Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #691 19 sierpnia 2015, 16:51

madzik90 Gotowa na wszystko

AnnaKatarzyna napisał(a)

Pije z ekspresu przewaznie raz dziennie. Do 4 miesiaca wcale nie piłam bo miałam ciągłe wymioty.

no właśnie ja też pije słabą, kupuje w ziarnach i mielę sama. Nie codziennie , z początku bardzo się ograniczałam, ale tak uwielbiam popołudniową kawę, że ciężko się powstrzymać

Zgłoś nadużycie #692 19 sierpnia 2015, 19:55

anencja Gotowa na wszystko
Ja przed ciaza uwielbialam kawe z ekspresu, pilam po 3 dziennie ale w 1.trymestrze mnie odrzucilo i jakos sie odzwyczailam. Takze teraz nie pije wlasciwie wcale. Chyba ze gdzies poza domem, ktos czestuje.
AnnaKatarzyna dobrze ze sie uspokoilo ale badz czujna. :)  
Faktycznie niewiele nas, a aktywnie piszacych jeszcze mniej.

Zgłoś nadużycie #693 20 sierpnia 2015, 12:10

AnnaKatarzyna Fajna mama
Musze juz zmienic stanik na sportowy bo klasyczne mnie uciskaja. Duzo przybralyscie juz Dziewczyny na wadze?

Zgłoś nadużycie #694 20 sierpnia 2015, 12:25

Milciak Gotowa na wszystko
Co do kawy to ja też pierwszy trymestr a nawet jeszcze czwarty miesiąc to odrzucał mnie sam zapach kawy, o smaku nie wspominając. A teraz mała kawkę raz dziennie wypiję, nawet ze względu na moje niskie ciśnienie. Smakowo mi idzie ta kawka z kafeterki, i też mielę sama z ziarna. Ale zapach nadal trochę mnie odrzuca, gdzie wcześniej uwielbiałam zapach świeżo zmielonej kawy.

Zgłoś nadużycie #695 20 sierpnia 2015, 13:43

agunia10 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny
Juz jestem po polowkowym, wszystko dobrze na razie, duzo stresu podczas badania bo sie ciagle martwie ze cos bedzie nie tak.
Ja kawe pije raz dziennie z duza iloscia mleka,oczywiście dopiero od miesiąca czy dwóch bo wcześniej nie mogłam o tym nawet pomyśleć tak mi się niedobrze robiło.
Ja na razieprzytyłam jakieś 3 kg,choć w ostatnich 2 mies więcej. Tyle że na początku ciąży schudłam 3-4kg. Od początku noszę większe biustonosze bo piersi urosły.

,

Zgłoś nadużycie #696 20 sierpnia 2015, 18:41

Hej
U mnie dziś koleżanka była z córką na grillu , dzieciaki się wyszalały my pogadałyśmy, fajnie spędziliśmy popołudnie :)
o matko ja to kocham zapach i smak kawy normalnie żyć bez niej nie mogę :)
Mnie za to odrzuciło od mięsa mielonego. Nie mogłam na nie patrzeć myśleć o nim bo od razu mi nie dobrze było i od początku ciąży go nie tknęłam.

Zgłoś nadużycie #697 20 sierpnia 2015, 18:44

AnnaKatarzyna napisał(a)

Musze juz zmienic stanik na sportowy bo klasyczne mnie uciskaja. Duzo przybralyscie juz Dziewczyny na wadze?

ja chyba z kilogram tylko przytyłam, ale w poprzedniej ciaży miałam dokładnie tak samo wiec jakoś się tym nie przejmuję. Ja tez mam problem ze stanikami tak mi urosły piersi że szok dosłownie 2 razy większe. Jak ja bym chciała żeby mi tak na zawsze zostało ....

Zgłoś nadużycie #698 20 sierpnia 2015, 19:30

Marin Gotowa na wszystko

Milciak napisał(a)

Dziewczyny wszystkie miałyście zlecone badanie na HIV w ciąży? Mój gin mi do tej pory jeszcze nie dał i się zastanawiam czy to normalne?

Milciak mnie się pytał czy chcę mieć i zrobiłam, ale to chyba nie jest obowiązkowe

Zgłoś nadużycie #699 20 sierpnia 2015, 19:31

agunia10 gratulacje że wszystko dobrze, a stres to normalne że jest bo się przejmujesz :-)

Zgłoś nadużycie #700 20 sierpnia 2015, 19:36

Dziś byłam u gina, myślałam że będzie połówkowe a tu tylko kontrola wyników badań. A usg dopiero za 2 tygodnie. Tak mi się przykro zrobiło, że nadal nie znam płci bejbika. Mam wrażenie, że tylko ja już zostałam z niewiadomą... No i mam zleconą na następny raz ohydną glukozę.

Zgłoś nadużycie #701 20 sierpnia 2015, 19:45

AnnaKatarzyna Fajna mama

agunia10 napisał(a)

Hej dziewczyny
Juz jestem po polowkowym, wszystko dobrze na razie, duzo stresu podczas badania bo sie ciagle martwie ze cos bedzie nie tak.
Ja kawe pije raz dziennie z duza iloscia mleka,oczywiście dopiero od miesiąca czy dwóch bo wcześniej nie mogłam o tym nawet pomyśleć tak mi się niedobrze robiło.
Ja na razieprzytyłam jakieś 3 kg,choć w ostatnich 2 mies więcej. Tyle że na początku ciąży schudłam 3-4kg. Od początku noszę większe biustonosze bo piersi urosły.

