejny maluszek uda mi sie ja odpampersowac a jestesmy na dobrej drodze :) i ze zacznie jesc zupelnie sama bo na razie jak je łychą to czesc ląduje w buzi a część na ziemi...
W trzecim trymestrze pamietam najbardziej nieprzespane noce, silne kopniaki i czkawki malej i skurcze.

Zgłoś nadużycie #723 24 sierpnia 2015, 14:56

AnnaKatarzyna napisał(a)

To prawda 3 trymestr daje w kosc.... ja czujes sie ogolnie ok, w 4 miesiacu skonczyly sie wymioty. Przyznam jednak ze moja poltoraroczna cora jest wymagajaca, bardzo aktywna, mam nadzieje ze nim urodzi sie kolejny maluszek uda mi sie ja odpampersowac a jestesmy na dobrej drodze :) i ze zacznie jesc zupelnie sama bo na razie jak je łychą to czesc ląduje w buzi a część na ziemi...
W trzecim trymestrze pamietam najbardziej nieprzespane noce, silne kopniaki i czkawki malej i skurcze.

No mój syn przechodzi teraz swoje bunty 3 latka i też czasami mam dosyć , dlatego ciesze się ze idzie do tego przedszkola to trochę odpoczniemy od siebie ;)

Zgłoś nadużycie #724 24 sierpnia 2015, 15:34

hej
u nas dziś strasznie duszno, poszłam do miasta coś załatwić z koleżanką , dzieciaki tak wariowały że mam dosyć fizycznie i psychicznie an dzisiaj. W ogóle okropnie spać mi się chce ale pewnie nie skorzystam z drzemki w ciągu dnia. W ogóle jestem dziś jakaś rozdrażniona. Ide zrobić sobie kawę o ile nie zasne na siedząco....

Zgłoś nadużycie #725 24 sierpnia 2015, 17:36

Marin Gotowa na wszystko
Dzięki dziewczyny za pocieszenie co nas czeka w 3 trymestrze :-) Bóle kręgosłupa już mam, a z tymi nieprzespanymi nocami też już jest różnie, potrafię się budzić kilka razy w nocy a nad ranem już nie mogę zasnąć :-(
Dziś też fatalnie się czuję, śpię na siedząco ale może wytrzymam do wieczora

Zgłoś nadużycie #726 24 sierpnia 2015, 18:13

AnnaKatarzyna Fajna mama
Tez mi sie dzis oko w ciagu dnia przymykalo a sporo rzeczy do zrobienia bylo.
Dziewczyny a ktoras z Was kupuje juz jakies rzeczy dla Maluszka ?

Zgłoś nadużycie #727 24 sierpnia 2015, 20:03

anencja Gotowa na wszystko
Ja z 3 trymestru najgorzej wspominam meeeeega zgage, prawie non sto. Za to np. spalam dobrze u nie puchlam,
Ja nic jeszcze nie kupuje. Zreszta niewiele potrzebuje. We wrzesniu, jak bede miala wiecej czasu w zw.z przedszkolem to chce zeby maz ustawil lozeczko mniej wiecej bo zamierzam kupic komode i chce wiedziec jakie wymiary. Poza tym bede potrzebowac kosmetyki i jakies pojedyncze ubranka zeby bylo cos.nowego. reszte mam po corce.
Dzis mialam wizyte, mala wazy 480 gr, wszystkie parametry ok, ilosc wod tez, serduszko zdrowe.
I wyniki krwi mam juz dobre. Zelazo w tabsach pomoglo.
Madzik ja juz odliczam godziny do 1.09. :)
AnnaKatarzyna corcia lapie o co chodzi z nocnikiem? Super! Bo to dosc wczesnie!

Zgłoś nadużycie #728 24 sierpnia 2015, 20:07

Marin napisał(a)

Dzięki dziewczyny za pocieszenie co nas czeka w 3 trymestrze :-) Bóle kręgosłupa już mam, a z tymi nieprzespanymi nocami też już jest różnie, potrafię się budzić kilka razy w nocy a nad ranem już nie mogę zasnąć :-(
Dziś też fatalnie się czuję, śpię na siedząco ale może wytrzymam do wieczora

no niestety z tygodnia na tydzień będzie coraz ciężej, na szczęście już połowa za nami :)
Ja też spać nie mogę albo budzę się wcześnie, nigdy tak nie miałam ale sądziłam że to przez nowe miejsce. I sama nei wiem czy to jest przyczyna czy ciaża

Zgłoś nadużycie #729 24 sierpnia 2015, 20:10

AnnaKatarzyna napisał(a)

Tez mi sie dzis oko w ciagu dnia przymykalo a sporo rzeczy do zrobienia bylo.
Dziewczyny a ktoras z Was kupuje juz jakies rzeczy dla Maluszka ?

No ja niestety nie zasnęłam ani na minute ale to było do przewidzenia. Całe popołudnie za to leżałam i palcem nawet nie kiwnęłam taka byłam zmęczona. Ale teraz już jest lepiej, nawet przestało mnie wszystko wkurzać. Ale dziś idę zdecydowanie szybciej spać :)
Nie ja nic nie kupuje choć mnie korci, na razie słabo z kasa stoje a mój mąż nie chce płacić alimentów, więc czekam ciągle z niecierpliwością na ta rozprawę w sądzie, bo już szału dostaje. Na szczęście mam wiele rzdczy po synku zawsze coś do przodu

Zgłoś nadużycie #730 24 sierpnia 2015, 20:19

anencja napisał(a)

Ja z 3 trymestru najgorzej wspominam meeeeega zgage, prawie non sto. Za to np. spalam dobrze u nie puchlam,
Ja nic jeszcze nie kupuje. Zreszta niewiele potrzebuje. We wrzesniu, jak bede miala wiecej czasu w zw.z przedszkolem to chce zeby maz ustawil lozeczko mniej wiecej bo zamierzam kupic komode i chce wiedziec jakie wymiary. Poza tym bede potrzebowac kosmetyki i jakies pojedyncze ubranka zeby bylo cos.nowego. reszte mam po corce.
Dzis mialam wizyte, mala wazy 480 gr, wszystkie parametry ok, ilosc wod tez, serduszko zdrowe.
I wyniki krwi mam juz dobre. Zelazo w tabsach pomoglo.
Madzik ja juz odliczam godziny do 1.09. :)
AnnaKatarzyna corcia lapie o co chodzi z nocnikiem? Super! Bo to dosc wczesnie!

super że wyniki i z dzidzia wszystko ok! :)
Ja zgage też już miałam kilka razy , i pewnie będzie się to powtarzało coraz częściej :/
Anencja, ja też już doczekać się nie mogę aż syn mój do przedszkola pójdzie, ale z drugiej strony też się martwię jak on tam sobie poradzi - wiesz o co chodzi :P