,

Agunia gratuluje udanego usg polowkowego :)

Zgłoś nadużycie #702 20 sierpnia 2015, 19:50

AnnaKatarzyna Fajna mama
Mi piersi zrobily sie ogromne ale nie ciesze sie za bardzo bo po poprzedniej ciazy i karmieniu wygladaly faralnie... wszystko wrocilo do formy tylko nie one :( skora tak sie rozciagnela i staly sie obwisle... dobry stanik sprawia ze tego nie widac ale bez niego... szkoda pisac.

Zgłoś nadużycie #703 20 sierpnia 2015, 19:52

AnnaKatarzyna Fajna mama
A mała tak daje czadu, kreci sie po brzuchu, kopie, wszystko gołym okiem widac ☺

Zgłoś nadużycie #704 20 sierpnia 2015, 19:57

Marin Gotowa na wszystko
Dziewczyny już jestem po glukozie i nie ukrywam, że nawet nie wyobrażałam sobie że to takie paskudztwo. Strasznie mi było słabo, myślałam że zemdleję :-( Za tydzień wyniki z glukozy i połówkowe. Też strasznie się boję!
Przytyłam 3 kilo ale piersi też mi się chyba podwoiły i tak jak Madzik mówisz mogłyby już takie zostać :-)
A co do kawy to też uwielbiałam i zaczynałam dzień od kawy ale mnie odrzuciło i teraz to bardzo rzadko piję.

Zgłoś nadużycie #705 20 sierpnia 2015, 20:05

anencja Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna ja tez widze czasem na zewnatrz jak brzuch sie rusza.
Przytylam ok.7-8 kg, ide wagowo identycznie jak w 1.ciazy. piersi mi urosly chyba 2x ale nie czuje sie z tym dobrze. Mialam takie srednie, wygodne :) a teraz masakra, jak balony.
AnnaKatarzyna a Ty ile masz na + wagowo?
Milciak nic sie nie smuc! Najwazniejsze to zdrowe dziecie! Bedzie wieksza niespodzianka :)
Madzik super dzien mialas :-) zjadlabym cos grillowanego. Ostatnio jeszcze bardziej niZ zawsze, ciagnie mnie do pikantnego. Jem paprykarz, salatki sledziowe, bigos mega kwasny, lasanie itp.
Wow tylko 1 kg? To karmiac piersia chyba nikniesz w oczach? Karmilas synka?
Marin najwazniejsze, ze masz juz te glukoze za soba :)  
Dziewczyny a jak jest u Was z ktg? W szpitalu gdzie chodze na badania od 22tc robia skurczowe. W poniedzialek mam wizyte i albo sie juz zalapie albo od nastepnej.

Zgłoś nadużycie #706 20 sierpnia 2015, 21:12

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja 3,5 kg na plusie jestem. Jezeli chodzi o ktg to ma wizyte 29 i zapytam od kiedy.
Milciak faktycznie szkoda zw nie mialas polowkowego ale za te dwa tygodnie zobaczysz swojego Maluszka :)
Marin dobrze ze masz juz glukoze za soba, fakt paskudztwo !

Zgłoś nadużycie #707 21 sierpnia 2015, 15:33

AnnaKatarzyna napisał(a)

Mi piersi zrobily sie ogromne ale nie ciesze sie za bardzo bo po poprzedniej ciazy i karmieniu wygladaly faralnie... wszystko wrocilo do formy tylko nie one :( skora tak sie rozciagnela i staly sie obwisle... dobry stanik sprawia ze tego nie widac ale bez niego... szkoda pisac.

oj nic nie mów ja mam tak samo . Nie dość że mi się skurczyły, do rozmiarów nastolatki, to jeszcze też zrobiły się takie obwisłe. Ale niestety jak rozmawiam z koleżankami to każda takie ma po ciaży :( Ja ciesze się ze teraz mam takie wielkie ale wiem że to niestety będzie tylko do czasu. Będę starała się karmić jak najdłużej hehe :D Syna karmiłąm 9 miesięcy, a teraz chce dłużej

Zgłoś nadużycie #708 21 sierpnia 2015, 15:34

Milciak napisał(a)

Dziś byłam u gina, myślałam że będzie połówkowe a tu tylko kontrola wyników badań. A usg dopiero za 2 tygodnie. Tak mi się przykro zrobiło, że nadal nie znam płci bejbika. Mam wrażenie, że tylko ja już zostałam z niewiadomą... No i mam zleconą na następny raz ohydną glukozę.

o matko, ciekawe czemu nie zrobiła Ci usg w końcu to 21 tydzień już. Współczuje glukozy, ja ide za tydzień na to :/

Zgłoś nadużycie #709 21 sierpnia 2015, 15:36

AnnaKatarzyna napisał(a)

A mała tak daje czadu, kreci sie po brzuchu, kopie, wszystko gołym okiem widac ☺

to super hehe fajne uczucie, mnie też ostatnio tak kopała że aż bolało :D :D

Zgłoś nadużycie #710 21 sierpnia 2015, 15:38

Marin napisał(a)

Dziewczyny już jestem po glukozie i nie ukrywam, że nawet nie wyobrażałam sobie że to takie paskudztwo. Strasznie mi było słabo, myślałam że zemdleję :-( Za tydzień wyniki z glukozy i połówkowe. Też strasznie się boję!
Przytyłam 3 kilo ale piersi też mi się chyba podwoiły i tak jak Madzik mówisz mogłyby już takie zostać :-)
A co do kawy to też uwielbiałam i zaczynałam dzień od kawy ale mnie odrzuciło i teraz to bardzo rzadko piję.

o to masz już za sobą chociaż dobre i to. Ja też najbardziej się boje że zemdleje, bo w 1 ciaży też strasznie słabo mi się robiło pamiętam :(